Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-01, 13:49   #1
powerblond03
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 194

Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH


Drogie Wizażanki,

zawsze byłam aktywna, od 3 lat ćwiczę na siłowni średnio 3 razy w tygodniu po 1,5 h.

Jeśli chodzi o brzuch, to mam taki problem, że większość ćwiczeń już nie przynosi efektów - po prostu są dla mnie za słabe.

Przez ostatnie lata w moim planie treningowym znajdowało się około 15 minut ćwiczeń na brzuch, co miesiąc zmieniałam zestaw.

Przykładowo w lutym zeszłego roku robiłam MEL B, w marcu Tamilee Webb, w kwietniu jakiś znaleziony na yt 15-minutowy trening z piłką etc. (Chodę oczywiście też przerabiałam )

Mam wrażenie że wszystkie najpopularniejsze, sztampowe treningi mam już przećwiczone...
Doszlam do takiego etapu, że nawet po miesiącu przy zmienie zestawu na nowy nie odczuwam następnego dnia cienia zakwasów...
Obecnie robię jakieś 500 do 1000 brzuszków na siłowni:
-33 zwykłe brzuszki
10 sek przerwy
-33 brzuszki z nogami w kąt prosty
10 sek
-33 brzuszki z nogami pod kątem 45 st

i to jest jedna setka - takich setek robię od 5 do 10-ciu. I niestety też mnie to nie satysfakcjonuje..

Jakieś rady? Chodzi mi o taki około 15-minutowy zestaw (może być też 10, czy 20 minut, byle by dawał wycisk dla brzuszka...).

Proszę Was, dziewczęta, pomóżcie... Już nie mam pomysłu...
powerblond03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 10:00   #2
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Ja ćwiczę od 26 lat a zwykłe,proste ćwiczenia na brzuch dają efekty,bo łączę je odpowiednio z ćwiczeniami pozostałych partii mięśni oraz treningiem aerobowym i właściwym odżywianiem i suplementacją

Być może popełniasz błędy treningowe i dietetyczne i stąd brak oczekiwanych efektów
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 14:38   #3
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę od 26 lat a zwykłe,proste ćwiczenia na brzuch dają efekty,
Odrywasz od podłogi odcinek lędźwiowy? Ja przestałem odrywać bo mnie już w końcu tak bolał, że nie mogłem na stojąco spodni założyć i teraz przy tych bezpiecznych brzuchach nie jestem w stanie zmęczyć się, chyba tysiąc albo więcej mógłbym zrobić jednym ciągiem. Co robić, obciążać pierś jakimś ciężarkiem?

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2018-12-02 o 14:44
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 08:29   #4
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

P.S. No bo wiesz, kobiety też mają odcinek lędźwiowy i też mogą doświadczać tego problemu odrywając go od podłogi.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 08:41   #5
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Po pierwsze. jest nieprawdą, ze żeby ćwiczenia przynosiły efekt, musza być po ich wykonaniu odczuwalne tzw. "zakwasy".


To bzdura.


Po drugie, nie wiem naprawdę, co Wy ludzie macie z tym machaniem się z brzuszkami. To sa chyba najmniej efektywne i najbardziej kontuzjogenne (kolega sygnalista przykładem) ćwiczenia na mięśnie brzucha.


Jak sie już na tej siłowni jest, to zamiast machać dźlinay miczele i chodę, to weź to co tam się poniewiera w strefie wolnych ciężarów i użyj.
każde ćwiczenie przy którym człowiek coś ciężkiego podnosi, rzuca, z czymś się musi zrównoważyć, to JEST najbardziej efektywne ćwiczenie na brzuch. Po prostu.



Ale jak ktoś już koniecznie musi bo się udusi, to proszę bardzo, zestaw rzeźnicki:
- scyzoryki w zwisie (czyli wisisz na drązku i proste nogi podnosisz minimum do poziomu bioder Zaawansowani, koksy i hardkory, robią pełne zamknięcie, czyli dotykaja palcami stóp czoła.) jak za lekko, zrób 2 razy wolniej, jak jeszcze za lekko, zrób jeszcze wolniej.


- rzuty piłka lekarską o ziemię.
weź minimum 6 -8 kilo (kobiety) i z za głowy rzuc piłką lekarską o ziemie tak, zeby się odbiła.
tak, to jest możliwe. Wersja cięzsza, dołącz wyskok, rzucaj piłką w najwyzszej fazie lotu.


