Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-10, 17:32   #481
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

dziekuje zaczelam szukac wpisujac nazwe i amazon i wyskoczylo mi na kontigo i

przed chwila kupilam - jest w promocji za 80 zł!
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 16:51   #482
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Z jakimś kodem rabatowym? Bo widzę za 99,99

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 10:01   #483
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88896742]Z jakimś kodem rabatowym? Bo widzę za 99,99

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

miałam widocznie farta był przeceniony na 79.90 i skorzystalam jeszcze dodatkowo ze znizki kontigoteam bo to bylo moje pierwsze zamowienie z kontigo wiec zaplacilam 80 zl juz z przylka) teraz rzeczywiscie widze ze cena znow poszla w gore
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 17:13   #484
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

No, to naprawdę dobra okazja cenowa

Istnieje cień szansy na swatchyk jak już przyjdzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 19:43   #485
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Jasne, wstawie zdjecie mam nadzieje ze szybko przyjdzie
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 12:00   #486
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Odebralam dzis przesylke
hmmm kurcze kolor jest ciemny... a zastanawialam sie czy nie bedzie za jasny i wpada w takie jakby łososiowe tony... zdjecia tego nie oddaja, bardziej wyglada tak jak na tym zdjeciu na ktorym mam reke na bialym tle. Pomaluje sie nim dzis i dam znac chociaz krycia ma bardzo male... potestuje tez czy nada sie moze pod podklad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (56,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb2.jpg (40,1 KB, 39 załadowań)
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 10:40   #487
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Kochane już raz mi kiedyś pomogłyście, ja tu w ogóle muszę się zacząć regularnie udzielać, bo jestem totalną filtromaniaczką, a jakoś milczę. Tak czy siak potrzebuję pomocy na sezon jesień/zima.

Stosuję tretynoinę, więc nie ma żartów, codziennie stosuję filtry. Do tej pory nie było problemu, bo miałam swojego ulubieńca - LRP Anehtlios Ultra ten, który można też pod oczy stosować. I faktycznie mogłam, nie łzawiły mnie, krem był nawilżający, co jest dla mnie bardzo istotne, bo po tretynoinie odpadają wszelkie shaki czy inne matujące cuda.

Problem jest taki, że ten filtr został wycofany czy znacie jakiś filtr, który: 1) nie szczypie w oczy - większość mnie piecze, 2) jest nawilżający? Gdyby jeszcze nie bielił to byłby w ogóle raj.

Testuję tego sporo i niestety tak jak kiedyś pisałam nowy Vichy ten przeciwzmarszczkowy mi nie podszedł, Age correct LRP tak mnie piecze, że wychodzą mi czerwone plamy na twarzy. Garnier wersja ala shaka sprawdzał się u mnie teraz, ale na jesień/zimę będzie za lekki. Testuję Uriage Bariesun - mogę go stosować jedynie na czoło i brodę, jak dam na poliki to z oczu płyną łzy Help.

Jeszcze napiszę, że w desperacji chciałam zamówić zachwalany filtr mineralny na amerykańskim yt EltaMD Sheer Broad Spectrum SPF50, ale kurcze drogo to by wychodziło, bo nie ma tego filtra w PL.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-20, 10:47   #488
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Mnie bardzo podszedł (do twarzy) ten brązowy Vichy do ciała
Zużyłam dwie tuby i mnie ani razu nie zaszczypał w oczy

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Testuję Uriage Bariesun - mogę go stosować jedynie na czoło i brodę, jak dam na poliki to z oczu płyną łzy Help.
Też płaczę po wszystkich Uriage, nawet po mineralnym
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 16:14   #489
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Szkoda, że te Uriage tak mają, bo generalnie filtry komfortowe, ale po prostu łzy i szczypanie nie do zniesienia i to nawet bez nakładania pod oczy.

