Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 08:40   #31
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Wiem, że nie w temacie, ale naprawdę nie rozumiem jak można lubić ten zapach Pamiętam jak kiedyś nasza wycieraczka przy windzie z niewiadomych przyczyn została spryskana tym zapachem. Zawsze jak wchodziłam na klatkę i było ciemno zanim zapaliłam światło, miałam wrażenie że dorwie mnie za chwilę jakiś zombi, ten zapach jest taki mroczny, cmentarny, czuć nim kwiaty, ale takie zgniłe, które leżą na grobie już jakiś czas, zmieszane z zapachem zniczy... Brrr... Masakra A teraz czytam że zapach zmienia kolor na brązowo-żółty, jak przegnita woda z tych przegniłych kwiatów. Jednoczesny geniusz i jednoczesne okropieństwo tego zapachu przeraża po prostu Osobiście nie wyobrażam sobie nosić go na sobie i nie wyobrażam sobie, żeby wpadła na to np. moja koleżanka z pokoju w pracy.
A ja właśnie mam zamiar pierwszą wersję kupić na zimę, na razie 15ml. cieszy mnie zatem to... że nie będziesz go nosić, bo nie chciałabym pachnieć tak samo jak osoba myśląca ciągle o cmentarzu i o zombie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:02   #32
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Nie jestem osobą stronniczą, Poziomko. Ot, weszłam, poczytałam i jednak bardziej razi mnie odpowiedź, ale jak widać wszystko zależy od punktu widzenia. I nie wiedziałam, że Ananonda dostała karniaka, myślałam, że zwykIe upomnienie ze strony moderatora...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

I Ananondo - tak, już wiemy, że on dla Ciebie śmierdzi, więc po co piszesz to po raz kolejny?
Tak, masz prawo do własnej opinii, ale już kilka dziewczyn zwróciło Ci uwagę, że nie jest to tematem wątku, a ja napisałam Ci, że przykro się to czyta. A Ty swoje, więc wybacz - dla mnie to jest właśnie prowokacja. Jak chcesz na niego pomarudzić, to opisz obiektywnie w KWC, albo w innym wątku - po to istnieją.
Dokładnie tak. Ten wątek dotyczy zmiany koloru perfum. Nikt tu nie pytał o to czy angel jest ładnym czy brzydkim zapachem. Jest na forum wątek o traumach zapachowych i tam można pisać takie opinie. Wkurzają mnie takie wypowiedzi nie na temat. Każdy z nas ma inny gust zapachowy. Też mam wrażenie, że to prowokacja.
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:09   #33
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Nie jestem osobą stronniczą, Poziomko. Ot, weszłam, poczytałam i jednak bardziej razi mnie odpowiedź, ale jak widać wszystko zależy od punktu widzenia. I nie wiedziałam, że Ananonda dostała karniaka, myślałam, że zwykIe upomnienie ze strony moderatora...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

I Ananondo - tak, już wiemy, że on dla Ciebie śmierdzi, więc po co piszesz to po raz kolejny?
Tak, masz prawo do własnej opinii, ale już kilka dziewczyn zwróciło Ci uwagę, że nie jest to tematem wątku, a ja napisałam Ci, że przykro się to czyta. A Ty swoje, więc wybacz - dla mnie to jest właśnie prowokacja. Jak chcesz na niego pomarudzić, to opisz obiektywnie w KWC, albo w innym wątku - po to istnieją.
Akurat odnosnie wypowiadania sie odnosnie Angela, to sie zgodze, ze moze jednak bez takich drastycznych opinii, bo choc sama jestem antyfanka tego zapachu, to wiem jak mozna "zniszczyc" komus jakies perfumy drastycznymi okresleniami, porownaniami Np "koci mocz" o Pamplelune

