Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-23, 16:26   #2821
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Samimi Pokaż wiadomość
Witam, moj problem jest nastepujacy. Kochalam sie z moim chlopakiem i skonczyl wytryskiem. Stosunek byl z prezerwatywa, lecz zsunela sie i zorientowalismy sie dopiero po. Bylo to 10marca, nastepnego dnia o 19 pojechalam do ginekologa i przyjelam tabletke escapelle o godzinie 20, niestety doszlo do tej sytuacji w dzien owulacji. Jakie jest prawdobodobienstwo ciazy? Dodam ze 5 dni po przyjeciu tabletki dostalam plamienia 3 dniowego. Bol brzucha jak przy miesiaczce. A miesiqczke przewidywana powinnam miec 2 tygodnie pozniej tzn 29 marca. Po krwawieniu zaczely bolec mnie piersi strasznie twarde sutki i wydaja sie znacznie wieksze. Bol kregoslupa i zawachania nastroju. Bol piersi trwa juz 5dni po krwawieniu. Prosze pomozcie
Nikt tutaj nie wróży z fusów i ci nie przewidzi skuteczności tabletki. Jak Ci się spóźni okres co najmniej kilka dnia to zrób test, ale też nie panikuj, bo sama tabletka może mocno rozregulować cykle. W końcu to spora dawka hormonów. Natomiast nawet jeśli byłaś już po owulacji, kiedy ją przyjęłaś to powinna wciąż utrudnić implantację potencjalnego zarodka. Plamienia prawdopodobnie wynikało z wahania hormonów po przyjęciu tabletki. Tak samo bóle piersi, pleców itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-03-23 o 16:28
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 19:19   #2822
Samimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86629743]Nikt tutaj nie wróży z fusów i ci nie przewidzi skuteczności tabletki. Jak Ci się spóźni okres co najmniej kilka dnia to zrób test, ale też nie panikuj, bo sama tabletka może mocno rozregulować cykle. W końcu to spora dawka hormonów. Natomiast nawet jeśli byłaś już po owulacji, kiedy ją przyjęłaś to powinna wciąż utrudnić implantację potencjalnego zarodka. Plamienia prawdopodobnie wynikało z wahania hormonów po przyjęciu tabletki. Tak samo bóle piersi, pleców itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dziekuje za odpowiedz. Wiem ze nikt tu nie wrozy fusow ale potrzebowalam zeby ktos spojrzal obiektywnie, tez naczytalam sie w internecie o tym ze tabletka przyjeta dzien po owulacji niestety ale nie dziala we wszystkich przypadkach, w wiekszosci co zaobserwowalam to były kobiety ktore zaszly w ciaze poniewaz tabletka escapelle jak to powiedzialy zatrzymuje owulacje, ale jesli juz doszlo do zagniezdzenia to nie dziala we wielu przypadkach dlatego pytam . Mialam nadzieje ze odpowie mi ktos kompetentny i ktos kto bedziw chcial mi szczerze pomoc.
Samimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 21:17   #2823
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Samimi Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. Wiem ze nikt tu nie wrozy fusow ale potrzebowalam zeby ktos spojrzal obiektywnie, tez naczytalam sie w internecie o tym ze tabletka przyjeta dzien po owulacji niestety ale nie dziala we wszystkich przypadkach, w wiekszosci co zaobserwowalam to były kobiety ktore zaszly w ciaze poniewaz tabletka escapelle jak to powiedzialy zatrzymuje owulacje, ale jesli juz doszlo do zagniezdzenia to nie dziala we wielu przypadkach dlatego pytam . Mialam nadzieje ze odpowie mi ktos kompetentny i ktos kto bedziw chcial mi szczerze pomoc.

