Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 22:17   #181
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Ha ha dobry wujcio
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:06   #182
sokamilcia
Przyczajenie
 
Avatar sokamilcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

.
__________________
...

Edytowane przez sokamilcia
Czas edycji: 2011-12-25 o 15:30
sokamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:43   #183
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

zgrywanie cnotki...

jak wpakowal ci sie do lozka a Ty nie chcialas go tam, to mowi sie STOP, kaze mu sie przestac i tyle, a jak Cie do czegos zmusił, to chyba nie pisalabys o tym tak spokojnie.

wiec, jakbys nie chciala to byscie do takiego etapu nie zabrneli i nie rozwazalabys teraz czy dalej w to brnac czy nie, bo jak widac jakas glebsza relacja to nie bedzie, skoro zaczyna sie to od dvpy strony.
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 08:31   #184
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

A ze mnie znowu wychodzi paskudny pragmatyzm i muszę spytać, bom ciekawa.
Pierwszy raz - wiadomo, jedną boli, inną nie, itd. No ale jak będzie to się dowiadujesz już w trakcie.
Kwestia czysto techniczna - jak poradzić sobie z tematem ewentualnej krwi? Raczej u żadnej nie jest to 'chluśnięcie", ale jakaś ilość może się pojawić. Jak uniknąć pobrudzenia miejsca? Ręcznik... ciemny ręcznik pod pupę?
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:54   #185
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Cytat:
Napisane przez Viranna Pokaż wiadomość
A ze mnie znowu wychodzi paskudny pragmatyzm i muszę spytać, bom ciekawa.
Pierwszy raz - wiadomo, jedną boli, inną nie, itd. No ale jak będzie to się dowiadujesz już w trakcie.
Kwestia czysto techniczna - jak poradzić sobie z tematem ewentualnej krwi? Raczej u żadnej nie jest to 'chluśnięcie", ale jakaś ilość może się pojawić. Jak uniknąć pobrudzenia miejsca? Ręcznik... ciemny ręcznik pod pupę?
dokładnie tak
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 17:11   #186
liach
Raczkowanie
 
Avatar liach
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Cytat:
Napisane przez sokamilcia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Mam problem nie wiem gdzie się poradzić w jakim temacie napisać też nie... mianowicie niedawno przeżyłam gorącą noc z osobą mi znaną ze spotkań rodzinnych. wylądowaliśmy w jednym łóżku doszło do namiętnych dotyków pieszczot a wręcz gry wstępnej. Ciągle mu powtarzałam że tego nie chce, ale on stwierdził że mu się podobam dalej dążył do jednego.. odtrącałam go, ale zostałam prawie bez bluzki. Dużo rozmawialiśmy tej nocy na pytanie "jak mam to interpretować" odpowiedział "bardziej jak przyjemność" a później stwierdził że chce spędzać ze mną więcej czasu- podróżując. Z jednej strony było fajnie a z drugiej strony mam moralniaka, że byłam taka łatwa(ale to on się wepchał do mojego łóżka). Nie umiem sobie z tym poradzić nie wiem jak teraz się przy nim zachowywać. Nie przyznaliśmy się że spędziliśmy wspólną noc.
Powiem Ci tak, że na moje oko wygląda to jako przygoda tylko i wyłącznie łóżkowa,ale wszystko zależy od tego jak będzie wyglądać dalej ta sytuacja...
__________________
" W życiu piękne są tylko chwilę. "

Edytowane przez liach
Czas edycji: 2011-11-24 o 17:13
liach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:23   #187
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
dokładnie tak
Czyli kolejna techniczna sprawa zabijająca "ulotność chwili" heheh
Ręcznik żeby nie pobrudzić, poduszka żeby lepsze pozycja była, lubrykant żeby odpowiednio nawilżyć, oczywiście zabezpieczenie antykoncepcyjne... strasznie rozbudowana logistyka się z tego wyłania Jak to się dzieje, że w większości to jednak spontaniczne akcje i ludzie dają radę

A tak serio - to miałam raczej takie skojarzenia, że ewentualne krwawienie pojawia się już po samej penetracji (w rozumieniu, że penis działa jak swoisty korek), więc w sumie w razie czego powinno się zdążyć z przyłożeniem chusteczki. A później oczywiście wkładka lub podpaska na bieliznę.
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 22:41   #188
sokamilcia
Przyczajenie
 
Avatar sokamilcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

.
__________________
...

Edytowane przez sokamilcia
Czas edycji: 2011-12-25 o 15:29
sokamilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:56   #189
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Cytat:
Napisane przez Viranna Pokaż wiadomość
Czyli kolejna techniczna sprawa zabijająca "ulotność chwili" heheh
Ręcznik żeby nie pobrudzić, poduszka żeby lepsze pozycja była, lubrykant żeby odpowiednio nawilżyć, oczywiście zabezpieczenie antykoncepcyjne... strasznie rozbudowana logistyka się z tego wyłania Jak to się dzieje, że w większości to jednak spontaniczne akcje i ludzie dają radę

A tak serio - to miałam raczej takie skojarzenia, że ewentualne krwawienie pojawia się już po samej penetracji (w rozumieniu, że penis działa jak swoisty korek), więc w sumie w razie czego powinno się zdążyć z przyłożeniem chusteczki. A później oczywiście wkładka lub podpaska na bieliznę.

no bo nawet przy spontanicznych akcjach trzeba mieć główę. ja przy swoim 1 razie nie zamrtwiałam się poduszkami ani ręcznikami, nawet nie miałam rozdziewiczania tego dnia w planie. Ale jak już się działo to interesowało mnie tylko czy jest gumka o krwi nawet nie pomyslałam ale na szczęście nie krwawiłam
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:14   #190
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
no bo nawet przy spontanicznych akcjach trzeba mieć główę. ja przy swoim 1 razie nie zamrtwiałam się poduszkami ani ręcznikami, nawet nie miałam rozdziewiczania tego dnia w planie. Ale jak już się działo to interesowało mnie tylko czy jest gumka o krwi nawet nie pomyslałam ale na szczęście nie krwawiłam
ja przy 1 razie myslalam o gumce,sprawdzalam czydobrze zalozona,modlilam sie żeby nie pękła isprawdzałam czy sie nie zsuwa,wiec stres raczej byl zwiazany z wpadka anie z bólem,ewentualnym krwawieniem dziwne jak na mnie,bom panikara jesli chodzi o ból itd
ale juz znalismy swoje ciała,błony wlasciwie nie miałam (pieszczoty itd) i bylo ok bolało ale troszke tylko
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 06:40   #191
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jak to tak naprawdę jest z tym seksem? :)

Cytat:
Napisane przez Viranna Pokaż wiadomość
Czyli kolejna techniczna sprawa zabijająca "ulotność chwili" heheh
Ręcznik żeby nie pobrudzić, poduszka żeby lepsze pozycja była, lubrykant żeby odpowiednio nawilżyć, oczywiście zabezpieczenie antykoncepcyjne... strasznie rozbudowana logistyka się z tego wyłania Jak to się dzieje, że w większości to jednak spontaniczne akcje i ludzie dają radę
jeszcze wiele pięknych chwil uniesienia przed wami, zobaczysz sama po pierwszym razie nie spodziewałabym się nie wiadomo czego, zwłaszcza jeśli to zaplanowana akcja. z tego co pamietam, u nas bylo tak raczej "technicznie" ale znalismy sie na tyle, ze nawet te szczegóły nie zepsuły uroku chwili.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.