DermaPen stamp MyM - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-27, 09:19   #301
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wiesz wszystko zależy od tego czy masz czas na czekanie możesz nawet do 2miechów poczekać. A jak masz czas to zamawiaj z alli będzie taniej i dołożysz do ampułek te 2stówy
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 14:59   #302
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot Ja będę brała Dermapena z Polski, a powód jest tylko jeden, od jakiegoś czasu przestały mi przychodzić rzeczy z Ali, co najlepsze niektóre docierają do Polski, ale nie do mnie. A, ze to takie pierdólki, to nie chciało mi się iść na pocztę użerać. Moje ostatnie zamówienie zostało doręczone do obcych ludzi, którzy mnie znaleźli na FB, zeby mi to oddać. Wiem, że oni oddają kasę, ale po 2-3 tyg, to ja chcę sprzęt, a nie kasę
Jeżeli chcesz mega rozjaśnienie bez wylinki to PRX-T33 był u mnie sztos. Tak mi to rozjaśniło twarz (zazwyczaj mam taką różowawą, podrażnioną, przebarwienia po krostkach), że jak kumpela mnie zobaczyła to mówi: co ty taka blada? Przyjelam to jak komplement
A z tym kompendium wiedzy to serio by się przydało ale narazie nie mam na to pomysłu, chociaż myslę, że najłatwiejszy by był Pinterest, wystarczy dodać screena ampułki ktorej się użyło i dosłownie napisać na screenie krótko jakąs pomocną informację. Przynajmniej te polecane ampułki by były w jednym miejscu (może nasze modele dermapenów tez). Co myślicie?
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 15:31   #303
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziś o nim pisałam na innym wątku. Już miałam w koszyku, ale jedyna opinia online jaka znalazłam, to, ze owszem, jest wylinka, ale skóra nie ciemnieje. Czyli to znowu sprawa indywidualna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-27, 15:40   #304
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Przykładowy post na Pinterest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210927_163933.jpg (138,1 KB, 45 załadowań)
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-28, 20:37   #305
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Myśle ze można by wrzucać tu i tam. Tu, żeby mogły korzystać osoby przeglądające forum, a tam dla tych, które są w temacie i chcą mieć wszystko do kupy bez szukania. Moznaby tez wrzucać zdjęcia efektów np części twarzy/ ciała jeśli zabieg był robiony na konkretna bolączkę. Chciałabym podziałać na brzuchu czy udach np i myśle czy tu roller nie będzie wygodniejszy?
Procedura wyglada tak, ze zakłada się folder chyba prywatny i zaprasza do niego konkretnych użytkowników.
Wystraszyłyście mnie z tym Ali. Idzie do mnie z 15 rzeczy. Od wczoraj są w Polsce. Cały czas myśle - A6 z Polski za ok 480 i mieć opcje lekkiego dopigmentowania swoich szybko plowiejacych brwi, czy M8 za 300 i wybić sobie ze łba dotykanie brwi Ale kurcze tatuaże bym w sumie chętnie poćwiczyła. W końcu zawodowo kiedyś rysowałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 08:45   #306
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Myśle ze można by wrzucać tu i tam. Tu, żeby mogły korzystać osoby przeglądające forum, a tam dla tych, które są w temacie i chcą mieć wszystko do kupy bez szukania. Moznaby tez wrzucać zdjęcia efektów np części twarzy/ ciała jeśli zabieg był robiony na konkretna bolączkę. Chciałabym podziałać na brzuchu czy udach np i myśle czy tu roller nie będzie wygodniejszy?
Procedura wyglada tak, ze zakłada się folder chyba prywatny i zaprasza do niego konkretnych użytkowników.
