Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-28, 23:38   #1261
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziewczyny, wspolzylismy w prezerwatywie partner nie doszedł we mnie. Właściwe bolallo mnie więc przerwaliśmy i dokończyliśmy w inny sposób. Gumka nie pękła. Miałam okres w terminie ale bardzo skąpy i sobie może wkręcam że to plamienie było. Ale na zdrowy rozum nie ma szans na ciążę.. denerwuje się. Schizuje? To były dni płodne.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 00:20   #1262
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wspolzylismy w prezerwatywie partner nie doszedł we mnie. Właściwe bolallo mnie więc przerwaliśmy i dokończyliśmy w inny sposób. Gumka nie pękła. Miałam okres w terminie ale bardzo skąpy i sobie może wkręcam że to plamienie było. Ale na zdrowy rozum nie ma szans na ciążę.. denerwuje się. Schizuje? To były dni płodne.
tak, schizujesz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 08:28   #1263
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wspolzylismy w prezerwatywie partner nie doszedł we mnie. Właściwe bolallo mnie więc przerwaliśmy i dokończyliśmy w inny sposób. Gumka nie pękła. Miałam okres w terminie ale bardzo skąpy i sobie może wkręcam że to plamienie było. Ale na zdrowy rozum nie ma szans na ciążę.. denerwuje się. Schizuje? To były dni płodne.
Przestań schizowac. Szans na ciążę nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 08:30   #1264
_Kropa_
Raczkowanie
 
Avatar _Kropa_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ja również mam pytanie. Od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne Hastina 24+4. Raczej regularnie, zdarzają się przesunięcia, ale maksymalnie 3 h, co podobno nie wpływa na skuteczność. Ponadto zdarzyło mi się zazyc takie leki jak Zomiren na nerwy i leki na drogi moczowe. Jednak na ulotce jak i w Internecie nie ma informacji, aby osłabiały działanie. Jeszcze jedna sytuacja która się zdarzyła to wodnisty stolec jakieś 30 min od zazycia. Jednak podobno to również nie powinno wzbudzać niepokoju. I nie martwilabym się, gdyby nie to że od trzech dni a jakieś 13 dni od stosunku (partner skończył we mnie) nie miałam dziwnych boli w podbrzuszu. To nawet nie tyle co bóle jak przelewanie i ciagniecie Myślicie że mam powody do niepokoju? Test zrobię owszem, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Chciałam poznać wasze zdanie na ten temat...
__________________
(...) w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

- Carlos Ruiz Zafón
_Kropa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 09:06   #1265
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Podobno może być trochę podwyższona
https://www.pbkm.pl/pregnancy-zone-2...ptomem-choroby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W artykule jest mowa o temperaturze pochwy, nie ciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kropa_ Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie. Od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne Hastina 24+4. Raczej regularnie, zdarzają się przesunięcia, ale maksymalnie 3 h, co podobno nie wpływa na skuteczność. Ponadto zdarzyło mi się zazyc takie leki jak Zomiren na nerwy i leki na drogi moczowe. Jednak na ulotce jak i w Internecie nie ma informacji, aby osłabiały działanie. Jeszcze jedna sytuacja która się zdarzyła to wodnisty stolec jakieś 30 min od zazycia. Jednak podobno to również nie powinno wzbudzać niepokoju. I nie martwilabym się, gdyby nie to że od trzech dni a jakieś 13 dni od stosunku (partner skończył we mnie) nie miałam dziwnych boli w podbrzuszu. To nawet nie tyle co bóle jak przelewanie i ciagniecie Myślicie że mam powody do niepokoju? Test zrobię owszem, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Chciałam poznać wasze zdanie na ten temat...
Przelewanie i ciągnięcie to raczej objawy wzdęć.. Szans na ciąże nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 14:32   #1266
Patikaa1239
Raczkowanie
 
