wypożyczalnia sukienek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 14:17   #1
calineczka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9

wypożyczalnia sukienek


Dziewczyny, zwaracam się do Was z pytaniem czy macie moze jakies informacje czy też namiary na wypozyczalnie wieczorówek na terenie Śląska? Bede wdzieczna za wszystkie informacje
calineczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:46   #2
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: wypożyczalnia wieczorowych sukienek?

Przylanczam sie do pytania
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:47   #3
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: wypożyczalnia wieczorowych sukienek?

I ja sie dolaczam ! We wrzesniu mam dwa wesela, a aktualnie nie pracuje i nie za bardzo mam za co kupic sobie nowe sukienki moze ktos zna dobre, sprawdzone wypozyczalnie w Warszawie ??
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 00:00   #4
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: wypożyczalnia wieczorowych sukienek?

z tego co słyszałam strasznie drogo wychodzi takie wypożyczenie. szczególnie jeśli masz dwa wesela - taniej Cię wyjdzie zakup jakiejś kiecki
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 15:13   #5
anik163
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: wypożyczalnia wieczorowych sukienek?

W Sosnowcu na Modrzejowskiej 33 jest sklep, komis i wypozyczalnia sukienek wieczorowych. Ceny za wypożyczenie od 50,00 do 150,00 , Ta ostatnia cena to za suknie Diora. Czyli nie jest tak drogo.
anik163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 16:08   #6
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
wypożyczalnia sukienek

hej dziewczyny.Wpadłam na pomysł założenia w większym mieście wypożyczalni sukienek na różne okazje (nie ślubne) dla dziewczyn, nie tyle kobiet, co młodych dziewczyn w rozmairach od 36-44.co o tym pomyśle sądzicie?czy gdyby wpadła wam w ręce ulotka że na terenie waszego osiedla jest taka wypożyczalnia zajrzałybyście do niej?? czy uważacie ż jest to pomysł na czasie? czy dziewczyny wolą kupować sukienki a nie wypożyczać? i jaka cena wypożyczenia byłaby dla was ok???czekam na opinie.dzięki
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...

Edytowane przez wiatr86
Czas edycji: 2009-09-13 o 16:13
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 16:26   #7
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Szczerze mówiąc to nie wiem czy to dobry pomysł, aczkolwiek mogę się mylić
Po pierwsze zależy jakie byłyby to kwoty. Nie licząc samego kupna towaru, musisz pamiętać, że po każdym wypożyczeniu, jeśli się dobrze orientuje, należy wyprać chemicznie- a to może być spory koszt. Ja osobiście nie wypożyczyłabym sukienki na raz za więcej niż 50-80 zł (choć to i tak sporo wg. mnie), bo obecnie za 130 zł można spokojnie wybrać ładną nową sukieneczkę w sklepie. Więc biorąc pod uwagę wszelkie koszty: utrzymania lokalu, firmy, prania owych sukienek, może być ciężko z zarobkiem, no chyba, że miałabyś mnóstwo klientek. Ale szczerze powiedziawszy ja pewnie bym zajrzała w takie miejsce, ale korzystać już niekoniecznie miałabym ochotę
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 16:39   #8
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: wypożyczalnia sukienek

a ja mam troche inne zdanie na ten temat.
pare mies. temu szukalam sukienki na wesele kuzynki i znalezienie tej idealnej w "normalnej" cenie bylo meczarnia. chodzilam po wielu sklepach . zaczelam od tych malych blokowych (ceny to ok 150zl-250zl), az doszlam do zlotych tarasow, gdzie wybor byl ogromny, a ceny kosmiczne. ostatecznie kupilam sobie sukienke w mango za 300zl. mowilam sobie, ze bede ja czesto nosic i na 100% mi sie jeszcze kiedys przyda . teraz wisi w szafie i zaczynam zalowac, ze ja kupilam. mozliwe, ze to ja nie umiem szukac fajnych ciuchow za male pieiadze, ale wierzcie mi, odwiedzilam chyba wszystkie sklepy w okolicy.
uwazam, ze gdybys miala duzy wybor sukienek i rozsadne ceny to pomysl moglby wypalic. sama chetnie wypozyczaabym taka sukienke, gdy ide do klubu, albo na czyjes urodziny. oczywiscie koszt wyp. jest bardzo wazny.
zycze powodzenia
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 16:54   #9
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: wypożyczalnia sukienek

