Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 22:34   #121
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Kira87 niby fajne, ale klapy brak
Jak na kibelki na stacjach benzynowych to moim zdaniem w sam raz (chociaż nigdy bym na takowym bezpośrednio nie usiadła). Czasem to się brzydzę nawet papierem obłożyć, bo się cała klei...

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
anka_85 o jakim ty cudzie mówisz? Jeszcze napisz, że wali po pysku, gdy ktoś chce siknąć na stojaka, a będzie cudem nad cudy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:37   #122
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ciekawe spostrzeżenie. Zastanawiam się, kto ustalił, że sikanie na stojąco jest normalne Dla mnie szczerze mówiąc upieranie się przez faceta, że nie będzie sikał na siedząco, bo to uwłacza jego męskiej godności jest conajmniej śmieszne. Zawsze myślałam, że wyznacznikiem męskości są nieco inne rzeczy, a nie pozycja, w której oddaje się mocz.
Dla mnie naturalna pozycja dla kobiety to sikanie na siedząco/w kucki a dla mężczyzny na stojąco. nikt tego nie ustalał tak jak nikt nie ustalał dlaczego kobiety siedząc zakładają nogę na nogę a faceci kładą jedną na drugiej poziomo (chociaż tak jak i przy sikaniu zdarzają się odwrotne sytuacje )

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Ktoś gdzieś tam kiedyś wspominał, że to niemęskie sikać na siedząco Co do łatwości, to ja szczerze mówiąc nie bardzo potrafię dopatrzyć się trudności w siadaniu na sedesie Jeśli chodzi o ślady moczu dookoła muszli, to jeśli ktoś tego nie dostrzega i nie przeszkadza mu sprzątanie tego, jego broszka Ja nie wyobrażam sobie czyszczenia tego, tylko dlatego, że TŻ mogłoby się nie chcieć podjąć tego "wysiłku" i usiąść tyłkiem na desce.
Spora część facetów uważa to za niemęskie bo tak sikają kobiety

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
A czy ja powiedziałam, że to trudne? Nie jest trudne, ale na pewno szybciej rozpiąć tylko rozporek niż ściągać spodnie i siadać
Dokładnie, jakbym ja miała taką możliwość też bym korzystała Czasami było by to szybkie i przydatne wyjście :P

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
nie zdziwiłabym się
mnie zastanawia, dlaczego faceci (niektórzy) przeżywają to siadanie na muszli ?
kręcą oczami, denerwują się i na końcu mówią "gdyby moja żona kazała mi siadac, to .........(ta przerwa w wypowiedzi mnie zastanawia) NIGDY W ŻYCIU".
jedna znajoma powiedziała, że jak się z mężem wprowadzi do nowego domu, zamierza nauczyc sikania na siedząco.
ciekawe co to będzie, skoro jej mąż nawet nie chce o tym słyszec

toaleta jest od siadania, w końcu w męskiej toalecie (mam na myśli publiczne WC) jest kilka pisuarów (zakładam, że do stania) no i kilka muszli (do siedzenia)
Pisuary są do oddawania moczu a muszle klozetowe do załatwiania się
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:44   #123
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A propos sikania na stojąco...w dalekiej Rosji na wsiach starsze Panie czasami chodzą w barchanowych gaciach z dziurą w kroku, by sobie bez problemu siknąć na stojąco w naglącej sytuacji.

Nie byłam świadkiem takiej sytuacji, ale znam to z opowieści.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-07-17 o 22:45
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 23:05   #124
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A propos sikania na stojąco...w dalekiej Rosji na wsiach starsze Panie czasami chodzą w barchanowych gaciach z dziurą w kroku, by sobie bez problemu siknąć na stojąco w naglącej sytuacji.

