Podkarpackie Panny Młode... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 13:02   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Podkarpackie Panny Młode...


Podkarpackie panny mlode wpisujcie sie prosze tutaj . Moze bedziemy mogly wymienicsie informacjami dotyczacymi przygotowac do slubu . Ja np. potrzebuje kogos do dekoracji sali weselnej . Oczywiscie jest tych firm i osob mnostwo ale chodzi mi o kogos taniego bo jak narazie to wszyscy biora powyzej 500zl a to dla mnie zdecydowanie za duzo a nie mam jakichs wygorowanych wymagan. poza tym szukam taniej hurtowni z alhoholem i zywnoscia.
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 13:26   #2
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witam!ja tez podkarpackie-dokladnie Jaslo napisz skad jestes to mniej wiecej jesli blisko siebie mieszkamy dam ci namiar na tani alkohol i na fajne dekroatorki
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 13:30   #3
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witam witam Dziekuje za odzew
nie chce za baradzo pisac skad jestem przepraszam ale niedaleko jasla jakies 20 km
Do Jasla jezdzimy z moim Tzetem na nauki przedmalzenskie .
Bede baradzo wdzieczna za informacje o tanich dekoratorkach i hurtowniach
Ja mam wesele i slub 8 listopada
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 15:10   #4
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

My alkohol kupowaliśmy na Słowacji bo w sumie niedaleko i dużo dużo taniej.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 16:25   #5
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
podkarpackie panny mlode...

My tez mielismy miec wodeczke ze Slowacji ale moj Tzet postanowil jednak kupic alkohol w Polsce i szukamy taniej hurtownii na podkarpaciu.
A jak wogole liczycie wodeczke? bo my mamy miec 110 osob doroslych i prawie wszyscy pijacy , wiekszosc mlodzi i nie wiemy czy liczac 0.5 na glowe to nie za malo . Albo ewentualnie liczac po 0,5 na glowe ile trzeba miec jeszce butelek w zapasie ? zaznaczam ze Wesele jest jednodniowe .
I pilnie potrzebuje fajnej , taniej dekoratorki napewno takie sa

a i zapomnialabym o najwazniejszym!
moze znacie jakies wypozyczalnie sukien slubnych gdzie mozna wypozyczyc niedrogo sukniepiekna suknie...

nie ma zadnych panien mlodych na podkarpaciu???
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-03-01 o 21:06 Powód: post pod postem
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:19   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
nie ma zadnych panien mlodych na podkarpaciu???
na pewno są, ale może wśród ślubnych wizażanek ich nie ma za wiele.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-03-01 o 21:05
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:36   #7
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: podkarpackie panny mlode...

No to i ja się zgłaszam Dębica
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 08:07   #8
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez calisa Pokaż wiadomość
No to i ja się zgłaszam Dębica
Witaj We wrześniu brałam ślub Też jestem z Dębicy.

A względem alkoholu My na ślubie mieliśmy 50 butelek 0,75 i 20 win Wino wypiło sie całe chyba jedna butelka tylko została natomiast wódki poszło tylko 17 butelek i rodzice sie śmiali że jeszcze na 4 chrzty zostało. Dobrze jest oszuka sklepów w których można wziąć w komis i potem najwyżej oddać. Niektóre sklepy Społem tak mają.
pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:29   #9
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Witaj We wrześniu brałam ślub Też jestem z Dębicy.

A względem alkoholu My na ślubie mieliśmy 50 butelek 0,75 i 20 win Wino wypiło sie całe chyba jedna butelka tylko została natomiast wódki poszło tylko 17 butelek i rodzice sie śmiali że jeszcze na 4 chrzty zostało. Dobrze jest oszuka sklepów w których można wziąć w komis i potem najwyżej oddać. Niektóre sklepy Społem tak mają.
pozdrawiam
Co do wódki to akurat problemów nie mam bo Teść już jakiś czas temu okazyjnie załatwił Pana Tadeusza co do win to chyba tylko do obiadu cos będzie bo i moja rodzina i rodzina tż na takich impezach preferuje wódkę właśnie. w ogóle w jakim lokalu miałaś wesele? pozdrawiam
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 12:32   #10
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Jak sie przejeżdza przez most na Zawierzbie to tam jest taki nowy dom weselny (właściciel nazywa sie Wiśniowski-chyba) , a wy gdzie wynajmujecie lokal?
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 08:43   #11
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: podkarpackie panny mlode...

