koleżanka, jej sympatia i ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 17:20   #1
sarenka678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1

koleżanka, jej sympatia i ja


Moja koleżanka (nic więcej, nic mniej) jest w związku. W lipcu br związek przeżywał kryzys. Zeby się dowartościować znalazła sobie alternatywę - zastępczego kolegę, potencjalnie - nowego faceta, któremu jednak o swoim związku nie powiedziała. Z tym zastępczym się kilka razy spotkała, generalnie utrzymuje z nim kontakt w razie gdyby jej związek znów przeżywał kryzys... Masakra. Na moje pytania, czy nie uważa, że to nie fair wobec "zastępczego" twierdzi, że przecież oni są tylko kolegami... Inaczej sytuacja wygląda z punktu widzenia tego zastępczego chłopaka, jak sama koleżanka opowiadała "widać, że się zaczyna angażować" itp, mimo to - ona uważa, że są tylko kolegami i nic nie musi mu wyjaśniać, a w kontakcie z nim chce zostać nadal "w razie, gdyby..."
Natomiast ja tego jej zastępczego trochę znam. To głupie, ale przez to, że zaczęła mi o nim opowiadać sama zwróciłam na niego większą uwagę, fajny facet po prostu i z jednej strony - szkoda mi go, a z drugiej - zwyczajnie mi się spodobał i sama nie wiem, ale może chciałabym poznać go bliżej? Mamy wspólnych znajomych (innych niż owa koleżanka), więc dałoby się to zrobić... Ale sama do końca nie wiem czy to w porządku wobec niej...
Generalnie NIE przyjaźnimy się, to zwykła kumpelka (mamy w miarę regularny kontakt, częstszy gdy jej związki przeżywają kryzysy, duzo rzadszy gdy jest szczęśliwa); a poza tym ona jest w związku, tak więc jej "zastępczy" ktoś nie jest dla niej nikim ważnym ani na pewno nie będzie, ona nie traktuje go poważnie, a do tego jeszcze go oszukuje i wykorzystuje... A mnie on naprawdę wpadł w oko...

Jakieś opinie?
sarenka678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:30   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Cytat:
Napisane przez sarenka678 Pokaż wiadomość
Ale sama do końca nie wiem czy to w porządku wobec niej...
skoro traktuje tego gościa jak koło zapasowe, to pewnie się wkurzy. Nie oznacza to jednak, że Ty robisz coś złego. On jest wolny, Ty jesteś wolna, ONA jest w związku. Ona powinna być lojalna wobec swojego chłopaka, Ty wobec niej lojalna być nie musisz (rezygnując z jej koła zapasowego - no bo w imię czego?).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:30   #3
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

mam opinię taką że ilekroć na wizażu jest jakiś "gorący temat" to nagle powstają wątki z takimi historiami żeby wywołać burzę na wątku (napisane przez osobę z 1 bądź 2 postami )

__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:35   #4
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Zastanawiam się czy "owa" koleżanka jest na prawdę taka zła jak ją opisujesz, czy przypadkiem nie jest tak,że chłopak wpadł Ci w oko i chcesz go dla siebie.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 17:50   #5
Sting
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Cytat:
Napisane przez sarenka678 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka (nic więcej, nic mniej) jest w związku. W lipcu br związek przeżywał kryzys. Zeby się dowartościować znalazła sobie alternatywę - zastępczego kolegę, potencjalnie - nowego faceta, któremu jednak o swoim związku nie powiedziała. Z tym zastępczym się kilka razy spotkała, generalnie utrzymuje z nim kontakt w razie gdyby jej związek znów przeżywał kryzys... Masakra. Na moje pytania, czy nie uważa, że to nie fair wobec "zastępczego" twierdzi, że przecież oni są tylko kolegami... Inaczej sytuacja wygląda z punktu widzenia tego zastępczego chłopaka, jak sama koleżanka opowiadała "widać, że się zaczyna angażować" itp, mimo to - ona uważa, że są tylko kolegami i nic nie musi mu wyjaśniać, a w kontakcie z nim chce zostać nadal "w razie, gdyby..."
Natomiast ja tego jej zastępczego trochę znam. To głupie, ale przez to, że zaczęła mi o nim opowiadać sama zwróciłam na niego większą uwagę, fajny facet po prostu i z jednej strony - szkoda mi go, a z drugiej - zwyczajnie mi się spodobał i sama nie wiem, ale może chciałabym poznać go bliżej? Mamy wspólnych znajomych (innych niż owa koleżanka), więc dałoby się to zrobić... Ale sama do końca nie wiem czy to w porządku wobec niej...
Generalnie NIE przyjaźnimy się, to zwykła kumpelka (mamy w miarę regularny kontakt, częstszy gdy jej związki przeżywają kryzysy, duzo rzadszy gdy jest szczęśliwa); a poza tym ona jest w związku, tak więc jej "zastępczy" ktoś nie jest dla niej nikim ważnym ani na pewno nie będzie, ona nie traktuje go poważnie, a do tego jeszcze go oszukuje i wykorzystuje... A mnie on naprawdę wpadł w oko...

