Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawiamy! II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 20:46   #61
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez logopaula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa. Biorę ślub w maju 2016. Wesele planujemy na ok. 200 osób. Jesteśmy na etapie zamykania listy gości. Chcemy zaoszczędzić na winietkach i kwiatach - winietki zrobimy sami, a kościół i salę też sami ubierzemy, ponieważ chcemy kupić kwiaty na giełdzie, nasz znajomy ma firme zajmujaca sie fotoreportazem i nagrywaniem filmow, wiec liczymy na rabat. Do tego bierzemy sprawdzonego dj'a. Byliśmy już na dwóch weselach, które prowadził i bardzo nam się podobało. Niestety nasze koszty mimo wszystko będą dużo większe, ze względu na liczbę osób. Mam nadzieję, że podpowiecie trochę z czego warto rezygnować, a na co warto wydać więcej.
zastanów sie co jest dla Ciebie ważne, ja np nie widzałam sensu płacić za kieckę kilka k, ale fotograf miałbyć dobry...
przejrzyj z 50 ostatnich stron poprzedniego wątku, podajemy z czego kto zrezygnowal (np. wynajem auta do ślubu, strojnie auta, białe buty na rzecz kolorowych, bielizna którą mamy, wiejskie stoły, ciasta/wódka w podarunku, obrączki z przetopionego złota)

winietki, zaproszenia, naklejki wódka - przejrzyj allegro, naprawdę w niskich cenach


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale goście w ogóle nic a nic nie powiedzieli na ten temat, nikt się nie cieszył? W jaki sposób odczulas, że nie docenili?
też się nad tym zastanawiam
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:48   #62
fraise
Raczkowanie
 
Avatar fraise
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 448
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Do nas nikt nic nie powiedział, może między sobą ;-). Ja patrzyłam po sobie - mnie zawsze takie upominki cieszą, lubię takie rzeczy i zawsze mówię młodym, że super pomysł, wykonanie itp. Pewnie mam złe nastawienie ;-).
Która slubuje w ten weekend?

Robi sobie któraś z Was wianek na głowę? Planuję na sesję i nie wiem, jaki to koszt
fraise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:51   #63
muffinowe_love
Raczkowanie
 
Avatar muffinowe_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 261
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no rozumiem i nie dziwię się, po prostu mówię że sama bym tak nie chciała i też mi się nie podoba sesja w dniu ślubu i opuszczanie gości, mi by było szkoda tego czasu, wolę to sobie na spokojnie ogarnąć w innym dniu poza tym to zawsze druga okazja by założyć sukienkę
My mamy reportaż od domu poprzez kościół, pierwszy taniec i tort i na tym koniec. Sale mamy w pięknym miejscu w lesie i chcielibyśmy po kawie/torcie wyjść parę zdjęć pstryknąć myślę, że góra pół godziny. Na początku mój TŻ protestował bardzo co do sesji w innym dniu bo nie lubimy zdjęć w zamkach/na torach/w górach jeżeli się w pobliżu nie mieszka.Najbardziej podobają mi się zdjęcia gdzie głównie widać młodą parę, a nie piękne tło a oni są tylko do tego dodatkiem...

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
wiem, że pewnie nie docenią ale jakoś napaliłam się na te ciasteczka
kashmirka dokładnie celafon
Ja sobie odpuszczę jakiekolwiek podziękowania, co najwyżej będziemy gościom dziękować za przybycie jak będziemy się z nimi żegnać - tak ustnie bez dodatków

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;51615406]Ja nie będę wyznaczać dla kogo te poprawiny - wpadnie ten, kto będzie chciał i będzie miał siły [/QUOTE]
My tak samo. Na pewno rodzice przyjadą i siostra, co do reszty poinformujemy, że jak będą mieli ochotę to niech wpadają...
muffinowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:52   #64
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Także planuję zdjęcia z wiankiem, pochwal się koniecznie swoimi

Co do kosztu to niestety nie powiem, bo nasz ślub będzie za rok i się nie orientowalam jeszcze.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 21:17   #65
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Także planuję zdjęcia z wiankiem, pochwal się koniecznie swoimi

Co do kosztu to niestety nie powiem, bo nasz ślub będzie za rok i się nie orientowalam jeszcze.