jesli chodzi o alkohol to ja kupilam Pana Tadeusza za 18,30 za butelke 0,5 ale juz teraz jak bedziemy dokupowywyac ok 50 butelek to placimy 18.60 za butelke wiec jesli chcesz to dam ci namiar na ten sklep-w KROSNIEtanie suknie slubne sa do wypozyczenia w salonie ,,ONA" Jaslo ul.Francziszkanska-mozna wyppozyczyc za 550 zl i jest napradwe duzy wybor i prze mila obslugapodam ci link do ich strony www.ona-moda/eu
wejdz sobie i poogladaj te suknie ktore sa na stronie tez sa do wypozyczeniaw cenie jest juz czyszczenie chemiczne i prasowanie i lepiej sie spiesz bo duzo wesel.a ja tez chodze na nauki do jasla moze sie widzimy
jesli chodzi o tania i dobra dekoratorke to polecam pania ktora ma swa siedzibe na przeciwko stacji pkp w jasle widzialam jej strojenie sal i jest piekne nie przesadne eleganckie i dostosowane do koloru no pieknie
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 11:34   #12
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Dziekuje Ci Kochana za odpowiedz napisalam do Ciebie na PW
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 08:31   #13
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci Kochana za odpowiedz napisalam do Ciebie na PW
nic tam nie dostalam
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 08:48   #14
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

ojojoj a ja czekam i czekam na wiadomosc od Ciebie i zastanawiam sie czemu nie odpisujesz a tu nie wyslala sie wiadomosc na PW ale czemu to nie mam pojecia
W kazdym razie mialabym do Ciebie duza prosbe jesli mialabys mozliwosc zdobyc numer tel. do pani dekoratorki o ktorej pisalas ,bede bardzo wdzieczna . Pozatym jesli mozesz to podaj mi prosze adres tego sklepu czy tez hurtowni w ktorej tak tanio kupowaliscie wodeczke bo nie znam zadnej innej z rownie dobrymi cenami . Jesli chodzi o salon sukien to tez baradzo dziekuje Ci za linka bo naprawde maja super oferte sukien i w najblizszym czasie wybiore sie tam napewno
Kilka dni temu bylam w krosnie w salonie sukien " jola" , to jest ten sam salon do ktorego podalas mi linka tylko maja siedzibe w krosnie ale oferta bardziej uboga niz w Jasle ( stwierdzam po przejrzeniu stronki z sukniami ) chociaz obsluga naprawde przemila
toverku Bede Ci baradzo wdzieczna za informacje .

ps. bylas wczoraj toverku na naukach ? i jak wrazania bo ja nie moglam wysiedziec i w porownaniu do poprzednich byla nuda nuda nuda...
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 12:03   #15
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: podkarpackie panny mlode...

to i ja witam, Rzeszów, 22.08.2009
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 12:23   #16
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: podkarpackie panny mlode...

bandziorka-ale mnie wystraszylas!!!!!jakie nauki?????????????ja mialam ostatnio 25 lutego to byla poradnia...a nastepne mam 16 marca...moze jestes w innej ode mnie grupie..w kazdym badz razie na slowo wierze ze bylo nudno....
wiec jesli chodzi o nr do sklepu to:wysle ci na PW bo gdzies mi sie zawieruszyl,w kazdym badz razie jak bedziecie juz dzwonic to zaoytaj pana od razu ile bedzie kosztowac alkohol jaki Cie interesuje...gdy ja kupowalam kazal sie polecac ludziom bo powiedzial ze skoro ma mozliwosc sprzedazy w nizszej cenie to czemu nie.......a numer do tej dekroatorki podam ci po sptkaniu z moja znajoma chyba ze sama znajdziesz jej lokal tak jak pisalam wczesniej...
a widzisz ja mialam jutro ciagnac swojego TZ do salonu do Krosna ale dzieki Tobie pojedziemyu do Tranowatak mi sie wydaje...jeszcze nie wiem co on na toale powaznie polecam salon w jasle na franciszkanskiej bo mozna sliczne suknie wypozyczyc a nie kupowac a kiedy masz slub???/no to czekaj cieprliwie na dane pozdrawiam
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:30   #17
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
podkarpackie panny mlode...