Avatar Patikaa1239
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 42
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dodam tutaj, bo nie wiem gdzie powinnam. Więc tak ogółem dostałam dzisiaj "miesiączkę", ale dosyć dziwną, od dwóch dni mam bardzo duże upławy, które są nieprzejrzyste, galaretowate, nigdy tak wcześniej nie miałam. Dzisiaj dostałam jakby okres, który wygląda tak, że jest dużo śluzu, a w tym lekkie zabarwienie na różowo. Dodam że szans na ciążę nie ma za dużych i jest to 34 dzień cyklu i od kilku dni ogółem źle się czuje, mam podwyższoną temperaturę, która akurat dzisisj spadła, kaszle i boli mnie gardło, do tego mam straszne migreny. Mam bardzo nieregularne miesiączki, a ostatni stosunek obyłam 17 marca (22 dzień cyklu), ale był w pełni zabezpieczony, więc tak jak mówię, szans na ciążę chyba nie ma, ale pewne nie jestem. Czy może to być jakaś infekcja? Mam zamiar wziąć Zonelle czy to dobry pomysł? Czy lepiej poczekać aż miesiączka się rozwinie? Krew jest czerwona, więc czy jest jakaś szansa że może to być krwawienie implatacyjne? Temperatura w pochwie powinna sięgac 37°C w pierwszych tygodniach ciąży, a u mnie utrzymuje się w przedziale 36.2°C-36.8°C. Testu nie mam jak zrobić bo jestem całkowicie uziemiona w domu. Co robić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patikaa1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 14:47   #1267
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87702025]tak, schizujesz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Przestań schizowac. Szans na ciążę nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli mówicie ze przesadzam.

Moje wkrecanie sobie ciąży jest wynikiem nerwicy natrectw, ostatnio się nasiliła, a wizyta u psychiatry - ze względu na koronawrusa nie wiadomo czy się odbędzie.

Potem przypomindsam sobie sytuację ona kiedy mógł iść na palcu sperme i zaczynam się bać że może doszło do zapłodnienia.. Wie, że ciaze z palca są rzadkie i potrzebne jest cinienie zeby to jak najdalej wystrzelić a na palcu który nie jest taki długi nie przeniesie się sama pod szyjkę macicy.

Nie wiem już co robić..

Postanowiłam że nie będę już współżyć bo to mnie za duzo nerwów kosztuje.

Mam jeszcze jedno pytnie: chłopak dodknal penisa ale nie był w stanie erekji, potem wsadził mi palec w pochwe. Są szanse na ciaze? Zdenerwowałam się bo dzs miałam trochę krwi na papierze, a okres skończył mi się w czwartek
. Pomyślałam że to krawienie jak przy zagnieżdżaniu zarodka.

Wiem, że jestem żenująca ale choroba mnie niszczy dlatego chcislgdam prosić o pomoc kogos kto myśli rozsądnie.

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2020-03-29 o 17:35
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 18:45   #1268
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytnie: chłopak dodknal penisa ale nie był w stanie erekji, potem wsadził mi palec w pochwe. Są szanse na ciaze?
Nie ma
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 22:24   #1269
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Patikaa1239 Pokaż wiadomość
Dodam tutaj, bo nie wiem gdzie powinnam. Więc tak ogółem dostałam dzisiaj "miesiączkę", ale dosyć dziwną, od dwóch dni mam bardzo duże upławy, które są nieprzejrzyste, galaretowate, nigdy tak wcześniej nie miałam. Dzisiaj dostałam jakby okres, który wygląda tak, że jest dużo śluzu, a w tym lekkie zabarwienie na różowo. Dodam że szans na ciążę nie ma za dużych i jest to 34 dzień cyklu i od kilku dni ogółem źle się czuje, mam podwyższoną temperaturę, która akurat dzisisj spadła, kaszle i boli mnie gardło, do tego mam straszne migreny. Mam bardzo nieregularne miesiączki, a ostatni stosunek obyłam 17 marca (22 dzień cyklu), ale był w pełni zabezpieczony, więc tak jak mówię, szans na ciążę chyba nie ma, ale pewne nie jestem. Czy może to być jakaś infekcja? Mam zamiar wziąć Zonelle czy to dobry pomysł? Czy lepiej poczekać aż miesiączka się rozwinie? Krew jest czerwona, więc czy jest jakaś szansa że może to być krwawienie implatacyjne? Temperatura w pochwie powinna sięgac 37°C w pierwszych tygodniach ciąży, a u mnie utrzymuje się w przedziale 36.2°C-36.8°C. Testu nie mam jak zrobić bo jestem całkowicie uziemiona w domu. Co robić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym poczekała aż miesiączka się rozwinie. Masz inne objawy wskazujące na infekcje? Ciąża niemożliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-29, 22:32   #1270
Patikaa1239
Raczkowanie
 