Tak tak, ja tez się dołączam do prośby o info o wianku. Rozwazalam wianek zamiast welonu i/lub bukietu. Tylko skąd wziąć kwiaty, na jak długo przed uroczystością, itp...
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 21:33   #66
logopaula
Przyczajenie
 
Avatar logopaula
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 21
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
zastanów sie co jest dla Ciebie ważne, ja np nie widzałam sensu płacić za kieckę kilka k, ale fotograf miałbyć dobry...
przejrzyj z 50 ostatnich stron poprzedniego wątku, podajemy z czego kto zrezygnowal (np. wynajem auta do ślubu, strojnie auta, białe buty na rzecz kolorowych, bielizna którą mamy, wiejskie stoły, ciasta/wódka w podarunku, obrączki z przetopionego złota)

winietki, zaproszenia, naklejki wódka - przejrzyj allegro, naprawdę w niskich cenach




też się nad tym zastanawiam
Butów nie chcę białych, do tego sukienkę chcę wypożyczyć albo kupić używaną, ewentualnie uszyć. Przeglądam już od dłuższego czasu to forum. Nie będziemy wynajmować auta, tylko pożyczymy od przyjaciół. Nie robimy poprawin oficjalnych, więc podejrzewam,że będziemy rozdawać ciasto, które nam zostanie. Ale jeszcze tego nie ustaliliśmy. Owszem, wiem, że na allegro można takowe winietki dostać. Nie kalkulowałam jeszcze czy bardziej opłaca się kupić czy zrobić, ale jeśli to ma być 100zł taniej, to wolę te 100zł dołożyć do profesjonalnego makijażu. Niestety nie mamy złota do przetopienia, ale nie te z białego złota nie są jakoś okrutnie drogie.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Poza tym zależy nam na własnym wkładzie w przygotowanie rzeczy na wesele. Żeby to była nasza uroczystość. Tym bardziej, że dla nas to będzie ogromna zmiana w życiu, bo nie mieszkamy razem. Poza tym trochę inaczej wyglądają koszty przy 100, a przy 200 osobach.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Dziewczyny, ja też chcę mieć wianek ze względów ideologicznych. Mam zamiar porozmawiać z fryzjerką, która będzie mnie czesać, żeby mi doradziła - jakie kwiaty czy pełny wianek. Oglądałam zdjęcia panien młodych w takich dużych plecionych wiankach i to nie wyglądało dobrze... Ładniej wyglądają powpinane drobne kwiaty.
logopaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 21:46   #67
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A mi się podobają duże wianki, ale tylko na sesję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1433274350754.jpg (66,4 KB, 89 załadowań)
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 21:47   #68
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 729
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez logopaula Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny, ja też chcę mieć wianek ze względów ideologicznych. Mam zamiar porozmawiać z fryzjerką, która będzie mnie czesać, żeby mi doradziła - jakie kwiaty czy pełny wianek. Oglądałam zdjęcia panien młodych w takich dużych plecionych wiankach i to nie wyglądało dobrze... Ładniej wyglądają powpinane drobne kwiaty.

Mi się marzy tradycyjny słowiański wianek, albo tak jak mówisz powplatane małe kwiatuszki. Widziałam na wielu blogach, ze dziewczyny używają do takich celów gipsowki, bo jest delikatna i subtelna, a przy tym chyba tania i długo się trzyma. Welon mi sie póki co nie podoba, ale moze jeszcze zmienię zdanie
911814027737b2fb37208075fbc353dc82d7d123_64640b1bca2a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 22:01   #69
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
czyli tak jak myślałam nie planuje żadnych upominków w ramach podziękowania a nad zaproszeniami się mocno zastanawiam bo te które mi się podobają najbardziej wychodzą drogo a sądzę, że i tak nikt nie przywiąże do nich większej wagi
Też uważam, że na zaproszenia szkoda kasy. Dla mnie to zwykła kartka papieru. Nawet jesli w pierwszej chwili mi się spodoba i docenię, to zaraz zapomnę i tyle tego wszystkiego .