Z poleceń to mogę polecić PCA Sheer Tint Broad Spectrum SPF45. Ktoś pytał na początku tego wątku o koloryzowane filtry, sama ich nie znoszę, bo są zawsze za ciemne. Tu dostałam próbkę na topestetic i potem kupiłam pełen wymiar. Produkt można nałożyć w całkiem sporej ilości, nie ma ogromnej ilości pigmentu, mimo, że wydaje się ciemny, to po rozsmarowaniu na twarzy przyciemnia ją może o 1 ton, a jestem dość blada. Teraz jak nosimy maseczki, to w niczym to nie przeszkadza. Bardzo go lubię i świetnie się trzyma przypudrowany. Zastanawiam się tylko jak z ochroną, to jego skład:

Titanium Dioxide (6.0%), Zinc Oxide (8.0%), Aluminum Hydroxide, Butyloctyl Salicylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylyl Glycol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Iron Oxides, Isododecane, Methyl Methacrylate/Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Chloride, Stearic Acid, Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Hexyl Dimethicone, Ubiquinone, Water/Aqua/Eau.

Jest bardzo drogi i tak się zastanawiam czy kupować ponownie, czy może jednak te filtry mineralne to za mało
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 17:58   #490
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88910633]Mnie bardzo podszedł (do twarzy) ten brązowy Vichy do ciała
Zużyłam dwie tuby i mnie ani razu nie zaszczypał w oczy

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


Też płaczę po wszystkich Uriage, nawet po mineralnym [/QUOTE]
ten w eko tubie? mam nieotwarty jeszcze, kupilam z myślą o skorze ciala na przyszly rok, ale ostatnio mam suchą twarz i wszystkie moje dotychczasowe ulubione filtry mnie wysuszają
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 18:01   #491
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Pomylka
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2021-09-20 o 19:37
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-20, 21:07   #492
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Używam teraz LRP Anti imperfections i niestety pod makijaż kompletnie się nie nadaje. Nie da się go całkiem zmatowić, po ok 2 godz twarz świeci się jeszcze bardziej a podkłady mi się nam ciastkują, ścierają i wchodzą w pory
Znalazłam coś, co idealnie mi się sprawdza pod tym filtrem - serum Water Gel z Nature up (w Ekozuzu). Wchłania się całkowicie, przy tym dobrze nawilża (mam skórę normalną), filtr na nim szybko staje się mniej błyszczący a podkłady się nie ważą i nie wchodzą w pory. Cudo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 10:40   #493
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość

Stosuję tretynoinę, więc nie ma żartów, codziennie stosuję filtry.(..) po tretynoinie odpadają wszelkie shaki czy inne matujące cuda.

Problem jest taki, że ten filtr został wycofany czy znacie jakiś filtr, który: 1) nie szczypie w oczy - większość mnie piecze, 2) jest nawilżający? Gdyby jeszcze nie bielił to byłby w ogóle raj.

Jeszcze napiszę, że w desperacji chciałam zamówić zachwalany filtr mineralny na amerykańskim yt EltaMD Sheer Broad Spectrum SPF50, ale kurcze drogo to by wychodziło, bo nie ma tego filtra w PL.
Również stosuje tretinoinę i przetestowałam wieeele filtrów,
EltaMD również i nie jest moim ulubieńcem zważywaszy cenę/pojemność/efekt na twarzy kiedy ściągamy z US.

Przy suchej i wrażliwej cerze (jak i oczach ) u mnie sprawdza się w okresie jesiennym/zimowym:
1. Biossance Squalane + Zinc Sheer Mineral Sunscreen
2. DRMTLGY Anti Aging Clear Face Sunscreen and Facial Moisturizer with Broad Spectrum SPF 45.