no właśnie sama mam takie odczucia, nie raz chciałam kupić sukienkę bo nagle wypadła mi jakaś okazja a tu w sklepach nie było sezonu na sukienki albo za drogie,albo nie takie, poza tym jestem przeciwniczką wydawania kasy na ciuchy które założe 1 raz czy 2 a mało chodzę na imprezy itp. więc wydać 200zł,300zł na sukienkę to dla mnie głupota.a cena wypożyczenia wahałaby się od rodzaju sukienki, nie wiem od 30zł w górę.
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:11   #10
Nataliakazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 200
GG do Nataliakazia
Dot.: wypożyczalnia sukienek

30 zł nie byłoby chyba dla Ciebie zbyt opłacalne... Taki jest koszt pralni chemicznej, a wiadomo, że każdą sukieneczkę należałoby wyprać po oddaniu. Chyba, że ten obowiązek spadłby na klientkę, ale tu mogłoby być różnie - jedna odda do pralni, druga nie.
Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale musiałabyś pogłówkować jak sprawić, by taki interes był opłacalny. Wiadomo, ze z sukniami ślubnymi to inna bajka, a tak to musiałabyś mieć atrakcyjne modele i ceny, bo faktycznie już za 150 zł można kupić w miarę ładną, nową sukienkę.

Edytowane przez Nataliakazia
Czas edycji: 2009-09-13 o 17:14
Nataliakazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:28   #11
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Fajny pomysł, bo wiadomo,że na dobrą suknię trzeba tak 400-500 zł wydać,a zazwyczaj zakładamy je raz, góra 2 razy.

A cena? Tak do 50zł byłoby ok, wiadomo pralnia kosztuje.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 17:33   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wypożyczalnia sukienek

ja bym się chyba nie skusiła lubię kupowoać sukienki nawe t na 1 raz ot taka babska natura
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:44   #13
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: wypożyczalnia sukienek

u mnie w miescie jest wypozyczalnia sukienek w ktorej zatrudnione sa takze krawcowe ktore dopasowuja sukienki do klientek, szyja itp. Pozyczenie sukienki kosztuje 40zl. Z tego co widze wypozyczalnia cieszy sie duzym zainteresowaniem, trzeba rezerwowac sobie sukienki pare miesiecy wczesniej.
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 17:49   #14
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja bym się chyba nie skusiła lubię kupowoać sukienki nawe t na 1 raz ot taka babska natura
tez lubie kupowac i gromadzic (szczegolnie gromadzic) niestety nie zawsze mam kase, a glupio pokazywac sie caly czas w tym samym. wtedy mozna wypozyczyc sukienke
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:04   #15
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Woleałabym kupić sukienkę, która już bedzie tylko moja Szkoda byloby mi wydać 50zl na cos czego nastepnego dnia już nie będę miala. Wolę dolożyc kolejne 5dych i kupic kieckę. Teraz jest tyle możliwości kupienia taniej i ladnej(!)sukienki, chociazby lumpeksy w ktorych nie raz znalazlam istne perelki czy wieczne przeceny, outlety, że ja zdecydowanie nie zajrzalabym do wypozyczalni.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:58   #16
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: wypożyczalnia sukienek