Do impantacji dochodzi po ok. 8 dniach od zapłodnienia. Wtedy bez sensu faktycznie łykać antykoncepcję awaryjną, ale różne rzeczy ludzie robią. Nie polecam w tym temacie czytać randomowych historii z Internetu.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-03-23 o 21:19
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 17:14   #2824
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Samimi Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. Wiem ze nikt tu nie wrozy fusow ale potrzebowalam zeby ktos spojrzal obiektywnie, tez naczytalam sie w internecie o tym ze tabletka przyjeta dzien po owulacji niestety ale nie dziala we wszystkich przypadkach, w wiekszosci co zaobserwowalam to były kobiety ktore zaszly w ciaze poniewaz tabletka escapelle jak to powiedzialy zatrzymuje owulacje, ale jesli juz doszlo do zagniezdzenia to nie dziala we wielu przypadkach dlatego pytam . Mialam nadzieje ze odpowie mi ktos kompetentny i ktos kto bedziw chcial mi szczerze pomoc.
No bo tak jest. Żeby określić, co się dzieje w tym momencie w Twoim organizmie, to musiałabyś się położyć w szpitalu na monitoring cyklu i podpiąć się pod maszynerię, która to "śledzi". Nikt Ci tutaj nie powie, co się dzieje w Twoim ciele, bo to jest po prostu niemożliwe.
Niestety musisz po prostu poczekać. Jest to stresujące, sama byłam 3 razy w takiej sytuacji i w końcu zmieniłam metodę antykoncepcji, bo nie wyrabiałam nerwowo. Ewentualnie możesz iść na badanie z krwi betaHCG, ale to najwcześniej 10 dni po "krytycznym" stosunku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 09:13   #2825
ellax123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czesc. Wybaczcie ze dodaje post w odpowiedzi na czyjs komentarz, ale jestem na tym forum 1 raz i nie do konca ogarniam jak ogarnia.

Prosze was o pomoc i odpowiedz, nie zjedzcie mnie. Wertowalam juz ten watek i widzialam podobne przypadki oraz reakcje innych uzytkowniczek :p

Chodzi o to, ze 2 dni przed owulacja uprawialismy z chlopakiem petting. Teraz jestem 8 dni przed okresem ale schizuje sie, ze moge byc w ciazy, jakoby przeniosl sperme na palcach (bo doszedl wczesniej, wytarl reke i robil mi palcowke). Tak WIEM, jak absurdalnie to brzmi, ale ja po prostu strasznie sie boje Nie wiem czy to moja psychika, czy prawda ale wkrecam sobie pierwsze objawy ciazy, bolesnosc piersci, ciemniejsze sutki, kresa na brzuchu itp. Dziewczyny prosze, uspokojcie mnie bo chyba zaraz zwariuje....
ellax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 09:18   #2826
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ellax123 Pokaż wiadomość
Czesc. Wybaczcie ze dodaje post w odpowiedzi na czyjs komentarz, ale jestem na tym forum 1 raz i nie do konca ogarniam jak ogarnia.

Prosze was o pomoc i odpowiedz, nie zjedzcie mnie. Wertowalam juz ten watek i widzialam podobne przypadki oraz reakcje innych uzytkowniczek :p

Chodzi o to, ze 2 dni przed owulacja uprawialismy z chlopakiem petting. Teraz jestem 8 dni przed okresem ale schizuje sie, ze moge byc w ciazy, jakoby przeniosl sperme na palcach (bo doszedl wczesniej, wytarl reke i robil mi palcowke). Tak WIEM, jak absurdalnie to brzmi, ale ja po prostu strasznie sie boje Nie wiem czy to moja psychika, czy prawda ale wkrecam sobie pierwsze objawy ciazy, bolesnosc piersci, ciemniejsze sutki, kresa na brzuchu itp. Dziewczyny prosze, uspokojcie mnie bo chyba zaraz zwariuje....
To by było za wcześnie na takie objawy, wkręcasz sobie. W każdym razie ciąży z tego nie będzie.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 09:22   #2827
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ellax123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze, uspokojcie mnie bo chyba zaraz zwariuje....
Wdech-wydech, bo sobie okres tymi nerwami przesuniesz
Ciąży z tego nie będzie, ale jeśli macie taki poziom wiedzy o tym jak dochodzi do zapłodnienia, to może jednak darujcie sobie na razie takie przygody - szkoda nerwów, serio.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 22:31   #2828
Malalalaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

ie znalazłam niestety odpowiedzi na forum na moje pytanie a strasznie się martwię. Krążek miałam włożyć w niedziele o 22 (tj24.03) a przypomniałam sobie dopiero dzis i włożyłam o 8 rano (tj 25.03).



Czyli okolo 10 godzin spóźnienia.



Czy krążek dalej działa? Dodam ze kochałam się z mężem 23.03 w sobotę z finałem w środku. Mogę zajść w ciąże? Powinnam udać się do lekarza? Miała któraś z was taka sytuacje ?



I czy krążek mam wyjąc jak zwykle w niedziele czy już w poniedziałek?
Malalalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 16:15   #2829
Iskierka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 49
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej do stosunku doszło 19 dni temu, widzicie jakiś cień?Bo mi juz pada na wzrok.