Nie byłam świadkiem takiej sytuacji, ale znam to z opowieści.
Kiedyś na wsi (w Polsce) miałam wątpliwą przyjemność widzieć taką sytuację. Starsza babcia, przekonana chyba, że nikt jej nie widzi, choć większych starań w tym kierunku nie poczyniła, skoro niestety dane mi było zauważyć, stanęła w rozkroku, po czym wartki strumień popłynął. Co prawda nie wiem czy miała w gaciach dziurę, czy gaci owych nie było w ogóle.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 23:08   #125
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Kiedyś na wsi (w Polsce) miałam wątpliwą przyjemność widzieć taką sytuację. Starsza babcia, przekonana chyba, że nikt jej nie widzi, choć większych starań w tym kierunku nie poczyniła, skoro niestety dane mi było zauważyć, stanęła w rozkroku, po czym wartki strumień popłynął. Co prawda nie wiem czy miała w gaciach dziurę, czy gaci owych nie było w ogóle.
Hej bystro woda, bystro wodzicka...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 23:17   #126
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

heheh przy takim sikaniu, jest ryzyko że poleci po nodze i do buta
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 00:21   #127
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Japończycy to mają pomysły:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toaleta.jpg (40,2 KB, 56 załadowań)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 12:04   #128
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

hm.. a ja kiedys widziałam dziewczynę, która się wsspina po górach etc. i mówiła o ciekawym przedmiocie pomocnym przy np wchodzeniu na tak wysokie gory jak Mont Everest gdzie nie możesz ot tak wyjść z anmiotu i ściągnąć spodni bo ci tyłek do podłoża przymarznie;p
To taki jakby lejek z długą rurką. Lejek umieszcza się w majtkach a tą rurkę można wciągnąć potem przez rozpiety zamek i voila sikamy na stojąco^^
tu znalazłam coś podobnego ale mniej wygodnego bo trzeba zaaplikować to tuż przed sikaniem i jednorazowe;p
http://www.videosift.pl/story.php?id=19261
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:58   #129
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

ja kiedyś na mazurach sikałam na stojąco, a jakiś czas temu nawet udało mi się wysiusiać do pisuaru (przodem) nie poleciała po nogach nawet kropelka
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:42   #130
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

A co jeśli facet sika na deskę i nie sprząta po sobie? Wprost mu nie powiem, żeby tego nie robił po za słabo się znamy i nie chcę go urazić... Ale do domu też nie mam ochoty go zapraszać...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:38   #131
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
A co jeśli facet sika na deskę i nie sprząta po sobie? Wprost mu nie powiem, żeby tego nie robił po za słabo się znamy i nie chcę go urazić... Ale do domu też nie mam ochoty go zapraszać...
deska deską, a co z podłogą? no właśnie, i co takiemu powiedziec ?
chyba najlepiej wprost, żeby nie zostawiał po sobie
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 08:33   #132
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

No to teraz kolej na mnie , najadlam sie ostatnio wstydu strasznego.
Powiedzmy ze pracuje blisko przychodni zdrowia z lekarzem, pielegniarzem i pielegniarka. No wiec musialam skorzystac z toalety a ze troche sie brzydze takich publicznych gdzie wszyscy chorzy chodza to zapytalam czy moge skorzystac z ich prywatnej. No a z przyzwyczajenia nigdy nie siadam na toalecie tylko kucam nie ogladajac nawet muszli .
Oproznilam ladnie pecherz splukalam wode umylam raczki no i poszlam wypic kawe zaraz obok do kuchni razem z lekarzem i pielegniarzem. Pielegniarka weszla po mnie do toalety i wychodzac krzyczy "W calej toalecie powodz, muszla obsikana cala dookola, wstyd, ludzie nie wiedza jak sie sika "
Zrobilam sie cala czerwona mysle sobie ale wstyd dopiero co lekarz i pielegniarz widzieli jak ja bylam przed nia, no ale jak to mozliwe nigdy mi sie cos takiego nie przytrafilo . Teraz sobie mysla ze brudas jestem i sikac nie umiem
Wiec ze skruszona mina i prawie lzami w oczach mowie "To ja bylam przed Toba " A ona na to "ale ja nie o tobie mowie, mielsimy dzis kilku pacjentow plci meskiej do oddania probki moczu w tej toalecie - po nich tak zawsze nie umieja celowac!"
od razu odetchnelam z ulga
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:26   #133
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Re: Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Klapa potrafi mnie doprowadzic do białej gorączki Mieszkam z moim TŻ który ewidentnie problem by tą deske po sobie opuscic. Wiec ide do łazienki i co widze? Klapa pieknie uniesiona ku górze... No coż mam zrobic? Zaciskam zęby i opuszczam...Pozniej wchodze drugi, trzeci, czwarty raz i za kazdym razem to samo. Ale czasem nie zaciskam zębów tylko krzycze
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 09:17   #134
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Re: Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

ale odkopałam temat...

