Staraczki 2019- część 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 14:39   #31
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zronbilam test bo nie moglam wytrzymac. Jestem dwa dni przed okresem. Wyszla bardzo blada druga wiec nie nakrecam sie ale bieli wizira nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Nie.mozna wstawic tu fotki pisze zezabronione przez administratowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratkifotka fotka fotka
Lubimy oglądać takie teściki

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:42   #32
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zronbilam test bo nie moglam wytrzymac. Jestem dwa dni przed okresem. Wyszla bardzo blada druga wiec nie nakrecam sie ale bieli wizira nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Nie.mozna wstawic tu fotki pisze zezabronione przez administratowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje !!
Jak jest bladzioch to znaczy, że jest. W 12 dpo to na grubą krechę to nie masz co liczyć. Pokazuj test. Przecież wiadomo że można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:42   #33
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Chcialam wstawic ale w ustawieniach administratota zablokowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:42   #34
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zronbilam test bo nie moglam wytrzymac. Jestem dwa dni przed okresem. Wyszla bardzo blada druga wiec nie nakrecam sie ale bieli wizira nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Nie.mozna wstawic tu fotki pisze zezabronione przez administratowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No pięknie zaczyna się druga część wątku
Napisz kiedy będzie można oficjalnie gratulować
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:48   #35
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
No pięknie zaczyna się druga część wątku
Napisz kiedy będzie można oficjalnie gratulować
Rano powtorze test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Gr8ania musiala bys cos w ustawieniach zmienic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:50   #36
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Rano powtorze test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Gr8ania musiala bys cos w ustawieniach zmienic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ta bladziora podobno czesto znika wiec wole sie nie nalrecac :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak tak znika, jak już urodzisz 😘😘
Czekamy jak grania zmieni ustawienia i uraczysz nas widokiem
Pięknie by było tak zacząć wątek 😍😍
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 14:51   #37
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Ahhj chyba ze mam zwidy gahahha ale mam jeden dziwny obkaw. Ciagle od kilku dni.kreci.mi sie.we lbie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 14:53   #38
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ahhj chyba ze mam zwidy gahahha ale mam jeden dziwny obkaw. Ciagle od kilku dni.kreci.mi sie.we lbie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze będzie. Mi też się kręcili w głowie a do tego jakby oslablam bo rano mam krwisty katar.
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 15:07   #39
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ahhj chyba ze mam zwidy gahahha ale mam jeden dziwny obkaw. Ciagle od kilku dni.kreci.mi sie.we lbie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za ciążę i melduje się w 2 części

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 15:10   #40
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Witam się i ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 15:21   #41
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Rano powtorze test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Gr8ania musiala bys cos w ustawieniach zmienic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie zmienię- to aplikacja wizaż... Tapatalk dodaje bez problemu

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

I proszę wracać dokończyć stary wątek!

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 16:00   #42
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Aaaa to zaraz sprobuje przez strone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------




kurde na zdjeciu ciezko wylapac na zywo wyrazniejsza
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 16:02   #43
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Mi nie dziala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 16:29   #44
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Ahhh nie moge wstawic ;( rano zrobie to z pracy wstawie. Mam takie zawroty glowy ze mam wrazenie ze sie przewroce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 16:45   #45
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez sophie_12 Pokaż wiadomość
O to może dzieciaczki będą z miesiąca mamusi tego nam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez frazycrazy Pokaż wiadomość
Witam, mozna dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 16:58   #46
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Dziewczyny wracać na stary wątek i popisac jeszcze 5 postow

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Można?? Mma swoje dwie kreski ale chyba mnie nie wyrzucicie??,
No co ty, a jak sama to znikniesz to cie znajdziemy
Wiemy, że bedziesz na październikówkach

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:23   #47
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki 2019- część 2

heeej
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:26   #48
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Hejka, w końcu się odezwę bo jestem takim waszym stalkerem troszkę 😉. Czytam was od końcówki listopada ale dopiero dziś założyłam konto i nie ogarniam. A więc na początek wszystkim już gratuluję pozytywnych testów! Za każdym razem bardzo się z wami cieszyłam dziewczyny 😁.

