Zakupy na Vinted - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-18, 16:06   #2731
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
to jest jakaś masakra. Ja sprzedaję płaszcz nowy, z metką , z ceną na metce 399 zł za 100 zł. Dostałam propozycję zakupu za 45 zl-porażka.
Ja wystawiłam kiedyś spodnie za 8zl i dostałam wiadomość "jak Pani zejdzie na 4 zł to biorę od razu"🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 18:58   #2732
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
to jest jakaś masakra. Ja sprzedaję płaszcz nowy, z metką , z ceną na metce 399 zł za 100 zł. Dostałam propozycję zakupu za 45 zl-porażka.
a próbowałaś sprzedać płaszcz na Allegro ? tam rzadko zdarzają się takie propozycje , a jeśli są to nie aż takie żenujące
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 18:59   #2733
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
to jest jakaś masakra. Ja sprzedaję płaszcz nowy, z metką , z ceną na metce 399 zł za 100 zł. Dostałam propozycję zakupu za 45 zl-porażka.
to faktycznie masakra
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 19:59   #2734
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie bawią wiadomości na Olx "Jaka cena ostateczna?". Ostatnio mam takich wysyp.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 20:22   #2735
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zakupy na Vinted

dziwne, to co piszecie. u mnie kupują, a nie dyskutują i wcale nie mam niskich cen.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-18, 22:39   #2736
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Jeszcze nigdy się nie targowałam. Jeśli cena mi pasuje, to kupuję, jeśli nie, to szukam taniej.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Tak swoją drogą - nie wiem jak u Was, ale u mnie bez zmian jeśli chodzi o punkty Orlenu na mapie - tylko 3 i to wcale nie blisko mnie, reszta to paczkomaty i to też nie wszystkie i nie te najbliżej.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Jaja jakieś, kupiłam kolejną rzecz i pokazało mi zupełnie inne punkty - w tym dużo paczek Orlen (ale nadal nie te koło mojego domu) i tylko jeden paczkomat
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 04:13   #2737
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy się nie targowałam. Jeśli cena mi pasuje, to kupuję, jeśli nie, to szukam taniej
Targuję się tylko jak sprzedawca ma w opisie, że ceny są propozycją.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 07:07   #2738
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
a próbowałaś sprzedać płaszcz na Allegro ? tam rzadko zdarzają się takie propozycje , a jeśli są to nie aż takie żenujące
na Allegro Lokalnie miałam wystawiony inny płaszcz ale nic nie szło. Nawet żadnych zapytań, nic. Może spróbuję ten wystawić, co mi szkodzi? Mam też wystawiony na olx, jest kilka polubień to może coś ruszy. Na olx już parę rzeczy udało mi się sprzedać, czasem są propozycje zejścia z ceny ale akceptowalne-nie to co na vinted
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 07:12   #2739
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja mam czasem od pań, które mają stare, poliesrtowe koszulki no name z lumpeksu powystawiane po 100zł propozycje w stylu wystawiam coś za 50zł czy za 100zł "dam 20zł". Zawsze mam ochote napisac, że to odważne jak na kogoś, kto wystawia po 100zł szmaty z koszy po złotówce. Oczywiście to Grazynki z OLX, więc nie piszę tlyko o ciuchach. Jak mi ktoś proponuje 50zł za 9kg mokrej karmy dla kota, to sorry, ale wolę nakarmić bezdomne, a ona niech idzie do sklepu kupić saszetki po 4,50 za sztukę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-01-19 o 07:16
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 07:28   #2740
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja mam czasem od pań, które mają stare, poliesrtowe koszulki no name z lumpeksu powystawiane po 100zł propozycje w stylu wystawiam coś za 50zł czy za 100zł "dam 20zł". Zawsze mam ochote napisac, że to odważne jak na kogoś, kto wystawia po 100zł szmaty z koszy po złotówce. Oczywiście to Grazynki z OLX, więc nie piszę tlyko o ciuchach. Jak mi ktoś proponuje 50zł za 9kg mokrej karmy dla kota, to sorry, ale wolę nakarmić bezdomne, a ona niech idzie do sklepu kupić saszetki po 4,50 za sztukę.
tak, to prawda. Zgadzam się bo z ciekawości przeglądam profil osoby która takie śmiałe propozycje składa i faktycznie...bardzo często jest tak jak piszesz.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 09:58   #2741
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