- plank.
jak się nie ,meczysz, wróc na pilates i się naucz go od nowa, bo źle go robisz.

Po prostu. W dobrze technicznie wykonanym planku, czego ucza na pilatesie właśnie, nawet nie trzeba odrywać kolan od ziemi w tej pozycji zeby się zarznąć i telepać z wysiłku miesni jak pod pradem, bo jest to ćwiczenie izometryczne i bazuje na napięciu mięśni, a nie ze chodzi o to zeby na nich wisieć i się telepać jak meduza z wielce mi zadowoleniem ze się x minut wytrzymuje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2018-12-06 o 08:46
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 09:00   #6
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
- rzuty piłka lekarską o ziemię.
weź minimum 6 -8 kilo (kobiety) i z za głowy rzuc piłką lekarską o ziemie tak, zeby się odbiła.
tak, to jest możliwe. Wersja cięzsza, dołącz wyskok, rzucaj piłką w najwyzszej fazie lotu..
To brzmi zachęcająco. Zaraz zamówię w Decathlon (jak mają). Przyda się też do rzucania w ścianę. Na treningach rzucaliśmy się piłką w brzuch jeden drugiemu ale brzucha tak jak piszesz nie ćwiczyliśmy.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 11:51   #7
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Zamówiłem 5 kilową (ostatnia). 159,99 zł

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
weź minimum 6 -8 kilo (kobiety)
Oj, to chyba wiele za dużo. Ja ważę 115-120 kg a 5 kg mi wystarczy; przed zamówieniem wziąłem 5 kg ciężarek, poszedłem do ogródka i walnąłem o ziemię kilka razy. Pewnie że i 10 kg dałbym radę ale mam zamiar robić stacje po 3 lub 5 minut więc...

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

A może faktycznie będzie za lekka do niektórych ćwiczeń... To wtedy dokupię 10 kilową.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 17:12   #8
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Już mam tą 5 kilową. No mogłaby być i ze 3x cięższa ale można się i tą 5 kilową zmęczyć w kilka minut. Odbija się całkiem dobrze od podłoża, można złapać nie schylając się i szybko ponownie uderzyć. Owszem, czuć że brzuch pracuje.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 18:07   #9
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Ja robię brzuszki na ławce bokserskiej - z bardzo dużym skosem, unoszenie nóg w górę z oparciem pleców i rąk o specjalną platformę,unoszenia nóg wisząc np.na drabince, oraz wszelkiego rodzaju twistery,skręty tułowia na mm.skośne. U mnie te ćwiczenia sprawdzają się najlepiej,aczkolwiek od czasu do czasu korzystam też z maszyn,na których mięśnie brzucha są wyizolowane i bardziej dostają " w kość". Robię je po ciężkim treningu siłowym,a po ćwiczeniach na brzuch wskakuję jeszcze na aeroby,które wykonuję 30-40 minut
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 15:53   #10
powerblond03
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Po pierwsze. jest nieprawdą, ze żeby ćwiczenia przynosiły efekt, musza być po ich wykonaniu odczuwalne tzw. "zakwasy".


To bzdura.


Po drugie, nie wiem naprawdę, co Wy ludzie macie z tym machaniem się z brzuszkami. To sa chyba najmniej efektywne i najbardziej kontuzjogenne (kolega sygnalista przykładem) ćwiczenia na mięśnie brzucha.


Jak sie już na tej siłowni jest, to zamiast machać dźlinay miczele i chodę, to weź to co tam się poniewiera w strefie wolnych ciężarów i użyj.
każde ćwiczenie przy którym człowiek coś ciężkiego podnosi, rzuca, z czymś się musi zrównoważyć, to JEST najbardziej efektywne ćwiczenie na brzuch. Po prostu.



Ale jak ktoś już koniecznie musi bo się udusi, to proszę bardzo, zestaw rzeźnicki:
- scyzoryki w zwisie (czyli wisisz na drązku i proste nogi podnosisz minimum do poziomu bioder Zaawansowani, koksy i hardkory, robią pełne zamknięcie, czyli dotykaja palcami stóp czoła.) jak za lekko, zrób 2 razy wolniej, jak jeszcze za lekko, zrób jeszcze wolniej.


- rzuty piłka lekarską o ziemię.
weź minimum 6 -8 kilo (kobiety) i z za głowy rzuc piłką lekarską o ziemie tak, zeby się odbiła.
tak, to jest możliwe. Wersja cięzsza, dołącz wyskok, rzucaj piłką w najwyzszej fazie lotu.


