Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-04, 20:12   #1
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293

Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna


Obecnie od pół roku spotykam się z chłopakiem.
Moim zdaniem on traktuję mnie jak znajomą/koleżankę, nie dziewczynę. Wcześniej myślałam, że to dlatego, że jestem jego pierwszą dziewczyną, wcześniej przez 29 lat był singlem.

Jak zaproszę go do siebie do domu, to owszem przyjedzie. Do siebie zaprosił mnie 2 razy. O Sylwestrze mówił na początku grudnia, ze będzie u niego, z TV. Ale mnie nie zaprosił, mimo, ze widzieliśmy się dzień wcześniej. stwierdził, ze po co świętować koniec roku i że będzie czytał gazetę. Gdzie indziej to byliśmy 2x na pizzy, raz chodziliśmy po jego miejscowości, raz po mojej a tak to u mnie w domu. Wysyła smsy prawie codziennie, takie z pytaniem jak tam. Jak jestesmy sami to tak jakby się mnie wstydził albo denerwował, nie patrzy na mnie, zasłania się dłonią, patrzy po kątach. Chodzimy na kurs tańca, ale to tak jakby się zmuszał, nie chcę ćwiczyc kroków jak jest u mnie lub robi to niechętnie. Jak mnie trzyma w tańcu to się strasznie poci. Nigdy nie mówił mi, ze mnie lubi, w ogóle żadnego komplementu.
Ja go chwalę, patrzę na niego, lubię z nim rozmawiać, nawet za reke go chwytam, ale on woli 30 cm ode mnie iść. Wydaje mi się, że z moim tatą więcej rozmawia niz ze mną. Poza tym, jak ze mną mówi to jak pesymista, ciagle narzeka, w ogóle tak jakby nic go nie cieszyło. Może tydzień sie ze mna nie widzieć, jemu to nie przeszkadza.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 20:55   #2
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Serio? Po co się tak bujać pół roku? Czy w jakimkolwiek aspekcie przypominacie związek?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 21:04   #3
olixir
Przyczajenie
 
Avatar olixir
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 29
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Obecnie od pół roku spotykam się z chłopakiem.
Moim zdaniem on traktuję mnie jak znajomą/koleżankę, nie dziewczynę. Wcześniej myślałam, że to dlatego, że jestem jego pierwszą dziewczyną, wcześniej przez 29 lat był singlem.

Jak zaproszę go do siebie do domu, to owszem przyjedzie. Do siebie zaprosił mnie 2 razy. O Sylwestrze mówił na początku grudnia, ze będzie u niego, z TV. Ale mnie nie zaprosił, mimo, ze widzieliśmy się dzień wcześniej. stwierdził, ze po co świętować koniec roku i że będzie czytał gazetę. Gdzie indziej to byliśmy 2x na pizzy, raz chodziliśmy po jego miejscowości, raz po mojej a tak to u mnie w domu. Wysyła smsy prawie codziennie, takie z pytaniem jak tam. Jak jestesmy sami to tak jakby się mnie wstydził albo denerwował, nie patrzy na mnie, zasłania się dłonią, patrzy po kątach. Chodzimy na kurs tańca, ale to tak jakby się zmuszał, nie chcę ćwiczyc kroków jak jest u mnie lub robi to niechętnie. Jak mnie trzyma w tańcu to się strasznie poci. Nigdy nie mówił mi, ze mnie lubi, w ogóle żadnego komplementu.
Ja go chwalę, patrzę na niego, lubię z nim rozmawiać, nawet za reke go chwytam, ale on woli 30 cm ode mnie iść. Wydaje mi się, że z moim tatą więcej rozmawia niz ze mną. Poza tym, jak ze mną mówi to jak pesymista, ciagle narzeka, w ogóle tak jakby nic go nie cieszyło. Może tydzień sie ze mna nie widzieć, jemu to nie przeszkadza.
A. Jest gejem B. Jest strasznie zawstydzony C. Ma inną laskę a ty. mu się nie podobasz = > Powiedzieć mu w prost co się chce a nie siedzieć 6 miesięcy we friendzone
olixir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 21:37   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Obecnie od pół roku spotykam się z chłopakiem.
Moim zdaniem on traktuję mnie jak znajomą/koleżankę, nie dziewczynę. Wcześniej myślałam, że to dlatego, że jestem jego pierwszą dziewczyną, wcześniej przez 29 lat był singlem.

