Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes Szukasz pracy, pracujesz, prowadzisz własny biznes, masz wiele pytań i wątpliwości, a może masz wiedzę, którą chciałabyś się podzielić z osobami, które jej poszukują. To forum jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 12:38   #4321
Karla Electra
Rozeznanie

Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja już po 2 dniach (dniówce i nocce) pracy. Jednak kazali mi zacząć 30.06, bo już w niedzielę mam być z opiekunką, która na tym konkretnym oddziale nigdy nie była i ja (w 4 dniu pracy) mam ogarniać za nas obie...
Ogólnie mam mieszane uczucia, bo choć na oddziale są fajne pielęgniarki i opiekunki, to jak mnie na dzień dobry zawaliły informacjami, to mi mózg zaczął parować... A na gabinecie jest z tego, co mówią trudniej, więcej leków, zabiegów. No cóż po tylu latach w żłobku tutaj mam zdecydowanie trudniejszą pracę, bardziej odpowiedzialną i obciążającą psychicznie.
Pracownice (prawie same dziewczyny) są bardzo podzielone na grupki, nadają na siebie (już na dzień dobry usłyszałam tyle plotek, że się za głowę złapałam) :/ Strach pomyśleć co zaraz będą mówić o mnie...
Nie sądzę, żebym zagrzała tu miejsce na dłużej i nie chodzi o samą pracę, tylko właśnie o atmosferę. Choć będę się starać zostać jak najdłużej (chociaż pół roku, rok), żeby mieć co wpisać do CV. Gdybym zrezygnowała po miesiącu czy dwóch wpisanie tego miejsca pracy raczej by mi zaszkodziło niż pomogło.. no bo co to jest 2 miesiące.
Ale słabo Dlatego nie lubię pracować w środowiskach typowo kobiecych... Mam nadzieję, ze będzie lepiej i ten rok spokojnie wytrzymasz. Nie przejmuj się zbytnio ich głupią gadaniną. Może to dlatego, że jesteś nowa i jeszcze się nigdzie nie ,,wkręciłaś".

Ja właśnie dostałam telefon i mam spotkanie w kolejnej firmie w poniedziałek o 9. Moja znajoma z poprzednich studiów pracuje tam już kilka lat, ale chyba jej nie będę nic mówić. Dzisiaj jeszcze widzę, że otwarli moje CV i rozpatrują kandydaturę do działu IT w kolejnej firmie. Zaczyna się rozkręcać.

make-up artist & stylist - wrzesień 2015
AWF Poznań '15 - '18 | UEP '18 - '20

K 2017
Karla Electra jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 14:19   #4322
siabra
Raczkowanie

Szukają jeszcze do NZOZu. Podjadę jutro z CV. Szukają od października, to jakby co, tutaj po prostu zrezygnuję. Choć już mi powiedzieli przez telefon, że zainteresowanie jest duże.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Ale słabo Dlatego nie lubię pracować w środowiskach typowo kobiecych... Mam nadzieję, ze będzie lepiej i ten rok spokojnie wytrzymasz. Nie przejmuj się zbytnio ich głupią gadaniną. Może to dlatego, że jesteś nowa i jeszcze się nigdzie nie ,,wkręciłaś".

Ja właśnie dostałam telefon i mam spotkanie w kolejnej firmie w poniedziałek o 9. Moja znajoma z poprzednich studiów pracuje tam już kilka lat, ale chyba jej nie będę nic mówić. Dzisiaj jeszcze widzę, że otwarli moje CV i rozpatrują kandydaturę do działu IT w kolejnej firmie. Zaczyna się rozkręcać.
Super, że u Ciebie tyle się dzieje
Stary Dzisiaj, 15:20   #4323
Karla Electra
Rozeznanie

Teraz nie wiem, co zrobić z jutrzejszym spotkaniem. Powiedzieć im, że uczestniczę w innych procesach rekrutacyjnych i oferują mi tam wyższe wynagrodzenie niż oni?
Szczerze mówiąc z tych 3 ofert ta praca wydaje mi się najmniej ciekawa i najmniej w moich zainteresowaniach. Mam też ciągle dziwne przeczucie co do tej przełożonej - jakoś mi nie spodobała po pierwszym spotkaniu. Z drugiej strony jestem tam już na końcu rekrutacji i głupio byłoby im odmówić a później okaże się, że z tych pozostałych 2 też nic nie wyjdzie.

make-up artist & stylist - wrzesień 2015
AWF Poznań '15 - '18 | UEP '18 - '20

K 2017
Karla Electra jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:24   #4324
siabra
Raczkowanie

Jakbyś podpisała umowę na okres próbny to łatwo możesz się uwolnić jakby z tych 2 innych firm zaproponowali lepsze warunki. A w tych dwóch szukają na już czy ewentualnie mogliby zaczekać na Ciebie? Ciężka sprawa. Szkoda się wladowac w kiepskie warunki ale zostać z niczym jak się nikt inny nie odezwie, jeszcze gorzej...
Stary Dzisiaj, 16:29   #4325
stotek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Jakbyś podpisała umowę na okres próbny to łatwo możesz się uwolnić jakby z tych 2 innych firm zaproponowali lepsze warunki. A w tych dwóch szukają na już czy ewentualnie mogliby zaczekać na Ciebie? Ciężka sprawa. Szkoda się wladowac w kiepskie warunki ale zostać z niczym jak się nikt inny nie odezwie, jeszcze gorzej...
A no właśnie, z każdej pracy można zrezygnować ja bym zabezpieczyła sobie tyły i ewentualnie potem zrezygnowała, gdyby trafiło się coś lepszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tagi
bezrobocie, krakow, praca, praktyki, rozmowa kwalifikacyjna, staż, szukam pracy, zarządzanie

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 14 (3 użytkowników i 11 gości)
Karla Electra, Dink
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości