problem z włosami! błędne koło... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 13:06   #1
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Angry

problem z włosami! błędne koło...


Witam dziewczyny. Starałam się znaleźć na forum odpowiedź na moje pytania,ale nie znalazłam dlatego zakładam wątek.
Mam straszny problem z włosami i już nie wiem co mam robić bo jedno złe posunięcie psuje wszystko..
Włosy strasznie wypadają mi już od prawie roku.. mialam kiedy bardzooo gęste włosy i zawsze narzekałam,że chciałabym ich mieć mniej..no i sie doczekałam! teraz czuje sie głupio bo mam wrażenie,że niedługo będe łysa! Dodatkowo włosy są kręcone, a kiedy je czesze strasznie sie puszą i wyglądają gorzej niż możecie to sobie wyobrazić, no i dodatkowo mnóstwo zostaje na szczotce tak więc nie czesze ich zbyt często. Oprócz tego są strasznie zniszczone (troche od prostownicy, troche z natury), żadne odżywki i cudmaseczki nie dają rady! poza tym po odżywce włosy są strasznie oklapnięte... no i musze je myć codziennie (kiedyś to było co 3 dni) bo sie od razu przetłuszczają.
nie wiem co mam zrobić...
podsumowując:
wiem,że powinnam je duzo czesać bo moze jakos by sie poprawiły, ale potem nawet jak je spinam to wyglądają okropnie. no i boje sie,że w końcu zostane bez niczego na głowie!
nie moge ich wyprostowac bo sa zniszczone.. tak wiec w kółko musze chodzić w kucyku, a włosy sie łamią...
szampony apteczne nie pomagaja...
co ja mam zrobić?? chcialabym w koncu móc normalnie rozpuszczać włosy ale swoich naturalnych sie wstydze...sa strasznie pofalowane i wygladaja okropnie..
prosze pomóżcie bo juz nie moge na nie patrzeć!
z góry dziękuje
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:11   #2
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Radzę ci poczytać ten wątek o wypadaniu włosów: Klik!
Grubsze i gęstsze włosy : Klik!
Włosy zniszczone - porady : klik!
Przetłuszczanie : Klik!

Znajdziesz tam na pewno odpowiedzi na swoje pytania i problemy.
Te wątki są na pierwszej stronie. Ja nie wiem jak ty szukałaś.

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2008-12-07 o 14:36 Powód: zjadłam link
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:00   #3
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Przede wszystkim całkowicie odstaw prostownicę, poczytaj wątki już wspomniane przez amelsss i cierpliwie czekaj. Jeśli włosy będą naprawdę mocno wypadać, udaj się do dermatologa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:21   #4
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

i może łykaj jakies suplementy, jak z Twoim odżywianiem? nie odchudzasz się czasem???
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:21   #5
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
no tak prostownice już odstawiłam dawno, używam tylko bardzo rzadko na wyjątkowe okazje.
myślałam,że ktoś da mi konkretną odpowiedź co mam zrobić. byłam już wiele razy u dermatologa... biore też pigułki anty ale nic mi nie pomaga. chodzi mi o jakieś porady dotyczące pielęgnacji.. co mam zrobić żeby móc przestać chodzić wiecznie w związanych włosach... czytałam wątki o wypadaniu,przetłuszczaniu ,pielęgnacji włosów... ale tam chodzi głównie o jeden konkretny problem, a ja mam wszystkie naraz! w ogóle jak to jest możliwe,że moje włosy są takie niesforne... wszystko naraz. już nie wiem za co sie brać.

ale ok rozumiem,że nie macie ochoty odpowiadać.

pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
i może łykaj jakies suplementy, jak z Twoim odżywianiem? nie odchudzasz się czasem???
łykam już od bardzo długiego czasu, jeszcze zanim zaczęły mi włosy wypadać. łykałam skrzyp itp. ale nigdy nie widziałam poprawy..
co do diety to nie jest chyba najlepsza..jestem bardzo szczupła ale sie nie odchudzam. jem kiedy jestem głodna, staram się jak najwięcej.. to może mieć wpływ na włosy?
__________________
There is something more eternal than our love...





Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-12-07 o 14:27 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:26   #6
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość

ale ok rozumiem,że nie macie ochoty odpowiadać.

pozdrawiam
nie o ochotę chodzi amelsss podała Ci kilka linków- znajdziesz tam dużo cenych informacji. Do tego dorzucę ściągę o włosach suchych i zniszczonych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

miłej lektury
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:39   #7
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
co mam zrobić żeby móc przestać chodzić wiecznie w związanych włosach... czytałam wątki o wypadaniu,przetłuszczaniu ,pielęgnacji włosów... ale tam chodzi głównie o jeden konkretny problem, a ja mam wszystkie naraz! w ogóle jak to jest możliwe,że moje włosy są takie niesforne... wszystko naraz. już nie wiem za co sie brać.
Jeśli masz kilka problemów z włosami,najlepiej będzie,jeśli weźmiesz się za wszystkie.
Podejmij działania co do przetłuszczania,wypadania itd. Na pewno znajdziesz wiele cennych informacji w linkach,które ci podałam,a także w wątku podesłanym przez Jolie.

A więc życzę udanej walki i zdrowie i piękne włosy!
Ps.Taki wątek też jest.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 15:12   #8
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

no cóż dziękuje
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:34   #9
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Na wizażu staramy sie nie powielac wątków, dlatego dziewczyny podały Ci linki, takich wątków było juz mnóstwo

jesli masz kilka problemów na raz, to przeczytaj te kilka watków i połącz pielęgnację.
Nie opczekuj konkretnej rady, bo po 1 sze- nikt nie widzi Twoich włosów i cięzko doradzic cos na o0dległość, po 2. jesli to Twój problem od dłuższego czasu to najpierw powinnas wykonac sobie jakies podstawowe badania np rozszerzona morfologię, żeby zobaczyć, jakich pierwiastków Ci brakuje, moga to byc tez problemy hormonalne...

najpierw powinno sie wykluczyć pewne rzeczy...
znalezc przyczyny, dopiero potem mozna coś zaradzić na skutki...

jesli masz problem z przetłuszczaniem i wypadaniem to oczywiście, że na to może miec wpływ odżywianie. Niedobór składników lub przeciwnie- jesli ktos przesadza z witaminami- najlepiej widac własnie na włosach, cerze i paznokciach. a od ilości jedzenia wazniejsze jest to co jesz, czy to sa wartościowe produkty
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-12-07 o 19:35
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:29   #10
LuxPerpetua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Eh, skąd ja znam ten problem...

Edytowane przez LuxPerpetua
Czas edycji: 2008-12-07 o 20:42 Powód: zle miejsce postu
LuxPerpetua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:46   #11
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

LuxPerpetua, naprawdę, szkoda tak pięknych włosów... Moja rada: rób sobie po myciu płukankę octową, to trochę zniweluje działanie tej paskudnej wody (na litr wody weź dwie łyżki octu, wypłucz w tym włosy, a potem jeszcze dokładnie spłucz), zacznij brać jakieś suplementy diety, pij pokrzywę.
Ja sama mam elektryzujące się długie włosy i są bardziej posłuszne gdy je obciążę, więc nakładam dużo odżywki ze spłukiwaniem i trzymam parę minut.
Co do przetłuszczania: nie używaj szamponów z silikonami i nie kładź odżywki na skórę głowy. Mi na przetłuszczanie bardzo pomaga rossmanowski szampon isana med przeciwłupieżowy, nie wiem, czy z łupieżem by sobie poradził, ale łagodzi podrażnienia i dzięki niemu mam świeże włosy całe 24 godziny, co jest dużym osiągnięciem Albo może delikatny szampon dla dzieci?
Przed umyciem możesz spróbować nałożyć jakiś olej (ale tylko od ucha w dół) i po myciu także, ale wtedy dosłownie kropelkę.
Poczytaj też wątki wizażowe, są pełne dobrych rad. A gdyby przez dłuższy czas nic się nie zmieniło to lepiej odwiedź dermatologa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 21:01   #12
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Na wizażu staramy sie nie powielac wątków, dlatego dziewczyny podały Ci linki, takich wątków było juz mnóstwo