Wystraszyłyście mnie z tym Ali. Idzie do mnie z 15 rzeczy. Od wczoraj są w Polsce. Cały czas myśle - A6 z Polski za ok 480 i mieć opcje lekkiego dopigmentowania swoich szybko plowiejacych brwi, czy M8 za 300 i wybić sobie ze łba dotykanie brwi Ale kurcze tatuaże bym w sumie chętnie poćwiczyła. W końcu zawodowo kiedyś rysowałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam A1-C, też ma opcję permanetnego i też mnie kuszą brwi...Mam w planie już długo zrobienie brwi, ale nie mam czasu, a przez myśl mi właśnie przeszło aby samemu to zrobić-jedyne moje obawy to dobór koloru tak aby później barwnik nie robił się czerwony czy rudy...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 11:34   #307
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ciepły ponoć zejdzie zawsze na rudo. Ja mam o tyle łatwo, ze kształt jest. Wymagają tylko dopigmentowania. Do tego ręka może już drewniana, ale całe studia siedziałam przy sztaludze. Pocwiczylabym oczywiście na skórkach najpierw, bo nie jestem przekonana do formy robienia sobie tego na twarzy. Komuś pewnie zrobiłabym o wiele lepiej.
Zamówiłam, ma być u mnie do 6pazdziernika. Teraz kliknąć preparat i igły. Ogladalam się za Dermaheal SB bodajże. Ten na plamy pigmentacyjne.
Kto wie, może nowy zawód odkryję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-29, 12:05   #308
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot stosowałaś kiedy kolwiek arbutyne? Pytam bo ten Dermaheal ma go w składzie...ja wczoraj robiłam dermapenem tą ampułkę, strasznie szybko się wchłaniała, prawie zero poślizgu a dzisiaj mega burak na twarzy jak po pierwszym nakłuwaniu dermapenem. Mam nadzieję, że mi to zejdzie do piątku. Nie wiem od czego tak mocne zaczerwienienie czy arbutyna czy co ale o niej tylko doczytałam, że może uczulać opuchnięta nie jestem.
Jestem nawet mocno czerwona na nosie gdzie robiłam na głębokości 0,75mm.
Poniżej link do insta jak wygląda twarz po tym, taka zaogniona.
https://www.instagram.com/p/COX5I-CK..._web_copy_link
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 20:06   #309
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki za recenzję
Jestem alergikiem, a chciałam zacząć od przebarwień po wypryskach. To mój najwiekszy problem. Po nim tradzik, rozszerzone pory, a zmarszczki to jakos tak zupełnie na końcu. Bardzej bym się ponawilżała.
Kliknęłam pena, lidokainę w kremie, zaraz kliknę kartridże i zostaje wybór preparatu. Co jeszcze powinnam mieć? Jakiś krem łagodzący po?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-29, 20:16   #310
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję
Jestem alergikiem, a chciałam zacząć od przebarwień po wypryskach. To mój najwiekszy problem. Po nim tradzik, rozszerzone pory, a zmarszczki to jakos tak zupełnie na końcu. Bardzej bym się ponawilżała.
Kliknęłam pena, lidokainę w kremie, zaraz kliknę kartridże i zostaje wybór preparatu. Co jeszcze powinnam mieć? Jakiś krem łagodzący po?
Jak robilam Dermapena w gabinecie to nakadali mi taka maske w plachcie po zabiegu:
https://image.ceneostatic.pl/data/pr...cie-1x-25g.jpg
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 04:03   #311
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wyczytalam, że Cicalfate się nada. Antybakteryjny i przyspiesza gojenie. Maski kolagenowe chyba mają podbijac efekt zabiegu, a mnie chodziło o kołderkę i pielęgnację PO. Szczególnie, że tu sie na czysto nie da. Raz, że dotykam twarzy, dwa - w domu kilka zwierzaków.
Czytam o azeloglicynie. Jak zwykle po nocy Faktycznie brzmi swietnie i już miałam klikać acne derm, ale zatem zamawiam to, bo mogę ją dodać do kremu i faktycznie jak nic 10x taniej Lubimy taniej, bo możemy mieć więcej

