Panny Młode 2020 cz. II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-11, 10:34   #331
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Kurcze, już wiem co chce od swojej sukienki ślubnej - dół kontrafałda Mikado, góra jakaś pasująca koronka. Jestem umówiona na sobotę, ciekawe ile mnie wykasuje krawcowa, w salonie chcieli 2500 I jakoś mi tak smutno by było tyle wydać. Jak nie zaproponuje fajnej ceny to chyba zamawiam z lucky dots, teraz jest jedna prosta na przecenie za 250zl!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, na luckydots maja fajne kiecki. Nie mój styl, ale fajne.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 10:40   #332
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zaakceptowałam już projekt zaproszeń. Aaaa, jestem taka podekscytowana

Nie kontaktowałam się z księdzem w celu potwierdzenia godziny, więc mam nadzieję, że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 11:11   #333
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja mam taki przestój w planowaniu tego wesela że omg. Tak nic się nie dzieje, a ja tu ciągle czytam na grupach ślubnych, że tyle roboty, tyle załatwiania, a ja łącznie (jakby wszystkie załatwiania złożyć do kupy) to poświęcilam 2 h w ogóle, mój tz sporo przytyl, w styczniu mieliśmy kupować garniak, ale teraz to już nie wiem
Garniak w rzeczywistości ma delikatna bordowa kratę. 1573302229088_adobe.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 11:53   #334
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie przygotowania pełną parą od stycznia, pod koniec grudnia wracamy zza granicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Co do garnituru to narzeczony mnie wkurza, bo jemu się wiecznie podobają garnitury "na wujka Wieśka", a ogólnie ma dobry gust, więc nie wiem skąd to się wzięło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 11:56   #335
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja mysle o podrozy poslubnej do Tajlandii Znajomi byli w Tajlandii i sa zachwyceni, byli tez w pazdzierniku w Nepalu i sa troche zawiedzeni poniewaz jest tam brudno itp itd..
Byliśmy w Tajlandii w zeszłym roku, jest spoko, ciepło, tanio, mili ludzie i pyszne jedzenie U nas zostaje Nepal- zawsze chciałam zobaczyć Himalaje. Ale może nam się odmieni jak odkryjemy jakieś inne miejsce i skończymy gdzie indziej Jakoś najmniej teraz myśle o podróży. Fajnie będzie ją planować już po wszystkim

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Jakie buty slubne wybrac na lato sandalki na obcasie czy zakryte szpilki? W salonie sukien slubnych Pani powiedziala mi ze odkryte palce nie ladnie wygladaja. Sama nie wiem..
Ja mam z zakrytymi palcami do kościoła i odkryte na salę- wydaje mi się że będą wygodniejsze jak mi spuchną stopy od tańca haha

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja mam taki przestój w planowaniu tego wesela że omg. Tak nic się nie dzieje, a ja tu ciągle czytam na grupach ślubnych, że tyle roboty, tyle załatwiania, a ja łącznie (jakby wszystkie załatwiania złożyć do kupy) to poświęcilam 2 h w ogóle, mój tz sporo przytyl, w styczniu mieliśmy kupować garniak, ale teraz to już nie wiem
Garniak w rzeczywistości ma delikatna bordowa kratę. Załącznik 7700433

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładny garnitur!

Ja na ostatniej prostej przed świętami- jutro lecę z pracy na tydzień do Stanów i potem od razu do Polski - w czwartek albo piątek w przyszłym tygodniu będę zamawiać sukienkę (jak się zdecyduje na konkretny model) . Trzymajcie kciuki żebym dała radę i nie padła ze zmęczenia
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 15:35   #336
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jutro mam pierwsze przymiarki sukien ślubnych w Dama Couture. Myślicie, że nie będzie problemu ze zmodyfikowaniem dekoltu w ich modelach tak, żeby były bardziej zabudowane? Wszystkie odsłaniają biust, a ja w takiej będę kiepsko wygladac.

I bardzo fajne ma rękawki jedna z ich sukienkach. Takie zwiewne, przezroczyste i w sumie wpadła mi w oko cała sukienka. Tylko czy suknia z rękawami w czerwcu będzie ok? W sumie przygotowania i przyjęcie w klimatyzowanym hotelu, uroczystość tylko 20 minut na zewnątrz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 16:25   #337
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jutro mam pierwsze przymiarki sukien ślubnych w Dama Couture. Myślicie, że nie będzie problemu ze zmodyfikowaniem dekoltu w ich modelach tak, żeby były bardziej zabudowane? Wszystkie odsłaniają biust, a ja w takiej będę kiepsko wygladac.