Ja chyba jestem jakaś nietypowa, bo o ile u obcych mężczyzn (wiele lat wynajmowałam mieszkanie i miałam współlokatorów) zostawianie podniesionej deski (nawet nie klapy) mnie doprowadzało do szału, o tyle jak już mieszkam z własnym TŻ-em to myślę, że by mnie nie ruszyło. Mówię w trybie przypuszczającym, bo to prędzej ja zapomnę zamknąć klapę niż on A jak sporadycznie zapomni to po prostu ją zamknę, czy ta sekunda jakkolwiek mnie zbawi?
No i następna sprawa - higiena - mając faceta, który NIGDY (mimo sikania na stojąco) nie zostawił mi pomoczonej deski, nie mam żadnego przymusu sugerowania mu siusiania na siedząco Pewnie jakby zostawił jakiekolwiek ślady swojej bytności na desce - to bym go wysłała do łazienki, że to posprzątał, bez nerwów, krzyku czy wściekania, nie od tego jestem w związku. Niektórzy mężczyźni naprawdę mają matki, które robią takie rzeczy za nich i _nie wiedzą_ że należy coś zrobić, bo u nich się robiło "samo". Wystarczy czasem delikatna sugestia, że samo się nie zrobi - i problem z głowy.
No i nie wiem jak Wy, ja sedes i okolice przemywam codziennie, dezynfekuję raz w tygodniu, to żaden wysiłek, a mam luz psychiczny "czy gdzieś coś nie kapnęło"

A co do miejsc publicznych - byłam ostatnio z musu w łazience w poznańskiej Malcie...o mamo, pierwsza ubikacja (DAMSKA!) nie dość że cała zasikana to jeszcze upaćkana calutka NA ZEWNĄTRZ krwią... Jak można coś takiego po sobie zostawić? Albo podpaski niezawinięte w papier, świecące starą krwią i cuchnące, na wierzchu w koszu bez zamknięcia. Bardzo współczułam pani z obsługi, która to właśnie przyszła sprzątać...
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 09:48   #135
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Re: Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

klapa to rzecz straszna!
chociaż powiem wam, że mieszkałam z 3 facetami i 2 z nich to totalne buraki, a klapę podnosili i to w ogóle nie był problem Tż jakoś nie ma problemów z celowaniem, nigdy klapunia nie miała choćby śladu zasiusiania, ma +300 punktów za celność

za to był u nas w odwiedzinach jego młodszy brat. co ujrzały moje oczy kiedy wstałam rano do kibelka? OBSIKANĄ KLAPĘ I BRAK UMIEJĘTNOŚCI KORZYSTANIA ZE SZCZOTKI OD KIBLA i to w gościach! on to w ogóle jest taki brudas, śmierdziuch. następnym razem, jak smarkacz będzie chciał przyjechać... może o tym pomarzyć, chyba że będzie chodził do toitoi'a na okolicznej budowie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:02   #136
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Re: Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
za to był u nas w odwiedzinach jego młodszy brat. co ujrzały moje oczy kiedy wstałam rano do kibelka? OBSIKANĄ KLAPĘ I BRAK UMIEJĘTNOŚCI KORZYSTANIA ZE SZCZOTKI OD KIBLA i to w gościach! on to w ogóle jest taki brudas, śmierdziuch. następnym razem, jak smarkacz będzie chciał przyjechać... może o tym pomarzyć, chyba że będzie chodził do toitoi'a na okolicznej budowie
no to wtedy spokojna sugestia "ej słuchaj, idź posprzątać w ubikacji, bo ja chcę skorzystać a zostawiłeś straszny brud", ewentualnie zamiast (albo jak nie zadziała) poprosić swojego TŻa, żeby przeprowadził męską rozmowe odnośnie szacunku dla ludzi, do których się przyjechało w gości (chociaż tyle...)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:08   #137
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Re: Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
no to wtedy spokojna sugestia "ej słuchaj, idź posprzątać w ubikacji, bo ja chcę skorzystać a zostawiłeś straszny brud", ewentualnie zamiast (albo jak nie zadziała) poprosić swojego TŻa, żeby przeprowadził męską rozmowe odnośnie szacunku dla ludzi, do których się przyjechało w gości (chociaż tyle...)
widzisz, to nie jest takie proste jak się wydaje, on w jednakowym poważaniu ma i brata, i rodziców dzieciak odmówił mi nawet zejścia do sklepu pod blokiem bo on nie trafi. jak mu powiedziałam: trudno, ja za Ciebie robić zakupów nie będę, głoduj to nie jadł nic do obiadu i chciał dzwonić do mamusi że go głodzimy. dodajmy, że wszystko było kupione, tylko musiałby sobie zrobić kanapki jeśli się go o coś poprosi grzecznie to fuka, a jeśli powiem mu: masz zrobić to i to to ma łzy w oczach i zaczyna bluzgać i strasznie się kłócić. tak, nawet jeśli to by dotyczyło kibelka. MOJEGO KIBELKA.