Jak zaproszę go do siebie do domu, to owszem przyjedzie. Do siebie zaprosił mnie 2 razy. O Sylwestrze mówił na początku grudnia, ze będzie u niego, z TV. Ale mnie nie zaprosił, mimo, ze widzieliśmy się dzień wcześniej. stwierdził, ze po co świętować koniec roku i że będzie czytał gazetę. Gdzie indziej to byliśmy 2x na pizzy, raz chodziliśmy po jego miejscowości, raz po mojej a tak to u mnie w domu. Wysyła smsy prawie codziennie, takie z pytaniem jak tam. Jak jestesmy sami to tak jakby się mnie wstydził albo denerwował, nie patrzy na mnie, zasłania się dłonią, patrzy po kątach. Chodzimy na kurs tańca, ale to tak jakby się zmuszał, nie chcę ćwiczyc kroków jak jest u mnie lub robi to niechętnie. Jak mnie trzyma w tańcu to się strasznie poci. Nigdy nie mówił mi, ze mnie lubi, w ogóle żadnego komplementu.
Ja go chwalę, patrzę na niego, lubię z nim rozmawiać, nawet za reke go chwytam, ale on woli 30 cm ode mnie iść. Wydaje mi się, że z moim tatą więcej rozmawia niz ze mną. Poza tym, jak ze mną mówi to jak pesymista, ciagle narzeka, w ogóle tak jakby nic go nie cieszyło. Może tydzień sie ze mna nie widzieć, jemu to nie przeszkadza.
Tracisz swój czas tylko i wyłącznie na własne życzenie. Facet Cię do kaloryfera nie przywiązał. Dziewczyną jesteś tylko z nazwy. To nie jest związek, a jakieś bezsensowne bujanie się i dowód na Twoją desperację.

Ps. Smsy o treści "jak tam?" działają dla mnie jak płachta na byka. To pytanie brzmi nie dość, że mega nieinteligetnie, to w jakiś sposób olewczo. Facet rzuca Ci kość, wkładając w to minimum wysiłku.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 23:24   #5
Tequila222
Raczkowanie
 
Avatar Tequila222
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tracisz swój czas tylko i wyłącznie na własne życzenie. Facet Cię do kaloryfera nie przywiązał. Dziewczyną jesteś tylko z nazwy. To nie jest związek, a jakieś bezsensowne bujanie się i dowód na Twoją desperację.

