Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-01, 17:11   #3751
ona19922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 23
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej jestes juz po operacji u dr Knakiewicza? Jak efekty?
ona19922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 05:55   #3752
00Beia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mam problem z kształtem nosa, ale nie orlim czy garbatym, tylko przeciwnie, mój nos jest perkaty, czyli ta końcówka jest taka kulista i lekko zadarta. Nie jest to jakiś wielki mankament, ale jednak mi przeszkadza. Niestety, wszędzie tylko rozpisują się na temat nosów krzywych, orlich, za dużych itp., natomiast nigdzie nie mogę znaleźć nic o takim defekcie. Czy ktoś wie na czym wtedy polega operacja? Czy jest mało inwazyjna? W końcu chodzi jedynie o kształt samej końcówki.
Zastanawiam się też, czy dałoby się to skorygować ściskając tę końcówkę jakąś klamerką? Może przy tak minimalnym defekcie miałoby to sens?
A może wystarczyłoby jakieś wypełnienie na grzbiecie nosa, tuż przed tą kulką, żeby uwypuklić to miejsce jakby wyrównując grzbiet nosa do wysokości tej wystającej końcówki?

Edytowane przez 00Beia
Czas edycji: 2022-10-07 o 06:01
00Beia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 13:58   #3753
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez 00Beia Pokaż wiadomość
Mam problem z kształtem nosa, ale nie orlim czy garbatym, tylko przeciwnie, mój nos jest perkaty, czyli ta końcówka jest taka kulista i lekko zadarta. Nie jest to jakiś wielki mankament, ale jednak mi przeszkadza. Niestety, wszędzie tylko rozpisują się na temat nosów krzywych, orlich, za dużych itp., natomiast nigdzie nie mogę znaleźć nic o takim defekcie. Czy ktoś wie na czym wtedy polega operacja? Czy jest mało inwazyjna? W końcu chodzi jedynie o kształt samej końcówki.
Zastanawiam się też, czy dałoby się to skorygować ściskając tę końcówkę jakąś klamerką? Może przy tak minimalnym defekcie miałoby to sens?
A może wystarczyłoby jakieś wypełnienie na grzbiecie nosa, tuż przed tą kulką, żeby uwypuklić to miejsce jakby wyrównując grzbiet nosa do wysokości tej wystającej końcówki?
tutaj juz zalezy od lekarza-- nie kazdy robi operacje koncowke, trzeba bedzie nacinac skrzydelka i usunac troche mieska
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-22, 10:21   #3754
Karolina75o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witajcie.

Jestem 5 dni po zabiegu CKN. Wczoraj synek uderzył główką w czubek nosa. Proszę sziewczyny po korektach dajcie znać czy zadrzyły Wam sie jakies urazy w trakcie rekonwalescencji i czy pomimo tego wszystko skonczylo sie dobrze.

Pozdrawiam.
Karolina75o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 15:17   #3755
Mery907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam wszystkich.

Jakiego chirurga od nosa polecieć w Gdańsku lub Trójmieście. Myślałam o dr Bieńkowskim? Macie jakieś opinie Wy na jego temat, bo w internecie jest ich sporo i same pozytywy

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Nie dokończyłam poprzedniego posta😬

Ma same pozytywy ale na temat nosa jest mało więcej o innych operacjach plastycznych. Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym lekarzem.
Mery907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 17:44   #3756
lolita2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Rozważam operację nosa w Czechach. Mam nos długi, garbaty i te dwie rzeczy chcę zniwelować. Odpowiadają mi ceny u Dr. Kufy, Padery z Perfect Clinic w Pradze oraz z LLC Clinic w Ostravie, czy ktoś z was miał tam operację? Też ciężko z terminem bo mam wolne wakacje a najlepiej taką operację zrobić jesienią/zimą to prawda?
lolita2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-14, 23:22   #3757
fefinka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jeśli chodzi o czas zrobienia to uważam że jesień /zima to jednak najlepszy czas na zrobienie takiej operacji. Sama jestem prawie tydzień po i jeszcze bardziej utwierdzilo mnie w tym, że to dobra pora. Zimno na pewno lepiej sprzyja niż gorący klimat. Poza tym, blizn nie można opalać kilka miesięcy, to samo tyczy się noszenia okularów przeciwsłonecznych, nie można ich nosić około 3 miesiące. Nie wspomnę już o wpływie słońca na operowana część. Myślę źe warto jednak pomyśleć o urlopie w zimnym okresie.
fefinka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-09, 00:25   #3758
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny szukam opinii na temat lekarza - Norbert Górski. Widziałam sporo pochlebnych opinii jego temat.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 04:02   #3759
Caerme734
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Odsprzedam termin konsultacji u doktora Skupina ustalony na 27 kwietnia 2023 roku. Zainteresowane osoby proszę o kontakt, mój adres mailowy to caerme734@gmail.com
Caerme734 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 06:33   #3760
floating
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Planuję poddać się operacji nosa - skrzywiona przegroda nosowa + rhinoplastyka, czy mogę prosić o polecenie gdzie ten zabieg wykonać i jaki będzie przybliżony koszt zabiegu? Ceny w mojej okolicy to około 14tys, ale to tylko krótka operacja więc nie mam problemów by pojechać w tym celu do innego miasta. Nie ukrywam że zależy mi zarówno na efektach i cenie, czy podróż w tym celu do Czech lub Turcji nadal jest opłacalna? Z góry dziękuję za każdą poradę
floating jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-03, 10:18   #3761
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez floating Pokaż wiadomość
Planuję poddać się operacji nosa - skrzywiona przegroda nosowa + rhinoplastyka, czy mogę prosić o polecenie gdzie ten zabieg wykonać i jaki będzie przybliżony koszt zabiegu? Ceny w mojej okolicy to około 14tys, ale to tylko krótka operacja więc nie mam problemów by pojechać w tym celu do innego miasta. Nie ukrywam że zależy mi zarówno na efektach i cenie, czy podróż w tym celu do Czech lub Turcji nadal jest opłacalna? Z góry dziękuję za każdą poradę

Musisz sama zrobić rozeznanie w chirurgach, każdy ma swój sposób pracy, metody czy granice. Poumawiac się na konsultacje, przeprowadzić rozmowę. No trochę to trwa, to nie wizyta po lakier do paznokci
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-04, 15:03   #3762
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Co do Dr Górskiego to mi poprawił nos po innym partaczu. Po operacji nic nie bolało, nie było gipsu tylko lekkie zasinienie.

Edytowane przez malwoj
Czas edycji: 2023-06-04 o 15:05
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-10, 21:45   #3763
ona19922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej czy ktoś w najbliższym czasie ma zabieg u dr Knakiewicza?
ona19922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.