Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 18:01   #211
oleoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Brak miesiączki od ok.4-5 miesięcy

hejka, tu ja - olemona. Hmm... mieliście rację, po prostu za mało ważyłam. Niestety doszłam do wagi anorektycznej- 35 kg.... nawet nie wiedziałam ech, ta zdrowa żywność odbiła mi się na zdrowiu, choc to nic wspolnego ze zdrowiem nie miało... Teraz mija już rok, ja nadal nie mam okresu.. Jem normalnie, w miarę zapotrzebowania i staram się jeść więcej tłuszczy. Ważę obecnie ok. 45 kg i byłam u lekarzy, narazie znów czekam, ale po kolonii planuje się wybrać do ginekologa (to będzie srodek lipca)...
oleoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:46   #212
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Brak okresu - wątek zbiorczy

Stres jak najbardziej działa na przesuniecie miesiaczki. Poczekaj jeszcze troche a zjawi sie niedlugo.
Moze przydałoby sie zapisac do ginekologa na badania kontrolne. Uspokoisz sie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 15:13   #213
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: Odp: Brak okresu - wątek zbiorczy

Polecam pomoczenie nóg w gorącej wodzie 15 min. ( w takiej gorącej, jak tylko zdołasz wytrzymać) . Mi pomogło już 2 razy. W dużej mierze mój spóźniający się okres zależał własnie od stresowego czasu. Wieczorem moczyłam nogi a rano od razu po przebudzeniu okres .. i ta radość, że nie jestem w ciąży ; D

Edytowane przez valhalla91
Czas edycji: 2013-06-25 o 15:15
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 16:17   #214
anulkas1990
Raczkowanie
 
Avatar anulkas1990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Brak miesiączki od ok.4-5 miesięcy

Rok bez miesiączki... ;/ Nie odwlekaj wizyty u ginekologa na później. Z hormonami masz pewnie problem. Pójdź z mamą (nie masz pewnie 16 lat) i ureguluj ten Twój okres. Z brakiem miesiączki nie ma żartów.
__________________
21.08.2009 jesteśmy razem
18.01.2011
zaręczona


22.08.2015
nasz ślub
anulkas1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 00:10   #215
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Brak miesiączki od ok.4-5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez oleoo Pokaż wiadomość
hejka, tu ja - olemona. Hmm... mieliście rację, po prostu za mało ważyłam. Niestety doszłam do wagi anorektycznej- 35 kg.... nawet nie wiedziałam ech, ta zdrowa żywność odbiła mi się na zdrowiu, choc to nic wspolnego ze zdrowiem nie miało... Teraz mija już rok, ja nadal nie mam okresu.. Jem normalnie, w miarę zapotrzebowania i staram się jeść więcej tłuszczy. Ważę obecnie ok. 45 kg i byłam u lekarzy, narazie znów czekam, ale po kolonii planuje się wybrać do ginekologa (to będzie srodek lipca)...
Myślę, że niekoniecznie "zdrowa żywność", ale być może to, że sama pisałaś o tym, że ignorujesz uczucie głodu i starasz się mimo niego jeść mało. Biorąc pod uwagę, że wg skali Twoja waga już była w kategorii "wyniszczenie", to prawdopodobnie właśnie uczucie głodu pozwoliłoby Ci jeść normalne dawki jedzenia, zamiast takich, które wydawały Ci się "zdrowe"

Moim zdaniem najlepiej byłoby iść do ginekologa, ale niewykluczone, że Twoja waga nadal ma wpływ na brak miesiączki - być może po prostu organizm jest zbyt wyniszczony głodówkami, by miesiączkować. Ale to tylko gdybalstwo: tylko ginekolog będzie mógł sprawdzić, czy nie stoi za tym nic poważniejszego

Pierwsza wizyta to może być duże przeżycie, sama to bardzo przeżywałam - ale może spróbuj mimo lęku się przemóc i iść, mi pomaga myślenie o takim trudnym wydarzeniu w perspektywie "prywatnego eksperymentu" ; nie chciałabyś sprawdzić, jak to u tego ginekologa jest? Albo po prostu pomyśl o tym, czy wolisz denerwować się miesiącami brakiem miesiączki? Nie lepiej byłoby zamienić ten długotrwały stres na krótki stres przed wizytą w gabinecie, który pewnie okaże się całkowicie bezpodstawny?

No i - czy Twoja mama wie, że masz takie problemy? Myślę, że gdybym ja w Twoim wieku miała takie problemy i podzieliła się nimi z mamą, to sama nalegałaby na wizytę u specjalisty. Zdrowie jest najważniejsze, a Twój młody wiek nie powoduje, że nie możesz mieć problemów natury ginekologicznej

Edytowane przez busch
Czas edycji: 2013-06-26 o 00:14
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 08:53   #216
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Miesiączka.

