Efekty po masażu bańką chińską?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-30, 11:24   #91
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Na rozstępy laser, robiłam kilka zabiegów na rozstępy na brzuchu po ciązy (w klinice jaką dałam powyżej). I w zasadzie jest to jedyny znany mi sposob, który będzie w stanie wyraźnie zmniejszyć rozstepy, bo raczej ich nie usunąć. Niestety ale jest to juz zmiana na całe życie. Natomiast jeśli chodzi o cellulit to tak jak pisalam zarówno endermologia jak i bańka chińska daja dobry efekt. Endermologia na pewno szybszy i mocniejszy, nie jestem absolutnie zla że sie zdecydowałam, jestem wręcz zadowolona. Bańke chińską stosuję natomiast jako podtrzymanie rezultatu.
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 11:04   #92
jjkowalczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 44
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Zapisałam sie na emdermologię jednak. Byłam na pierwszym masażu dzisiaj. Troszke boli .... wiec mam nadzieję, ze efekty będą
jjkowalczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 12:34   #93
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

czy to powoduje pękanie naczynek? mam tendencję chyba
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-01, 13:24   #94
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Dlatego tez dobrze jest zapisać się na masaż wstępny, który pozwoli stwierdzic czy masz tendencję do pękających naczynek czy nie. U jednej osoby nie jest to wskazane, u drugiej nie będie różnicy i będzie mogła tych zabiegów wykonac dużo. Wyróżnić można dwa rodzaje masażu: odchudzający i antycellulitowy. Odchudzający jest bardzo mocny, powoduje umiarkowany ból ( tylko u osób otyłych bez cellulitu), natomiast na cellulit robi się bardzo delikatnie, żeby nie spowodować stanu zapalnego. Seria to 10 masaży, po których trzeba zrobić przerwę minimum miesiąc.I tyczy się to zarówno endermologii jak również bańki chińskiej.
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 14:01   #95
Kamila_Tecz_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 22
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

i znika celulit i zmniejsza się obwód ja kuypiłam swego czasu bankę chińską w kilku rozmiarach na allegro i super siuę u mnie sprawdziła ;D polecam- ale trzeba to systematycznie robić. jak się dojdzie do wprawy to samemu można co drugi dzień robić i zajmuje to np 5 minut ;D
Kamila_Tecz_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-06 15:01:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.