PRX T33 też zamówiłam. Dawno go chciałam wypróbować.

Co ile stosujecie najczęściej nakłuwania powyżej 0,5cm? 4 tyg?

A w temacie Offtopowym, moje domowe poczynania fryzjerskie:
Kolor: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1632692181
Pielęgnacja (przed odswiezaniem koloru, stan włosa w swietle dziennym): https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1632237673

Za taką fryzurę płaciłam u stylisty rok temu 500zł i dostawałam skrętu karku na myjce oraz kota z nudów, podziwiając swoje straszne odbicie w lustrze. W tych lustrach z farba na łbie zawsze wygląda się jak pomiot szatana
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-30, 06:53   #312
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot mi wczoraj bardzo ukoiła skórę ta maska, kiedyś ją wrzuciłam do koszyka żeby dopchać(bo smart ) przestało piec i miałam spokój.
Glamfox Nawilżająco-kojąca maska do skóry suchej
Tania więc będę robić zapas jej na pewno.

Tak po zabiegu najlepiej używać jakiegoś kremu przystosowanego do tego typu zabiegów, chyba doczytałaś Avene Cicalfate Post Acne.

Na głębokość 0,5mm raz na tydzień/półtorej tygodnia. Na głębokość 2mm 4tygodnie z tego co ja czytałam i tak też robię. Na 0,5mm to takie dostarczenie składników do naskórka mogłabym rzec nie występowało u mnie żadne zaczerwienienie i złuszczanie.

Polecam Tobie na przebarwienia coś z PDRN, albo Curenex albo Kiara Reju dają bardzo dobry poślizg i skóra meeega się rozświetla przy tym. Curenex łatwiejszy do pobierania bo jest w fiolce.

Co do włosów ja dzisiaj planuje zrobić odrost i na całość nałożyć z Alfaparfu 7MRC i 9MRC zmieszany hehe wtopię się w jesień



O jaaaa marzy mi się taki dłuższy bob ale zawsze miałam długie włosy do pasa w dodatku są z natury falowane...Twoje wyglądają na dociążone i chyba nie ma problemu z kręceniem co?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-09-30 o 06:55
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 08:01   #313
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Czytałam, że je polecałaś na wątku o mezo Zaraz sobie zerknę te maskę.

Dociążam od polowy ucha olejowaniem na odzywkę i Cantu aktywatorem skrętu, a później ze 2-3 minuty suche ukladam na szczotce. Robiłam próby wydobycia fal ale... chyba jednak nie mam falowanych. Wychodzą mi geometryczne wygniecenia. Z drugiej strony te moje od połowy się puszą Tylko może to efekt dekoloryzacji?

Piekny ten rudy róż
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 10:01   #314
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

Robiła któraś z Was zabieg w domu z Retix C? Ja wczoraj go sobie zrobiłam, dziś na twarzy jeszcze nic mi się nie dzieje, normalnie nałożyłam podkład rano przed praca, czuję tylko ze twarz jest ściągnięta. Mogę ją już jakoś dziś po pracy nawilżyć, czy zostawić nie nakładając nic ?
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 14:14   #315
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Yonka87 po pracy zmyj makijaż wiadomo cała pielęgnacja ale coś delikatnego nawilżającego nałóż na buzie, oczywiście bez kwasów w składzie bo Cie podrażni. Jak masz maseczki w płachcie nawilżające to też możesz użyć. Jak buzia ściągnięta to będzie prawdopodobnie złuszczanie, zapewne minimalne

Doszła mi paka z hydrolatem z róży, zmieszałam z kwasem hialuronowym dodałam kilka półproduktów kojących i odbudowujących i za niedługo nakładam grubą warstwę.
Gdzieś mi wyskoczyło, że polecają po zabiegach używanie masek żelowych z hydrolatu z róży z kwasem a ,że są drogie za marne ml postanowiłam sama zrobić i wyszło pare zł za słoiczek
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 17:29   #316
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziękuję za odpowiedź jak zmyłam makijaz to się przerazilam moja twarzą, cała czerwona i jeszcze bardziej napięta, aż mi się wszystkie zmarszczki wygladzily 😂 do pielęgnacji twarzy używam kremów z Dermedic, trochę ułożyłam mojej skórze, ale coś czuję że jutro dopiero złuszczanie mi się zacznie. Pozdrawiam
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 08:16   #317
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
(...)