Napiszę troszkę o sobie bo już muszę się komuś wyżalić. Mam 24 lata i staram się z mężem o pierwsze dziecko. Jest to nasz 3 CS o ile tak można to nazwać. Wcześniej przez 5 lat bralam tabletki antykoncepcyjne więc tak naprawdę to nie do końca znałam swoje cykle. Przestałam je brać we wrześniu i postanowiłam trochę odczekac. We wrześniu też wzięliśmy ślub i od tego czasu to się zaczęło! Każde rodzinne spotkanie kończy się na tym, że ciąża jest mi wręcz wmawiana. Serio, nawet nie wiem jak mam to komentować już. Odczekalismy do grudnia i coś tam zaczęliśmy działać ale tak jak napisałam, nie mogę tego nazwać 3 CS bo pomiędzy bylam chora i brałam antybiotyk więc postanowiliśmy się trochę wstrzymać. Moje cykle trwają od 32 do 35 dni. Nie sprawdzam sobie temperatury ani nie obserwuje śluzu bo jestem panikarą i jak zacznę to robić to pewnie wynajmę sobie milion chorób 😂. W grudniu byłam na badaniach krwi i u gina i ogólnie wszystko ze mną podobni w porządku. Co prawda od 2 miesięcy mam okropny trądzik i lekarz stwierdził, że coś musi być nie tak z hormonami ale zbadałam wszystko i jest ok więc nie wiem. No ale przechodzę do tego czemu postanowiłam założyć konto i przestać was stalkowac. Jestem w 19 dniu cyklu a od 15 DC mam plamienie . Nawet nie wiem czy dobrze to nazywam bo wydaje mi się, że na plamienie jest to za dużo a na okres za małe. Naprawdę już panikuje. Od razu tego 15 DC kupiłam inofem i biorę to może coś pomoże. Biorę to też trochę z wygody bo od września brałam folik ale później zaczęłam zapominać o tych tabletkach a tak to ten inofem mam w kuchni i co rano go widzę więc piję. Panikuje też bo moi rodzice starali się o mnie przez 6 lat a z moją mamą też niby było wszystko ok. Zaszła w ciążę dopiero jak postanowili starać się 3 DC i pomogło i jest pewna, że właśnie tego dnia im się w końcu udało. Jest pewna bo 2 lata później, z moją siostra udało się za 1 razem właśnie tego 3 DC. Trochę się tu rozpisałam, dosc chaotycznie ale mam nadzieję, że chociaż ktoś mnie zrozumie
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 17:35   #49
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Hejka, w końcu się odezwę bo jestem takim waszym stalkerem troszkę . Czytam was od końcówki listopada ale dopiero dziś założyłam konto i nie ogarniam. A więc na początek wszystkim już gratuluję pozytywnych testów! Za każdym razem bardzo się z wami cieszyłam dziewczyny .

Napiszę troszkę o sobie bo już muszę się komuś wyżalić. Mam 24 lata i staram się z mężem o pierwsze dziecko. Jest to nasz 3 CS o ile tak można to nazwać. Wcześniej przez 5 lat bralam tabletki antykoncepcyjne więc tak naprawdę to nie do końca znałam swoje cykle. Przestałam je brać we wrześniu i postanowiłam trochę odczekac. We wrześniu też wzięliśmy ślub i od tego czasu to się zaczęło! Każde rodzinne spotkanie kończy się na tym, że ciąża jest mi wręcz wmawiana. Serio, nawet nie wiem jak mam to komentować już. Odczekalismy do grudnia i coś tam zaczęliśmy działać ale tak jak napisałam, nie mogę tego nazwać 3 CS bo pomiędzy bylam chora i brałam antybiotyk więc postanowiliśmy się trochę wstrzymać. Moje cykle trwają od 32 do 35 dni. Nie sprawdzam sobie temperatury ani nie obserwuje śluzu bo jestem panikarą i jak zacznę to robić to pewnie wynajmę sobie milion chorób . W grudniu byłam na badaniach krwi i u gina i ogólnie wszystko ze mną podobni w porządku. Co prawda od 2 miesięcy mam okropny trądzik i lekarz stwierdził, że coś musi być nie tak z hormonami ale zbadałam wszystko i jest ok więc nie wiem. No ale przechodzę do tego czemu postanowiłam założyć konto i przestać was stalkowac. Jestem w 19 dniu cyklu a od 15 DC mam plamienie . Nawet nie wiem czy dobrze to nazywam bo wydaje mi się, że na plamienie jest to za dużo a na okres za małe. Naprawdę już panikuje. Od razu tego 15 DC kupiłam inofem i biorę to może coś pomoże. Biorę to też trochę z wygody bo od września brałam folik ale później zaczęłam zapominać o tych tabletkach a tak to ten inofem mam w kuchni i co rano go widzę więc piję. Panikuje też bo moi rodzice starali się o mnie przez 6 lat a z moją mamą też niby było wszystko ok. Zaszła w ciążę dopiero jak postanowili starać się 3 DC i pomogło i jest pewna, że właśnie tego dnia im się w końcu udało. Jest pewna bo 2 lata później, z moją siostra udało się za 1 razem właśnie tego 3 DC. Trochę się tu rozpisałam, dosc chaotycznie ale mam nadzieję, że chociaż ktoś mnie zrozumie
Witaj oby ten wątek był dla Ciebie szczęśliwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 18:11   #50
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zronbilam test bo nie moglam wytrzymac. Jestem dwa dni przed okresem. Wyszla bardzo blada druga wiec nie nakrecam sie ale bieli wizira nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Nie.mozna wstawic tu fotki pisze zezabronione przez administratowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio oglądałam test, który zrobiłam w 24dc ponad 3 lata temu i nadal widać ten cień cienia, który już 2,5 roku ma trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:16   #51
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam test, który zrobiłam w 24dc ponad 3 lata temu i nadal widać ten cień cienia, który już 2,5 roku ma trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogromne dziekuje kochana rano sie albo ptwierdzi albo czar prysnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
Hejka, w końcu się odezwę bo jestem takim waszym stalkerem troszkę . Czytam was od końcówki listopada ale dopiero dziś założyłam konto i nie ogarniam. A więc na początek wszystkim już gratuluję pozytywnych testów! Za każdym razem bardzo się z wami cieszyłam dziewczyny .