Avatar Patikaa1239
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 42
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała aż miesiączka się rozwinie. Masz inne objawy wskazujące na infekcje? Ciąża niemożliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narazie nie, ale ogółem miesiączka się troszkę rozwinęła i jest o wiele jaśniejsza (jasna czerwień) niż zwykle a do tego pierwszy raz mam tyle słuzu. Jest mniej intensywna niż zwykle, ale uznałam że narazie niczego nie będę brać i poczekam co będzie dalej.
Do tego mam straszne bóle podbrzusza, zazwyczaj mam takie w 3 dniu miesiączki.

Edytowane przez Patikaa1239
Czas edycji: 2020-03-29 o 22:33
Patikaa1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 13:08   #1271
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Patikaa1239 Pokaż wiadomość
Narazie nie, ale ogółem miesiączka się troszkę rozwinęła i jest o wiele jaśniejsza (jasna czerwień) niż zwykle a do tego pierwszy raz mam tyle słuzu. Jest mniej intensywna niż zwykle, ale uznałam że narazie niczego nie będę brać i poczekam co będzie dalej.
Do tego mam straszne bóle podbrzusza, zazwyczaj mam takie w 3 dniu miesiączki.
Na kolor miesiączki ma również wpływ to, jak długo krew spływa z macicy. Im ciemniejsza krew, tym bardziej utleniona. Może Twoja macica szybko pracuje .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-03, 17:57   #1272
Awarenessdie
Przyczajenie
 
Avatar Awarenessdie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87683831]Organizm to nie komputer. Współżycie może mieć wpływ na cykl. Tak samo jak stres czy stan zdrowia. Gdyby prezerwatywa by pękła to byście zauważyli. Ile ci się ten okres spóźnia?[/QUOTE]


Biorąc pod uwagę najdłuższy cykl jaki mi się do roku wstecz przytrafił (36 dni) to 13 dni opóźnienia, czyli jutro 2 tygodnie... Robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny. Nie wiem co może być...
Awarenessdie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 18:16   #1273
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Awarenessdie Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę najdłuższy cykl jaki mi się do roku wstecz przytrafił (36 dni) to 13 dni opóźnienia, czyli jutro 2 tygodnie... Robiłam dzisiaj test i wyszedł negatywny. Nie wiem co może być...
Stres przesilenie wiosenne wszystko bez obaw jak test pokazał negatywny wynik to w ciąży raczej nie jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 19:42   #1274
zosia1806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Petting a szansa na ciążę

Nie wiem, czy był podobny temat, jeśli zaśmiecam forum to przepraszam, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi

Na wstępie chciałabym poprosić Was o normalne odpowiedzi, nawet jeśli mój problem wyda Wam się błahy lub śmieszny. Proszę, nie chcę żadnych sarkastyczych i kpiących odpowiedzi, chcę tylko rozeznać się w temacie.



 Mam 19 lat. Nigdy wcześniej nie byłam w tak poważnym związku, żeby doszło pomiędzy mną a chłopakiem do jakiegoś zbliżenia. Teraz jestem w związku z chłopakiem, któremu ufam i którego kocham i jestem pewna jego uczuć co do mnie. Chcieliśmy przejść do następnego etapu, ale ze względu na to, że moim największym koszmarem jest zajście w niechcianą ciążę, nie zdecydowaliśmy się na seks. Zresztą ja nie czułam się jeszcze gotowa, on też nie, więc wybraliśmy petting. I tu zaczyna się mój problem.



