Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-03, 16:26   #5041
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Które masz na myśli? Patrzyłam w Rossmannie, to kategorie dezodoranty i antyperspiranty są osobno i do tej pierwszej z reguły zaliczają właśnie te bez aluminium.
FA na przykład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 16:29   #5042
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wiem, że jest wątek o manicure hybrydowym, ale obstawiam, że mnie zjedzą, jak tam napiszę, więc szukam tutaj.
Już pytałam, ale teraz trochę modyfikuję pytanie - jaki zestaw na totalny start polecacie? Czy warto kupić jakiś zestaw startowy gotowy przykładowo z Neonail czy lepiej pomieszać? Skąd najlepsza lampa na start, jakieś tam dodatki, a co można sobie darować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tych nowych lampach się nie znam, bo mam diamencik 36W z allegro od 5-6 lat i nic się z nim jeszcze nie dzieje, nawet żarówki wszsytkie działają, nie utwardza jakoś gorzej z biegiem czasu, etc. Jedne z najlepiej wydanych 50 zł
No może 70 zł bo jakoś po roku używania padł mi sam zasilacz (najgorzej wykonany zasilacz jaki widziałam - cud, że aż rok pociągnął) i 20 zł wydałam na nowy.
Jakbym zamawiała z aliexpress to ten diamencik był wtedy jeszcze tańszy, ale nie chciało mi się czekać kilku tygodni. I jakby od razu nie działał, to w PL mogę wymienić, a z aliexpress może i by zwrócili pieniądze, ale znowu musiałabym przejść przez kupowanie nowej lampy i czekanie na przesyłkę.

Jakbyś rozejrzała się za samą lampą, to możliwe, że te gotowe zestawy z drogą lampą z etykietką firmy od lakierów wcale nie powalałyby cenowo. Są jakieś Neonail po 120 zł, ale dla siebie wybrałabym tę najdroższą lampę za 200 zł. No ale to tak intuicyjnie, bo nie wiem czy te nowe lampy rzeczywiście są lepsze przy słabszej mocy niż kiedyś czy jednak parametrów się nie oszuka. I jednak wolałabym wybrać zamkniętą, do wyboru w Neonail jest więc tylko jedna.
Kolorowe lakiery w maleńkich pojemnościach, często nie można wybrać kolorów. Bazy też mało, bo to schodzi najbardziej, też jakbyś chciała droższą/mocniejszą to w zestawie będzie tańsza, znowu brak wyboru. No może cleanera schodzi więcej niż bazy, ale tego nie liczę, bo nie kupuję firmowych - robię sama. Nie wiem czy już spadły zawyżone ceny koronawirusowe alkoholu, boję się sprawdzać Ale w zestawach te cleanery są malutkie, na 2-3 razy jak na początku będą wpadki do zmycia.
Pilniki i polerki być może już masz i być może lepiej będą się spisywać twoje własne, a tych użyjesz raz i rzucisz w kąt - pilnika Neonail używałam tylko do piłowania przed zdejmowaniem, ale jak mam frezarkę to leży nieużywany i chyba czeka na wyrzucenie. Jakieś duperele typu oliwki do skórek to już jak kto lubi, moim zdaniem zbędny gadżecik, u mnie poza podrażnianiem i wprowadzeniem niewygody (tłuste to, kto by się spodziewał) nie robiły nic więcej

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2020-08-03 o 16:31
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 16:45   #5043
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
FA na przykład

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzuciłam okiem na ich ofertę i wydaje mi się, że jednak stosują ten podział tzn z aluminium to antyperspiranty np ten KLIK a bez to dezodoranty np ten KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 16:52   #5044
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Rzuciłam okiem na ich ofertę i wydaje mi się, że jednak stosują ten podział tzn z aluminium to antyperspiranty np ten KLIK a bez to dezodoranty np ten KLIK.
A faktycznie, sugerowalam się tym, że miałam jakiś peony i byl na pewno antyperspirantem i było napisane 0%, a to się okazuje, że 0 alkoholu, to by się zgadzało z Twoją teoria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 17:06   #5045
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

cz. 56
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276967
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.