Witam, zacznę od tego, że jestem 16nasto letnią młodą kobietą. A moim problemem jest to, dostałam 26czerwca okres, od tego czasu nie przestaje boleć mnie brzuch. Nie śpię ciągle praktycznie od tego czasu, ciągle się budzę, nie mogę zasnąć. Leżę wieczorem w łózku i skręcam się z bólu, czasem przestaje boleć, a pozniej ból wraca z podwojoną siłą. A najgorsze jest to,ze okres praktycznie juz mi się kończy a brzuch nadal nie przestaje boleć zaczynam się bać, że to jakiś torbiel czy coś. Brzuch mnie boli na bole brzucha i okolice środka i juz nie wiem co robić.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 08:56   #217
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Miesiączka.

Cytat:
Napisane przez Meefistofeles Pokaż wiadomość
Witam, zacznę od tego, że jestem 16nasto letnią młodą kobietą. A moim problemem jest to, dostałam 26czerwca okres, od tego czasu nie przestaje boleć mnie brzuch. Nie śpię ciągle praktycznie od tego czasu, ciągle się budzę, nie mogę zasnąć. Leżę wieczorem w łózku i skręcam się z bólu, czasem przestaje boleć, a pozniej ból wraca z podwojoną siłą. A najgorsze jest to,ze okres praktycznie juz mi się kończy a brzuch nadal nie przestaje boleć zaczynam się bać, że to jakiś torbiel czy coś. Brzuch mnie boli na bole brzucha i okolice środka i juz nie wiem co robić.
Myślę, że najlepiej będzie, jak zgłosisz się z tym do ginekologa
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 11:58   #218
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
zanik okresu 6 lat

Witam
Zastanawiam sie jakie powiklania i zaburzenia hormonalne moga sie pojawic (rozwijac?) przez zatrzymanie okresu przez anoreksje. Pierwszy raz sie pojawila w 2006 roku. Normalne cykle, az do polowy 2007 roku. Potem 6 lat w ogole, dalej nic. Czy mial ktos taka sytuacje?
__________________
Blog

Tumblr

Don't tell people your dreams. Show them!
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:06   #219
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: zanik okresu 6 lat

Cytat:
Napisane przez spea Pokaż wiadomość
Witam
Zastanawiam sie jakie powiklania i zaburzenia hormonalne moga sie pojawic (rozwijac?) przez zatrzymanie okresu przez anoreksje. Pierwszy raz sie pojawila w 2006 roku. Normalne cykle, az do polowy 2007 roku. Potem 6 lat w ogole, dalej nic. Czy mial ktos taka sytuacje?
Może się w ogóle nie pojawić nawet, gdy waga wróci do normy... Masz niedowagę?
Jesteś pod opieką psychologa?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 10:25   #220
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: zanik okresu 6 lat

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Może się w ogóle nie pojawić nawet, gdy waga wróci do normy... Masz niedowagę?
Jesteś pod opieką psychologa?
tak, b.niskie bmi.. utrzymuję je.
Nie, nie jestem.
__________________
Blog

Tumblr

Don't tell people your dreams. Show them!
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 17:21   #221
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: zanik okresu 6 lat

Cytat:
Napisane przez spea Pokaż wiadomość
tak, b.niskie bmi.. utrzymuję je.
Nie, nie jestem.
no to akurat nic dziwnego, że miesiączka się jeszcze nie pojawiła. Wiesz, takie rzeczy wracają do normy dopiero po zaleczeniu objawów choroby, głównym z nich jest oczywiście niedowaga. bez pomocy psychologa i wsparcia bliskich się nie obejdzie. trzymam za Ciebie kciuki.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 15:06   #222
Ewolin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 74
Dot.: Zanik okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy!

