Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 22:00   #1
ScarlettOh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119

Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec


Witajcie!

W najbliższy piątek wybieram się na pierwszy objazd po salonach sukien ślubnych. Powiedzcie, gdzie warto się wybrać, w którym salonie można spotkać sympatyczną obsługę i ciekawy wybór sukien? Interesuje mnie okolica: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec.
ScarlettOh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:18   #2
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez ScarlettOh Pokaż wiadomość
Witajcie!

W najbliższy piątek wybieram się na pierwszy objazd po salonach sukien ślubnych. Powiedzcie, gdzie warto się wybrać, w którym salonie można spotkać sympatyczną obsługę i ciekawy wybór sukien? Interesuje mnie okolica: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec.


Ja mogę Ci powiedzieć w jakich salonach ja byłam
Pierwszy to był salon na ul. Wolności w Chorzowie, a drugi to salon w Sosnowcu na ul.3go maja
W obu tych salonach są miłe panie....zostałam profesjonalnie obsłużona
Zdecydowałam się na ten salon w Sosnowcu (wiem że jest wiele negatywnych opinii na temat tego salonu,ale mam nadzieję że nie zawiodę się )
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 22:36   #3
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez ScarlettOh Pokaż wiadomość
Witajcie!

W najbliższy piątek wybieram się na pierwszy objazd po salonach sukien ślubnych. Powiedzcie, gdzie warto się wybrać, w którym salonie można spotkać sympatyczną obsługę i ciekawy wybór sukien? Interesuje mnie okolica: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec.
Z tych miast co wypisałaś zwiedziłąm Katowice i nawet wszystkich salonów nie obeszłam. Dla koleżanek stworzyłam plan, gdzie jakie są, wiem, że nie są to wszystkie
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 19:06   #4
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Ja wybrałam się na łowy i rozpoczełam przygodę od salonu Madonna w Katowicach, na tym poprzestałam.. wybrałam suknie i już pózniej nie mogłam isc do innego salonu :P Troche zaluje, ze nie wybralam Madonny na koniec, nie wiem co to przymierzanie setki sukien
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 13:10   #5
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Madonna ma piękne suknie, nigdzie nie widziałam piękniejszych, ale te ceny powalają
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:30   #6
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

\miło i profesjonalnie, na pewno Anna w Katowicach, dużo firmowych sukien, generalnie centrum sukien jest na ul Andrzeja, jest Dorota Wormuth, jest Madonna (mam fatalne wspomnienia z obsługi), Anna, Kwiat Lotosu, kawałek dalej jest Sarah, chyba na Kościuszki. Bardzo miła Pani jest też w salonie Sophia bliżej ulicy Chopina, wszystkie adresy znajdziesz w internecie. Mają dość ciekawe suknie. Ja swoją wybrałam w salonie Kwiat Lotosu, ale przyznam, że nie mają powalających sukien, ja po prostu w tej jednej się zakochałam jest jeszcze Evita na CHopina, ale z tego co pamiętam jest tam drogo, a Panie jak wyczuły że to moja pierwsza wizyta i raczej nic nie kupię tego dnia, trochę odpuściły...

W Rudzie koleżanki polecały mi Oliwię, An-pol i salon na rondzie koło centrum Handlowego Plaza, tam wszędzie szyją suknie na zamówienie. Bardzo polecano mi też salon Annabel w Chorzowie.


Jedno Ci mogę powiedzieć, dla mnie wizyta w 5 salonach była maksymalnie wyczerpująca, także nie oczekuj, że odwiedzisz kilka miast....do tego ciągle niestety pogoda nie dopisuje więc rozbieranie i ubieranie się w kolejnych salonach to nie lada wysiłek....

