Żony 2016 część 11 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-29, 06:04   #1921
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
To faktycznie było sporo osób, wow! Cieszę się,że wszystko się udało jakie to uczucie już móc "opijać" chatę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby tu powiedzieć....no ja nie "opijałam". Tzn radlerkiem tylko ale zebranie wszystkich osób które lubię wokół siebie w jednym miejscu, przy jednym stole to już super sprawa...
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa, już parapetówka, no proszę! Niech się wam dobrze mieszka
Dzięki!
Taka trochę parapetówka "na wyrost" bo krzesła pożyczaliśmy od teściów, część zastawy tak samo no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 06:10   #1922
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 11

Grejpfrutowa, wiadomo miałam na myśli to, jakie to uczucie, że przeżyliście budowę

My dziś odbieramy projekt i od razu bierzemy się za szukanie ekipy, bardzo nam zależy żeby już w tym roku zacząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 08:27   #1923
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa, wiadomo miałam na myśli to, jakie to uczucie, że przeżyliście budowę

My dziś odbieramy projekt i od razu bierzemy się za szukanie ekipy, bardzo nam zależy żeby już w tym roku zacząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za to, bo zazwyczaj trzeba się dobrze naszukac aby trafić ja kogoś kto robi dobrze i nie zedrze do ostatniego grosza

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 10:51   #1924
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa, wiadomo miałam na myśli to, jakie to uczucie, że przeżyliście budowę

My dziś odbieramy projekt i od razu bierzemy się za szukanie ekipy, bardzo nam zależy żeby już w tym roku zacząć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, na pewno ulga, bo dużo rzeczy przeszliśmy, ale i satysfakcja że to już, że to nasze wspólne "dziecko", że jak to przetrwaliśmy to już nic nam nie straszne.
Teraz jeszcze potrzebujemy trochę kasy żeby się urządzić już tak bardziej.

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za to, bo zazwyczaj trzeba się dobrze naszukac aby trafić ja kogoś kto robi dobrze i nie zedrze do ostatniego grosza

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Ja też trzymam. Mocno, bo wiem jak jest ciężko znaleźć "na już" kogoś solidnego, nie naciąć się na partaczy i oszustów, których w tej branży jest niemało, niestety.
Szukajcie po rodzinie, znajomych, może ktoś poleci jakaś ekipę.
Moja rada- szukajcie kogo innego do murarki a kogo innego do dachu. ( Bo czasem są tacy co robią kompleksowo), chyba że naprawdę dogadacie się z terminem zakończenia prac, albo spiszecie porządnie umowę z terminami i karami za niedotrzymanie terminów. Żeby nie użerać się tak jak my. Dach miał być do końca roku, był w lutym. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 12:28   #1925
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Żony 2016 część 11

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.



Kupiłam sobie takie koszyczki i poukładałam. Teraz jak coś potrzeba to wiem gdzie szukać.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 15:48   #1926
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Żony 2016 część 11

Lilly żeby wszystko poszło po waszej myśli.



Kurczę czemu jak na złość znajduje ostatnio same strony z pięknymi sukienkami których nie miałabym gdzie nosić za milion monet
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 18:43   #1927
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 11

Cuddly, ja jestem po drugiej stronie, bo nic mi się nie podoba 🤦☠♀️ a wesele we wrześniu.

Lilly - powodzenia w szukaniu ekipy! Wydaje mi się że czasem lepiej poczekać trochę i mieć sprawdzoną ekipę niż się spieszyć. A najlepiej mieć sprawdzoną szybko i tego wam życzę

Powiem wam hit. Moja tesciowa bierze ślub za 2 miesiące powiedzieli nam w weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 18:57   #1928
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 11

Tetrikk wow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 20:07   #1929
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Cuddly, ja jestem po drugiej stronie, bo nic mi się nie podoba 🤦♀️ a wesele we wrześniu.

Lilly - powodzenia w szukaniu ekipy! Wydaje mi się że czasem lepiej poczekać trochę i mieć sprawdzoną ekipę niż się spieszyć. A najlepiej mieć sprawdzoną szybko i tego wam życzę

Powiem wam hit. Moja tesciowa bierze ślub za 2 miesiące powiedzieli nam w weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcemy koniecznie w tym roku bo w tym kraju od 1 stycznia każdego roku ceny tak rosną, że wolimy już mieć chociaż materiały kupione xD także dajemy sobie dwa tygodnie na znalezienie ekipy, oczywiście bierzemy pod uwagę tylko sprawdzone już przez kogoś kogo znamy

