Panny Młode 2020 cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-25, 17:50   #2461
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie wszystko muszę wnieść z paragonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 20:19   #2462
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nasza sala nie interesuje się alkoholem. To jest nasza sprawa. Jeśli chodzi o wiejski stół, wędlinę itd. To na to musimy okazać paragony itd. Jeśli robimy sobie go sami. Możemy skorzystać z gotowych usług na sali dot. stołu wiejskiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie wszystko muszę wnieść z paragonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiam się, co paragon zmieni.
W takiej sytuacji mega łatwo oszukać jest system.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 20:26   #2463
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Nasza sala nie interesuje się alkoholem. To jest nasza sprawa. Jeśli chodzi o wiejski stół, wędlinę itd. To na to musimy okazać paragony itd. Jeśli robimy sobie go sami. Możemy skorzystać z gotowych usług na sali dot. stołu wiejskiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Zastanawiam się, co paragon zmieni.
W takiej sytuacji mega łatwo oszukać jest system.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nam to nasz tłumaczył to jest dla nich dupochron bo oni odpowiadają za jedzenie które podają, więc żeby nie było że ktoś przyniósł coś się okaże zatrute czy co innego i potem będzie ich obwinial. Także tort biorąc mam mieć paragon i wydanie. Na alkohol domowy, wino bimber itp też nie wyrażają zgody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 20:30   #2464
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Widocznie planują niezbyt długo ale intensywnie

My na razie nie rozglądaliśmy się za alko.

U nas na sali zaproponowali taki deal: 2 zł od drinka, robią z naszej wódki i soków/ napojów, płacimy te 2 zł za syropy, dodatki i inne bajery. Za 100 drinków zapłacimy 50 zł, wyjdzie mniej więcej po 2 drinki na głowę. Później można dorobić więcej. Wydaje mi się, że to niezły pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale 2złx100 daje 200zł kochana, a nie 50 tak czy siak bardzo atrakcyjna oferta!
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie wszystko muszę wnieść z paragonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sala stawia na to, że wszystkim, co sobie zażyczę, zajmą się sami - bo to idzie na ich renomę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 20:34   #2465
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Nasza sala nie interesuje się alkoholem. To jest nasza sprawa. Jeśli chodzi o wiejski stół, wędlinę itd. To na to musimy okazać paragony itd. Jeśli robimy sobie go sami. Możemy skorzystać z gotowych usług na sali dot. stołu wiejskiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Zastanawiam się, co paragon zmieni.
W takiej sytuacji mega łatwo oszukać jest system.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tylko jak się ktoś zatruje to jest moja odpowiedzialność a nie ich
Zresztą nawet w sumie mi niepotrzebne wnosić coś domowego. I tak muszę mieć tylko tort i alkohol. W sumie mogę to też wziąć od nich ale wolę sama kupić

W sumie o alkohol czy może być domowy nie pytałam bo i tak nie będziemy mieli. Na jedzenie paragon konieczny
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 20:43   #2466
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No tylko jak się ktoś zatruje to jest moja odpowiedzialność a nie ich
Zresztą nawet w sumie mi niepotrzebne wnosić coś domowego. I tak muszę mieć tylko tort i alkohol. W sumie mogę to też wziąć od nich ale wolę sama kupić