Kupuję na amerykański amazonie i mimo kosztów przesyłki/cła wychodzi taniej niż niejeden filtr dedykowany do twarzy kupowany w Polsce.

z wersji z kolorem zaś :
1. MDSolarSciences Mineral Tinted Crème SPF 30
2. DRMTLGY Anti-Aging Tinted Moisturizer with SPF 46. Universal Tint.
3. Korres Teinted Sunscreen Yoghurt SPF30 Face Cream (stosuje latem/jesień)

Całe lato stosowałam zaś filtr japoński, kremowożelowy, który nie wysusza, bez alkoholu w składzie.

OMI - Verdio UV Moisture Essence SPF 50+ PA++++
do kupienia za niecałe 10$ na yesstyle.com

niestety wiele innych przetestowanych przeze mnie filtrów podrażnia mi oczy , powoduje czerwone plamy na twarzy
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 11:16   #494
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
ten w eko tubie? mam nieotwarty jeszcze, kupilam z myślą o skorze ciala na przyszly rok, ale ostatnio mam suchą twarz i wszystkie moje dotychczasowe ulubione filtry mnie wysuszają
Jeszcze p20 kids to przyjemny typ, tylko nie wiem jak teraz z dostępnością.

Mam na myśli ten Vichy eco designed, w brązowej tubie
Jego zaleta nr 1 to dla mnie niepodrażnianie oczu, zaraz po tym bardzo podoba mi się nawilżenie. Nie próbowałam jednak tego mleczka jeszcze w okresie jesiennym, grzewczym, u mnie nadal jest po 25-30 stopni.
Na moje potrzeby bardziej nadaje się do twarzy, szyi, dekoltu niż do ciała. Do ciała wolę lżejsze, bardziej zastygające formuły, żeby noga nie kleiła mi się do drugiej nogi czy ubranie do rąk, nawilżenie bardziej doceniam na twarzy niż na ciele, no i twarzą nie przykleję się do krzesła Ten do ciała nie byłby najgorszy, ale i nie jest to mój ulubiony - raczej bym zużyła jedną tubę i wolała wrócić do czegoś lżejszego / mniej lepkiego. A tak jako na filtrze do twarzy zawiesiłam się na nim z przyjemnością, skoro zużyłam dwie tuby 200 ml i zdecydowanie kupiłabym kolejną.

Do ciała bardziej mi podszedł "podobny" Garnier eco designed, z tym że to pięćdziesiątka a nie 50+. Dla mnie wypadał odczuwalnie lżej, mniej irytował Tak się domyślam, że w tym roku kampania reklamowa była mocno nastawiona na ten filtr, moim zdaniem jest trochę przereklamowany, z Vichy znam przyjemniejsze filtry do ciała - tylko z ich dostępnością gorzej Jak gdzieś dorwę pomarańczowy Ideal Soleil z pompką, to kupię całą zgrzewkę
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 17:09   #495
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

w takim razie otwieram Vichy �� dziękuję za Twoje wskazówki ��
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 12:19   #496
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Całe lato stosowałam zaś filtr japoński, kremowożelowy, który nie wysusza, bez alkoholu w składzie.

OMI - Verdio UV Moisture Essence SPF 50+ PA++++
do kupienia za niecałe 10$ na yesstyle.com

niestety wiele innych przetestowanych przeze mnie filtrów podrażnia mi oczy , powoduje czerwone plamy na twarzy
OMG dziękuję Ci za te wszystkie polecenia, dodałam sobie linki do ulubionych i zaraz 2-3 zamówię do pierwszych testów. Mnie z polskich póki co nie podrażnia Cicaplast SPF50, ale to pewnie tylko dlatego, że teraz jestem na etapie tretynoiny 2x w tygodniu, więc skóra nie jest jeszcze tak podrażniona. Raz jeszcze przeogromnie dziękuję!
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 21:48   #497
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Dziewczyny, updateuje informacje o filtrze australian gold. Na rece wygladal na ciemny, lososiowy. Na twarzy po rozsmarowaniu sporej ilosci, wogole nie kryje, daje tylko jakby lekki blur - jak dla mnie na dzien, kiedy nie musze sie malowac - super bo delikatnie wyrownuje koloryt. Konsystenscja i tekstura na twarzy - krem ma konsystencje hmmm jakby silikonowej bazy, wogole sie nie rolluje nawet na kremach, idealny pod podklad! Makijaz wyglada na nim super. Az nie wierze ze spf 50 moze miec taka konsystencje i sie nie rollowac/ scierac razem z podkladem Szczerze polecam
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 08:50   #498
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Kochane już raz mi kiedyś pomogłyście, ja tu w ogóle muszę się zacząć regularnie udzielać, bo jestem totalną filtromaniaczką, a jakoś milczę. Tak czy siak potrzebuję pomocy na sezon jesień/zima.