Co ile stosujecie najczęściej nakłuwania powyżej 0,5cm? 4 tyg?

A w temacie Offtopowym, moje domowe poczynania fryzjerskie:
Kolor: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1632692181
Pielęgnacja (przed odswiezaniem koloru, stan włosa w swietle dziennym): https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1632237673

Za taką fryzurę płaciłam u stylisty rok temu 500zł i dostawałam skrętu karku na myjce oraz kota z nudów, podziwiając swoje straszne odbicie w lustrze. W tych lustrach z farba na łbie zawsze wygląda się jak pomiot szatana
Super kolor!!!
Ps.Ja nie moge znieść swojego wygladu w tym "fartuszku " pod szyję

Dobra.A tak na serio.Jutro ostania impreza weekendowa i koniec zabawy-musze zrobić pierwszy zabieg. Myślałam nad zakupem tego kremu do znieczulenia TKTX 39.8% , ale zastanawiam się czy jest coś co szybciej działa?Nie musi tak mocno znieczulać , bo mam wysoki próg bólu,tylko żebym tego nie musiała trzymac tak długo...

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-01 o 08:36
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 08:38   #318
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka a na jaką głębokość planujesz się nakłuwać?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 08:56   #319
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka a na jaką głębokość planujesz się nakłuwać?
Chyba zacznę od najmniejszej, tak dla rozeznania
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-01, 09:06   #320
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

To nie potrzebne Tobie żadne znieczulenie. Ze znieczuleniem możesz zacząć od 1mm jak masz znośny próg bólu. A później to nakładać na pół godziny krem.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 09:41   #321
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
To nie potrzebne Tobie żadne znieczulenie. Ze znieczuleniem możesz zacząć od 1mm jak masz znośny próg bólu. A później to nakładać na pół godziny krem.
Dobrze wiedzieć A od jakiej głębokości pojawia się złuszczanie?czy od każdej?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 10:02   #322
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zależy od preparatu, od skóry od głębokości, różnie tu jest i ciężko określić. Na tam małej głębokości powinno wystąpić złuszczanie niewidoczne dla oka
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 10:52   #323
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Zależy od preparatu, od skóry od głębokości, różnie tu jest i ciężko określić. Na tam małej głębokości powinno wystąpić złuszczanie niewidoczne dla oka
DziękiA jesli wystąpi łuszczenie, to czy cos z tym robić (delikatnie pomagać)?Boję się że bez pomocy ten martwy naskórek może spowodować jakiś wysyp pryszczy
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 14:10   #324
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
DziękiA jesli wystąpi łuszczenie, to czy cos z tym robić (delikatnie pomagać)?Boję się że bez pomocy ten martwy naskórek może spowodować jakiś wysyp pryszczy
Niczym nie pomagaj, nawet nie trzyj zbyt mocno buzi przy myciu albo przy wcieraniu kremu. Skórki same poodpadają jak zostaną zmiękczone. Tym bardziej nie myśl o peelingach enzymatycznych, gruboziarnistych i maseczkach wszelkiego typu do zmywania typu glinki, błota.
Jak będziesz miała wysyp tzn że tak powinno być skóra ma prawo wtedy się zbuntować i wypryszczyć jak jest tendencja.

Ja sama mam gargulca teraz pod nosem i na brodzie, w dodatku powstało mi zimno również na brodzie, tłumaczę sobie, że tak miało być, nie miałam wpływu na to
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 14:42   #325
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Niczym nie pomagaj, nawet nie trzyj zbyt mocno buzi przy myciu albo przy wcieraniu kremu. Skórki same poodpadają jak zostaną zmiękczone. Tym bardziej nie myśl o peelingach enzymatycznych, gruboziarnistych i maseczkach wszelkiego typu do zmywania typu glinki, błota.
Jak będziesz miała wysyp tzn że tak powinno być skóra ma prawo wtedy się zbuntować i wypryszczyć jak jest tendencja.

