niewydolność nerek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-30, 18:43   #1
NicoletteChinch
Raczkowanie
 
Avatar NicoletteChinch
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 150

niewydolność nerek


Witam was w wielkiej rozpaczy.
Mam suczkę yorka (11 lat). Przez całe swoje życie był to pies na nic nie chorujący, bardzo żywiołowy. Jakieś 2 tygodnie temu zauważyłam, że jest jakiś osowiały, leży tylko w swoim łóżeczku. Poszłam do weterynarza i zdiagnozował ropomacicze. Operacja odbyła się 19.10, zabieg udany. Przez kolejny tydzień suczka dostawała antybiotyki ( żeby wyeliminować stan zapalny) i kroplówki z powodu słabego stanu nerek aż do dziś. W piątek wydawało się, że pies jak nowy, tak samo w sobotę, do czasu aż dostała kroplówkę podskórnie bo weflon był już zbyt długo w łapce. W niedzielę wieczorem sunia dostała ataku padaczki i teraz już tylko leży. Pies pije i je, ale nie sika w ogóle. Po kroplówkach sikał. Dziś zrobiłam kolejne już badania i weterynarz stwierdził, że nie ma nadziei i możemy tylko czekać, aż pies zdechnie, albo uśpić.
Czy warto jeszcze walczyć o te nerki skoro piesek je i próbuje chodzić, ale chyba ma na to za mało siły? Weterynarz tylko informował mnie, że wyniki beznadziejne, ale nie wiem dokładnie jaki jest stan mocznika i keratyniny. Co mam robić? Czekać, aż piesek po prostu odejdzie?
__________________
... Kocham Cię Krzysiu I Tylko To Się Liczy...
NicoletteChinch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-30 19:43:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.