- plank.
jak się nie ,meczysz, wróc na pilates i się naucz go od nowa, bo źle go robisz.

Po prostu. W dobrze technicznie wykonanym planku, czego ucza na pilatesie właśnie, nawet nie trzeba odrywać kolan od ziemi w tej pozycji zeby się zarznąć i telepać z wysiłku miesni jak pod pradem, bo jest to ćwiczenie izometryczne i bazuje na napięciu mięśni, a nie ze chodzi o to zeby na nich wisieć i się telepać jak meduza z wielce mi zadowoleniem ze się x minut wytrzymuje.
Jak jesteś taka mądra, to mi rozpisz, proszę, ćwiczenia na brzuch z ciężarami. Bo ja niestety należę do tych głupich, które same nie wiedzą co mają z tym ciężarem robić. Tak samo z braku pomysłów zaczęłam robić brzuszki, bo już nie wiedziałam co. Jako, że ja z tych głupich, to napisałam na forum o pomoc do mądrzejszych.

A w planku męczę się z tygodnia na tydzień coraz mniej i muszę robić coraz dłużej. To chyba nie dlatego, że robię coraz gorzej. Ale głupia jestem, to pewnie nie mam racji.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Ja robię brzuszki na ławce bokserskiej - z bardzo dużym skosem, unoszenie nóg w górę z oparciem pleców i rąk o specjalną platformę,unoszenia nóg wisząc np.na drabince, oraz wszelkiego rodzaju twistery,skręty tułowia na mm.skośne. U mnie te ćwiczenia sprawdzają się najlepiej,aczkolwiek od czasu do czasu korzystam też z maszyn,na których mięśnie brzucha są wyizolowane i bardziej dostają " w kość". Robię je po ciężkim treningu siłowym,a po ćwiczeniach na brzuch wskakuję jeszcze na aeroby,które wykonuję 30-40 minut
Dobra, to teraz pytania:
to unoszenie nóg w oparciu o specjalną platformę... to na leżąco? Czy że jak...
I drugie pytanie: ile serii po ile powtórzeń?
powerblond03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 18:23   #11
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
- rzuty piłka lekarską o ziemię.
weź minimum 6 -8 kilo (kobiety) i z za głowy rzuc piłką lekarską o ziemie tak, zeby się odbiła.
Też lędźwie mnie po tym bolą dzisiaj po wczorajszych rzutach .
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-09, 18:48   #12
powerblond03
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Też lędźwie mnie po tym bolą dzisiaj po wczorajszych rzutach .
Szczerze mówiąc, jak zobaczyłam opis tego ćwiczenia, to pierwsza moja myśl brzmiała "ocho, jak zacznę taką ciężką piłką rzucać, to mój kręgosłup długo mnie nie ponosi"...
powerblond03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 19:12   #13
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez powerblond03 Pokaż wiadomość
jak zobaczyłam opis tego ćwiczenia, to pierwsza moja myśl brzmiała "ocho, jak zacznę taką ciężką piłką rzucać, to mój kręgosłup długo mnie nie ponosi"...
Ja sobie naruszyłem z pół roku temu kiedy 10 kg na klatkę zakładałem i robiłem pełne brzuszki, bo bez obciążenia mnie nużyły kiedy zrobił sto pięćdziesiąty i dalsze. Jak widać, jeszcze nie wydobrzał zupełnie i kto wie, może już nie wydobrzeje. Wiesz, biceps na stojąco ze sztangą - nie ma problemu bo jest odchylenie do tyłu ale rzuty ta piłka w dól albo jak rąbałem drewno w ogródku na stojąco fest siekierą, czuje lędźwiowy na drugi dzień.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 16:39   #14
powerblond03
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Ja sobie naruszyłem z pół roku temu kiedy 10 kg na klatkę zakładałem i robiłem pełne brzuszki, bo bez obciążenia mnie nużyły kiedy zrobił sto pięćdziesiąty i dalsze. Jak widać, jeszcze nie wydobrzał zupełnie i kto wie, może już nie wydobrzeje. Wiesz, biceps na stojąco ze sztangą - nie ma problemu bo jest odchylenie do tyłu ale rzuty ta piłka w dól albo jak rąbałem drewno w ogródku na stojąco fest siekierą, czuje lędźwiowy na drugi dzień.
No właśnie o to chodzi, że z obciążeniem trzeba bardzo uważać - jak się nie dostosuje do swojej siły mięśni, to pierwszym co ucierpi będzie kręgosłup...
powerblond03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 17:03   #15
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Nie chciałam komentować postu Cavy aby nie odebrała tego jako złośliwej krytyki,ale ja nigdy nie robię na brzuch ćwiczeń z obciążeniem i nie widziałam na siłowni aby ktokolwiek takowe robił,a sporo osób tam ćwiczących to zawodnicy i zawodniczki sportów siłowych,sportów walki