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2014-09-13 o 09:10
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:13   #34
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Akurat odnosnie wypowiadania sie odnosnie Angela, to sie zgodze, ze moze jednak bez takich drastycznych opinii, bo choc sama jestem antyfanka tego zapachu, to wiem jak mozna "zniszczyc" komus jakies perfumy drastycznymi okresleniami, porownaniami Np "koci mocz" o Pamplelune

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahaha, dokładnie ten mocz mnie zraził kiedyś do tego zapachu i tak już zostało.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 09:16   #35
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Hahaha, dokładnie ten mocz mnie zraził kiedyś do tego zapachu i tak już zostało.
I po co ktos to napisal, masakra
Swoja droga ja w wielu zapachach czuje "trupa", "mocz" i inne okropienstwa, ale nie wyrywam sie z tym az tak, bo wiem, ze porownania potrafia zapasc w pamiec i oszpecic komus zapach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:07   #36
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Od Antarktydy przez Afrykę do Polski - coś nie pasuje? Nie zrozumiałaś nic i po co i do której chamskiej wypowiedzi ziani czy jak ona tam ma to się tyczyło. Ja zostałam ukarana za atak a w odpowiedzi na tak samo mądre że co odpowiedziałam tak samo mądre że pstro. A ziania podniosla to do rangi nie wiadomo czego. I to ona mnie zaatakowala Uważam, że zostałam nieslusznie ukarana i się wkurzyłam. A to, że się wypowiedziałam o angelu nie tak jak tego oczekiwały jego fanki - no przykro mi bardzo ale to też atakiem się nie nazywa. Dla mnie on śmierdzi cmentarzem i zgniłymi nań chryzantemami.
Ja najlepiej wiem w jakim celu stosowałam tę emotkę i byłam wtedy w dobrym humorze a na pewno nie atakującym. Że co - że sro. Tyle! To jest atak? Szczerze - to jest atak???? Nawet jak kpiąca to nie atakująca. Matko jedyna... Bez przesady...
Nic się nie stalo? No tak nic się nie stalo. Tylko ja zostałam ukarana za "nic się nie stało"! Nienawidzę niesprawiedliwosci i szlag mnie trafił. TYLE!
O jeju. Zania pogrubiła tekst który jej nie pasował, a Twoje odniesienie wyglądało trochę 'ostrzej', prawda jednak że na tym samym poziomie. Powinna też dostać ostrzeżenie, no ale cóż.. Widać Twoje pokrzyki w tym temacie przeważyły. Nie twierdzę jednak, że jest to sprawiedliwe.
A po kiego grzyba leciałyby przez Antarktydę, skoro tam średnia roczna temperatura to z -50 stopni? Nigdzie stamtąd nie ma po drodze?
Nie ma już o czym mówić, bo to nie jest kulturalna rozmowa, nie wtrącam się więcej
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:23   #37
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Ten wątek dotyczy zmiany koloru perfum. Nikt tu nie pytał o to czy angel jest ładnym czy brzydkim zapachem. Jest na forum wątek o traumach zapachowych i tam można pisać takie opinie. Wkurzają mnie takie wypowiedzi nie na temat. Każdy z nas ma inny gust zapachowy. Też mam wrażenie, że to prowokacja.
Zgadzam sie z toba Biala Damo. Wczesniej sie nie odzywalam, gdy Angel byl opisywany przez anienondie (choc uwazalam, ze to nie ten watek, ), potem zabralam glos (teraz twierdze, ze niepotrzebnie), ktory wywolal istna lawine offtopa. Ale tak to jest, gdy czlowiek wdaje sie w dyskusje z kims, kto uwaza ze zjadl wszystkie rozumy.

Poziomko, twojego postu nie skomentuje, bo ty uwazasz, ze jak ktos sie z toba nie zgadza, to jest przeciwko tobie (tu sie mozesz zdziwic) i ciagle widzisz teorie spiskowe.