Ps. Smsy o treści "jak tam?" działają dla mnie jak płachta na byka. To pytanie brzmi nie dość, że mega nieinteligetnie, to w jakiś sposób olewczo. Facet rzuca Ci kość, wkładając w to minimum wysiłku.
Mam tak samo z tym hej co tam Ktoś do ciebie napisał ale to ty masz się zastanawiać jak zagadać, ehhhh
Nigdy nie zrozumiem kobiet które umawiają się z nudziarzami, którzy ich nawet nie adorują i nie mają o czym z nimi rozmawiać. Jeszcze bym zrozumiala, że dla seksu ale tutaj chyba nawet pocałunku nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tequila222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 23:51   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Tequila222 Pokaż wiadomość
(...)
Nigdy nie zrozumiem kobiet które umawiają się z nudziarzami, którzy ich nawet nie adorują i nie mają o czym z nimi rozmawiać.
(...)
Nie umiem tego wyjaśnić inaczej, niż desperacją. Rozumiem połudzić się z miesiąc, max dwa jeżeli się ma nikłe doświadczdnie z facetami, ale pół roku?
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 09:19   #7
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Ja zawsze tak mam, jak desperatka. Nawet jak chłopak mi się nie podoba to tak trwam, potem on rezygnuję.
Co o pocałunku jak nawet on mnie nie dotknął, tyle co na kursie tańca. To jest takie po prostu, a mam taka jedną, to przynajmniej rodzice nie będą gadać, żebym znalazł sobie dziewczynę. W grudniu był u mnie w domu z 8 razy, w nowy Rok też. Nawet go zaprosiłam do miasta, a on nie był zadowolony. Na początku grudnia byłam u jego domu, a potem on ciągle do mnie, ani mnie sam nie zaprosił, nawet bez ogródek mówił, ze w sylwestra będzie czytał gazetę. też nieraz odnosi się do mnie tak chamsko.
Ja mam dość robienia z siebie idioty. Po kija mi to, zawsze to samo, jakby nie było innych chłopaków, jakbym musiała mieć chłopaka tu i teraz.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 09:25   #8
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Ja zawsze tak mam, jak desperatka. Nawet jak chłopak mi się nie podoba to tak trwam, potem on rezygnuję.
Co o pocałunku jak nawet on mnie nie dotknął, tyle co na kursie tańca. To jest takie po prostu, a mam taka jedną, to przynajmniej rodzice nie będą gadać, żebym znalazł sobie dziewczynę. W grudniu był u mnie w domu z 8 razy, w nowy Rok też. Nawet go zaprosiłam do miasta, a on nie był zadowolony. Na początku grudnia byłam u jego domu, a potem on ciągle do mnie, ani mnie sam nie zaprosił, nawet bez ogródek mówił, ze w sylwestra będzie czytał gazetę. też nieraz odnosi się do mnie tak chamsko.
Ja mam dość robienia z siebie idioty. Po kija mi to, zawsze to samo, jakby nie było innych chłopaków, jakbym musiała mieć chłopaka tu i teraz.
Daj sobie spokój.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 09:33   #9
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

To nie jest proste dac sobie spokój, jak się w przeszłości to samo robiło, jak się ciagle słyszy, ze muszę mieć chłopaka, bo zostanę starą dziwą, jak jest się podatnym na opinie innych.
Mam zjechany charakter, jeśli kiedykolwiek się zmienię to nie nastąpi to szybko. Co poradzę jak przyciągam samych takich co mnie wykorzystują albo co okazują się chamami, jak normalnych, fajnych nie interesuję. chciałabym nie być tak nieśmiałą i zawsze patrzyć każdemu w oczy i emanować poczuciem pewności, ale nie mogę. Widocznie emanuję desperacją, zagubieniem i niepewnością.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 09:41   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Już zakladalas watek o nim. Po co kolejny o tym samym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 09:48   #11
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

No tak też był watek o nim, ale inne pytanie.
Mimo wszystko dzięki wszystkim.
Może poukładam swoje sprawy tak jak trzeba.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 10:04   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Ja zawsze tak mam, jak desperatka. Nawet jak chłopak mi się nie podoba to tak trwam, potem on rezygnuję.
Co o pocałunku jak nawet on mnie nie dotknął, tyle co na kursie tańca. To jest takie po prostu, a mam taka jedną, to przynajmniej rodzice nie będą gadać, żebym znalazł sobie dziewczynę. W grudniu był u mnie w domu z 8 razy, w nowy Rok też. Nawet go zaprosiłam do miasta, a on nie był zadowolony. Na początku grudnia byłam u jego domu, a potem on ciągle do mnie, ani mnie sam nie zaprosił, nawet bez ogródek mówił, ze w sylwestra będzie czytał gazetę. też nieraz odnosi się do mnie tak chamsko.
Ja mam dość robienia z siebie idioty. Po kija mi to, zawsze to samo, jakby nie było innych chłopaków, jakbym musiała mieć chłopaka tu i teraz.
Idź do psychologa zamiast zakładać kolejne wątki.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 13:52   #13
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Dasz radę dać sobie z nim spokój. Musi tylko wszystko do ciebie dotrzeć. Przeczytaj ten wątek 5 razy i zakończ znajomość. Mu nie zależy.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 15:17   #14
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Przeczytałam
A nawet oglądnełam na YT film o tym jak poznać, ze facetowi nie zależy i wiecie co wszystko pasowało:
-ściemnia, ze nie ma czasu, tak jak w Sylwestra
-olewa mnie, nie odpisuję godzinami na smsy a potem jak gdyby nic odpisuje
-nie chce mnie poznac z znajomymi (z rodzicami poznał)
-nie chce nigdzie wychodzić, najlepiej przyjść do mnie do domu i wyjść
-jak wychodzimy na miasto, to jest nerwowy i chce szybko się ulotnić tam gdzie mało ludzi