Zapomniałam się i w moje dni płodne uprawialiśmy petting. Jest to dość niekomfortowe do opisania, ale chcę, żebyście mieli wgląd na sytuację. Ja robiłam mu ręką, on w ogóle nie dotykał członka i w tym samym czasie dotykał mnie, ale bez wkładania palców do środka. Później on doszedł w chusteczkę, wytarł wszystko lewą ręką i poszedł umyć ręce. Później wrócił i rozwiązywał mi spodnie od dresów, a następnie zrobił tzw. „palcówkę” prawą ręką. I wszystko było okej, do czasu kiedy przyszedł czas na miesiączkę. Spóźniła mi się dwa dni, cykl trwał 30, zazwyczaj trwa 28, czasem mniej, ale rzadko kiedy więcej. Wiem, że wahania do 7 dni są normalne, ale zestresowało mnie to trochę. Miesiączka, którą dostałam była dziwna, bardzo skąpa. Krew w ogóle nie wypływała na podpaskę, nie było nic na tej podpasce, tylko podczas korzystania z WC widziałam krew na papierze i wtedy jakby mięśnie mi się rozluźniały i czułam jak ta krew spływa. Ale na podpasce nic. Trwała 5 dni jak zwykle, ale krwawienie było dziwne. Nie wiem, czy to było krwawienie czy plamienie w sumie, ale wydaje mi się, że była to normalna krew miesiączkowa, ale już sama nie wiem... Dodam jeszcze, że w dzień, kiedy ją dostałam, czułam się strasznie źle, było mi słabo i niedobrze, nigdy tak nie miałam.



Przez ten „okres” (nie wiem co to było, naprawdę) zaczęłam się strasznie stresować, rozmawiałam o tym z chłopakiem i uspokajał mnie, że na pewno nie miał nic na palcach, bo umył ręce, ale naczytałam się tylu artykułów, że już nie wiem w co wierzyć... 😞 Zaczęłam widzieć u siebie wszystkie objawy, byłam tak spanikowana, że nie mogłam spać, a jak już usnęłam to się budziłam w środku nocy z okropnymi nudnościami.



Chłopak namówił mnie do zrobienia testu, żebym się uspokoiła i po tym jak skończyło mi się to krwawienie, kupiłam dwa testy ciążowe tyle, że nie robiłam ich z porannego moczu, bo w instrukcji było napisane, że jeślirobimy test po terminie miesiączki, to pora dnia jest nieważna, a ja no miałam jakieś krwawienie/okres. Zrobiłam jeden test i wyszedł negatywny, później powtórzyłam jeszcze raz i też jedna kreska. Wszystkie te „objawy” ustały, bo się trochę uspokoiłam, jednak nadal mam z tyłu głowy dziwne myśli. Następną miesiączkę mam dostać około 26 kwietnia i czekam z niecierpliwością, ale chciałabym poznać waszą opinię. Tylko proszę nie naskakujcie na mnie. Na pewno są tu osoby, które znają się na tym bardziej niż ja.



Z góry dziękuję za pomoc ❤️
zosia1806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 20:19   #1275
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Petting a szansa na ciążę

Cytat:
Napisane przez zosia1806 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy był podobny temat, jeśli zaśmiecam forum to przepraszam, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi

Na wstępie chciałabym poprosić Was o normalne odpowiedzi, nawet jeśli mój problem wyda Wam się błahy lub śmieszny. Proszę, nie chcę żadnych sarkastyczych i kpiących odpowiedzi, chcę tylko rozeznać się w temacie.