A ja się targuję, ale jeśli uważam, że cena jest, moim zdaniem , zbyt wysoka. Ale ja kupuję rzeczy nowe z metkami droższych firm i przez Kup Teraz, więc wtedy też płacę więcej, im wyższa cena, wiadomo tej prowizji. Ale nie jest to targowanie się typu pół ceny proponowanej tylko kilkanaście-dziesiąt zł, ale też sprzedający często sam proponuje sporą zniżkę, np. sukienkę nową z metkami z massimo ze starej kolekcji niedawno kupiłam z 290 zł za 249 zł
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 12:26   #2742
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ta Paczka Orlen to jakiś niewypał wg mnie. Też mi nie pokazuje punktów odbioru czy nadań. W aplikacji nadal mam przy grudniowych paczkach status, że są w drodze do punktu odbioru, nigdy nie dostałam smsa z kodem odbioru - dobrze, że można go podejrzeć w aplikacji i że od Olx dostałam info, że są już w kiosku, bo bym tych paczek nie odebrała chyba nigdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdy masz apke to nie przychodzą już smsy. To samo jest z Inpostem - od czasu zainstalowani apki dostaje kody tylko na apke. Natomiast przychodzą jeszcze maile o statusie paczki - zarówno z Inpost jak i Orlen.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2022-01-19 o 12:27
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 13:16   #2743
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Gdy masz apke to nie przychodzą już smsy. To samo jest z Inpostem - od czasu zainstalowani apki dostaje kody tylko na apke. Natomiast przychodzą jeszcze maile o statusie paczki - zarówno z Inpost jak i Orlen.
Mam aplikację, dostaję smsy z kodami odbioru, za to w aplikacji ich nie widziałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 13:20   #2744
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
na Allegro Lokalnie miałam wystawiony inny płaszcz ale nic nie szło. Nawet żadnych zapytań, nic. Może spróbuję ten wystawić, co mi szkodzi? Mam też wystawiony na olx, jest kilka polubień to może coś ruszy. Na olx już parę rzeczy udało mi się sprzedać, czasem są propozycje zejścia z ceny ale akceptowalne-nie to co na vinted
myślałam o Allegro normalnym , na lokalnym to ciężko sprzedać nową rzecz , bo tam głównie używane ciuchy są i ludzie chcą tam tanio kupować .
Cena na metce to jedno , ale jeśli rzecz jest nieładna , to też nikt nie będzie zainteresowany za dobrą cenę .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 16:41   #2745
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
myślałam o Allegro normalnym , na lokalnym to ciężko sprzedać nową rzecz , bo tam głównie używane ciuchy są i ludzie chcą tam tanio kupować .
Cena na metce to jedno , ale jeśli rzecz jest nieładna , to też nikt nie będzie zainteresowany za dobrą cenę .
Ja już całkiem zrezygnowałam z normalnego allegro, usunęłam prawie 100 ofert, a sprzedawałam kilkanaście lat.
Wymogi dla zwykłego "Kowalskiego" z księżyca jak np. konieczność wpisania kodu EAN, wysoka prowizja, opłata za utrzymanie oferty (to można obejść i sprawdzać co jakiś czas kiedy się zbliża, ale właśnie pilnowanie, usuwanie oferty i wystawianie jeszcze raz jest upierdliwe).

No i nie ukrywajmy, że najchętniej kupowanie są przedmioty ze Smartem, a żeby sprzedający miał taką możliwość, musi spełnić kilka warunków a od niedawna także częściowo pokryć tego smarta .



Z Allegro chcą zrobić platformę dla "profesjonalnych" sprzedających, dla "zwykłych" ma być właśnie Lokalnie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2022-01-19 o 16:43
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 20:27   #2746
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Gdy masz apke to nie przychodzą już smsy. To samo jest z Inpostem - od czasu zainstalowani apki dostaje kody tylko na apke. Natomiast przychodzą jeszcze maile o statusie paczki - zarówno z Inpost jak i Orlen.
U mnie to się nie klei, nie dostałam nigdy maila, smsa, jakiejkolwiek informacji o statusie orlen paczki. A aplikację zainstalowałam dopiero jak zaczęłam szukać tych paczek, bo Olx wysłał mi wiadomość że są do odbioru. I faktycznie były w kiosku, chociaż wg aplikacji nadal (przez 1,5mca!) są w drodze do punktu odbioru. 🤷☠♀️🤷☠♀️

Jeszcze wracając do targowania - ja wszędzie proponuję niższe ceny, a nauczyło mnie tego, cóż, samo Vinted i Olx. 🤷☠♀️ Jak wystawiałam pierwsze rzeczy, to dałam im taką cenę, za jaką chciałam sprzedać. A tu nagle wysyp niższych propozycji. Teraz wystawiam za ciut więcej, żeby mieć z czego zejść. Ale też umówmy się - nie handluję perełkami, tylko ubrankami po niemowlaku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 20:29   #2747
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja normalnie dostaję smsy, że mam do odbioru paczkę Orlen - nawet dzisiaj.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-19, 20:33   #2748
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Jeszcze wracając do targowania - ja wszędzie proponuję niższe ceny, a nauczyło mnie tego, cóż, samo Vinted i Olx.
Ja tak samo, też nauczyłam się tego z tych portali. Prawie każdy pyta mnie o obniżkę, czasem nawet taka śmieszna typu 1zl więc też zaczęłam tak robić. No może o 1 zł nie pytam, ale zdażyło mi się pytać o 5zl.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-20, 06:43   #2749
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja już całkiem zrezygnowałam z normalnego allegro, usunęłam prawie 100 ofert, a sprzedawałam kilkanaście lat.
Wymogi dla zwykłego "Kowalskiego" z księżyca jak np. konieczność wpisania kodu EAN, wysoka prowizja, opłata za utrzymanie oferty (to można obejść i sprawdzać co jakiś czas kiedy się zbliża, ale właśnie pilnowanie, usuwanie oferty i wystawianie jeszcze raz jest upierdliwe).