Unoszenia nóg w górę wykonuję na stojąco.Każde ćwiczenie 4 serie do upadku mięśniowego czyli tyle powtórzeń ile dam rady.

Ćwiczenia na brzuch (na dolne partie) staram się robić mając ustabilizowany (czyli plecy oparte o coś) kręgosłup,bo mam z nim problemy

Generalnie na treningu nie robię wcale dużo ćwiczeń na brzuch,a mianowicie jedno na dolne partie,jedno na mięsień prosty brzucha i jedno na mm.skośne. Potem dobijam aerobami.Uważam,że genialne są ławki bokserskie z regulacją wysokości
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Edytowane przez Agafitness
Czas edycji: 2018-12-10 o 17:05
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 21:44   #16
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez powerblond03 Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że z obciążeniem trzeba bardzo uważać - jak się nie dostosuje do swojej siły mięśni, to pierwszym co ucierpi będzie kręgosłup...
Nie no mięśnie to miałem chyba silne. po prostu samo w sobie nawet bez obciążenia odrywanie lędźwi przy brzuchach jest kontuzjogenne (czemu edytor mi to podkreślił?). Po prostu jest to ŹLE wykonywane ćwiczenie.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
ale ja nigdy nie robię na brzuch ćwiczeń z obciążeniem i nie widziałam na siłowni aby ktokolwiek takowe robił,a sporo osób tam ćwiczących to zawodnicy i zawodniczki sportów siłowych,sportów walki
ŻELAZNA zasada. Szkoda że o niej zapomniałem. Szacuneczek.

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2018-12-10 o 21:37
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 11:42   #17
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Dobór ćwiczeń zależy od celu jaki chcemy osiągnąć.Inny zestaw będzie na redukcji,inny na masie a jeszcze inny gdy po prostu robimy trening w celu zachowania jako takiej formy ogólnej bez ukierunkowania na jakieś szczegółowe cele. Ja w ogóle uważam,że takie doradzanie na odległość to trochę jak wróżenie z fusów

Pozdrawiam Kolegę z Legnicy
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 11:57   #18
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Pozdrawiam Kolegę z Legnicy
Jestem z Sosnowca a nie z Legnicy ale lubię Googlować. Wystarczył nick, zdjęcie i miejscowość.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 16:02   #19
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Ja tam nie mam nic do ukrycia,ale myślałam,że może znamy się z siłowni
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 21:35   #20
powerblond03
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Nie chciałam komentować postu Cavy aby nie odebrała tego jako złośliwej krytyki,ale ja nigdy nie robię na brzuch ćwiczeń z obciążeniem i nie widziałam na siłowni aby ktokolwiek takowe robił,a sporo osób tam ćwiczących to zawodnicy i zawodniczki sportów siłowych,sportów walki

Unoszenia nóg w górę wykonuję na stojąco.Każde ćwiczenie 4 serie do upadku mięśniowego czyli tyle powtórzeń ile dam rady.

Ćwiczenia na brzuch (na dolne partie) staram się robić mając ustabilizowany (czyli plecy oparte o coś) kręgosłup,bo mam z nim problemy

Generalnie na treningu nie robię wcale dużo ćwiczeń na brzuch,a mianowicie jedno na dolne partie,jedno na mięsień prosty brzucha i jedno na mm.skośne. Potem dobijam aerobami.Uważam,że genialne są ławki bokserskie z regulacją wysokości
Dziękuję
powerblond03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 07:36   #21
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

Kochana,po to tu jesteśmy aby się wzajemnie wspierać i motywować
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 15:03   #22
christinesixteen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Ćwiczenia na brzuch DLA ZAAWANSOWANYCH

https://www.youtube.com/watch?v=EB8Iom51fdA proszę.
christinesixteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 15:03:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.