hej, okres spóźnia mi się już tydzień. Czy to możliwe żeby witamina c opóźniła go aż tak bardzo? Piłam tabletki musujące po 1000 mg wit c plus wapno, łącznie zażyłam 5 tych tabletek kilka dni przed okresem. Stosunki miałam, ale tylko 3, zawsze w dni niepłodne(stwierdzam tak z moich obserwacji, wiadomo że mogę się mylić), było to zaraz po poprzednim okresie i teraz, kiedy okresu się spodziewam.Zawsze z zabezpieczeniem, z prezerwatywą, nic nie poszło nie tak. Stresy, przeziębienia i inne tego typu sprawy nie wchodzą raczej w grę, zwykle mam regularne cykle. Czy jest możliwe że ta wit c aż tak opóźniła okres? Czy może lepiej zrobić już test?
Ewolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:25   #223
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Zanik okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ewolin Pokaż wiadomość
hej, okres spóźnia mi się już tydzień. Czy to możliwe żeby witamina c opóźniła go aż tak bardzo? Piłam tabletki musujące po 1000 mg wit c plus wapno, łącznie zażyłam 5 tych tabletek kilka dni przed okresem. Stosunki miałam, ale tylko 3, zawsze w dni niepłodne(stwierdzam tak z moich obserwacji, wiadomo że mogę się mylić), było to zaraz po poprzednim okresie i teraz, kiedy okresu się spodziewam.Zawsze z zabezpieczeniem, z prezerwatywą, nic nie poszło nie tak. Stresy, przeziębienia i inne tego typu sprawy nie wchodzą raczej w grę, zwykle mam regularne cykle. Czy jest możliwe że ta wit c aż tak opóźniła okres? Czy może lepiej zrobić już test?
Witamina C opóźnia miesiączkę. Ale jeśli miałaś stosunki, to najlepiej zrób test.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:36   #224
medoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
problem z miesiączką

Hej dziewczyny
zacznę może od tego, że z mężem zaczeliśmy myśleć o dzidziusiu problem jednak w tym, ze mam troszke problemy z okresem, ale zaczne od poczatku
od poczatku 2013 roku okres mialam regularnie do kwietnia ( w kwietniu już nie bylo). Zaczekałam kilka dni po spodziewanej misiaczce i pełna nadziei zrobilam test. Wynik niestety negatywny. Zaczekałam w takim razie na maj, ażeby sprawdzić czy w maju dostane okres (wspomne tylko że kiedyś zdarzało mi się nie mieć okresu przez miesiac dlatego postanowiłam zaczekac do maja). W maju niestety to samo wiec
poszlam do gina. Badanie, usg wszystko ok. Przepisał mi zatem luteine dowcipna (wizyta byla 27 maja) dzien pozniej kupilam luteine z zamiarem brania jej od rana dnia nastepnego. Niestety nie zdarzylam jej wziac bo tego dnia dostalam okresu (28 maja).
No i niestety od tamtej pory znowu nie dostalam okresu. Od kilku dni mam tylko brązowe plamienie, robilam dwa testy i w ciąży niestety nie jestem. Nie wiem czy powinnam teraz zaczac brać tą luteine? Czy jednak zaczekac na kolejny miesiac? Sama już nie wiem co robić.

Edytowane przez medoffka
Czas edycji: 2013-07-13 o 10:38
medoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:18   #225
Madzialenka195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: problem z miesiączką

hej dziewczyny mam problem..
Mam 18 lat z moim partnerem kochamy się kilka razy dziennie bez zabezpieczenia
od dzisiejszego popołudnia zauważyłam na bieliźnie jasnobrązowy śluz z domieszką krwi, a miesiączkę mam mieć dopiero za dwa tygodnie, czy mogę być w ciąży
Madzialenka195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:08   #226
Kamisnk
Rozeznanie
 
Avatar Kamisnk
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 842
GG do Kamisnk
Dot.: problem z miesiączką

Cytat:
Napisane przez Madzialenka195 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam problem..
Mam 18 lat z moim partnerem kochamy się kilka razy dziennie bez zabezpieczenia
od dzisiejszego popołudnia zauważyłam na bieliźnie jasnobrązowy śluz z domieszką krwi, a miesiączkę mam mieć dopiero za dwa tygodnie, czy mogę być w ciąży


W Twoim przypadku na pewno nie, ale w moim jak miałam brązowy śluz, z domieszką krwi,to myślałam, że znów mam krwawienie jak kiedyś w technikum. Niestety, tym razem się okazało, że za kilka dni poroniłam. Jak się pojawi jeszcze krew i śluz,to wybierz się do ginekologa.
Kamisnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:18   #227
gochagocha26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
okres

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo ogarniam dlatego założyłam nowy wątek

Zawsze mam regularny okres (co 28 dni) a dzisiaj dostałam w 21 dniu czy coś jest nie tak ze moj cykl tak się skrócił ? Nie byłoby problemu gdybym 10 sierpnia nie szła na wesele i akurat w 21 dniu bym dostała okres. Później 31 też idę na wesele i znów bym go miała ;/

Miałyście kiedyś podobną sytuacje ?
gochagocha26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:25   #228
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: okres

A ile lat masz juz okres?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:26   #229
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: okres

Przecież miesiączka to nie szwajcarski zegarek, nie musi całe życie przychodzić tego samego dnia o tej samej porze. Możliwe, że była to jednorazowa sytuacja i kolejny przyjdzie standardowo po 28 dniach... Jeśli nie robiłaś nic z cyklem (czyt. wprowadzanie sztucznych hormonów), to nie ma na razie powodów do niepokoju. Czasami jajeczkowanie jest szybciej, może chorowałaś, bardzo się stresowałaś - jest dużo możliwości.