A ja uważam, że pomysł jest kiepski. Sama kupiłam ładną sukienkę na wesele koleżanki za 99 zł. Owszem, zdarzają się sytuacje, że musimy się elegancko ubrać na jakaś okazję, a w sklepach akurat nie ma nic ciekawego, ale nie oznacza to wcale, że akurat w takiej wypożyczalni coś przypadnie nam do gustu. Pamiętam jak moja mama chciała wypożyczyć kreację na ślub kuzyna - żaden z modeli w wypożyczalni nie powalał na kolana, a ceny nie różniły się od sklepowych - taniej w końcu wyszło zamówienie sukienki u krawcowej. Poza tym, jestem generalnie uprzedzona do używanej odzieży i gdy pomyślę, że miałabym założyć sukienkę, na którą ktoś wcześniej zwymiotował na jakimś weselu, to w ogóle mi się odechciewa .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 20:37   #17
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: wypożyczalnia sukienek

ja wolę kupić, potem mogę ewentualnie pożyczyć siostrze (i wzajemnie)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:03   #18
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: wypożyczalnia sukienek

moim zdaniem to jest nie opłacalne! juz lepiej jak bys otworzyła sklep z odzieżą albo nawet lumpeks! lepiej bys na tym wyszla !
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:06   #19
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Ja uważam, że pomysł jest dobry, ale musiałabyś zrobić badanie rynku w swojej okolicy gdzie chcesz go otworzyć, a nie na forum, bo tu jesteśmy z całej Polski
Jeżeli sukienki w Twojej wypożyczalni byłby ładne i znanych marek to dlaczego by nie? Osobiście nie lubię chodzić dwa razy w jednej sukience, pożyczać nie lubię, bo miałam przykre incydenty. Chociaż właśnie z drugiej stronie gdybym pożyczyła suknię i coś z nią przez przypadek zrobiła to musiała płacić nie wiadomo ile A tak to sukienka jest moja i jak coś się stanie to nie ponoszę konsekwencji.
Aha i więcej niż 50 zł nie dałabym na pewno za wypożyczenie
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 22:26   #20
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Ja bym nie skorzystała z takiej wypożyczalni z kilku powodów:
-wolę mieć coś swojego
-bałabym sie ze zniszczę taką sukienkę i poniose wysokie koszty
-szkoda by mi było wydać pieniądze na coś co zaraz oddam
-wątpie żeby było tak, że obejdę całe swoje miasto i nic mi się nie spodoba, a w takiej wypożyczalni znajdę coś lepszego.
-teraz na okazje typu studniówka, wesele nie trzeba być już wyjątkowo wystrojonym i sukienka, którą zakupimy, nie musi być na tą jedną okazje ale przydać się tez może na randki, zwykłe imprezy itp.

Wydaje mi się, że nie miałabyś dużego zysku wypozyczając sukienki po 30zł-50zł. Zwłaszcza, że co sezon są nowe trendy i często musiałąbyś wymieniać asortyment.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:39   #21
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Takiej "zwykłej"sukienki też pewnie bym nie wypożyczyła, ale taką z wyższej półki, jakichś projektantów bym się pokusiła nawet była bym gotowa dać większą kwotę. Pamiętam taką scenę z filmu "Seks w wielkim mieście" jak asystentka chwali się torebką z wyporzyczalni pomyślałam w tedy że szkoda, że nie ma takich miejsc w Polsce

Jednak zdaję sobie sprawę że zakup odzieży czy torebek marek pokroju Versace czy LV było by bardzo kosztowne
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 00:21   #22
patyczki8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 67
Dot.: wypożyczalnia sukienek

Ja ktoś lubi to fajnie. Ja bym się bała, że zniszczę itp. i na imprezie nie myślałabym o niczym innym tylko o tym by jej nie zniszczyć
patyczki8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:47   #23
paula12369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Wypożyczanie ubrań

Czy któraś z was orientuje się czy w Lublinie istnieje wypożyczalnia ubrań? Chodzi o wypożyczanie ubrań do sesji zdjęciowych, ale nie żadnych karnawałowych przebrań itp.
paula12369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:51   #24
paula12369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Wypożyczanie ubrań