 Mam 19 lat. Nigdy wcześniej nie byłam w tak poważnym związku, żeby doszło pomiędzy mną a chłopakiem do jakiegoś zbliżenia. Teraz jestem w związku z chłopakiem, któremu ufam i którego kocham i jestem pewna jego uczuć co do mnie. Chcieliśmy przejść do następnego etapu, ale ze względu na to, że moim największym koszmarem jest zajście w niechcianą ciążę, nie zdecydowaliśmy się na seks. Zresztą ja nie czułam się jeszcze gotowa, on też nie, więc wybraliśmy petting. I tu zaczyna się mój problem.



Zapomniałam się i w moje dni płodne uprawialiśmy petting. Jest to dość niekomfortowe do opisania, ale chcę, żebyście mieli wgląd na sytuację. Ja robiłam mu ręką, on w ogóle nie dotykał członka i w tym samym czasie dotykał mnie, ale bez wkładania palców do środka. Później on doszedł w chusteczkę, wytarł wszystko lewą ręką i poszedł umyć ręce. Później wrócił i rozwiązywał mi spodnie od dresów, a następnie zrobił tzw. „palcówkę” prawą ręką. I wszystko było okej, do czasu kiedy przyszedł czas na miesiączkę. Spóźniła mi się dwa dni, cykl trwał 30, zazwyczaj trwa 28, czasem mniej, ale rzadko kiedy więcej. Wiem, że wahania do 7 dni są normalne, ale zestresowało mnie to trochę. Miesiączka, którą dostałam była dziwna, bardzo skąpa. Krew w ogóle nie wypływała na podpaskę, nie było nic na tej podpasce, tylko podczas korzystania z WC widziałam krew na papierze i wtedy jakby mięśnie mi się rozluźniały i czułam jak ta krew spływa. Ale na podpasce nic. Trwała 5 dni jak zwykle, ale krwawienie było dziwne. Nie wiem, czy to było krwawienie czy plamienie w sumie, ale wydaje mi się, że była to normalna krew miesiączkowa, ale już sama nie wiem... Dodam jeszcze, że w dzień, kiedy ją dostałam, czułam się strasznie źle, było mi słabo i niedobrze, nigdy tak nie miałam.



Przez ten „okres” (nie wiem co to było, naprawdę) zaczęłam się strasznie stresować, rozmawiałam o tym z chłopakiem i uspokajał mnie, że na pewno nie miał nic na palcach, bo umył ręce, ale naczytałam się tylu artykułów, że już nie wiem w co wierzyć... Zaczęłam widzieć u siebie wszystkie objawy, byłam tak spanikowana, że nie mogłam spać, a jak już usnęłam to się budziłam w środku nocy z okropnymi nudnościami.



Chłopak namówił mnie do zrobienia testu, żebym się uspokoiła i po tym jak skończyło mi się to krwawienie, kupiłam dwa testy ciążowe tyle, że nie robiłam ich z porannego moczu, bo w instrukcji było napisane, że jeślirobimy test po terminie miesiączki, to pora dnia jest nieważna, a ja no miałam jakieś krwawienie/okres. Zrobiłam jeden test i wyszedł negatywny, później powtórzyłam jeszcze raz i też jedna kreska. Wszystkie te „objawy” ustały, bo się trochę uspokoiłam, jednak nadal mam z tyłu głowy dziwne myśli. Następną miesiączkę mam dostać około 26 kwietnia i czekam z niecierpliwością, ale chciałabym poznać waszą opinię. Tylko proszę nie naskakujcie na mnie. Na pewno są tu osoby, które znają się na tym bardziej niż ja.



Z góry dziękuję za pomoc ️
Takich wątków było mnóstwo.

Nie da się zajść w ciążę przez petting, więc nie masz się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 20:42   #1276
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Petting a szansa na ciążę

Cytat:
Napisane przez zosia1806 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy był podobny temat, jeśli zaśmiecam forum to przepraszam, ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi

Na wstępie chciałabym poprosić Was o normalne odpowiedzi, nawet jeśli mój problem wyda Wam się błahy lub śmieszny. Proszę, nie chcę żadnych sarkastyczych i kpiących odpowiedzi, chcę tylko rozeznać się w temacie.