No i nie ukrywajmy, że najchętniej kupowanie są przedmioty ze Smartem, a żeby sprzedający miał taką możliwość, musi spełnić kilka warunków a od niedawna także częściowo pokryć tego smarta .



Z Allegro chcą zrobić platformę dla "profesjonalnych" sprzedających, dla "zwykłych" ma być właśnie Lokalnie.
tak, na zwykłym allegro osoba fizyczna to obecnie nie ma czego szukać. Nawet ja nie widuję takich ofert, każda jaką przeglądam jest od firmy.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-20, 08:32   #2750
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Gdy masz apke to nie przychodzą już smsy. To samo jest z Inpostem - od czasu zainstalowani apki dostaje kody tylko na apke. Natomiast przychodzą jeszcze maile o statusie paczki - zarówno z Inpost jak i Orlen.
Tylko ja mam z tym Orlenem problem?
W sensie z apka? Dobrze,że vinted wysyła powiadomienia,że paczka Orlen do odbioru, bo tak to bym nic nie odebrała.

Mam w aplikacji 6 paczek "w drodze"- już od miesiąca, dodam, że wszystkie.juz dawno odebrane a w aplikacji "nadal w drodze"🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-20, 10:06   #2751
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tylko ja mam z tym Orlenem problem?
W sensie z apka? Dobrze,że vinted wysyła powiadomienia,że paczka Orlen do odbioru, bo tak to bym nic nie odebrała.

Mam w aplikacji 6 paczek "w drodze"- już od miesiąca, dodam, że wszystkie.juz dawno odebrane a w aplikacji "nadal w drodze"🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest tak samo. 🤷☠♀️🤷☠♀️ Pisałam o tym wyżej. Reinstalacja apki nic nie pomaga. Dobrze, że Vinted/Olx wysyła powiadomienia, bo można się naciąć czekając i czekając.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-20, 10:07   #2752
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tylko ja mam z tym Orlenem problem?
W sensie z apka? Dobrze,że vinted wysyła powiadomienia,że paczka Orlen do odbioru, bo tak to bym nic nie odebrała.

Mam w aplikacji 6 paczek "w drodze"- już od miesiąca, dodam, że wszystkie.juz dawno odebrane a w aplikacji "nadal w drodze"🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam to samo w aplikacji, dodatkowo dwie paczki mi zaginęły, dlatego zupełnie zrezygnowałam z tej formy dostawy - ani nie sprzedaję, ani nie kupuję z paczką Orlen, bo mnie ostro wkurzają
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-23, 23:08   #2753
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Wiadomo w końcu dlaczego przy niektórych rzeczach na olx jest ta opłata serwisowa, a przy niektórych nie? I to w tej samej kategorii, bo akurat przeglądam kosmetyki.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 17:21   #2754
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Opis, że buty nie posiadają śladów użytkowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 1643036139.jpeg (95,7 KB, 119 załadowań)
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2022-01-24 o 17:22
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 17:25   #2755
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Opis, że buty nie posiadają śladów użytkowania
No ja nie wiem co Ty chcesz, to pewnie światło się tak odbija
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 17:29   #2756
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Opis, że buty nie posiadają śladów użytkowania
Co Ty chcesz przecież są całe
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 17:31   #2757
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ja nie wiem co Ty chcesz, to pewnie światło się tak odbija
Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Co Ty chcesz przecież są całe
Z pewnością!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 17:47   #2758
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Opis, że buty nie posiadają śladów użytkowania
Może się tylko lekko przykurzyły.

Sprzedałam pierwszą rzecz na Vinted, reszta dalej wisi.

Zrobiłam zdjęcia z centymetrem, wymiary podane jak na tacy, a i tak zdarzają się pytania o dodatkowe wymiary czy zdjęcia na osobie. Wysłałam za każdym razem i tylko w jednym przypadku dziewczyna podziękowała. Poza tym zero odzewu, nawet głupiego dziękuję. Wkurzające.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-24, 20:29   #2759
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Już pisałam o tym nie raz. Wkurzające to jest i moim zdaniem niegrzeczne. Ktoś pisał że obowiązkiem sprzedającego jest podanie wymiarów- ale czy to znaczy że pisząc dziękuję komuś korona z głowy spadnie?
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-25, 08:24   #2760
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy jeśli sprzedająca nie wyśle mi przedmiotu w ciągu 5 dni od zakupu to pieniądze od razu wrócą na moje konto bankowe lub do portfela vinted (nie płaciłam z portfela tylko przez szybkie przelewy) ?
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.