Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 12:03   #5011
raveInTheGrave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja jestem juz 2 i pól tygodnia po zabiegu, opatrunek mialem sciagniety po 24 godzinach, pozniej zdjęcie szwów po 14 dniach. Obrzęk zszedł dosc szybko, moze z 5 dni to trwało. Jeszcze tylko 2 tygodnie opaski mi zostało "za dnia".

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

A ta gorączka o ktorej pisałem.. okazało sie ze nie wiadomo co to jest. Lekarz mnie zbadal- nic nie widzial. Przepisal mi antybiotyk na zakarzenia takie ogolne, po kilku dniach niby pomoglo. To mogla byc infekcja rany albo czegos innego, drogi oddechowe czy cos. Mogla to byc tez reakcja na jakis skladnik leku ktore bralem. Trudno powiedziec. Akurat bylem u rodzinnego na NFZ bo bylem poza mialem, nie wnikal specjalnie by zbadac dokladnie przyczyne. Chirurg jak mnie ogladal to mowil ze rana wyglada ladnie i nie ma zakarzenia.
raveInTheGrave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 15:04   #5012
EyesBlue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: TrójMiasto
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez raveInTheGrave Pokaż wiadomość
Ja jestem juz 2 i pól tygodnia po zabiegu, opatrunek mialem sciagniety po 24 godzinach, pozniej zdjęcie szwów po 14 dniach. Obrzęk zszedł dosc szybko, moze z 5 dni to trwało. Jeszcze tylko 2 tygodnie opaski mi zostało "za dnia".

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

A ta gorączka o ktorej pisałem.. okazało sie ze nie wiadomo co to jest. Lekarz mnie zbadal- nic nie widzial. Przepisal mi antybiotyk na zakarzenia takie ogolne, po kilku dniach niby pomoglo. To mogla byc infekcja rany albo czegos innego, drogi oddechowe czy cos. Mogla to byc tez reakcja na jakis skladnik leku ktore bralem. Trudno powiedziec. Akurat bylem u rodzinnego na NFZ bo bylem poza mialem, nie wnikal specjalnie by zbadac dokladnie przyczyne. Chirurg jak mnie ogladal to mowil ze rana wyglada ladnie i nie ma zakarzenia.

aaah tylko dwa tygodnie, ja jeszcze 3 co do goraczki ogolnie takie akcje są czymś normalnym po zabiegach operacjach itp ale oczywiście zawsze powinno zapytać się lekarza bo może towarzyszyć temu jakieś zapalenie czy cos, nigdy nie wiadomo pocieszyłeś mnie z tą opuchlizną, zobaczymy jak będzie u mnie. Dziś wieczorem pierwszy raz myje głowę i ściągam opatrunki itd już się doczekać nie mogę i trochę się boje co tam zastanę
__________________
EyesBlue88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 08:16   #5013
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 714
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Prośba o założenie nowej części wątku
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 714 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 13:38   #5014
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=86346104


ten zamykam i odpinam.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.