W sumie o alkohol czy może być domowy nie pytałam bo i tak nie będziemy mieli. Na jedzenie paragon konieczny
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nie o to chodzi, czyja odpowiedzialność. Ktoś, kto się ewentualnie zatruje nie powie komuś np. "och, byłem na weselu i zatrułem się tortem z cukierni X" tylko "byłem na weselu w SALI Y i się zatrułem". I tak niesie się fala. Chodzi o renomę miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 20:48   #2467
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak jest u Was z noclegami dla gości?
My zapewniamy nocleg wszystkim gościom- czyli całej, najbliższej rodzinie tżta No i mojemu bratu z dziewczyną- żeby nie musieli wracać do domu i spać z naszymi rodzicami za ścianą
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 21:02   #2468
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Po dzisiejszym dniu mam ochotę zdzielić czymś naprawdę ciężkim prawie-szwagierkę (czyli narzeczoną najstarszego brata TŻ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 21:04   #2469
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ale to nie o to chodzi, czyja odpowiedzialność. Ktoś, kto się ewentualnie zatruje nie powie komuś np. "och, byłem na weselu i zatrułem się tortem z cukierni X" tylko "byłem na weselu w SALI Y i się zatrułem". I tak niesie się fala. Chodzi o renomę miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wiem o tym. To byl tylko mój komentarz odnośnie tego dlaczego sala wymaga paragonów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 21:12   #2470
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mój plan zakończenia rozdawania zaproszeń w lutym niestety się nie powiódł ;/ zostało nam 7, dla osób które nie miały czasu i 1 na które nam go nie starczyło. Damy je dopiero w marcu, a potwierdzenie do 1 kwietnia...
Za to kilka osób przekazało nam, że byli na naszej sali (ona działa dopiero od 2 lat) i wszystko było super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nawet nie liczę, że nam się uda rozdać wszystkie zaproszenia w trakcie naszego 10-dniowego pobytu w Polsce w kwietniu, więc większość wyślemy pocztą lub damy rodzicom do przekazania. Obawiam się jednak, że część osób może się poczuć ''zgorszona'' jak otrzyma w ten sposób zaproszenie i odmówi przyjścia

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A ja tak mówiłam, że na żaden kurs się nie zapiszemy a się zapisalismy. Mnie to już w ogóle sodówka zaczyna uderzać od głowy.
A wszystko przez to, za wybraliśmy piosenkę. (totalnie nie w moim stylu, z rok temu to bym się obśmiała za coś takiego). I tak mi się uwidzialo zatańczyć do tej piosenki, za zapisalismy się na kurs. Powiem szczerze, że może wyjść z tego porażka nad porażkami, bo my naprawdę nie jesteśmy parka, która świetnie sobie radzi, ale no zobaczymy. Jak będzie źle to zatańczymy to po północy nocy haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wykupiliśmy sobie filmik instruktażowy z nauką tańca i choć świetnie się bawimy ucząc się go to wydaje mi się, że z boku wyglądamy komicznie

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A wasza sala na to pozwala? Bo np. Moja (jeśli chodzi o alkohol) nie ma żadnego korkowego, nie ma problemu z wniesieniem alkoholu. A jak ktoś by się zatruł albo coś? Ciekawe jak jest z jedzeniem, czy też sobie mogę poprzynosić żarcie z domu i nikogo to nie będzie interesować.
Ale chyba nawet nie chce pytać, bo znowu dostanę taka odpowiedź, że się 3 dni będę zastanawiać o co chodzi.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
My również nie mamy korkowego i dodatkowo możemy mieć tort we własnym zakresie, jeśli jednak chcielibyśmy wnieść jakieś inne jedzenie niż to serwowane na miejscu to musiałoby ono mieć jakieś zaświadczenia z sanepidu i musielibyśmy wnieść dodatkową opłatę w wysokości 500zł
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 21:13   #2471
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dla mnie to wssystko jest ułuda że strony sali. W sensie tak jak piszecie dupochron, ale sztuczny.
Zeby sala była w stu procentach bezpieczna to nie powinna pozwolić na żaden alkohol zewnętrzny ano żadne jedzenie czy tort. (:
Ale wiadomo jak to działa.
To, że sale zabraniają wnosić takich rzeczy to się nie dziwię, ale skoro na mojej mogę to chętnie z tego korzystam, chociażby dlatego, że mamy pyszne swoje wino czy nalewki. (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 21:22   #2472
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie przyszły teść płacze, że bimberku nie można, a ja się w duchu cieszę, bo już zauważyłam, że bardzo źle wpływa na ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 22:00   #2473
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ale 2złx100 daje 200zł kochana, a nie 50 tak czy siak bardzo atrakcyjna oferta!U mnie sala stawia na to, że wszystkim, co sobie zażyczę, zajmą się sami - bo to idzie na ich renomę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, o ludzie... XD ale rąbnełam
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym dniu mam ochotę zdzielić czymś naprawdę ciężkim prawie-szwagierkę (czyli narzeczoną najstarszego brata TŻ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czym tak podpadła?