przepraszam ze Cie przestraszylam my jestesmy dopiero na etapie spotkan z ksiedzem w kaplicy przy kosciele na franciszkankiej i zostaly nam jeszce 3 spotkania a pozniej dopiero spotkania w poradni. napisz mi prosze jak w tej poradni odbywaja sie te spotkania czy sa to spotkania indywidualne czyli kobieta oddzielnie a mezczyzna oddzielnie czy parami ? i o czym mniejwiecej sie rozmawia na tych spotkaniach .
Ja wesele mam 8 listopada ale juz chce miec wszystko chociaz moj przyszly maz jest zly ze to za wczesnie ale faceci chyba tak maja ze wszystko zalatwialiby tydzien przed slubem .
Tak jak mowilam bylam w krosnie ale nic specjalnie mnie nie zainteresowalo a na stronie salonu ona ktora mi podalas jest naprawde mnostwo super sukien i mysle ze cos tam sobie wybiore.Moze wrzucisz fotke sukni ktora Ty wybralas a ja wrzuce dwie ktore mnie osobiscie najbardziej sie podobaja i powiesz ktora Twoim zdaniem jest ladniejsza albo inne wizazanki tez cos podpowiedza ja wiem doskonale ze to mnie ma sie podobac ale opinie innych tez jest dobrze znac .
baardzo bede Ci wdzieczna za nr tel do pani dekoratorki bo ja jestem w jasle tylko co 4 wtorek i to pozno wieczorem i nie mam mozliwosci tam nawet pojechac a tak to sobie zadzwonie i zapytam ile kosztuje takie strojenie i napewno Pani przesle mi przykladowe fotki .
A i prosze o numer tel Pana od alkoholu


a oto suknie ktore sobie upatrzylam z salonu w "ona"
napiszcie prosze ktora Waszym zdaniem jest najladniejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut11.jpg (71,7 KB, 325 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut09.jpg (70,7 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut14.jpg (53,7 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut16.jpg (67,1 KB, 236 załadowań)
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-03-05 o 15:04 Powód: post pod postem - proszę używać opcji EDYTUJ!
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 16:19   #18
uleczka67
Raczkowanie
 
Avatar uleczka67
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 41
Dot.: podkarpackie panny mlode...

...
__________________
Tak wiele było między nami już,
A jeszcze tyle ma się zdarzyć.
...Jest jedna droga, którą warto pójść.

Edytowane przez uleczka67
Czas edycji: 2008-07-08 o 15:27
uleczka67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 18:46   #19
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

napiszcie prosze ktora z tych sukien jest Waszym zdaniem najladniejsza
nie moge sie zdecydowac hmm
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 19:47   #20
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: podkarpackie panny mlode...

bandziorka007 generalnie podobaja mi sie inne sukienki, ale jakbym miala cos wybierac z tych co wkleilas to chyba wybralabym ta pierwsza http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6803819
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 20:32   #21
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: podkarpackie panny mlode...

też jestem zdania, że pierwsza jest najładniejsza
Bandziorko, przeglądałaś już ten wątek:
Suknia marzeń <-klik
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 23:07   #22
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: podkarpackie panny mlode...

To ja w takim razie dziewczyny tez się dołączam tylko szczerze mówiąc szczegóły ślubu i wesela będę znać dopiero za jakiś czas, ale już teraz będę tu zaglądać, żeby orientować się co i jak. Mam prośbę do bandziorka007 możesz podać mi (PW) adres tej hurtowni z alkoholem? będę wdzięczna. Powodzenia dziewuchy!
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 23:47   #23
calisa
Raczkowanie
 
Avatar calisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 82
GG do calisa
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Jak sie przejeżdza przez most na Zawierzbie to tam jest taki nowy dom weselny (właściciel nazywa sie Wiśniowski-chyba) , a wy gdzie wynajmujecie lokal?
Niestety ten lokal był już zajęty. W grę wchodził jeszcze Filipek przy obwodnicy ale w końcu stanęło na Imperium w Straszęcinie. Szczerze powiedziawszy im bliżej ślubu mam coraz większe wątpliwości- bo tam sala taneczna jest osobno i nie wiem czy to najlepszy pomysł.
calisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 08:02   #24
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: podkarpackie panny mlode...

bandziorka-jak dla mnie to mysle ze IRIS jest najladniejsza,ale to pewnie dlatego ze podobaja mi sie dekolty serca.....gdybys sie na nia zdecydowala to moglabys ewentualnie ten material w tym wcieciu jakos zmienic bo taki dziwny ale mi sie ta najbarzdiej podoba...a powiedz Ty jestes blondynka czy brunetka?bo to chyba tez cos ma do rzeczy
adresy i telefony do osob o ktore prosilas zopstawilam w pracy..wybacz ale juz jutro napisze ci wszytskie dane....ja jestesm za IRIS
jesli chodzi o spotkania to daj spokoj!poradnia to jest pranie mozgu....prowadza je 3 panie, ktore sa jakby to napisac ,,,dziwne"chodzi sie z partnerem i one omawiaja metode planowania dziecka objawowo-termiczna.tak wiec polecam ci juz dzis zaopatrzec sie w termometr linijke i dlugopis bo bedziesz musiala codziennie rano mierzyc temperature...tlumac za kiedy masz jakie dni kiedy mozna kiedy nie i inne ciekawostki....niech sie Twoj TZ nie gniewa ze juz bo lepiej zebyscie te nauki mieli juz za soba...szkoda tracic nerwy na ,,to" przed slubem..pozdrawiam a ja nie wkleje ci zdjecia co mi sie podoba bo zla jestem mialam dzis zaplanowany wypad na poszukiwanie sukni ale jak zwykle cos wypadlo....ale jak juz cos znajde to wkleje
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 08:38   #25
strompka
Raczkowanie
 