Niestety, nie można przewidzieć co będzie do czasu wesela, poza antykoncepcją hormonalną nie można przesunąć miesiączki.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 13:40   #230
gochagocha26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Odp: okres

4 lata mam okres [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Mam nadzieję że w przyszłym miesiącu już będzie w 28 dzień bo jednak jest to pewien dyskomfort tym bardziej na weselu.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy powodem tego wcześniejszego cyklu może być to że zaczęłam intensywnie i regularnie uprawiać sport ? (jeżdżę na rowerze po 45 km dziennie )

Edytowane przez gochagocha26
Czas edycji: 2013-07-20 o 13:36 Powód: niesprcyzowanie
gochagocha26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:49   #231
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Odp: okres

Możliwe, naprawdę ciężko powiedzieć co mogło to spowodować. U mnie się cykl rozregulował jednego miesiąca bez powodu, ot. Okazało się, że zaczęłam mieć problem z prolaktyną, ale czemu, to nie wiem... Za dużo stresu? Można gdybać. Dlatego mówię, nie można jednoznacznie określić przyczyny takiej sytuacji.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:53   #232
gochagocha26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Odp: okres

Dziękuję za odpowiedź

Mam nadzieję że wszystko jest okey
gochagocha26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 15:09   #233
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Odp: okres

Jeśli sytuacja się powtórzy jeszcze z dwa razy, trzeba odwiedzić ginekologa - ale nie szybciej.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 09:24   #234
monikamonia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Miesiączka

Witam!
Mam pytanie, ile dni może się spóźniać okres? Mi już się spóźnia 2 dni. Od jakiegoś czasu mam nieregularne, ale zazwyczaj jest to 26 dni. Ostatnio miałam okres 23 czerwca. Piersi mnie bolą już 3 dni.
monikamonia97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:24   #235
monikamonia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Miesiączka

Tylko, że ja zawsze mam bóle menstruacyjne. A teraz piersi mnie bardzo bolą. A 2 tygodnie temu było tak że "znalazłam" w pochwie kawałek prezerwatywy. Ale w dniu, w którym pękła ta gumka to mój partner nie doszedł w ogóle. Od razu wyciągnął swojego członka z pochwy gdy tylko poczuł że pękła.
monikamonia97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:28   #236
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Miesiączka

Jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży to zrób test
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:32   #237
monikamonia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Miesiączka

Jutro będę robić. Mam dopiero 16 lat i strasznie się denerwuje.. dlatego chciałam wiedzieć już dzisiaj.
monikamonia97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:34   #238
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Miesiączka

Cytat:
Napisane przez monikamonia97 Pokaż wiadomość
Jutro będę robić. Mam dopiero 16 lat i strasznie się denerwuje.. dlatego chciałam wiedzieć już dzisiaj.
Wiesz dobrze, że nikt nie jest w stanie ci odpowiedzieć na to pytanie.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 12:05   #239
monikamonia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Miesiączka

Ale czy jest możliwość że po dosłownie chwili gdy mój partner we mnie wszedł to mógł się pojawić ten płyn preejakulacyjny?
monikamonia97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 13:30   #240
Mujer305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Miesiączka

Tak jest takie prawdopodobieństwo, bo pojawia się on wtedy gdy mężczyzna jest podniecony.Z tego co wiem w 2011r stwierdzono obecność plemników w tym płynie,ale są one prawdopodobnie chore i bez wici..
Ja ma inne pytanko, martwię się swoim cyklem... Dostałam @ 13 lipca krwawiło obficie i przestało mi we wtorek.. ale w czwartek zauważyłam jak korzystałam z toalety, ze nadal mam brązowe plamienie...wczoraj na papierze zauważyłam, skrzep krwi.., a dziś, znów krwawienie tylko,ze one jest tak jakby wewnątrz pochwy, bo ono mi się nie pokazuje na zewnątrz.. Martwię się tym,bo trwa ta "miesiączka" juz 8 dni..

Edytowane przez Mujer305
Czas edycji: 2013-07-21 o 13:32
Mujer305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.