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
U mnie się to nijak nie nazywa. Po prostu daje się paczki z ciastem. Uważam, że lepsze to niż jakieś aniołki gipsowe albo zdjęcie młodych A skoro rodzice tak chcą i za to zapłacą to niech mają te ciasta
Zdecydowanie, chociaż ja też mam nadzieję, że Tż nie będzie chciał żadnych upominków.

fraise i Edyta - to wiele rzeczy byście teraz zrobiły inaczej...
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 22:38   #70
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Mi tez sie marzyl wianek i pewnie gdybym brala slub w maju tak jak mi sie marzylo to bym go miala ale ze slubujemy juz w pazdzierniku to srednio mi sie widzi do tej pory roku wianek ze swiezych kwiatow a te jesienne wianki mi sie nie podobaja kwiaty beda wiec w bukiecie a we wlosach chcialabym bizuteryjna opaske
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 23:52   #71
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale jak ktoś przylatuje tylko na dwa dni to ciężko ogarnąć ;-) więc ja się nie dziwię sesji przed ślubem. Poza tym mnie osobiście drażni jak młodzi wychodzą w trakcie wesela i znikają na 2 godziny żeby porobić zdjęcia.
szczególnie, jak "wesele" trwa 8 godzin i jest na 26 osób jak mój kuzyn z świeżo upieczoną małżonką zniknęli z 200osobowego wesela to szczerze mówiąc mało kto zauważył że ich nie ma, ale u nas to by nie przeszło

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
a moze podzwon po okolicznych salonach? a jakies polecenia od znajomych? ja chyba nie znam zadnej fryzjerki a fryzjer ktorego moge polecic jest na starowce.

a gdzie sesja?
umówiłam się z jakąś fryzjerką znalezioną w necie, mam nadzieję że podoła

sesja jeszcze do końca nie wiemy gdzie, ale pewnie padnie na jakąś plażę, może Jelitkowo? albo Orłowo? ja nie znam Gdańska jak już mówiłam, ale skoro to nad morzem, to może warto skorzystać... bo później z USC do restauracji idziemy spacerem ze wszystkimi gośćmi przez starówkę, to zdjęcia ze starówki też będą

jak dla mnie sesja w dniu ślubu nawet przed ślubem to jednak sesja ślubna, nie narzeczeńska
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 00:52   #72
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
szczególnie, jak "wesele" trwa 8 godzin i jest na 26 osób jak mój kuzyn z świeżo upieczoną małżonką zniknęli z 200osobowego wesela to szczerze mówiąc mało kto zauważył że ich nie ma, ale u nas to by nie przeszło


umówiłam się z jakąś fryzjerką znalezioną w necie, mam nadzieję że podoła

sesja jeszcze do końca nie wiemy gdzie, ale pewnie padnie na jakąś plażę, może Jelitkowo? albo Orłowo? ja nie znam Gdańska jak już mówiłam, ale skoro to nad morzem, to może warto skorzystać... bo później z USC do restauracji idziemy spacerem ze wszystkimi gośćmi przez starówkę, to zdjęcia ze starówki też będą

jak dla mnie sesja w dniu ślubu nawet przed ślubem to jednak sesja ślubna, nie narzeczeńska
no pewie, ze to sesja slubna!

super, zawsze marzyl mi sie taki spacer z USC przez Dluga poslubny! troche mi szkoda, ze nie biore slubu w moim miescie, no ale nie mozna miec wszystkiego

a nad morze jedzcie tam gdzie blizej, ja bym sie stresowala, ze do urzedu nie zdaze
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 08:30   #73
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
jak dla mnie sesja w dniu ślubu nawet przed ślubem to jednak sesja ślubna, nie narzeczeńska
no spoko, ale obrączki założycie do zdjęć czy nie?
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 09:53   #74
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
no pewie, ze to sesja slubna!