Avatar strompka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 158
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witam podkarpackie panny młode i dołączam do grona - Stalowa Wola 14.06.2008

Bandziorka007 też jestem za pierwszą sukienką którą dołączyłaś
__________________
To umysł kreuje świat wokół nas i nawet gdybyśmy stanęli tuż obok siebie na tej samej łące moje oczy nigdy nie ujrzą tego co widzą twoje - G. Gissing




http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008061400300330.png
strompka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 09:54   #26
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez calisa Pokaż wiadomość
Niestety ten lokal był już zajęty. W grę wchodził jeszcze Filipek przy obwodnicy ale w końcu stanęło na Imperium w Straszęcinie. Szczerze powiedziawszy im bliżej ślubu mam coraz większe wątpliwości- bo tam sala taneczna jest osobno i nie wiem czy to najlepszy pomysł.
Nie martw sie goście i tak sie będą dobrze bawić, a to jest drobiazg i nie warto sobie takimi rzeczami zawracać głowy. Ja też chciałam żeby wszystko było naj... martwiłam się o drobiazgi a przecież w tym dniu najważniejsza jesteś ty i twój mąż. Głowa do góry wszystko będzie ok.
A jak z wyborem sukni ślubnej?

bandziorka007 dla mnie najładniejsza jest Iris
Pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 16:26   #27
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Ja tez się dopiszę, z racji że moje wesele było na podkarpaciu, i może którejś z was w czymś pomogę.

A jeśli chodzi o salony z sukniami ślubnymi w Krośnie - ostatnio otwarto tam Galerię Zawodzie, w której można ponoć kupić suknie Maggie Sottero.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 17:53   #28
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Ja wlasnie bylam u mojej kuchareczki ktora bedzie piekla i gotowala na wesele i dala mi zeszycik w ktorym wypisala co i ile trzeba kupic i mnie troszke zeslabilo !!!
Np. 700jajek ...
Bardzo sie boje jak to wszystko bedzie a my dopiero zaczynamy odkladac.Wprawdzie do listopada jeszce troche czasu ale mozemy liczyc jedynie na siebie no i na pozyczke.
Kurcze mam dola teraz jak sobie poradzimy i nawet myslimy zrezygnowac z wystroju sali zeby taniej bylo a ja tak baradzo chcialam miec piekna sale na weselisku
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 18:47   #29
szalona100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Witam !!!
W końcu znalazłam ten temat
chciałabym zapytać gdzie się upiększacie dziewczynki!!!
Ja jestem z okolic Jasła i kompletnie nie wiem gdzie są jakieś super salony fryzjerskie i kosmetyczne!
Prosze Was dajcie jakieś namiary gdzie będziecie się czesać i malować!!!
szalona100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 02:02   #30
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: podkarpackie panny mlode...

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie bylam u mojej kuchareczki ktora bedzie piekla i gotowala na wesele i dala mi zeszycik w ktorym wypisala co i ile trzeba kupic i mnie troszke zeslabilo !!!
Np. 700jajek ...
Bardzo sie boje jak to wszystko bedzie a my dopiero zaczynamy odkladac.
Bandziorka - nie przejmuj się. To wszystko się ładnie poukłada. A takie liczby może i są straszne, ale na końcu wyjdzie ci wszystko zgodnie z planem, a na pewno o wiele mniej niż w restauracji.

700 jajek to 70 zgrzewek. Licząc że zgrzewka kosztuje 4zł, to masz 280zł za jajka. To chyba już tak strasznie nie brzmi, co? Ja za samą restaurację za 70-parę osób zapłaciłam prawie 10 000zł. Tobie z kucharką powinno wyjść taniej . Głowa do góry. A salę też ładnie ustroicie.

Polecam hurtownię art. dekoracyjnych w Krośnie (na przeciwko Statoil) - mają cały dział ślubnych artykułów.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.