jesli masz kilka problemów na raz, to przeczytaj te kilka watków i połącz pielęgnację.
Nie opczekuj konkretnej rady, bo po 1 sze- nikt nie widzi Twoich włosów i cięzko doradzic cos na o0dległość, po 2. jesli to Twój problem od dłuższego czasu to najpierw powinnas wykonac sobie jakies podstawowe badania np rozszerzona morfologię, żeby zobaczyć, jakich pierwiastków Ci brakuje, moga to byc tez problemy hormonalne...

najpierw powinno sie wykluczyć pewne rzeczy...
znalezc przyczyny, dopiero potem mozna coś zaradzić na skutki...

jesli masz problem z przetłuszczaniem i wypadaniem to oczywiście, że na to może miec wpływ odżywianie. Niedobór składników lub przeciwnie- jesli ktos przesadza z witaminami- najlepiej widac własnie na włosach, cerze i paznokciach. a od ilości jedzenia wazniejsze jest to co jesz, czy to sa wartościowe produkty
no tak ale jeśli mam suche i wypadajace włosy to jesli bede dalej obciążać je odżywką to beda dalej wypadac itd itp. poza tym nie sadze zeby stosowanie na raz kilku szamponow i odzywek do roznych rodzajow wlosow cos dalo...
hormony i krew badam prawie regularnie i nigdy nic nie wyszlo... moze to faktycznie od diety zalezy.. staram sie jesc duzo bogatych produktow i łykam te sumplementy ale to nic nie daje...

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
LuxPerpetua, naprawdę, szkoda tak pięknych włosów... Moja rada: rób sobie po myciu płukankę octową, to trochę zniweluje działanie tej paskudnej wody (na litr wody weź dwie łyżki octu, wypłucz w tym włosy, a potem jeszcze dokładnie spłucz), zacznij brać jakieś suplementy diety, pij pokrzywę.
Ja sama mam elektryzujące się długie włosy i są bardziej posłuszne gdy je obciążę, więc nakładam dużo odżywki ze spłukiwaniem i trzymam parę minut.
Co do przetłuszczania: nie używaj szamponów z silikonami i nie kładź odżywki na skórę głowy. Mi na przetłuszczanie bardzo pomaga rossmanowski szampon isana med przeciwłupieżowy, nie wiem, czy z łupieżem by sobie poradził, ale łagodzi podrażnienia i dzięki niemu mam świeże włosy całe 24 godziny, co jest dużym osiągnięciem Albo może delikatny szampon dla dzieci?
Przed umyciem możesz spróbować nałożyć jakiś olej (ale tylko od ucha w dół) i po myciu także, ale wtedy dosłownie kropelkę.
Poczytaj też wątki wizażowe, są pełne dobrych rad. A gdyby przez dłuższy czas nic się nie zmieniło to lepiej odwiedź dermatologa.
spróbuje tego octu ale nie sadze zebym wytrzymała na dłuższą mete jego smród...
nie bardzo wiem, które to są te silikony wiec nie wiem jakie szampony mam wybierać.
stosowałam tez olejek rycynowy na końcówki ale szlag mnie trafiał przy spłukiwaniu bo wanna sie zatykala od włosów!
u dermatologa byłam już wiele razy..i nic.

dziewczyny zadam głupie pytanie: czy to możliwe żebym mogła wyłysiec? moga mi tak wypaść wszystkie włosy? boje sie troche.

napisałam tutaj bo liczyłam na to,że znajdzie się osoba, która miała podobny problem do mojego.. ale skoro tak nie jest to trudno
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:29   #13
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Jeszcze jedna ważna rada: nie denerwuj się, stres wzmaga wypadanie włosów. Możesz zacząć brać magnez z witaminą B6, to pomaga przy stresie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:49   #14
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

w jakim sensie pomaga?
mam taki magnez do łykania w tabletkach ale słyszałam,że nie można z tym przesadzać bo nadmiar trudno sie wydala z organizmu... ile przy takiej jednej tabletce mozna zjeść normalnego magnezu, tzn. w pokarmie?
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:27   #15
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

na ulotce z tabletek z magnezem jest napisane ile ich dziennie przyjmować jako uzupełnienie diety, producent uwzglednia przy tym, że przyjmujesz przeciętna ilośc magnezu w normalnych posiłkach.