I bardzo fajne ma rękawki jedna z ich sukienkach. Takie zwiewne, przezroczyste i w sumie wpadła mi w oko cała sukienka. Tylko czy suknia z rękawami w czerwcu będzie ok? W sumie przygotowania i przyjęcie w klimatyzowanym hotelu, uroczystość tylko 20 minut na zewnątrz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeśli to jest jakiś zwiewny materiał, to w niczym nie powinno przeszkadzać


Nie wiem jak w tym miejscu, gdzie będziesz mierzyć, ale mi mówiono w innych, że koronkę zawsze można jakoś inaczej zrobić i zakryć. Też mi się mega nie podobają bardzo odkryte dekolty
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-11, 16:57   #338
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My do Bułgarii, bo ciepło i tanio

Gdyby mnie było stać, to bym brała Miami, chyba fajniejsza lokalizacja do wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My byliśmy w Bułgarii, ale nie byliśmy zadowoleni. Turcja nie dużo droższa, a dla. Mnie niebo a ziemia. Ale mówię oczywiście o swoich odczuciach

Mnie się marza Malediwy, ale może być ciężko... My chyba wybierzemy się w podróż w lutym albo wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 17:08   #339
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja bym do Bułgarii nie pojechała w ogóle.
W Turcji byłam, ale bez szału... Akurat trafiłam na nierzetelny opis i dużo dobrych opinii nie wiadomo skąd :/ może moje rozczarowanie pogłębiło się znajomością faktu, że Turcy mają hotele o najwyższym standardzie w Europie

Jako że po Europie jeździmy dość często, to właśnie na podróż poślubną chcemy gdzieś dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 18:36   #340
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ech, no tym się nawet tak nie przejmuję. Bardziej martwi mnie fakt, że jakoś nie mam do tego wszystkiego entuzjazmu i ochoty, co może przełożyć się na niedoróbki i średni efekt końcowy, a fajnie jednak by było miło wspominać swoją uroczystość.


Hmm, może z tym wyciąganiem informacji trochę racja. To dziewczyny, które dość intensywnie zabiegały o zaręczyny i ekscytowały się swoim ślubem, więc ten temat jest im bliski. Ja w sumie też często pytam o jakieś ustalenia okołoślubne tak z czystej ciekawości i zainteresowania.


Kurcze, chyba najbardziej problematyczna kwestia to potwierdzona godzina ślubu i zaproszenia. Mam termin piątkowy, co wiąże się z wzięciem urlopów na ten dzień przez gości oraz niezaplanowania urlopu na ten termin. No i żeby urzędniczka też sobie wtedy nie wymyśliła urlopu To mała gmina, jest jedna osoba od tego.

Takie problemy
U mnie ślub też w piątek. Do ślubu zostało 7 mcy i oprócz dj, sali i kościoła nie mamy nic. I jakoś chce mi się za to brać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
No mnie też trochę wmurowało,dobrze że byłam z 2 koleżankami bo ja jestem mało asertywna, a raczej chcę być dla każdego miła i nie umiem odpysknąć ostatecznie ta https://wedding.pl/suknia-slubna,Jus...tem,77051.html
w salonie w którym jest mega obsługa, dziewczyny mówiły prosto z mostu jak w czymś było mi źle i żadnego ukrywania ceny i rozsądna zniżka
Śliczna, też mi się taka marzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 18:45   #341
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja bym do Bułgarii nie pojechała w ogóle.
W Turcji byłam, ale bez szału... Akurat trafiłam na nierzetelny opis i dużo dobrych opinii nie wiadomo skąd :/ może moje rozczarowanie pogłębiło się znajomością faktu, że Turcy mają hotele o najwyższym standardzie w Europie

Jako że po Europie jeździmy dość często, to właśnie na podróż poślubną chcemy gdzieś dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z ciekawości w jakim rejonie byliście w Turcji? (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-11, 18:51   #342
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My byliśmy w Bułgarii, ale nie byliśmy zadowoleni. Turcja nie dużo droższa, a dla. Mnie niebo a ziemia. Ale mówię oczywiście o swoich odczuciach

