Dobre Salony Slubne W Warszawie - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-21, 08:15   #871
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

No co Ty, każdy w takich miejscach wie, ze trzeba poprzymierzac kilka sukienek. Ja mierzylam i w salonach, i z olx. Zgodnie z prawdą mówiłam, że przymierzam jeszcze w innych miejscach i dam znać
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 01:05   #872
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Hej, zaczynam szukać sukni (tzn zrobić rozeznanie w czym mi dobrze, bo chcę kupić używaną)- myślicie, że nie będą krzywić się jak poprzymierzam i pójdę? Przeraża mnie wizyta w salonie, boję się sztywnej atmosfery albo niemiłej obsługi albo że panie na siłę mi będą chciały sprzedać suknię... Myślałam też o komisach, ale z racji, że ślub dopiero w czerwcu 2019 to nie potraktowano mnie poważnie :/
Zupełnie niepotrzebne obawy, obsługa każdego salonu powinna wiedzieć, że poszukiwanie sukni czasem kończy się fiaskiem i absolutnie nie powinna być nastawiona na to, że sprzeda tu i teraz. Jasne, że zdarzają się niemiłe ekspedientki - jak wszędzie - wtedy po prostu wychodzisz i tyle.
Ja byłam w kilkunastu salonach, a kupić mogłam tylko w jednym - w innych "poprzymierzałam i wyszłam", jeśli chcieli się krzywić to mogli ile wlezie, mnie i tak wtedy już tam nie było
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 13:33   #873
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Serdecznie polecam salon Anna Kara.


Salon był moim faworytem od początku (odwiedziłam jeszcze dwa inne - Carmen i Pronovias). Cały proces sukienkowy bez zarzutu - od pierwszej wizyty po odbiór. Konsultantki sympatyczne, nienachalne i znające się na rzeczy. Miejsce z klimatem i dyskretne, mierzenie odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Spotkanie trwa godzinę.


Przymiarki bez zarzutu (miałam 2 od złożenia zamówienia). Panie kontrolują wszystko na bieżąco. Gdy pojawił się u mnie problem z wielkością jednej z miseczek (należało nieco ją przyciąć by nie wystawała poza linię aplikacji na dekolcie), od ręki go rozwiązano.


Sukienki raczej koronkowe, zwiewne i z klasą. Panie potrafią dobrze doradzić (mój model został zaproponowany i to był strzał w 10). Nie polecam natomiast tego miejsca osobom, które potrzebują sukni modelujących.


Ceny ok. 4-6 tys. Moim zdaniem adekwatne do jakości oferty i serwisu.


Recenzje pozostałych:


Carmen - polecam odwiedzić, Panie z obsługi sympatyczne i zaangażowane.
Suknie polskich i hiszpańskich producentów. Bardzo różne propozycje, ale żadna nie skradła mojego serca tak jak styl Anny Kary.
Niemniej jest jeden z salonów, które warto wziąć pod uwagę podczas sukienkowego tournée.


Pronovias - nie polecam. Suknie piękne, marka dobra. Niestety nasz krajowy salon nie dźwiga tego tematu. Nie wiem czy to problem obsługi czy zarządzania, ale nie wyobrażam sobie, żeby proponować taki serwis w salonie, który reprezentuje lidera w branży.


Zaczynając od systemu umawiania online, który nie działa (radzę umawiać się telefonicznie). Poprzez brak większości sukien w ofercie. A kończąc na niekompetentnym personelu.


Podczas mojej wizyty miałam okazję zobaczyć jak w nieprzyjemny sposób wyprasza się potencjalne klientki. Jak w nietaktowny sposób bada się możliwości finansowe zainteresowanych. Nie zapewnia się klientce komfortowych warunków do mierzenia (paradowanie przed wszystkimi obecnymi w salonie).


Chciałam mierzyć gładkie sukienki - te które mnie interesowały nie były dostępne więc wciskano mi błyszczące, ozdobne modele. Ślub w październiku, i do tego plener? Szalona Carmen z odkrytymi ramionami to wybór idealny!
Pod koniec miałam srogi ubaw, ale np. dziewczyna odbierająca przy mnie suknię już nie. To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie warto się tak szarpać.


Jeżeli komuś zależy na marce to można się wybrać. Widełki cenowe 8-40 k.
Z ciekawostek, salon skontaktował się ze mną 1,5 miesiąca po mojej wizycie, w sumie nie wiem po co. Możliwe, że coś się poprawia, ale czy nie za późno?
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 10:56   #874
WiolettaMi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witam,

Mimo archiwalnego tematu, bardzo mi się przydał
Dodam od siebie, że polecam Serdecznie Salon Nuvia
www.nuvia.pl w Warszawie - Praga Południe.

Przemiła Pani, Piękne Suknie, Otwartość na klienta .. bez wciskania na siłę, profesjonalne słowo

Ceny od 2 do 4 tyś zależy jaka suknia

Powodzenia w przygotowaniach )
WiolettaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 23:23   #875
Yoksho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Zjeździłam ich trochę więc się wypowiem. Ogólnie ciężko jest dobrać taki salon gdzie ma się świetnie i sympatycznie ekspedientki, co doradzą anie tylko będą przytakiwać "tak, tak ładnie" gdy się wygląda jak beza z kremem (nie znoszę!). Nie będę tu opisywać swoich negatywów, ale chętnie opowiem o pozytywie: salon pani Violi Piekut na Jana Pawła (jest też na Okrzei). Dzięki paniom tam pracującym na ślubie czułam się taaka piękna. Suknia podkreślała moją figurę i zakrywała mankamenty mimo że na początku wymyślałam, że eee tej to nie chce. Poprzymierzałam tego mnóstwo, panie cierpliwie znosiły moje "a mogę jeszcze tę zobaczyć?? a da się tu zrobić? a tamto??". Właściwe osoby na wlasciwym miejscu Polecam pójść sobie zobaczyć choćby, te suknie są bardzo piękne, eleganckie. Zupełnie inne, jedyne w swym rodzaju I jak jesteście marudy wymagające to jeszcze bardziej polecam. Dostaniecie merytoryczne rady i żadnego przewracania oczami
Yoksho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 01:10   #876
KrysiaZa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Strasznie podoba mi się Rachel z nowej kolekcji od Violi Piekut. No po prostu bajka aż żałuję, że mam to za sobą
KrysiaZa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 14:08   #877
Ssandi
Raczkowanie
 
Avatar Ssandi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 31
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Witam przyszłe Panny Młode

Jestem w trakcie poszukiwania sukni ślubnej. Czy mogłybyście mi powiedzieć, w których salonach można robić zdjęcia? Byłabym jeszcze wdzięczna za namiary na takie, gdzie istnieje możliwość wypożyczenia sukni.
Ssandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 04:45   #878
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Dobre Salony Slubne W Warszawie

Dziewczyny, odświeżam wątek. Gdzie warto iść w Warszawie?

Sent from my MI 8 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 05:45:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.