Jakieś opinie?
Ja nie widzę żadnego problemu. To nie jest Twoja przyjaciółka, ma chłopaka, ten koleś jest wolny i Ty też jesteś wolna. W czym problem? Zamiast się martwić zdaniem kumpeli po prostu rusz tyłek i zajmij się swoim szczęściem. Bo w imię czego rezygnujesz z potencjalnego świetnego związku?


Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy "owa" koleżanka jest na prawdę taka zła jak ją opisujesz, czy przypadkiem nie jest tak,że chłopak wpadł Ci w oko i chcesz go dla siebie.
Moim zdaniem to nie ma znaczenia czy jest zła czy też nie. Nawet jeżeli autorka tematu chce tego chłopaka dla siebie to co w tym złego? Ma do tego prawo
Sting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:04   #6
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

on jest wolny, Ty jesteś wolna, ona jest zajęta - bierz go.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 18:29   #7
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
on jest wolny, Ty jesteś wolna, ona jest zajęta - bierz go.
dobrze gada
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 18:37   #8
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Też mam wrażenie, że szukasz dla siebie usprawiedliwienia
Pierwsza rzecz: czy chłopak koleżanki wie o zastępczym? Bo moim zdaniem to nie jest w porządku wobec niego głównie. Wobec zastępczego również, ale jakby nie patrzeć to jemu dziewczyna przyprawia rogi (a w każdym razie coś nieuczciwie kręci).
Druga rzecz: Zastępczy jak na mój gust pewnie uważa, że kroi mu się związek. A w takim przypadku traktuje się go jak zajętego.

Sytuacja beznadziejna dość. Swoją drogą niezła agentka z tej koleżanki
Ja bym nie ruszała aż nie byłoby jasnej sytuacji. A w sumie jako kolegę możesz go poznać, bo czemu nie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:24   #9
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
skoro traktuje tego gościa jak koło zapasowe, to pewnie się wkurzy. Nie oznacza to jednak, że Ty robisz coś złego. On jest wolny, Ty jesteś wolna, ONA jest w związku. Ona powinna być lojalna wobec swojego chłopaka, Ty wobec niej lojalna być nie musisz (rezygnując z jej koła zapasowego - no bo w imię czego?).
Oczywiście

zresztą bez przesady.Kim to on jest?Ja bym nie patrzyła na tę zakłamaną Panią. Jeszcze pójdzie na dno,a wtedy być może stracisz faceta.. Bierz go i tyle
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:55   #10
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

mozesz do niego podbijać bo ona jest z nim tylko na stopie koleżeńskiej o czym sama ci powiedziała.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:26   #11
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Beznadziejna koleżanka i beznadziejna sytuacja. Ja bym dała sobie spokój, bo bałabym się, że będe tylko pocieszeniem dla tego chłopaka jak już koleżanka mu powie, jak to naprawdę wygląda z jej strony
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 11:33   #12
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: koleżanka, jej sympatia i ja

Bardzo kiepskie zachowanie tej koleżanki. Robienie z kogoś koła zapasowego jest mocno uprzedmiotawiające dla tej osoby. I jeszcze bardziej jest nie fair w stosunku do jej chłopaka. Nie bardzo rozumiem po co właściwie z nim jest.

Nie chciałabym mieć takiej znajomej i na pewno bym się na nią nie oglądała.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.