Moderatorow przepraszam za offtop i EOT z mojej strony
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 16:13   #38
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A ja odwrotnie i tak samo widze atak w tym "ze co" - celowa zaczepka, a potem donos zyczliwej osoby, ze jakoby inna odzywka blizniacza i na takim samym poziomie jest niby atakiem - co jak co, ja takich slow nie uzywam, ale ...
dalsza wypowiedz Zanii jest dla mnie duuuzo bardziej razaca, ale Ananondo nie ludz sie, ze tak moze napisze - tam gdzie Cbr tam Zania, Winter ... i odwrotnie, zatem pewne osoby niewazne co napisza, pkt i tak nie dostana, za to ktos kto """"""zaatakuje wyzej wymienione""""" juz na pewno
A minka "z jezyczkiem" wg mnie nie jest kpiaca, a zartobliwa Ja, czy to piszac na komp czy smsy czy cos innego, uzywam je w takim celu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kochana, wyjęłaś mi to z ust! Dokładnie tak odbieram zaistniałą sytuację. A cel wstawienia przeze mnie minki odebrałaś tak jak powinno być. Też uznałam to za zaczepkę i nie wiem co miałabym odpowiedzieć na "że co?", powtórzyć jeszcze raz? przeliterować? Bo że co - co konkretnie? Po prostu na zaczepkę w formie niegrzecznego pytania (proponuję jak kierownik zleci w pracy jakieś zadanie zapytać w ten sam sposób ziani... skoro większość tu uważa że nie ma nic zlego w tym pytaniu..) udzieliłam odpowiedzi na identycznym poziomie, a zostałam przez Zianię zjechana od góry do dołu... Co zresztą bardziej wnikliwe osoby zauważą bez problemu... Ale nieznaną osobę na forum łatwiej pojechać niż stanąć przeciwko osobie z którą od dłuższego czasu robi się ciu ciu ciu na tymże forum....

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Nie jestem osobą stronniczą, Poziomko. Ot, weszłam, poczytałam i jednak bardziej razi mnie odpowiedź, ale jak widać wszystko zależy od punktu widzenia. I nie wiedziałam, że Ananonda dostała karniaka, myślałam, że zwykIe upomnienie ze strony moderatora...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

I Ananondo - tak, już wiemy, że on dla Ciebie śmierdzi, więc po co piszesz to po raz kolejny?
Tak, masz prawo do własnej opinii, ale już kilka dziewczyn zwróciło Ci uwagę, że nie jest to tematem wątku, a ja napisałam Ci, że przykro się to czyta. A Ty swoje, więc wybacz - dla mnie to jest właśnie prowokacja. Jak chcesz na niego pomarudzić, to opisz obiektywnie w KWC, albo w innym wątku - po to istnieją.
Tobie również proponuję do swojego szefa jak będzie cos do Ciebie mówił, powiedzieć: ŻE COOO??? skoro uważasz że to nic złego....
ŻE CO? to było chamskie pytanie retoryczne mające mi pokazać, że bzdury pierdziele. A potem biedna zgorszona ziania udawała jakże to jest zniesmaczona moim gówniarskim zachowaniem, że ona zapytała grzecznie to się grzecznie odpowiada... Ciekawe jakiej odpowiedzi oczekiwała na ŻE CO?? Ja na takie chamstwo widzę tylko w dodatku żartobliwe z języczkiem wytkniętym że pstro, mające na celu przywołać ją do porządku, że trochę się zagalopowała. A ona ciach klik, do moderatorki, która jest osobą stronniczą i niekompetentną bo kilka razy jej tłumaczyłam od początku jak to wyglądało....

A o Angel powtórzyłam się ponownie bo Ty znowu zaczęłaś gadać na ten temat! Powiedziałam jeden raz i wystarczyło, potem kilka razy musiałam się oczywiscie tłumaczyć że śmiem powiedzieć coś złego na wasz ukochany zapach bo na tym wątku to wolno tylko wychwalać! Skoro wiecie ze on dla mnie śmierdzi to nie powtarzajcie po raz dziesiąty że tak jest i jak to w ogóle można coś takiego stwierdzić, tylko się zajmijcie tematem wątku, jakim jest barwa Angela nad która spekulowałam chcąc pomóc autorce, a przyleciała mądra Zienia i stwierdziła bardzo inteligentnie: "że co??" i klik do swojej kumpeli moderator...