Czy któraś zna jakąś wypożyczalnie ubrań w Lublinie ? Chodzi o wypożyczanie ubrań do sesji zdjęciowych, nie żadnych balowych, karnawałowych itp
paula12369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 10:14   #25
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wypożyczanie ubrań

Nie istnieje, ale zawsze mozna przejsc sie po second handach i kupic za male pieniadze jakies wyrozniajace sie ubrania/buty
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 14:35   #26
werow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
wypożyczalnie strojów i kostiumów- adresy

Witam,

szukam wypożyczalni strojów w Warszawie i okolicach.
Obecnie szukam stroju Jokera, ale fajne adresy przydadzą się także na inne okazje.
werow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 17:45   #27
sweetgirl87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Internetowa wypożyczalnia sukienek

Cześć Dziewczyny,

zanim decydowałam się napisać przekopałam 'tonę' wątków w poszukiwaniu konkretnych opinii czy informacji- bezskutecznie. Swoim pomysłem nie odkrywam Ameryki i zdaje sobie z tego sprawę, jednak na polskim rynku działa bardzo niewiele takich wypożyczalni, a taką z prawdziwego zdarzenia znalazłam w zasadzie tylko jedną (no chyba, ze marnie szperam). Markowe sukienki, na które w zasadzie każdą kobietę byłoby stać- na tzw. wyciągnięcie ręki Podobne internetowe wypożyczalnie prosperują poza granicami naszego kraju dość prężnie i z tego co wiem zyskują coraz większą popularność
Piszę ten post prosząc o opinie, co sądzicie o takim pomyśle? Konkretnie, prosto z mostu. Czy ma to szansę sprawdzić się na polskim rynku, czy może raczej wręcz przeciwnie? Jak wiadomo, nie zawsze to co sprawdza się za granicą sprawdzi się u nas

Będę wdzięczna za każdą opinie
sweetgirl87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 23:19   #28
lila86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 23
GG do lila86
wypożyczalnia sukienek...

Hej dziewczyny,
mam do Was prośbę...podzielcie się opinią na temat wypożyczalni sukienek . tzn. czy skorzystałybyście z takiej opcji?

Mam na myśli miejsce gdzie każda z nas znajdzie coś dla siebie* na imprezę, wesele....od małej czarnej, po suknie wieczorowe.
Każda z nas na tego typu wyjścia chce wyglądać pięknie,a zarazem nie zakładać "drugi" raz tej samej kreacji.
Myślę o stworzeniu takiego miejsca(teren Trójmiasto), proszę odpowiedzcie szczerze czy skorzystałybyście z wypożyczenia kiecki?
lila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 00:08   #29
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

Zależy co byś miała w tej wypożyczalni i w jakiej cenie. Przede wszystkim pożyczenie ubrania nie mogłoby być być droższe niż kupienie czegoś odpowiedniego w sieciówce.
Samą ideę wypożyczalni bardzo popieram, bo nie chodzę w sukienkach, nie mam ani jednej i nie podoba mi się wydawanie pieniędzy na rzecz właściwie jednorazową i potem zalegającą w mieszkaniu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:22   #30
lila86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 23
GG do lila86
Dot.: wypożyczalnia sukienek...

Na pewno cena wypożyczenia, nie byłaby droższa od zakupu
Nie mam też budżetu na wyszukane sukienki projektantów, które kosztują pare tysięcy- zresztą wtedy wypożyczenie musiałoby trochę kosztować...
Raczej chciałabym kupować kiecki trochę je przerabiać- tak żeby były oryginalne, projektować i szyć zupełnie od początku.
Na razie zbieram opinie, żeby zobaczyć jakie byłoby zainteresowanie
Wiec bardzo proszę wypowiadajcie się
lila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-29 09:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.