Mam 19 lat. Nigdy wcześniej nie byłam w tak poważnym związku, żeby doszło pomiędzy mną a chłopakiem do jakiegoś zbliżenia. Teraz jestem w związku z chłopakiem, któremu ufam i którego kocham i jestem pewna jego uczuć co do mnie. Chcieliśmy przejść do następnego etapu, ale ze względu na to, że moim największym koszmarem jest zajście w niechcianą ciążę, nie zdecydowaliśmy się na seks. Zresztą ja nie czułam się jeszcze gotowa, on też nie, więc wybraliśmy petting. I tu zaczyna się mój problem.



Zapomniałam się i w moje dni płodne uprawialiśmy petting. Jest to dość niekomfortowe do opisania, ale chcę, żebyście mieli wgląd na sytuację. Ja robiłam mu ręką, on w ogóle nie dotykał członka i w tym samym czasie dotykał mnie, ale bez wkładania palców do środka. Później on doszedł w chusteczkę, wytarł wszystko lewą ręką i poszedł umyć ręce. Później wrócił i rozwiązywał mi spodnie od dresów, a następnie zrobił tzw. „palcówkę” prawą ręką. I wszystko było okej, do czasu kiedy przyszedł czas na miesiączkę. Spóźniła mi się dwa dni, cykl trwał 30, zazwyczaj trwa 28, czasem mniej, ale rzadko kiedy więcej. Wiem, że wahania do 7 dni są normalne, ale zestresowało mnie to trochę. Miesiączka, którą dostałam była dziwna, bardzo skąpa. Krew w ogóle nie wypływała na podpaskę, nie było nic na tej podpasce, tylko podczas korzystania z WC widziałam krew na papierze i wtedy jakby mięśnie mi się rozluźniały i czułam jak ta krew spływa. Ale na podpasce nic. Trwała 5 dni jak zwykle, ale krwawienie było dziwne. Nie wiem, czy to było krwawienie czy plamienie w sumie, ale wydaje mi się, że była to normalna krew miesiączkowa, ale już sama nie wiem... Dodam jeszcze, że w dzień, kiedy ją dostałam, czułam się strasznie źle, było mi słabo i niedobrze, nigdy tak nie miałam.



Przez ten „okres” (nie wiem co to było, naprawdę) zaczęłam się strasznie stresować, rozmawiałam o tym z chłopakiem i uspokajał mnie, że na pewno nie miał nic na palcach, bo umył ręce, ale naczytałam się tylu artykułów, że już nie wiem w co wierzyć... 😞 Zaczęłam widzieć u siebie wszystkie objawy, byłam tak spanikowana, że nie mogłam spać, a jak już usnęłam to się budziłam w środku nocy z okropnymi nudnościami.



Chłopak namówił mnie do zrobienia testu, żebym się uspokoiła i po tym jak skończyło mi się to krwawienie, kupiłam dwa testy ciążowe tyle, że nie robiłam ich z porannego moczu, bo w instrukcji było napisane, że jeślirobimy test po terminie miesiączki, to pora dnia jest nieważna, a ja no miałam jakieś krwawienie/okres. Zrobiłam jeden test i wyszedł negatywny, później powtórzyłam jeszcze raz i też jedna kreska. Wszystkie te „objawy” ustały, bo się trochę uspokoiłam, jednak nadal mam z tyłu głowy dziwne myśli. Następną miesiączkę mam dostać około 26 kwietnia i czekam z niecierpliwością, ale chciałabym poznać waszą opinię. Tylko proszę nie naskakujcie na mnie. Na pewno są tu osoby, które znają się na tym bardziej niż ja.