ja: zostawiłeś syf w kibelku, masz tam szczotkę i domestos, idź to umyj bo inni chcą skorzystać
on (łzy w oczach, 18 lat): CZEGO ODE MNIE ZNOWU CHCESZ! ZNOWU COŚ ZACZYNASZ! ODCZEP SIĘ! DAJ MI K*** SPOKÓJ! WIECZNIE SIĘ MNIE CZEPIASZ!
i nadąsana mina do końca dnia
tak samo było jak po całym dniu jeżdzenia z nim po sklepach powiedziałam żeby kupił sobie 2 bilety i pojechał do arkadii sam, bo padam z nóg a i TŻtowi który będzie wracał w nocy samochodem przydałby się odpoczynek. droga: dwa przystanki metrem które jest pół minuty od klatki, później dosłownie kawałeczek na piechotę albo tramwajem, nasz tragiczny bohater:

DAJ MI SPOKÓJ! NIE TRAFIĘ! CO TY ZAWSZE BYŁAŚ TAKA MĄDRA I WSZYSTKO UMIAŁAŚ? MYŚLISZ ŻE JESTEŚ ZABAWNA?
dodajmy że jak miałam 15 lat i umówiłam się ze znajomym pod kolumną zygmunta, to dojechałam, pytając warszawiaków i będąc w tym zacnym mieście 1 raz

to nie mój dzieciak, a wychowywanie go zostawiam rodzince, bo mam ochotę przełożyć ten jego tłusty tyłek przez kolano...

apel: dziewczyny, nie wiążcie się z takimi trutniami, błagam was
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:33   #138
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

O nie......to ja wolę poprosić żeby od czasu do czasu umył łazienkę niż żeby sikał na siedząco.. nie przeżyłabym tego....hehe
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:02   #139
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Kiciaaaa Pokaż wiadomość
O nie......to ja wolę poprosić żeby od czasu do czasu umył łazienkę niż żeby sikał na siedząco.. nie przeżyłabym tego....hehe
Dlaczego byś miała nie przeżyć?
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 12:25   #140
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez Kiciaaaa Pokaż wiadomość
O nie......to ja wolę poprosić żeby od czasu do czasu umył łazienkę niż żeby sikał na siedząco.. nie przeżyłabym tego....hehe
Rzeczywiście... To by było straszne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 14:25   #141
chapin
Przyczajenie
 
Avatar chapin
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

no a co jesli kobieta zostawia podniesiona klape i awanturuje sie jesli zwroce jej uwage? przykro mi ze wasi mezczyzni maja gdzies opuszczanie klapy ale w wielu przypadkach damy nie sa lepsze. Pozdrawiam
chapin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 14:27   #142
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Cytat:
Napisane przez chapin Pokaż wiadomość
no a co jesli kobieta zostawia podniesiona klape i awanturuje sie jesli zwroce jej uwage? przykro mi ze wasi mezczyzni maja gdzies opuszczanie klapy ale w wielu przypadkach damy nie sa lepsze. Pozdrawiam
Nie ma to jak odkopywać wątek po 10 latach
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 18:42   #143
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jeśli mężczyzna zostawia klapę podniesioną... ;)

Co za problem z współczuję tym wszystkim facetom, których kobiety robią o takie pierdoły awantury
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-17 19:42:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.