Wydaje mi się, że tylko 1. Chcę się tylko upewnić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190327_065640.jpg (54,4 KB, 44 załadowań)
Iskierka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 16:21   #2830
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Hej do stosunku doszło 19 dni temu, widzicie jakiś cień?Bo mi juz pada na wzrok.

Wydaje mi się, że tylko 1. Chcę się tylko upewnić
Nic nie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 16:21   #2831
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

1 kreska.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-27, 17:39   #2832
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Hej do stosunku doszło 19 dni temu, widzicie jakiś cień?Bo mi juz pada na wzrok.

Wydaje mi się, że tylko 1. Chcę się tylko upewnić
Widzę jedna kreskę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:57   #2833
Aleksandraxoxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny
od niedawna biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus. We wtorek o godzinie 21.50 wzięłam 7 tabletkę z blistra. Lekko po północy wymiotowałam. Gdy tylko przeszły mdłości, wzięłam dodatkową tabletkę, 8 z blistra o godzinie 8 rano następnego dnia. Kolejną wzięłam o stałej porze dnia. Tej nocy także współżyłam z wytryskiem w środku. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Wiem z ulotki, że dopuszcza się nawet ominięcie do 24 godzin opóźnienia, jednak gdy czytam powyższe posty na forum, mam wątpliwości. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Aleksandraxoxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:01   #2834
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aleksandraxoxoxo Pokaż wiadomość
(...)gdy czytam powyższe posty na forum, mam wątpliwości.
Które posty?


Jesteś zabezpieczona.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:05   #2835
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aleksandraxoxoxo Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
od niedawna biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus. We wtorek o godzinie 21.50 wzięłam 7 tabletkę z blistra. Lekko po północy wymiotowałam. Gdy tylko przeszły mdłości, wzięłam dodatkową tabletkę, 8 z blistra o godzinie 8 rano następnego dnia. Kolejną wzięłam o stałej porze dnia. Tej nocy także współżyłam z wytryskiem w środku. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Wiem z ulotki, że dopuszcza się nawet ominięcie do 24 godzin opóźnienia, jednak gdy czytam powyższe posty na forum, mam wątpliwości. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie, nie ma takiej możliwości.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:12   #2836
Aleksandraxoxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Które posty?

Wiele osób pisało, że powyżej 12 godzin od stałej pory spożycia tabletki obniża jej skuteczność, co z tego wynika, przez kolejne 7 dni powinno się stosować dodatkową antykoncepcję. W moim przypadku, do wymiotów doszło po około 2,5 godziny od wzięcia, więc zakładam, że całkiem nie została wchłonięta, z racji tego wzięłam kolejną - minęło ponad 10 godzin od stałej pory zażywania. Z ulotki wynika, że nie trzeba stosować dodatkowej antykoncepcji w takiej sytuacji. Jednak trochę się stresuję, z racji tego, że to moje pierwsze opakowanie tabletek anty. Dziękuję za odpowiedź.
Aleksandraxoxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 17:17   #2837
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aleksandraxoxoxo Pokaż wiadomość
Wiele osób pisało, że powyżej 12 godzin od stałej pory spożycia tabletki obniża jej skuteczność, co z tego wynika, przez kolejne 7 dni powinno się stosować dodatkową antykoncepcję. W moim przypadku, do wymiotów doszło po około 2,5 godziny od wzięcia, więc zakładam, że całkiem nie została wchłonięta, z racji tego wzięłam kolejną - minęło ponad 10 godzin od stałej pory zażywania. Z ulotki wynika, że nie trzeba stosować dodatkowej antykoncepcji w takiej sytuacji. Jednak trochę się stresuję, z racji tego, że to moje pierwsze opakowanie tabletek anty. Dziękuję za odpowiedź.
Ja bym wierzyła ulotce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 06:21   #2838
Iskierka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 49
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Powtórzyłam dla pewności test, w ciągu 5 min jedna kreska tak jak na zdjęciu ( przynajmniej nie widzę nic innego) ale po godzinie pojawiła się jakas blada rozmyta kreska... Chyba ciąży nie ma, prawda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190329_061856.jpg (27,6 KB, 36 załadowań)
Iskierka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 07:51   #2839
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Powtórzyłam dla pewności test, w ciągu 5 min jedna kreska tak jak na zdjęciu ( przynajmniej nie widzę nic innego) ale po godzinie pojawiła się jakas blada rozmyta kreska... Chyba ciąży nie ma, prawda?
Po godzinie to ten test od dawna powinien być w koszu. Nie odczytuje się wyniku po czasie dłuższym niż podany w instrukcji.
To nie ciąża. Jeśli nie wierzysz testom, idź na badanie beta HCG - może wynik z pieczątką laboratorium Cię uspokoi
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-29, 08:09   #2840
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
(...)po godzinie pojawiła się jakas blada rozmyta kreska...
No to bierzemy wdech, wydech, liczymy do dziesięciu...milionów...i pytamy grzecznie. Co mówi ulotka testu na temat czasu w jakim się powinno odczytywać wynik?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 08:52   #2841
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Powtórzyłam dla pewności test, w ciągu 5 min jedna kreska tak jak na zdjęciu ( przynajmniej nie widzę nic innego) ale po godzinie pojawiła się jakas blada rozmyta kreska... Chyba ciąży nie ma, prawda?
Po godzinie test jest już nie ważny, czytaj ulotkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 14:22   #2842
Iskierka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 49
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak wiem, było napisane, ze po 5 minutach nie należy odczytywać wyniku... Ale cos mnie podkusilo.... Ale skoro była 1 kreska w ciągu 5 min tak jak na zdj, test po 3 tygodniach to chyba ok
Iskierka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 14:25   #2843
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Iskierka23 Pokaż wiadomość
Tak wiem, było napisane, ze po 5 minutach nie należy odczytywać wyniku... Ale cos mnie podkusilo.... Ale skoro była 1 kreska w ciągu 5 min tak jak na zdj, test po 3 tygodniach to chyba ok
A czy rozumiesz co ci tu piszemy? Test po godzinie już do niczego się nie nadaje. Skoro masz takie schizy po NEGATYWNYM teście to może lepiej nie uprawiaj seksu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 22:16   #2844
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