Z góry dziękuję za pomoc ❤
Nie ma najmniejszych szans na ciążę. Organizm to nie komputer. Okres może się spóźniać albo być bardziej skąpy ze względu na wiele czynników.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 10:06   #1277
Kakashka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Petting a szansa na ciążę

Uprawiałem wczoraj peeting z moją dziewczyną po czym on zaczęła robić mi loda, po chwili zauważyłem pod żołędziem małą ilość mastki, wytarłem palce o łóżko po czym po chwili moja dziewczyna wzięła moja dłoń do buzi, a ja wsadziłem ją w jej pochwę tylko raz. 15 ma niby owulacje na podstawie kalendarza. Czy jest możliwość aby zajść w ciążę przez mała ilość mastki która najpierw została wytarta, potem dłoń była osliniona? Dodam że nie doszedłem wtedy ani razu, nie było żadnej preejakulatu, a ostatni raz masturbowałem się przedwczoraj, w między czasie myjąc penisa dokładnie więc nie wiem skąd wzięła się wczoraj mastka
Kakashka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:06   #1278
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Petting a szansa na ciążę

Cytat:
Napisane przez Kakashka99 Pokaż wiadomość
Uprawiałem wczoraj peeting z moją dziewczyną po czym on zaczęła robić mi loda, po chwili zauważyłem pod żołędziem małą ilość mastki, wytarłem palce o łóżko po czym po chwili moja dziewczyna wzięła moja dłoń do buzi, a ja wsadziłem ją w jej pochwę tylko raz. 15 ma niby owulacje na podstawie kalendarza. Czy jest możliwość aby zajść w ciążę przez mała ilość mastki która najpierw została wytarta, potem dłoń była osliniona? Dodam że nie doszedłem wtedy ani razu, nie było żadnej preejakulatu, a ostatni raz masturbowałem się przedwczoraj, w między czasie myjąc penisa dokładnie więc nie wiem skąd wzięła się wczoraj mastka
Nie da się zajść w ciążę bez pełnego stosunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:47   #1279
Kakashka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Petting a szansa na ciążę

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie da się zajść w ciążę bez pełnego stosunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, tylko wyczytałem że na mastce mogą znajdować się jakieś plemniki stąd moje obawy ponieważ miałem to na ręku, wytarłem, dłoń była w buzi i wtedy tylko raz znalazła się w pochwie, stąd moje wątpliwości. Zresztą w internecie natknąłem się na wiele opinii że przez petting można zajść w ciążę jeśli na palcu znajdowały się plemniki
Kakashka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 18:19   #1280
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Petting a szansa na ciążę