super, zawsze marzyl mi sie taki spacer z USC przez Dluga poslubny! troche mi szkoda, ze nie biore slubu w moim miescie, no ale nie mozna miec wszystkiego

a nad morze jedzcie tam gdzie blizej, ja bym sie stresowala, ze do urzedu nie zdaze
ja w ogóle nie wiem jakie są plaże w Gdańsku, byliśmy na Stogach to później koleżanka mnie strofowała, że "tam się nie jeździ" a w sumie podobało mi się tam, ta pętla tramwajowa wśród drzew - mega klimatyczna! zdążyć raczej zdążymy gdziekolwiek się wybierzemy, bo w umowie z fotografem mamy że sama sesja ma trwać godzinę, nie więcej

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no spoko, ale obrączki założycie do zdjęć czy nie?
to jest dobre pytanie, nie zastanawiałam się nad tym ale chyba nie, chyba obrączki pojawią się dopiero na zdjęciach z USC i ze starówki. kto tam zauważy taki szczegół
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 09:56   #75
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

No właśnie czy każda z Was ma sesję w dniu ślubu? Ja np nie mam sesji w dniu ślubu tylko dopiero po czyli poniedziałek, wtorek lub środa zależy od pogody
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 09:58   #76
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
No właśnie czy każda z Was ma sesję w dniu ślubu? Ja np nie mam sesji w dniu ślubu tylko dopiero po czyli poniedziałek, wtorek lub środa zależy od pogody
kochana, ja znam pary, które sesję plenerową miały miesiąc po ślubie nie ma zasady, naprawdę. ja mam w dniu ślubu bo przylatuję w piątek wieczorem, w sobotę ślub a w poniedziałek rano lecimy w podróż poślubną i z tej podróży już nie wracamy przez Polskę, tylko bezpośrednio do UK
mogłabym zrobić sesję w niedzielę, oczywiście, ale to by się wiązało z płaceniem za fryzjera i makijaż dwa razy w ciągu jednego weekendu
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:01   #77
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
No właśnie czy każda z Was ma sesję w dniu ślubu? Ja np nie mam sesji w dniu ślubu tylko dopiero po czyli poniedziałek, wtorek lub środa zależy od pogody
my nie mamy sesji w ogóle
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:02   #78
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
to jest dobre pytanie, nie zastanawiałam się nad tym ale chyba nie, chyba obrączki pojawią się dopiero na zdjęciach z USC i ze starówki. kto tam zauważy taki szczegół
ja akurat zwracam uwagę ale spoko, dziwne by było zakładanie ich tylko do zdjęcia

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
No właśnie czy każda z Was ma sesję w dniu ślubu? Ja np nie mam sesji w dniu ślubu tylko dopiero po czyli poniedziałek, wtorek lub środa zależy od pogody
my mamy plener w innym dniu, chciałabym żeby max kilka dni po ślubie bo później lecimy w podróż poślubną a nie chce mieć sesji po powrocie bo pewnie będę bardzo opalona i nie chce wyglądać na zdjęciach jak skwarka

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
mogłabym zrobić sesję w niedzielę, oczywiście, ale to by się wiązało z płaceniem za fryzjera i makijaż dwa razy w ciągu jednego weekendu
no to by było mega bez sensu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:09   #79
201608212239
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 632
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

My chcielibyśmy zrobić krótką sesję plenerową w dniu ślubu, bo zaraz po ruszamy w podróż poślubną. Zastanawiam się tylko, czy uda się to dograć logistycznie. Nie chciałabym znikać w trakcie wesela, więc pomyślałam, że zrobimy kilka ujęć przed uroczystością w kościele i kilka przed przyjazdem na salę. Sala będzie oddalona od kościoła o ok. 20 km, dla gości będzie bus, część zostanie na noc, więc dojazd i kwaterowanie na pewno zajmie trochę czasu. Myślicie, ze uda się go wykorzystać na zdjęcia?
201608212239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 10:14   #80
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Dalisa, myślę że jednak nie będzie wtedy zbyt dużo czasu na zdjęcia.