Wow z teściową a duże przyjęcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 20:29   #1930
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Tetrikk, spoko, będzie impreza )
Miłość nie liczy lat, tak że nie ma się co dziwić
Lilly, tak szczerze powiem, że nie wiem czy znajdziecie w takim tempie i jeszcze na ten rok. Tzn niechby, ale realia budowlane są takie że wszystkich trzeba szukać z pół roku wcześniej. W Lublinie na dobrą, polecaną wykonczeniowkę czeka się ponad rok! ( Wujek tż robił remont i naprawdę ekipę miał zacną, to jak dzwoniliśmy w listopadzie 2018 to na 2019 rok nie mieli wolnych terminów żadnych!!!). Tych co sobie klepnęliśmy to też prawie rok wcześniej, bo weszli w sierpniu jakoś? Co prawda murarze działają szybciej, więc czasem coś gdzieś wcisną, albo ktoś "spadnie", gdzieś się coś przesunie, więc szansa jest. Trzeba być dobrej myśli.
Pokaż projekt!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 21:42   #1931
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 11

My obdzwoniliśmy 50 tynkarzy na lato i nas wszyscy wyśmiali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 21:52   #1932
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Żony 2016 część 11

no myśmy już w grudniu zaklepali ekipę na pierwszy wolny termin - wrzesień, nie mając jeszcze projektu tak naprawdę. Także z wykonawcami podobnie jak z salą na wesele :P
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 23:20   #1933
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 11

Haha, bardzo duże. Para "Młoda", swiadkowie i my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 06:21   #1934
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Tetrikk, spoko, będzie impreza )
Miłość nie liczy lat, tak że nie ma się co dziwić
Lilly, tak szczerze powiem, że nie wiem czy znajdziecie w takim tempie i jeszcze na ten rok. Tzn niechby, ale realia budowlane są takie że wszystkich trzeba szukać z pół roku wcześniej. W Lublinie na dobrą, polecaną wykonczeniowkę czeka się ponad rok! ( Wujek tż robił remont i naprawdę ekipę miał zacną, to jak dzwoniliśmy w listopadzie 2018 to na 2019 rok nie mieli wolnych terminów żadnych!!!). Tych co sobie klepnęliśmy to też prawie rok wcześniej, bo weszli w sierpniu jakoś? Co prawda murarze działają szybciej, więc czasem coś gdzieś wcisną, albo ktoś "spadnie", gdzieś się coś przesunie, więc szansa jest. Trzeba być dobrej myśli.
Pokaż projekt!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
My obdzwoniliśmy 50 tynkarzy na lato i nas wszyscy wyśmiali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz mam co najmniej dwie ekipy chętne do stawiania domu na jesieni

A co do wykończeniówki to będzie robił ją mój tż i tata, ekipę weźmiemy na naprawdę niewiele rzeczy typu schody

Grejpfrutowa, odezwij się do mnie na priv na insta podaj maila będę miała projekt elektronicznie jutro, chętnie Ci podeślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 06:35   #1935
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Jakby tu powiedzieć....no ja nie "opijałam". Tzn radlerkiem tylko ale zebranie wszystkich osób które lubię wokół siebie w jednym miejscu, przy jednym stole to już super sprawa... Dzięki!
Taka trochę parapetówka "na wyrost" bo krzesła pożyczaliśmy od teściów, część zastawy tak samo no.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My na naszej parapetówce pamiętam jeszcze nic totalnie nie mieliśmy, krzeseł brakuje nam do dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Cuddly, ja jestem po drugiej stronie, bo nic mi się nie podoba 🤦♀️ a wesele we wrześniu.

Lilly - powodzenia w szukaniu ekipy! Wydaje mi się że czasem lepiej poczekać trochę i mieć sprawdzoną ekipę niż się spieszyć. A najlepiej mieć sprawdzoną szybko i tego wam życzę

Powiem wam hit. Moja tesciowa bierze ślub za 2 miesiące powiedzieli nam w weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jaaaa...
Ja ostatnio trochę się bałam, że mój tata powie nam o czymś takim ale jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 09:33   #1936
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Juz mam co najmniej dwie ekipy chętne do stawiania domu na jesieni

A co do wykończeniówki to będzie robił ją mój tż i tata, ekipę weźmiemy na naprawdę niewiele rzeczy typu schody

Grejpfrutowa, odezwij się do mnie na priv na insta podaj maila będę miała projekt elektronicznie jutro, chętnie Ci podeślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super! To elegancko ruszycie z tematem! ) Jak już zaczniecie to się samo potoczy...
A co do cen, to Lilly masz rację, w tej branży ciągle coś drożeje. Boom budowlany trwa nadal, więc korzystają wszyscy i producenci i pośrednicy. Każdy wychodzi na swoje. Tylko Kowalski się za kieszeń trzyma... (