Mnie się marza Malediwy, ale może być ciężko... My chyba wybierzemy się w podróż w lutym albo wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja bym do Bułgarii nie pojechała w ogóle.
W Turcji byłam, ale bez szału... Akurat trafiłam na nierzetelny opis i dużo dobrych opinii nie wiadomo skąd :/ może moje rozczarowanie pogłębiło się znajomością faktu, że Turcy mają hotele o najwyższym standardzie w Europie

Jako że po Europie jeździmy dość często, to właśnie na podróż poślubną chcemy gdzieś dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My planujemy jechać do tego samego hotelu co koleżanka z (byłej już ) pracy, bardzo sobie chwaliła i raczej będziemy zadowoleni.
Myśleliśmy o Turcji, ale wyszłoby trochę drożej no i trzeba mieć paszport - nie wyrobię w dwa dni po ślubie nowego
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 18:56   #343
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A z ciekawości w jakim rejonie byliście w Turcji? (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Riwierze Tureckiej. Chciałam Egejską, ale nie wyszło i żałuję .
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My planujemy jechać do tego samego hotelu co koleżanka z (byłej już ) pracy, bardzo sobie chwaliła i raczej będziemy zadowoleni.
Myśleliśmy o Turcji, ale wyszłoby trochę drożej no i trzeba mieć paszport - nie wyrobię w dwa dni po ślubie nowego
Akurat w kwestii paszportu to możesz śmiało jechać na starym. Jeśli to jedyna przeszkoda, no to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:08   #344
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja bym chciała do Meksyku.
Ale ogólnie zastanawiamy się nad "egzotyką". Tui przesłało mi już na maila pierwsze oferty 2020/21, ale szału nie było.
Miami a Dominikana to duża rozbieżność w sumie pewnie Dominikana wyjdzie taniej, bo będzie all inclusive.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znajomi byli w tym roku w Meksyku i średnio byli zadowoleni. Mówią, że bieda straszna i ogólnie bałagan taki.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:30   #345
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Znajomi byli w tym roku w Meksyku i średnio byli zadowoleni. Mówią, że bieda straszna i ogólnie bałagan taki.
No niestety, w wielu krajach tego typu jest bieda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 20:50   #346
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My planujemy jechać do tego samego hotelu co koleżanka z (byłej już ) pracy, bardzo sobie chwaliła i raczej będziemy zadowoleni.
Myśleliśmy o Turcji, ale wyszłoby trochę drożej no i trzeba mieć paszport - nie wyrobię w dwa dni po ślubie nowego
My byliśmy w Bułgarii w tym roku i w sumie spoko na tanie ciepłe wakacje jak się wybierze fajny hotel bo tak to taka polska ale cieplejsza w Turcji też byłam, w Bodrum ale dosłownie w samym centrum, hotel 5 gwiazdkowy i żadnych zastrzeżeń ale nie był to wielki resort, jednak wolę mieć możliwość wyjść w okolice i mnie Turcja bardzo zachwyciła a też Cypr w głównej mierze dlatego by lecieć na dowodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 21:48   #347
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie planujecie wyjechać w podróż poslubna? My się zastanawiamy nad Miami albo Dominikana i mamy dylemat. Co byście wybrały z tych dwóch miejsc?

Kupiłam ostatnio buty na ślub. 7,5 cm szpilka nie wiem czy wytrzymam w nich całe wesele ale będę walczyć
My nie możemy się zdecydować pomiędzy Tajlandią, Indiami (tutaj TŻ bardzo chce jechać, ale ja nie sądzę, żeby to był dobry wybór na podróż poślubną), Chinami i Japonia.

Jeśli chcecie zwiedzać to wybrałabym chyba Miami, a jeśli odpoczywać to Dominikanę
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 21:50   #348
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
A dziewczyny zamawiacie dla rodziców i dziadków takie same zaproszenia jak dla wszystkich czy jakieś inne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mamy dla wszystkich takie same. Jakby była możliwość zmiany tekstu w zaproszeniach dla rodziców, to napisalibyśmy ten tekst co jest typowo dla rodziców. Niestety nie było opcji, żeby dwa zaproszenia były inne.


Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja dla rodziców mam zwykłe zaproszenia. Ale w żadnych też nie pisaliśmy, że zapraszamy w imieniu rodziców. Oni już mieli swoje wesela, to jest nasze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My też nie zapraszamy "z rodzicami". Organizujemy sami, płacimy sami, więc zapraszamy sami.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 22:28   #349
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
My nie możemy się zdecydować pomiędzy Tajlandią, Indiami (tutaj TŻ bardzo chce jechać, ale ja nie sądzę, żeby to był dobry wybór na podróż poślubną), Chinami i Japonia.

Jeśli chcecie zwiedzać to wybrałabym chyba Miami, a jeśli odpoczywać to Dominikanę
Chyba wzięłabym Japonię!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-11, 22:50   #350
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Paszport to żaden problem. W zeszłym roku jechala z nami para świeżo po ślubie. Po prostu rezerwowali wakacje na nazwisko z paszportu i nie było żadnego problemu. 30 dni jest na wymianę dokumentów z tego co kojarzę więc to nie problem (:
Ja byłam dwa razy w Turcji na Riwierze tureckiej, ale z dwóch stron i powiem szczerze, że różnica kolosalna. (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

PS udało mi się zapisać do fryzjerki. Przyjęła moj termin przed czasem, bo oficjalnie zapisy jutro od 9, ale mega się cieszę bo będę miała wtedy lekcje, więc nie miałabym jak się umówić, a jest mega oblegana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 22:56   #351
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie jest ten problem ze mój paszport już stracił ważność więc wyrabiać teraz by za chwilę go zmieniać to dla mnie za dużo zachodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 07:24   #352
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U mnie jest ten problem ze mój paszport już stracił ważność więc wyrabiać teraz by za chwilę go zmieniać to dla mnie za dużo zachodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam paszportu, więc wyrabiać go tylko po to, żeby zaraz zmieniać to nie ma sensu żadnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 10:26   #353
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja nie mam paszportu, więc wyrabiać go tylko po to, żeby zaraz zmieniać to nie ma sensu żadnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trzeba było od razu mówić, że aż tak to Ci nie zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 11:18   #354
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Boże dziewczyny ja nie rozumiem dlaczego teraz wszystkie kiecki maja dekold po pępek i tak prześwituje że jedynie koszmarnie widząc 2 miseczki.. W życiu bym nie założyła nawet jakby mi zapłacili Screenshot_20191212_121602_com.instagram.android.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 11:25   #355
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny ja nie rozumiem dlaczego teraz wszystkie kiecki maja dekold po pępek i tak prześwituje że jedynie koszmarnie widząc 2 miseczki.. W życiu bym nie założyła nawet jakby mi zapłacili Załącznik 7700545

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym nie ubrała.
Jakby reszta była nieprześwitująca to może jeszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 11:39   #356
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dla mnie te widoczne miseczki są straszne, tym bardziej, ze co widzę zdjęcie laski w takiej sukience to te miseczki się mega odznaczają
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 13:24   #357
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mnie się też to nie podoba... Łeee...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 16:38   #358
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dobra dziewczyny w końcu was nadrobiłam !
Ostatnio w ogóle nie mam czasu a już na myślenie o ślubie tym bardziej !
Mam sukienke będę szukać butów i w styczniu zamówimy zaproszenia, chcemu jeszcze w grudniu kupić przynajmniej część alkoholu bo zastanawiamy się nad barmanem
Ogólnie to więcej rozmawiamy o remoncie wyborze paneli czy innych kafelek niż o ślubie 🤷
A zapomniałam że mamy zaliczone nauki plus dzień skupienia zostaje nam tylko poradnia z czego bardzo się cieszę
Sale dekoruje nam właścicielka, kościół kwiaciarka od księdza, wybrać zaproszenia i księgę gości, nie wiem o co chodzi że ludzie mają z tym wszystkim tyle załatwiania
My na podróż lecimy na Fuerteventura całe 2 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 17:21   #359
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Aja bym chciała coś zamiast kwiatów na sale, ale zupełnie nie wiem co. Marzą mi się takie mini bukiety z balonów z helem, ale to musiałyby być naprawdę malutkie baloniki.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-12, 17:33   #360
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Aja bym chciała coś zamiast kwiatów na sale, ale zupełnie nie wiem co. Marzą mi się takie mini bukiety z balonów z helem, ale to musiałyby być naprawdę malutkie baloniki.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
I w ogóle strasznie drogi to jest interes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.