Stosuję tretynoinę, więc nie ma żartów, codziennie stosuję filtry. Do tej pory nie było problemu, bo miałam swojego ulubieńca - LRP Anehtlios Ultra ten, który można też pod oczy stosować. I faktycznie mogłam, nie łzawiły mnie, krem był nawilżający, co jest dla mnie bardzo istotne, bo po tretynoinie odpadają wszelkie shaki czy inne matujące cuda.

Problem jest taki, że ten filtr został wycofany
czy znacie jakiś filtr, który: 1) nie szczypie w oczy - większość mnie piecze, 2) jest nawilżający? Gdyby jeszcze nie bielił to byłby w ogóle raj.

Testuję tego sporo i niestety tak jak kiedyś pisałam nowy Vichy ten przeciwzmarszczkowy mi nie podszedł, Age correct LRP tak mnie piecze, że wychodzą mi czerwone plamy na twarzy. Garnier wersja ala shaka sprawdzał się u mnie teraz, ale na jesień/zimę będzie za lekki. Testuję Uriage Bariesun - mogę go stosować jedynie na czoło i brodę, jak dam na poliki to z oczu płyną łzy Help.

Jeszcze napiszę, że w desperacji chciałam zamówić zachwalany filtr mineralny na amerykańskim yt EltaMD Sheer Broad Spectrum SPF50, ale kurcze drogo to by wychodziło, bo nie ma tego filtra w PL.

który jest wycofany?
https://www.laroche-posay.pl/antheli...eam-spf50-plus


ten co wkleiłam? to mój ulubiony
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-23, 11:47   #499
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, updateuje informacje o filtrze australian gold. Na rece wygladal na ciemny, lososiowy. Na twarzy po rozsmarowaniu sporej ilosci, wogole nie kryje, daje tylko jakby lekki blur - jak dla mnie na dzien, kiedy nie musze sie malowac - super bo delikatnie wyrownuje koloryt. Konsystenscja i tekstura na twarzy - krem ma konsystencje hmmm jakby silikonowej bazy, wogole sie nie rolluje nawet na kremach, idealny pod podklad! Makijaz wyglada na nim super. Az nie wierze ze spf 50 moze miec taka konsystencje i sie nie rollowac/ scierac razem z podkladem Szczerze polecam
Aktualnie ma 3 wersje kolorystyczne, kiedyś była tylko jedna. Faktycznie wersja fair-light jest jasna, łososiowa z różowymi podtonami i kolorystycnzie dawała radę nawet na mojej cerze ze zdecydowanie żółtymi podtonami.
Zachwycałam się nią krótko , bo po tygodniu stosowania bardzo mnie przesusza. Robiłam parę podejść i zawsze to samo. Moja przyjaciółka i córka również zauważyły przesuszanie przy regularnym stosowaniu. Koleżanka o cerze mieszanej w kierunku tłustej używa od paru lat i jest zadowolona.
Posiadaczki cer suchych/ normalnych stosujących tretinoinę nie sądzę, żeby na dłuższą metę mołgy używać
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 20:09   #500
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
który jest wycofany?
https://www.laroche-posay.pl/antheli...eam-spf50-plus