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 10:30   #1937
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Żony 2016 część 11

Tetrikk wow! My chcieliśmy wyswatać teściową, ale coś nam nie idzie

Lilly powodzenia! W kolejnym roku ceny na pewno wzrosną. Nawet jeśli materiały zostaną bez zmian to już wchodzi nowy standard dot. parametrów termicznych, więc budowa będzie droższa.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 11:00   #1938
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Tetrikk wow! My chcieliśmy wyswatać teściową, ale coś nam nie idzie

Lilly powodzenia! W kolejnym roku ceny na pewno wzrosną. Nawet jeśli materiały zostaną bez zmian to już wchodzi nowy standard dot. parametrów termicznych, więc budowa będzie droższa.
Zgadza się, dlatego my też ciśniemy aby w tym roku ruszyć (na szczęście papiery złożone już w urzędzie, wiec będzie nas prawo budowlane z tego roku obowiązywać). Bo zaś będą cyrki z tymi izolacjami i ma dosyć poskoczyć koszt.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 11:18   #1939
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 11

Eee.. to ja mam bardzo dużo rzeczy do domu. Cała zastawa, rzeczy w kuchni to moje, wyposażenie dużego pokoju, sypialni i pokoju chłopaków. Brakuje mi tylko krzeseł ale na kanapie przecież można siedzieć nam brakuje płyty, szafek w kuchni i łazienki ale to też lodówkę i pralkę już mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-30, 11:21   #1940
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Eee.. to ja mam bardzo dużo rzeczy do domu. Cała zastawa, rzeczy w kuchni to moje, wyposażenie dużego pokoju, sypialni i pokoju chłopaków. Brakuje mi tylko krzeseł ale na kanapie przecież można siedzieć nam brakuje płyty, szafek w kuchni i łazienki ale to też lodówkę i pralkę już mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sporo rzeczy zostawię w mieszkaniu, bo nie sprzedajemy go tylko będziemy wynajmować a w przyszłości zostanie dla małego. Traktujemy je też jako takie nasze zabezpieczenie. Na pewno dużo szybciej byśmy sie urządzili gdybyśmy je sprzedali, ale to ostatnia rzecz jaką zrobimy

Tak więc jedyna rzecz którą mam i która serio mi się podoba to łóżeczko dziecięce, przyda się jeszcze mam nadzieję. Na początek bierzemy też swoje łóżko, no ale już kanapę być może trzeba będzie zostawić na wynajem. Lodówkę zostawiamy, zmywarkę też. Że sprzętów to weźmiemy suszarkę do prania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 11:52   #1941
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Żony 2016 część 11

My oficjalnie mamy zaklepany termin na październik i licze ze wszystko sie uda. Teraz musimy powaznie sie juz zabrać za kredyt no i docisnac elektrownie i gazownie o przylacze bo przedstawiciel mówił ze przez sutuacje z wirusem strasznie sie ociagaja bo podobno nie maja pieniedzy.

Samo postawienie naszego domu juz z dachem to bedzie jakies 2 tygodnie, pozniej zalezy jak pojdzie wykończenie ale mam plan zeby w przyszlym roku w maju polaczyc parapetowke i moje 30. urodziny i zrobic jedna impereze juz na swoim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 12:03   #1942
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 11

Tettrik, to super jak tak będzie fajna impreza

Powodzenia w załatwianiu ekip. Faktycznie trafić na porządną i uczciwą, nie tak łatwo. Moja mama wymienia dach ale tu ma całe szczęście sprawdzone dwie ekipy, musi któraś wybrać. Złożyła już wnioski do gminy o utylizację dachu (to eternit więc z azbestem).

Dziś miała do mnie mama przyjechać ale pociąg się spóźnił i nie zdążyłaby się przesiąść. Trudno, dalej będę siedzieć sama. Ale przyszły moje książki, wreszcie. Będę czytać. Skocze też do sklepu bo w lodówce pustki. Tylko pogoda się psuje więc pewnie jakiś deszcz nadciągnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 12:12   #1943
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja sporo rzeczy zostawię w mieszkaniu, bo nie sprzedajemy go tylko będziemy wynajmować a w przyszłości zostanie dla małego. Traktujemy je też jako takie nasze zabezpieczenie. Na pewno dużo szybciej byśmy sie urządzili gdybyśmy je sprzedali, ale to ostatnia rzecz jaką zrobimy

Tak więc jedyna rzecz którą mam i która serio mi się podoba to łóżeczko dziecięce, przyda się jeszcze mam nadzieję. Na początek bierzemy też swoje łóżko, no ale już kanapę być może trzeba będzie zostawić na wynajem. Lodówkę zostawiamy, zmywarkę też. Że sprzętów to weźmiemy suszarkę do prania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas będzie podobnie. Z mieszkania mało co będziemy zabierać, bo też chcemy wynająć

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
My oficjalnie mamy zaklepany termin na październik i licze ze wszystko sie uda. Teraz musimy powaznie sie juz zabrać za kredyt no i docisnac elektrownie i gazownie o przylacze bo przedstawiciel mówił ze przez sutuacje z wirusem strasznie sie ociagaja bo podobno nie maja pieniedzy.