Ja sama mam gargulca teraz pod nosem i na brodzie, w dodatku powstało mi zimno również na brodzie, tłumaczę sobie, że tak miało być, nie miałam wpływu na to
Ok, ogólnie nie mam tendencji do wysypów(np. po kwasach), ale wolę wiedziec co mnie może spotkaćZdecydowałam się na LIDO-CARE CREAM (10%) i Apis Dermasoft żel. Teraz tylko pozstaje mi wybrać co idzie na pierwszy ogień:Pink Glow, Dermaheal SB czy Dermaheal HSR....?Chciałam zacząć od czegoś słabszego.Co jest z tych trzech, że tak powiem, najdelikatniejsze, dające najmniejszego "buraka" na twarzy..?Pod oczy czeka też RRS® HA Eyes i igła nanosoft...no tylko się boję. Czy mogę tę ampułkę "wprowadzić" jakimś delikatnym kartridżem czy jednak lepiej igłą?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 14:51   #326
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka lepiej weź Dermaheal HSR nie czytałam i nie widziałam w necie buraka po nim. A ten pod oczy to wiadomo lepiej pod oczy zadziała jak podasz Nanosoft, ale jak nie dasz rady ''ucząc się'' to normalnie dermapenem rozprowadź pod oczami. Jednak najpierw bym poćwiczyła igłą bo troszkę potrzeba wprawy by nie było ubytków
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 21:40   #327
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jakich ubytków? To groźnie brzmi

Ja nie wzięłam na razie nic pod oczy. Mam Dermaheal LL na uda, SB i HSR na twarz. Okolicy oka nie mozna zrobić 0,25mm?
Miałam nakładany do usuwania tatuażu, które boli jak sto smoków Neo-Cain w żółtym słoiku i był genialny. Nic nie czułam.

Myślałam o Dermaheal Dark Circle Solution, jest może coś skuteczniejszego?

Przyszedł pen z Ali, wzięłam wysyłkę z PL i dotarł w dwa dni. Jeszcze go nie sprawdziłam, ale kod po zeskanowaniu mówi, że to oryginał Zastanawiam się jak to możliwe.

Jestem po PRX T33. Ani nie widzę efektów, ani nie było pieczenia, ot skóra milutka jak po zwykłym peelingu. Zero zaczerwienień w trakcie. Sam zabieg przyjemny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-4639(1).jpg (145,9 KB, 52 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 07:27   #328
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jakich ubytków? To groźnie brzmi

Ja nie wzięłam na razie nic pod oczy. Mam Dermaheal LL na uda, SB i HSR na twarz. Okolicy oka nie mozna zrobić 0,25mm?
Miałam nakładany do usuwania tatuażu, które boli jak sto smoków Neo-Cain w żółtym słoiku i był genialny. Nic nie czułam.

Myślałam o Dermaheal Dark Circle Solution, jest może coś skuteczniejszego?

Przyszedł pen z Ali, wzięłam wysyłkę z PL i dotarł w dwa dni. Jeszcze go nie sprawdziłam, ale kod po zeskanowaniu mówi, że to oryginał Zastanawiam się jak to możliwe.

Jestem po PRX T33. Ani nie widzę efektów, ani nie było pieczenia, ot skóra milutka jak po zwykłym peelingu. Zero zaczerwienień w trakcie. Sam zabieg przyjemny.
A skąd kupowałaś? Ja tez brałam z Ali, ale dostałam bez pudełka 🧐 gdzie masz kod?
Ja tylko kartidze kupuje w pl, bo te z Ali wydaja mi sie bardziej tępe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 09:23   #329
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ali wysyłka z PL. Dostałam ofoliowane pudełko z naklejką z kodem i zdrapką do tegoż na boku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Jak się przyjrzysz to na kawałeczku boku który widać wyzej jest właśnie ta naklejka z QR


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 20:06   #330
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ali wysyłka z PL. Dostałam ofoliowane pudełko z naklejką z kodem i zdrapką do tegoż na boku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Jak się przyjrzysz to na kawałeczku boku który widać wyzej jest właśnie ta naklejka z QR


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam bez pudełka wiec pewnie podróba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.