Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s這dyczowe produkty, kt鏎e nas rozczarowa造 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - Moje gotowanie

Notka

Kuchnia - Moje gotowanie Dzielimy si wiedz jak przyrz康zi, ugotowa i upiec tak wspaniale jak nasze babcie!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-05-16, 14:09   #91
shameless_gerl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s這dyczowe produkty, kt鏎e nas rozczarow

Jak zajrzy sie w sklad surimi to zauwazy sie, 瞠 nie maja one nic wspolnego z krabem

A co do 郾iadan w maku to pelna zgoda.
shameless_gerl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-05-20, 14:29   #92
Organa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s這dyczowe produkty, kt鏎e nas rozczarow

Dim sumy z Lidla. Bardzo przeci皻ne smakowo i co najmniej dwa razy za drogie. Ju lepiej kupi sobie gyozy w biedrze.
Organa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-05-22, 17:43   #93
melazja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka wiadomo嗆
Jak wy瞠j. Szczeg鏊nie oferta 郾iadaniowa maca.
Te tak kiedy m闚i豉m, ale jest jedna pere趾a: placek ziemniaczany
melazja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-05-23, 12:46   #94
kasztanka3
Pani Mizantrop

Wiadomo軼i: 38 755

Cytat:
Napisane przez melazja Poka wiadomo嗆
Te tak kiedy m闚i豉m, ale jest jedna pere趾a: placek ziemniaczany
Zgadzam sie
Stary 2019-05-23, 13:50   #95
Pinky_bee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Placek ziemniaczany jest ok, ale nie jest niczym co zmusiloby nie do lubienia narzuconej mi sztucznie oferty. Big Mac albo McWrap nadal lepsze
Pinky_bee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-05-23, 15:22   #96
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 629

Cytat:
Napisane przez Pinky_bee Poka wiadomo嗆
Placek ziemniaczany jest ok, ale nie jest niczym co zmusiloby nie do lubienia narzuconej mi sztucznie oferty. Big Mac albo McWrap nadal lepsze
Bo to jest z造 pomys. Takie "b璠ziemy udawa, 瞠 jeste鄉y i jest zdrowiej". A ja mam fantazj sobie wypi szejka (b璠帷 w trasie) o 9:00 rano i mnie od tego d... ro郾ie. Niech generalnie maj w ofercie wi璚ej ni瞠j kalorycznych da, edukuj, a nie tak.
Stary 2019-05-24, 14:02   #97
ridley92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka wiadomo嗆
Bo to jest z造 pomys. Takie "b璠ziemy udawa, 瞠 jeste鄉y i jest zdrowiej". A ja mam fantazj sobie wypi szejka (b璠帷 w trasie) o 9:00 rano i mnie od tego d... ro郾ie. Niech generalnie maj w ofercie wi璚ej ni瞠j kalorycznych da, edukuj, a nie tak.
Dokladnie. Zwlaszcza, 瞠 takie KFC jakos nie ma problemu aby w czasie oferty sniadaniowej serwowac tez dania "popoludniowe" :P
ridley92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-02, 11:14   #98
bleuclair
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 472

Ostatnio mia豉m w豉郾ie w徠pliw przyjemno嗆 zje嗆 jak捷 kanapk z oferty 郾iadaniowej Maca- jakie kanapki gratis do kawy, czy co- wielka ohyda. Ugryzkam k瘰 i reszt zjad facetTyle 瞠 ja w og鏊e burger闚 i wrap闚 z maca niet.
W trasie to jestem w stanie zje嗆 z fast food tylko quritto z KFC
Za to od kawy z Maca jestem uzale積iona-latte lub flat white
bleuclair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-03, 08:17   #99
tamagochistyle
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
Napisane przez bleuclair Poka wiadomo嗆
Ostatnio mia豉m w豉郾ie w徠pliw przyjemno嗆 zje嗆 jak捷 kanapk z oferty 郾iadaniowej Maca- jakie kanapki gratis do kawy, czy co- wielka ohyda. Ugryzkam k瘰 i reszt zjad facetTyle 瞠 ja w og鏊e burger闚 i wrap闚 z maca niet.
W trasie to jestem w stanie zje嗆 z fast food tylko quritto z KFC
Za to od kawy z Maca jestem uzale積iona-latte lub flat white
Ja niestety fastfoody lubi, ale tego typu rzeczy na 郾iadanie to dla mnie masakra. Tzn. nie chodzi nawet o walory zdrowotne, bo to wiadomo, ale ci篹kie to takie, no nawet jakbym chcia豉 to nie dam rady rano
tamagochistyle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Kuchnia - Moje gotowanie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-06-03 09:17:14

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.