czy tylko ja uważam, że ryzyko zajscia w ciąze kiedy nie było stosunku a jedynie sperma w okolicach narządów, jest zerowe?

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...bienstwo-ciazy

zobaczcie, jak odpowiedzieli eksperci. Temat oczywiscie założóny dawno temu, ale zastanawiam się czy tylko ja mam inne zdanie na ten temat niz osoby, które udzielily odpowiedzi.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 08:10   #2845
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
czy tylko ja uważam, że ryzyko zajscia w ciąze kiedy nie było stosunku a jedynie sperma w okolicach narządów, jest zerowe?

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...bienstwo-ciazy

zobaczcie, jak odpowiedzieli eksperci. Temat oczywiscie założóny dawno temu, ale zastanawiam się czy tylko ja mam inne zdanie na ten temat niz osoby, które udzielily odpowiedzi.
Moim zdaniem to jest straszenie ludzi na zapas. Jak będą się bali to może bardziej pilnowali. Niestety sporo lekarzy ma swoich pacjentów za idiotów, a przy tym nie czuje misji ich edukowania. Z resztą sami też często nie prowadzą pracy naukowej i nie dokształcają się rzetelnie.

Uważam, że z wytrysku poza pochwą szansę na ciążę są praktycznie zerowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 08:12   #2846
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ci eksperci z abczdrowie już nie raz i nie dwa pokazali, że nie czytają ze zrozumieniem.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86682967]Moim zdaniem to jest straszenie ludzi na zapas. Jak będą się bali to może bardziej pilnowali.[/QUOTE]
A to swoją drogą.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 08:21   #2847
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Gdyby tak było jak piszą ci 'eksperci' to już dawno byłabym w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 09:40   #2848
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdyby tak było jak piszą ci 'eksperci' to już dawno byłabym w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no własnie. ja osttanio też miałam spermę w okolicach łona i warg sromowych ale założyłam ze nie ma opcji zaplodnienia.z resztą pisałyscie keidys ze "plemniki to nie terminatory z gps" .

a teraz czytam ekspertów i zaczełam się stresować.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 09:53   #2849
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
no własnie. ja osttanio też miałam spermę w okolicach łona i warg sromowych ale założyłam ze nie ma opcji zaplodnienia.z resztą pisałyscie keidys ze "plemniki to nie terminatory z gps" .

a teraz czytam ekspertów i zaczełam się stresować.
Ja nie wierzę tym 'ekspertom'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:39   #2850
arnoldoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No własnie jak to w koncu jest. Czy jeśli doszedłem dziewczynie na rękę a ona poszła się umyć tą ręką to czy jest się czym martwić?
arnoldoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.