Cytat:
Napisane przez Kakashka99 Pokaż wiadomość
Rozumiem, tylko wyczytałem że na mastce mogą znajdować się jakieś plemniki stąd moje obawy ponieważ miałem to na ręku, wytarłem, dłoń była w buzi i wtedy tylko raz znalazła się w pochwie, stąd moje wątpliwości. Zresztą w internecie natknąłem się na wiele opinii że przez petting można zajść w ciążę jeśli na palcu znajdowały się plemniki
Poczytaj książkę do biologii, a nie opinie w internecie. Jest to lepsze źródło wiedzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 11:58   #1281
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej dziewczyny, wg aplikacji mam dostać za 2 dni okres, bolą mnie piersi od paru dni, tak po bokach, miałam biały gęsty śluz, ale niedużo, generalnie mam uczucie takiej suchości w pochwie i czuję lekki ból w podbrzuszu. Obawiam się ciąży, bo w poprzednim cyklu w dni płodne partner robił mi palcówkę po uprzednim wytrysku, po którym umył ręce. Dostałam okres trochę spóźniony i był dość skąpy, tzn krew nie wypływała na zewnątrz, tylko jakby zatrzymywała się w środku. Zrobiłam test ciążowy jak skończył mi się ten "okres" i był negatywny. Piersi zawsze mam wrażliwe przed okresem, ale przez to, że ostatnie krwawienie było dziwne, to mam już jakieś schizy Czy to co mam teraz, te objawy, to raczej nadchodzący okres, czy wczesna ciąża? Pomocy
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 12:05   #1282
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wg aplikacji mam dostać za 2 dni okres, bolą mnie piersi od paru dni, tak po bokach, miałam biały gęsty śluz, ale niedużo, generalnie mam uczucie takiej suchości w pochwie i czuję lekki ból w podbrzuszu. Obawiam się ciąży, bo w poprzednim cyklu w dni płodne partner robił mi palcówkę po uprzednim wytrysku, po którym umył ręce. Dostałam okres trochę spóźniony i był dość skąpy, tzn krew nie wypływała na zewnątrz, tylko jakby zatrzymywała się w środku. Zrobiłam test ciążowy jak skończył mi się ten "okres" i był negatywny. Piersi zawsze mam wrażliwe przed okresem, ale przez to, że ostatnie krwawienie było dziwne, to mam już jakieś schizy Czy to co mam teraz, te objawy, to raczej nadchodzący okres, czy wczesna ciąża? Pomocy
W jakiś sposób chciałabyś zajść w ciążę bo nie rozumiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Nie jesteś w ciąży nie wkręcaj sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 12:15   #1283
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wg aplikacji mam dostać za 2 dni okres, bolą mnie piersi od paru dni, tak po bokach, miałam biały gęsty śluz, ale niedużo, generalnie mam uczucie takiej suchości w pochwie i czuję lekki ból w podbrzuszu. Obawiam się ciąży, bo w poprzednim cyklu w dni płodne partner robił mi palcówkę po uprzednim wytrysku, po którym umył ręce. Dostałam okres trochę spóźniony i był dość skąpy, tzn krew nie wypływała na zewnątrz, tylko jakby zatrzymywała się w środku. Zrobiłam test ciążowy jak skończył mi się ten "okres" i był negatywny. Piersi zawsze mam wrażliwe przed okresem, ale przez to, że ostatnie krwawienie było dziwne, to mam już jakieś schizy Czy to co mam teraz, te objawy, to raczej nadchodzący okres, czy wczesna ciąża? Pomocy
Ja mam takie objawy zawsze przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 12:19   #1284
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
W jakiś sposób chciałabyś zajść w ciążę bo nie rozumiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Nie jesteś w ciąży nie wkręcaj sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że może przez tą palcówkę

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja mam takie objawy zawsze przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że u mnie też pojawi się miesiączka
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-21, 12:36   #1285
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
Myślałam, że może przez tą palcówkę

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



Mam nadzieję, że u mnie też pojawi się miesiączka
Źródło Google :
Czy mogę być w☠ciąży☠po pettingu?☠Zajście w ciążę☠po pettingu (przez przeniesienie plemników do pochwy na palcach) jest niezwykle rzadkie, ale możliwe w sytuacji, kiedy ilość nasienia jest bardzo duża, a jego jakość bardzo dobra. Jednak w praktyce☠ciąże☠po pettingu praktycznie się nie zdarzają

Pisałaś też,że parner umył ręce więc to nie możliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:16   #1286
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

dzisiaj już praktycznie w ogóle nie bolą mnie piersi, tylko zostało to uczucie suchości w pochwie i pobolewalo mnie serce wczoraj a tak to piersi już nie bolą a miesiączki nadal nie ma 😣
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:19   #1287
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
dzisiaj już praktycznie w ogóle nie bolą mnie piersi, tylko zostało to uczucie suchości w pochwie i pobolewalo mnie serce wczoraj a tak to piersi już nie bolą a miesiączki nadal nie ma
Serce cię może bolało, bo się stresujesz niepotrzebnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:29   #1288
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

nie wiem po prostu zawsze ból piersi ustawał wraz z wystąpieniem krwawienia, a teraz jest inaczej
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 11:32   #1289
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
nie wiem po prostu zawsze ból piersi ustawał wraz z wystąpieniem krwawienia, a teraz jest inaczej
To, że tak nie miałaś nie znaczy, że jesteś w ciąży. Organizm to nie zegarek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 19:07   #1290
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Właśnie dostałam miesiączkę. Dziękuje za pomoc ☺️
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.