O tym korkowym przeczytałam dopiero od was, nam nic o korkach ani paragonach nie mówili. Ciasta i alko załatwiamy na własną rękę lub mozemy zamówić tam gdzie polecaja, cukiernia dostarczy do sali. O ciasta trochę się niepokoję, czy będą na pewno smaczne...Szkoda, że sami pieką nawet chleby i świeże bułki na śniadanie, ale ciast nie. Najchętniej znalazłabym jakieś kobity, które upieką "jak w domu". Niestety w tych okolicach gdzie jednak mam wesele, nie znam nikogo co dobrze piecze na zamówienie. Tam, gdzie poprzednio miało być, miałam 2 kobiety, które smacznie pieką, ale chyba nie będę wozić ciast i tortu 100 km... A może jednak? XD Może chociaż ciasta. Takie "baby" pewnie nie wystawiają paragonu, wiec cieszę sie, że u mnie nie ma takiej zasady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-25 o 22:07
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-25, 22:04   #2474
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nie spotkaliśmy się nigdzie z typowym korkowym, w jednej sali liczyli sobie tylko 3 stówy za lód...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 06:43   #2475
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A wasza sala na to pozwala? Bo np. Moja (jeśli chodzi o alkohol) nie ma żadnego korkowego, nie ma problemu z wniesieniem alkoholu. A jak ktoś by się zatruł albo coś? Ciekawe jak jest z jedzeniem, czy też sobie mogę poprzynosić żarcie z domu i nikogo to nie będzie interesować.
Ale chyba nawet nie chce pytać, bo znowu dostanę taka odpowiedź, że się 3 dni będę zastanawiać o co chodzi.


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
U mnie sala po prostu pobiera sobie sama próbki do sanepidu i jest problem z głowy.
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym dniu mam ochotę zdzielić czymś naprawdę ciężkim prawie-szwagierkę (czyli narzeczoną najstarszego brata TŻ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czym podpadła?


Ja jeszcze nie zamówiłam tych zaproszeń dzisiaj muszę już koniecznie to zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 07:24   #2476
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą, dziwi mnie, że laski sprzedają używane suknie ślubne za 2-3 tys zł, i to nie jakieś ultra oryginalne i z jedwabiu, a zwykle rusałki. To już w salonie się kupi w tej cenie nowiutka.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Mnie Pani krzyknęła za podobną suknie do mojej 2500 zł bo Ona dała za nią 6000zl
Lekko mnie z butów wyrwało. Suknie opisała jakby była ze złota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 07:26   #2477
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A czym podpadła?
Jesteśmy na niedzielę umówieni z wujostwem TŻ, którzy przyjeżdżają gdzieś że świętokrzyskiego - świadomie się na to zdecydowali, chociaż dostali tylko zawiadomienia. Stwierdzili, żeby się nimi nie przejmować, ale rodzinną z kategorii tej fajniejszego, stąd plany na niedzielę.

Jak wyszło jakie to plany, to się posypała krytyka prawie-szwagierki (za naszymi plecami): począwszy od tego, że bardzo nie w porządku potraktowaliśmy to wujostwo, bo jeśli już się kogoś z tak daleka zawiadamia, to należy to potraktować jako pełnoprawne zaproszenie (no chyba jednak nie), że wybrane przez nas miejsce to "fast food oblegany przez studenciaków" (co prawda nie jest to sprawdzone miejsce na luzie, dokąd bez problemu możemy się wpakować w szesnaście osób). Od razu zaczęła szukać jakichś wykwintnych restauracji, planować wszystkim cały dzień, co wygląda na próbę zrobienia w niedzielę imprezy "lepszej" niż nasza bezpośrednio po ślubie, tylko... Nikomu oficjalnie nic nie mówiąc. Potwierdziliśmy plany z wujostwem, TŻ robi rezerwację w wybranym miejscu, a ona... Może w niedzielę pojechać do knajpy, którą zarezerwuje, SAMA, i wszystko odkręcać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 10:19   #2478
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 10:24   #2479
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
Zamawiam wszystkie wypisane, oprócz tego kilka sztuk "na wszelki wypadek", gdyby ktoś magicznie miał być do proszony.
Jeśli nie ma się jakiegoś mega ładnego pisma, to według mnie warto zamówić z personalizacją.