Nie zależy mu, ma mnie w dupie
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 15:19   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Przeczytałam
A nawet oglądnełam na YT film o tym jak poznać, ze facetowi nie zależy i wiecie co wszystko pasowało:
-ściemnia, ze nie ma czasu, tak jak w Sylwestra
-olewa mnie, nie odpisuję godzinami na smsy a potem jak gdyby nic odpisuje
-nie chce mnie poznac z znajomymi (z rodzicami poznał)
-nie chce nigdzie wychodzić, najlepiej przyjść do mnie do domu i wyjść
-jak wychodzimy na miasto, to jest nerwowy i chce szybko się ulotnić tam gdzie mało ludzi

Nie zależy mu, ma mnie w dupie
1. Prawda
2. Bzdura
3. Prawda
4. Prawda
5. Prawda
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 16:03   #16
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Nie zależy mu, ma mnie w dupie
klask i:

Co z tym zrobisz?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 17:17   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Może czas pójść po rozum do głowy?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 18:34   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

No, już wcześniej pisaliśmy, że ma cię w dupie i nie wyciągnęłaś z tego wniosków...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 18:38   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
No, już wcześniej pisaliśmy, że ma cię w dupie i nie wyciągnęłaś z tego wniosków..
Dokładnie. Tu nie trzeba kolejnych wątków i filmików z YT, tylko serio idź Autorko do psychologa, jeżeli nie umiesz się ogarnąć.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-17, 18:20   #20
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Jak poznać, że chłopak jest tak naprawdę aseksualny lub jest gejem?

Wiem, że zdarza się tak i znam to z własnego podwórka, że się okazało, że mąż jest aseksualny lub mąż jest gejem.

I jak poznać takiego chłopaka?
Mieliście kiedyś taki przypadek?

Czy jak chłopak przez dłuższy czas, mimo, że uważa, że mu zależy i że jesteście parą to nawet was nie dotknął. i nie chodzi o "macanie" ale o chodzenie za rękę albo przelotne dotknięcie dłoni. Nie było pocałunku i twierdzi, że nie będzie "was macał". Jak się go dotknie to się poci, w czasie rozmowy unika waszego wzroku, zasłania twarz.
Czy to wielka nieśmiałość, czy brak doświadczenia z kobietami czy to udawane i na siłę?
A może jest aseksualny albo tak naprawdę gejem i boi się ujawnić?
Tylko jak to poznać, jak woli kontakt przez media, rzadko w realu?
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 20:29   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak poznać, że chłopak jest tak naprawdę aseksualny lub jest gejem?

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Wiem, że zdarza się tak i znam to z własnego podwórka, że się okazało, że mąż jest aseksualny lub mąż jest gejem.

I jak poznać takiego chłopaka?
Mieliście kiedyś taki przypadek?

Czy jak chłopak przez dłuższy czas, mimo, że uważa, że mu zależy i że jesteście parą to nawet was nie dotknął. i nie chodzi o "macanie" ale o chodzenie za rękę albo przelotne dotknięcie dłoni. Nie było pocałunku i twierdzi, że nie będzie "was macał". Jak się go dotknie to się poci, w czasie rozmowy unika waszego wzroku, zasłania twarz.
Czy to wielka nieśmiałość, czy brak doświadczenia z kobietami czy to udawane i na siłę?
A może jest aseksualny albo tak naprawdę gejem i boi się ujawnić?
Tylko jak to poznać, jak woli kontakt przez media, rzadko w realu?
Mnie by się chciało diagnozować faceta i rozbijać tak g... na atomy. Brak kontaktu, normalnego dotyku, jakieś "wolę pisać, niż się spotkać" to dla mnie dyskwalifikacja. Nieważne co mówi (że mu zależy...), jeżeli nie pokrywa się to z zachowaniem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 20:39   #22
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jak poznać, że chłopak jest tak naprawdę aseksualny lub jest gejem?