inna sprawa, że mnie w ogóle męczą zakupy

no ale.... ubranie pierwszej w życiu sukni ślubnej to przeżycie, jak dla mnie, nie do powtórzenia. Powodzenia
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:07   #7
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Kiedyś dla koleżanek zaznaczyłam gdzie są salony sukien ślubnych w Katowicach, zapomniałam o Madonnie
edit

nie wiem dlaczego załączniki nie chcą się załadować

Edytowane przez niusia_87
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:10
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 10:02   #8
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
\miło i profesjonalnie, na pewno Anna w Katowicach, dużo firmowych sukien, generalnie centrum sukien jest na ul Andrzeja, jest Dorota Wormuth, jest Madonna (mam fatalne wspomnienia z obsługi), Anna, Kwiat Lotosu, kawałek dalej jest Sarah, chyba na Kościuszki.
Zgadzam się oprócz Madonny, bo ja tam bardzo miło obsługę wspominam najmilsza obsługa jest zdecydowanie w salonie Anna (aż żałuję że tam kiecki nie kupiłam, no ale w żadnej sie nie zakochałam) najgorsza w salonie Margarett (brrrrr, ta pani tam chyba za karę siedzi )
Ja polecam Evitę w której kupiłam suknię, dla mnie obsługa była bardzo miła no i wybór sukien mają bardzo duży, dodatkowo wieeeelki plus: można sobie rozłożyć na dowolne raty spłatę sukni (nawet po 200-300 zł jeśli nie masz kasy odłożonej) Oczywiście raty są nieoficjalne czyli bez żadnych odsetek ani niczego w tym stylu

No i jeszcze jest salon Classa, w którym nie byłam bo mieli remont jak akurat szukałam sukni, ale dzwoniłam tam i obsługa wydawała się być miła
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:15   #9
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Kiedyś dla koleżanek zaznaczyłam gdzie są salony sukien ślubnych w Katowicach, zapomniałam o Madonnie
edit

nie wiem dlaczego załączniki nie chcą się załadować
już wiem czemu nie chciało się załadować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salony sukien slubnych przed torami.jpg (166,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg salony sukien slubnych za torami.jpg (177,8 KB, 48 załadowań)
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 15:16   #10
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Czy ktoś poleci jeszcze jakiś ciekawy salon? Ja póki co byłam tylko w Ksymenie w Tąpkowicach i byłam zachwycona obsługą Ceny powalające, no ale to chyba suknie typu lilian west, sincerity itp wszędzie kosztują podobnie...
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:22   #11
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

W Katowicach niewiele się chyba zmieniło na przestrzeni ostatnich 2 lat i poprzednie posty są dalej aktualne

Ja swoją sukienkę kupiłam ostatecznie w Madonnie ( i była tam najlepsza obsługa z wszystkich salonów które odwiedziła akurat ) ale bardzo miło wspominam też Annę i Kwiat Lotosu.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 09:51   #12
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Ja swoją zamówiłam w "Małej Białej" w Sosnowcu. Bardzo miła Pani, bez zbędnych komentarzy pozwoliła na spokojnie przedyskutować sukienki które przymierzałam (bez zbytniego wtrącania się). Byłam z mamą i świadkową, Pani nie wtrącała się w nasze dyskusje - na przykład próbując nas do czegoś przekonać (cenię sobie skromne ekspedientki, które doradzają wtedy jak się je o coś pyta, dla mnie to rzecz osobista wybór sukni - i Pani w salonach powinny to uszanować). Odbiór mam w czerwcu, wtedy mogę opisać moje wrażenia odnośnie poprawek i samej sukni
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 15:11   #13
93Ania93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Polecam FASSON suknie ślubne , pod każdym względem, byłam w wielu salonach, od Katowic mam do 20minut, jest to największy salon w Polsce, z swojego doświadczenia wiem że to pozycja obowiązkowa , POLECAM !
93Ania93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 20:14   #14
kobieta00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Ja polecam salon "Irena" w Sosnowcu. Obsługuje młoda pani, bardzo miła i też nic nie narzuca. Można robić zdjęcia w sukni, co tez bylo dla mnie duzym plusem. Mierzyłam kilka sukien, ale w końcu zdecydowałam się na szycie
kobieta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 18:23   #15
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Salony sukien - Katowice, Chorzów, Ruda, Siemianowice, Sosnowiec

Dziewczyny, a czy polecicie jakiś salon gdzie można robić zdjęcia? Nie wyobrażam sobie kupna suknie bez możliwości porównania potem różnych modeli na sobie
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 19:23:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.