Definitywnie muszę dzisiaj je zamówić, masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 10:27   #2480
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Lottie u Ciebie już ostatni dzwonek
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 10:29   #2481
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
Będę zamawiać drukowane. Kilka na zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 10:36   #2482
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
Ja zamówiłam personalizowane. Jedną pustą, a drukarnia dorzuciła gratis jeszcze trzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 10:42   #2483
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Też zamówiłam wypisane. Dodatkowo zapas niewypisanych na wszelki wypadek jakbyśmy chcieli kogoś jeszcze zaprosić albo zgubilibyśmy czy zniszczyłoby się drukowane
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 11:05   #2484
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
Ja dla najbliższej rodziny mam zaproszenia na drewnie i tam już opcja, za trzeba było podać. Reszte mam personalizowana tylko kilka pustych, ale już znalazłam jedno nazwisko. No ja dałam cioci po prostu jej panieńskie nazwisko, mama zorientowała się już po wydruku, że nie gra. Potem w momencie zamówienia zaproszeń mój kuzyn rozstal się z dziewczyną, z którą był kilka lat. Z racji tego, że się znaliśmy byli wypisani imiennie. Dlatego przydadzą się puste, bo teraz muszę go wpisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 13:36   #2485
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Jesteśmy na niedzielę umówieni z wujostwem TŻ, którzy przyjeżdżają gdzieś że świętokrzyskiego - świadomie się na to zdecydowali, chociaż dostali tylko zawiadomienia. Stwierdzili, żeby się nimi nie przejmować, ale rodzinną z kategorii tej fajniejszego, stąd plany na niedzielę.

Jak wyszło jakie to plany, to się posypała krytyka prawie-szwagierki (za naszymi plecami): począwszy od tego, że bardzo nie w porządku potraktowaliśmy to wujostwo, bo jeśli już się kogoś z tak daleka zawiadamia, to należy to potraktować jako pełnoprawne zaproszenie (no chyba jednak nie), że wybrane przez nas miejsce to "fast food oblegany przez studenciaków" (co prawda nie jest to sprawdzone miejsce na luzie, dokąd bez problemu możemy się wpakować w szesnaście osób). Od razu zaczęła szukać jakichś wykwintnych restauracji, planować wszystkim cały dzień, co wygląda na próbę zrobienia w niedzielę imprezy "lepszej" niż nasza bezpośrednio po ślubie, tylko... Nikomu oficjalnie nic nie mówiąc. Potwierdziliśmy plany z wujostwem, TŻ robi rezerwację w wybranym miejscu, a ona... Może w niedzielę pojechać do knajpy, którą zarezerwuje, SAMA, i wszystko odkręcać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szok, że ktoś ma tupet cos takiego wymyslać. I tak myslę, że pewnie masz dośc wrażeń jak na te chwilę.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 15:18   #2486
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
Ja imiona i nazwiska chyba będę wypisywać ręcznie. Jakoś tak wydaje mi się bardziej "osobiście". Mimo, że mam nieciekawe pismo. Większość za to pójdzie pocztą, bo mamy daleko. No to chociaż wypiszę.

Dobrze że wcześniej nie zebrałam się z zakupem zaproszeń, bo i tak musiałabym zamówić nowe po zmianie miejsca. Jakoś tak się wszystko pomyślnie złożyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 15:27   #2487
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same? Od początku byłam zdecydowana na drukowane, ale teraz mam wątpliwości. Rzecz jasna, że kilka zamówię nie wypełnionych ze względu na możliwe zmiany.
Ja miałam do wypełniania ręcznie, po części ze względu na to, że były na wpół własnej produkcji
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 17:03   #2488
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem na etapie wybierania zaproszeń i mam pytanie, czy korzystałyście z opcji drukowanej personalizacji czy wypisywałyście same?
Chcemy już wydrukowane Mam nadzieję, że mój brat nie zdąży do czasu mojego ślubu zmienić dziewczyny
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 17:21   #2489
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Chcemy już wydrukowane Mam nadzieję, że mój brat nie zdąży do czasu mojego ślubu zmienić dziewczyny
Ja dla bezpieczeństwa wpisywałam wszystkich z osobą towarzyszącą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-26, 17:24   #2490
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja nie, bo skoro znam osobę towarzyszaca, widuje się z nią, to nie wyobrażam sobie pomijać np. narzeczonego mojej przyjaciółki, bo a nuż jeszcze się rozstana.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.