Mnie też nie interesowałby powód jego zachowania. Nie czułabym się przy nim kobietą. To wystarczyłoby do zakończenia znajomości.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 21:04   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak poznać, że chłopak jest tak naprawdę aseksualny lub jest gejem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mnie by się chciało diagnozować faceta i rozbijać tak g... na atomy. Brak kontaktu, normalnego dotyku, jakieś "wolę pisać, niż się spotkać" to dla mnie dyskwalifikacja. Nieważne co mówi (że mu zależy...), jeżeli nie pokrywa się to z zachowaniem.
Dokładnie. Facet który kocha swoją kobietę i go pociąga będzie się spotykał i dotykał. Prędzej będzie zbyt namolny niż chłodny.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 21:06   #24
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak poznać, że chłopak jest tak naprawdę aseksualny lub jest gejem?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86385203]Dokładnie. Facet który kocha swoją kobietę i go pociąga będzie się spotykał i dotykał. Prędzej będzie zbyt namolny niż chłodny.[/QUOTE]

Dokładnie. Nie rozumiem karmienia się "powiedział, że mu zależy", gdy facet tak się zachowuje. Zadowalanie się ochłapami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 21:39   #25
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać, że chłopak jest tak naprawdę aseksualny lub jest gejem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie rozumiem karmienia się "powiedział, że mu zależy", gdy facet tak się zachowuje. Zadowalanie się ochłapami.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 10:32   #26
Deini
Przyczajenie
 
Avatar Deini
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 12
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez olixir Pokaż wiadomość
A. Jest gejem B. Jest strasznie zawstydzony C. Ma inną laskę a ty. mu się nie podobasz = > Powiedzieć mu w prost co się chce a nie siedzieć 6 miesięcy we friendzone
Co za bzdura xD

Facet po prostu moze miec problem w kontaktach z kobietami skoro przez 29 lat go nie wypracowal. I dodatkowo byc np. introwertykiem. W sumie to od autorki zalezy czy chce jej sie "naprawiać" swojego partnera czy jednak nie warto. Jedna i druga opcja nie jest niczym zlym.
Deini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:20   #27
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Deini Pokaż wiadomość
Co za bzdura xD

Facet po prostu moze miec problem w kontaktach z kobietami skoro przez 29 lat go nie wypracowal. I dodatkowo byc np. introwertykiem. W sumie to od autorki zalezy czy chce jej sie "naprawiać" swojego partnera czy jednak nie warto. Jedna i druga opcja nie jest niczym zlym.
A co ma wspólnego bycie introwertykiem z praktycznie uciekaniem przed swoją dziewczyną? Introwertycy to nie są z założenia jakieś dzikusy, które nie potrafią być w związkach i się normalnie zachowywać przy płci przeciwnej po prostu mają inny rodzaj ekspresji skierowany do środka.
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:46   #28
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Agatynek Pokaż wiadomość
A co ma wspólnego bycie introwertykiem z praktycznie uciekaniem przed swoją dziewczyną? Introwertycy to nie są z założenia jakieś dzikusy, które nie potrafią być w związkach i się normalnie zachowywać przy płci przeciwnej po prostu mają inny rodzaj ekspresji skierowany do środka.
On jak już to może być nieśmiały, zamknięty w sobie coś w tym stylu, ale bycie introwertykiem nijak się ma do tego
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 11:52   #29
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86387104]On jak już to może być nieśmiały, zamknięty w sobie coś w tym stylu, ale bycie introwertykiem nijak się ma do tego[/QUOTE]

Oczywiście o ile ktoś chce wierzyć w 6 miesięcy bycia nieśmiałym. Najwidoczniej Autorka chce. Może za 2-3 lata się rozkręci.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-18, 12:00   #30
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem dla chłopaka jak koleżanka, nie dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oczywiście o ile ktoś chce wierzyć w 6 miesięcy bycia nieśmiałym. Najwidoczniej Autorka chce. Może za 2-3 lata się rozkręci.
No ja bym nie wierzyła chodziło mi tylko o to, że introwertykiem to on na bank nie jest, bo to w ogóle coś innego oznacza i nijak ma się do jego zachowań
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 20:05:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.