Napiszę troszkę o sobie bo już muszę się komuś wyżalić. Mam 24 lata i staram się z mężem o pierwsze dziecko. Jest to nasz 3 CS o ile tak można to nazwać. Wcześniej przez 5 lat bralam tabletki antykoncepcyjne więc tak naprawdę to nie do końca znałam swoje cykle. Przestałam je brać we wrześniu i postanowiłam trochę odczekac. We wrześniu też wzięliśmy ślub i od tego czasu to się zaczęło! Każde rodzinne spotkanie kończy się na tym, że ciąża jest mi wręcz wmawiana. Serio, nawet nie wiem jak mam to komentować już. Odczekalismy do grudnia i coś tam zaczęliśmy działać ale tak jak napisałam, nie mogę tego nazwać 3 CS bo pomiędzy bylam chora i brałam antybiotyk więc postanowiliśmy się trochę wstrzymać. Moje cykle trwają od 32 do 35 dni. Nie sprawdzam sobie temperatury ani nie obserwuje śluzu bo jestem panikarą i jak zacznę to robić to pewnie wynajmę sobie milion chorób . W grudniu byłam na badaniach krwi i u gina i ogólnie wszystko ze mną podobni w porządku. Co prawda od 2 miesięcy mam okropny trądzik i lekarz stwierdził, że coś musi być nie tak z hormonami ale zbadałam wszystko i jest ok więc nie wiem. No ale przechodzę do tego czemu postanowiłam założyć konto i przestać was stalkowac. Jestem w 19 dniu cyklu a od 15 DC mam plamienie . Nawet nie wiem czy dobrze to nazywam bo wydaje mi się, że na plamienie jest to za dużo a na okres za małe. Naprawdę już panikuje. Od razu tego 15 DC kupiłam inofem i biorę to może coś pomoże. Biorę to też trochę z wygody bo od września brałam folik ale później zaczęłam zapominać o tych tabletkach a tak to ten inofem mam w kuchni i co rano go widzę więc piję. Panikuje też bo moi rodzice starali się o mnie przez 6 lat a z moją mamą też niby było wszystko ok. Zaszła w ciążę dopiero jak postanowili starać się 3 DC i pomogło i jest pewna, że właśnie tego dnia im się w końcu udało. Jest pewna bo 2 lata później, z moją siostra udało się za 1 razem właśnie tego 3 DC. Trochę się tu rozpisałam, dosc chaotycznie ale mam nadzieję, że chociaż ktoś mnie zrozumie
Trzymam kciuki za owocne starania ten watek zaraza kreskami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:27   #52
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Melduje się i ja

Przestałam się udzielać od jakiegoś czasu, ale czytam was regularnie i oczywiście gratuluję dziewczynom II kresek.
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:36   #53
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Staraczki 2019- część 2

W domu mam jeden test. Kupiłam go już w grudniu ale jeszcze nie było okazji bo chce go robić dopiero po terminie miesiączki. Jeszcze jestem twarda 😂. A instrukcje obsługi czytałam już ze 100 razy, bo nigdy nie miałam jeszcze okazji użyć 😅
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:45   #54
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez Lilith94 Pokaż wiadomość
W domu mam jeden test. Kupiłam go już w grudniu ale jeszcze nie było okazji bo chce go robić dopiero po terminie miesiączki. Jeszcze jestem twarda . A instrukcje obsługi czytałam już ze 100 razy, bo nigdy nie miałam jeszcze okazji użyć
Na tym watku jest taki zarazliwy wirus kresek ze niebawem wyprobujesz test

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:13   #55
PandziaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 57
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Melduję się ja
PandziaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:17   #56
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Staraczki 2019- część 2

ehh, i nie zrobiłam :P ale myślę że nie będę czekać do soboty jednak, zrobię test w walentynki, o ile @ nie przyjdzie
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:29   #57
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Vidoa kurrrrczaki noooo trzymasz w niepewnosci.. swoja droga podziwiam za wytrwalosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:32   #58
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
ehh, i nie zrobiłam ale myślę że nie będę czekać do soboty jednak, zrobię test w walentynki, o ile @ nie przyjdzie
O jeny, ale pewnie pozytywny będzie
U mnie dopiero zaczyna się płodny, w weekend owulka więc będzie bardzo walentynkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:34   #59
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Staraczki 2019- część 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
O jeny, ale pewnie pozytywny będzie
U mnie dopiero zaczyna się płodny, w weekend owulka więc będzie bardzo walentynkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Płodne w weekend zazwyczaj dobrze się kończą tak że powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:45   #60
Lilith94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 361
Dot.: Staraczki 2019- część 2

U mnie owu miała być w walentynki więc byłoby świętowanie 😂. No ale nie widzę tego przez to plamienie
Lilith94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-10 14:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.