Samo postawienie naszego domu juz z dachem to bedzie jakies 2 tygodnie, pozniej zalezy jak pojdzie wykończenie ale mam plan zeby w przyszlym roku w maju polaczyc parapetowke i moje 30. urodziny i zrobic jedna impereze juz na swoim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to powiem Ci że baaaardzo ambitnie co do urodzin i parapetówki na maj przyszłego roku jak w październiku zaczynacie budowę Patrząc na budowy wśród rodziny i znajomych to rekordzistką jest jak na razie koleżanka z pracy, która postawiła parterówkę rodzicom 110m2 w 1 rok i 3 miesiące (a i nie robiła przerwy aby dom zimową porą osiadł tylko leciała z środkiem). W lipcu się mają wprowadzać już na gotowo w środku ale jeszcze nie mają elewacji, tarasu i ogrodzenia
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 12:30   #1944
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 11

Znajomi z kredytem miałam wrażenie że szybko się wybudowali a to 3 lata się okazało

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 12:40   #1945
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość



No to powiem Ci że baaaardzo ambitnie co do urodzin i parapetówki na maj przyszłego roku jak w październiku zaczynacie budowę Patrząc na budowy wśród rodziny i znajomych to rekordzistką jest jak na razie koleżanka z pracy, która postawiła parterówkę rodzicom 110m2 w 1 rok i 3 miesiące (a i nie robiła przerwy aby dom zimową porą osiadł tylko leciała z środkiem). W lipcu się mają wprowadzać już na gotowo w środku ale jeszcze nie mają elewacji, tarasu i ogrodzenia
W przypadku technologii bala klejonego samo postawienie budynku jeśli wszystko jest dobrze przygotowane to tydzien. Nie ma wylewek, tankowania, dom sobie pracuje sam przez kilka lat więc nie ma przerwy technicznej. Środek jezeli wszedzie chce sie drewno to tak na prawde zrobienie instalacji ktore i tak sie prowadzi w balach i bialy montaz. No chyba ze tak jak u nas w niektórych pomieszczeniach płytki i regipsy no to wiadomo dluzej. Plan jak mówisz ambitny ale licze ze sie uda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 12:57   #1946
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
W przypadku technologii bala klejonego samo postawienie budynku jeśli wszystko jest dobrze przygotowane to tydzien. Nie ma wylewek, tankowania, dom sobie pracuje sam przez kilka lat więc nie ma przerwy technicznej. Środek jezeli wszedzie chce sie drewno to tak na prawde zrobienie instalacji ktore i tak sie prowadzi w balach i bialy montaz. No chyba ze tak jak u nas w niektórych pomieszczeniach płytki i regipsy no to wiadomo dluzej. Plan jak mówisz ambitny ale licze ze sie uda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No na tej technologii się kompletnie nie znam więc tu się nie wypowiadam z szybkością budowy
U nas w rejonie takich drewnianych domów się raczej nie stawia więc i też znajomi wszyscy robią murowane
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

Edytowane przez lenka990
Czas edycji: 2020-06-30 o 13:02
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 14:14   #1947
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Żony 2016 część 11

My jak planowaliśmy się budować od 0 to chcieliśmy tylko skandynawski dom, bo szybciej niż klasycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 14:28   #1948
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Żony 2016 część 11

Też właśnie myślę intensywnie o szkielecie. Teraz kolega buduje, zobaczymy jak mu się będzie mieszkać. No i jaką działkę kupimy.
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 14:32   #1949
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 11

Mkniecie jak burza z tymi domami, dziećmi i całą resztą. Czuję się jakbym nic nie robiła, a moje życie stało w miejscu hahah

Tetrikk, u to grubo!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-30, 14:56   #1950
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 11

U nas w tym roku będzie już 4 lata jak mieszkamy w naszym domu! W ogóle nie wiem, jak i kiedy to zleciało. A wciąż nie wszystko tu mamy zrobione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-18 15:06:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.