ten co wkleiłam? to mój ulubiony
Dokładnie ten, tak mi sie wydaje, że wycofują, bo nigdzie go nie idzie dostać, gdzieniegdzie jest jeszcze wersja barwiąca. Porażka jakaś, to był mój ukochany filtr.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 05:50   #501
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Dokładnie ten, tak mi sie wydaje, że wycofują, bo nigdzie go nie idzie dostać, gdzieniegdzie jest jeszcze wersja barwiąca. Porażka jakaś, to był mój ukochany filtr.
o nie

a może jest dziura posezonowa.... - zawsze sie mniej filtrów sprzedaje po sezonie i zwykle chwilowo nie ma całego asortymentu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 08:23   #502
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o nie

a może jest dziura posezonowa.... - zawsze sie mniej filtrów sprzedaje po sezonie i zwykle chwilowo nie ma całego asortymentu
Od lat tak było.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 17:42   #503
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Od lat tak było.
tak, tak - dlatego mówię, ze moze to fałszywy alarm
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 14:37   #504
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

LRP ultra nie jest wycofany, właśnie odebrałam paczkę z nim etykieta się nieznacznie zmieniła i chyba była mała reformulacja (zabrali m.in oktokrylen, ale moze to już wcześniej, bo to moja pierwsza tubka tym roku).
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 18:19   #505
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
LRP ultra nie jest wycofany, właśnie odebrałam paczkę z nim etykieta się nieznacznie zmieniła i chyba była mała reformulacja (zabrali m.in oktokrylen, ale moze to już wcześniej, bo to moja pierwsza tubka tym roku).
a skąd zamawiałaś?
mam nadzieję, że nie zmieniła sie konsystencja
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 08:35   #506
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a skąd zamawiałaś?
mam nadzieję, że nie zmieniła sie konsystencja
Z mydermacenter
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 13:10   #507
dabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 10
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Przy Izoteku w czasie lata mojej córce bardzo dobrze sprawował się Heliocare Advanced Cream 50, dobrze nawilżał i super chronił (przy częstej reaplikcji w Turcji - nie jest wodoodporny i po basenie trochę spływał, skóra była nietknięta kolorem i w świetnej kondycji).

Może przy tretinionie też się sprawdzi, dam znać za jakiś czas, bo kupiłam ją sobie właśnie w Turcji, ale na razie wprowadzam retinal G&G Game 5/10. Tret tak za 1,5-2 mce wejdzie do pielęgnacji.

Ja teraz używam Eucerin Sun Protection Pigment Control SPF50+ - jest dla mnie bardzo komfortowy, jak krem (pod daję tylko własnorobione serum HA+B5+ śluz ślimaka+betaglukan+ekstra kt z wąkrotki+NMF).

Wcześniej pisałam, że w wakacje Heliocare oil free też był super,ale teraz przeszłam na treściwsze kremy ze względu na retinoidy.
dabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 15:44   #508
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
LRP ultra nie jest wycofany, właśnie odebrałam paczkę z nim etykieta się nieznacznie zmieniła i chyba była mała reformulacja (zabrali m.in oktokrylen, ale moze to już wcześniej, bo to moja pierwsza tubka tym roku).
Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Z mydermacenter
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 20:25   #509
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Z mydermacenter
OMG dziękuję!! Nie ma go praktycznie na całym necie, nawet na Notino jest tylko wersja koloryzująca, z Lookfantastic nie chciałam zamawiać, także extra, że znalazłaś. Ciekawe kiedy wróci do szerszej sprzedaży i do aptek.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 21:17   #510
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
OMG dziękuję!! Nie ma go praktycznie na całym necie, nawet na Notino jest tylko wersja koloryzująca, z Lookfantastic nie chciałam zamawiać, także extra, że znalazłaś. Ciekawe kiedy wróci do szerszej sprzedaży i do aptek.

Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 17:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.