a macie juz konkretny plan na podróż poślubną?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:17   #81
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Dalisa Pokaż wiadomość
My chcielibyśmy zrobić krótką sesję plenerową w dniu ślubu, bo zaraz po ruszamy w podróż poślubną. Zastanawiam się tylko, czy uda się to dograć logistycznie. Nie chciałabym znikać w trakcie wesela, więc pomyślałam, że zrobimy kilka ujęć przed uroczystością w kościele i kilka przed przyjazdem na salę. Sala będzie oddalona od kościoła o ok. 20 km, dla gości będzie bus, część zostanie na noc, więc dojazd i kwaterowanie na pewno zajmie trochę czasu. Myślicie, ze uda się go wykorzystać na zdjęcia?
Z doświadczenia wiem, że dużo ludzi zmierza do sali szybciej niż para młoda, więc jak tam dojedziecie to cześć gości będzie czekać Nie wiem więc czy spokojnie porobicie zdjęcia.

Nie będziecie kwaterowac przed całą uroczystością? Ja gości, którzy będą mieli nocleg, poinformuję że mają przyjechać wcześniej. Zresztą to jest wygodniejsze dla nich, przyjadą, zbiorą się na spokojnie w hotelu, potem do kościoła.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:19   #82
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

właśnie, na każdym weselu zawsze najpierw był hotel żeby zostawić rzeczy, potem kościół i na spokojnie już hotel bez bagaży.
bez sensu moim zdaniem kwaterować po kościele.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:23   #83
201608212239
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 632
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że dużo ludzi zmierza do sali szybciej niż para młoda, więc jak tam dojedziecie to cześć gości będzie czekać Nie wiem więc czy spokojnie porobicie zdjęcia.

Nie będziecie kwaterowac przed całą uroczystością? Ja gości, którzy będą mieli nocleg, poinformuję że mają przyjechać wcześniej. Zresztą to jest wygodniejsze dla nich, przyjadą, zbiorą się na spokojnie w hotelu, potem do kościoła.
Ja bym nawet tak wolała, ale wiem, że część gości będzie "na styk" i nie zdąży zakwaterować się wcześniej.
201608212239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:26   #84
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez Dalisa Pokaż wiadomość
Ja bym nawet tak wolała, ale wiem, że część gości będzie "na styk" i nie zdąży zakwaterować się wcześniej.
a czemu tak?
przecież to wystarczy jakieś 30min być wcześniej.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:29   #85
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
D
a macie juz konkretny plan na podróż poślubną?
my planujemy max do tygodnia po ślubie polecieć na jakiegoś lasta do Maroka lub Południowej Hiszpanii, ewentualnie na wyspy Kanaryjskie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:30   #86
fraise
Raczkowanie
 
Avatar fraise
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 448
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Pozeczkowa, klimatycznie będzie! Taki spacer... Kiedy macie ślub?
Ja właśnie przeglądam oferty na podróż poślubną. Chyba skusimy się na Grecję .
Dokąd Wy jedziecie?
fraise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:32   #87
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

Cytat:
Napisane przez fraise Pokaż wiadomość
Pozeczkowa, klimatycznie będzie! Taki spacer... Kiedy macie ślub?
Ja właśnie przeglądam oferty na podróż poślubną. Chyba skusimy się na Grecję .
Dokąd Wy jedziecie?
Byliśmy w Grecji rok temu i polecam każdemu. Cudowny klimat, mili ludzie, ciepłe morze, piękne krajobrazy. Byliśmy na Kos, to mała wysepka niedaleko Turcji.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:34   #88
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

my rozważamy Dominikanę, Kenię albo Tajlandię od razu po ślubie czyli w grudniu albo Grecję w maju 2016.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:34   #89
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

A może zamiast Kenii Zanzibar?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 10:37   #90
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Ślub bez wydawania mnóstwa pieniędzy - wspieramy się, pocieszamy i śluby omawia

My w styczniu kupiliśmy mieszkanie więc na podróż poślubną nam nie starczyło ale za to w podróż poślubną lecimy do łóżka zmajstrować dzidziusia

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
my nie mamy sesji w ogóle
Nie będziesz kiedyś żałować?
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-18 19:10:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.