Jesli chodzi o wątki wizażowe, to przeciez naturalne jest, że musisz je dokładnie przejrzeć i wybrac 1 szampon 1 odżywkę i ewentualnie jakiś lotion sposród wszystkich produktów, które dziewczyny polecają, przeciez nikt nie używa tego wszystkiego na raz, a to czy te produkty będą skuteczne na twoje włosy, to niestety przekonasz się dopiero jak będziesz ich używać, tzw. metoda prób i błędów. Poza tym, niestety nie jest tak, że po tygodniu cos juz będzie skuteczne, raczej mówimy o miesiącach kuracji.

Bardzo mozliwe, że po prostu masz bardzo zniszczone włosy i trzeba je sporo skrócić, aby odżyły.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:28
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:38   #16
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

A probowalas moze Alpicort E-plyn do zastosowan na skore.. Ja uzywam poki mi nie przestaja wypadac 2 razy dziennie, a pozniej profilaktycznie 1 w tygodniu. Troszke drogi ten plyn, ale mi sie tak przerzedzily wlosy,iz szukalam wszedzie pomocy..
Pozdrawiam
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 09:12   #17
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

i widzisz jakieś efekty??
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 00:09   #18
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Tak. lysienie ustalo.. wtedy (byl2006) dermatolog polecil ten plyn i jakis szampon (<mysli> jak sobie przypomne nazwe to Tobie napisze) bo mialam juz lyse placki na skroniach;/ wcierac trzeba bylo regularnie i przez pare minut.. Niestety wskutek ogromu stresu jakie mnie spotkaly w tym roku problem powrocil ,tym razem wlosy wypadaja takimi garsciami,ze na calej glowie mam lyse miejsca:/..alpicort stosuje, ale chyba wybiore sie na jakies badania hormonalne. W jednej z aptek powiedziano mi,iz alpicort-E stosuje sie raz do roku poniewaz zawiera jakies hormony..nie wiem na ile jest to prawda, ale sie dziele informacjami

Pozdrawiam
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:27   #19
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

przeraziłam sie jak napisałaś,że miałaś łyse placki !!!
właśnie tego najbardziej sie obawiam ...
a ten płyn jest na recepte czy można go normalnie kupić?
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 16:41   #20
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
myślałam,że ktoś da mi konkretną odpowiedź co mam zrobić. byłam już wiele razy u dermatologa...
Gdybyśmy miały konkretne odpowiedzi, to Wizaż by nie istniał
I co dermatolog na to?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:46   #21
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

możliwe...

dermatolog przepisał mi już różne kremy i szampony. teraz używam Vichy do łupieżu tłustego...zobaczymy.
zaczęłam brać też magnez o którym któraś z Was ostatnio wspomniała...oby pomogło na stres chociaż...
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 23:59   #22
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
przeraziłam sie jak napisałaś,że miałaś łyse placki !!!
właśnie tego najbardziej sie obawiam ...
a ten płyn jest na recepte czy można go normalnie kupić?
Tak, normalnie kupisz w aptece koszt okolo 80-100zl (zalezy jaka apteka)
Puste miejsca mnie bardzo martwia na mojej glowie :/ mam tez jesc wiecej warzyw i sie nie denerwowac..ehh..latwiej powiedziec niz zrobic

No nic..dam sobie jeszcze miesiac z alpicortem i bede liczyc ,ze przestane klaczyc

Pozdrawiam serdecznie
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:10   #23
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: problem z włosami! błędne koło...

a mozna tak wyłysiec do konca???
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.