Problem z koloryzacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-13, 12:18   #1
Klaudia2022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1

Problem z koloryzacja


Cześć dziewczyny, może Wy pomożecie/ doradzicie...

Mam prośbę o poradę. Moje naturalne mają kolor ciemny brąz. Ostatnio miałam zdjęty kolor do "żółtego". Dlaczego zdjęty? ponieważ od od dłuższego czasu sama farbowałam sobie włosy w odcieniach ciemnego brązu. Kilka ostatnich prób farbowania chciałam sobie rozjaśnić, ale nie na blond, ale jasny brąz. Niestety za każdym razem kiedy kładłam na moje włosy kolor albo 6.11 lub 5.11 z utleniaczem 6% wychodził mi prawie czarny. Nawet teraz po zdjęciu koloru miałam ostatnią farbę nałożoną przez fryzjerkę w odcieniach brązu, ale nie ciemnego i taki mi pasował więc jak już miałam zdjęty kolor to postanowiłam sama ponownie zafarbowac włosy kolorami 6.11 i 5.11 (wymieszanymi 1:1 z oksydantem 6%) i niestety znowu wyszedł mi kolor prawie czarny. Bardzo proszę o pomoc co robię nie tak, że zamiast jasnego brązu wychodzi mi czarny?
Klaudia2022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-13 13:18:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.