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam zamiar pierwszą wersję kupić na zimę, na razie 15ml. cieszy mnie zatem to... że nie będziesz go nosić, bo nie chciałabym pachnieć tak samo jak osoba myśląca ciągle o cmentarzu i o zombie.
No i w jakim celu to piszesz? W jakim celu mnie obrażasz, że myślę o cmentarzach i o zombi? Ulżyło Ci? Ja również się cieszę że nie mieszkasz na mojej klatce i nie będzie codziennie prześladował mnie ten smród...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Ten wątek dotyczy zmiany koloru perfum. Nikt tu nie pytał o to czy angel jest ładnym czy brzydkim zapachem. Jest na forum wątek o traumach zapachowych i tam można pisać takie opinie. Wkurzają mnie takie wypowiedzi nie na temat. Każdy z nas ma inny gust zapachowy. Też mam wrażenie, że to prowokacja.
To chyba twoja nanakov prowokacja bo sama ponownie zwracałaś uwagę na ten zapach prowokując mnie do dalszych tłumaczeń na jego temat a tematem jest kolor.... ja odpowiedziałam w temacie i dopowiedziałąm to co miałam ochotę nie obrażając nikogo!!!! a że was tak ruszyła moja wypowiedź to nie moja wina! taka akurat myśl mi naszła na temat tego zapachu, a jak dowiedziałam się jeszcze że zmienia barwę na taką podgniłą to już całkiem byłam w szoku i postanowiłam sie tym z wami podzielić!!! TYLE!~!!!!!!!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 16:14   #39
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Kochana, wyjęłaś mi to z ust! Dokładnie tak odbieram zaistniałą sytuację. A cel wstawienia przeze mnie minki odebrałaś tak jak powinno być. Też uznałam to za zaczepkę i nie wiem co miałabym odpowiedzieć na "że co?", powtórzyć jeszcze raz? przeliterować? Bo że co - co konkretnie? Po prostu na zaczepkę w formie niegrzecznego pytania (proponuję jak kierownik zleci w pracy jakieś zadanie zapytać w ten sam sposób ziani... skoro większość tu uważa że nie ma nic zlego w tym pytaniu..) udzieliłam odpowiedzi na identycznym poziomie, a zostałam przez Zianię zjechana od góry do dołu... Co zresztą bardziej wnikliwe osoby zauważą bez problemu... Ale nieznaną osobę na forum łatwiej pojechać niż stanąć przeciwko osobie z którą od dłuższego czasu robi się ciu ciu ciu na tymże forum....

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------



Tobie również proponuję do swojego szefa jak będzie cos do Ciebie mówił, powiedzieć: ŻE COOO??? skoro uważasz że to nic złego....
ŻE CO? to było chamskie pytanie retoryczne mające mi pokazać, że bzdury pierdziele. A potem biedna zgorszona ziania udawała jakże to jest zniesmaczona moim gówniarskim zachowaniem, że ona zapytała grzecznie to się grzecznie odpowiada... Ciekawe jakiej odpowiedzi oczekiwała na ŻE CO?? Ja na takie chamstwo widzę tylko w dodatku żartobliwe z języczkiem wytkniętym że pstro, mające na celu przywołać ją do porządku, że trochę się zagalopowała. A ona ciach klik, do moderatorki, która jest osobą stronniczą i niekompetentną bo kilka razy jej tłumaczyłam od początku jak to wyglądało....

A o Angel powtórzyłam się ponownie bo Ty znowu zaczęłaś gadać na ten temat! Powiedziałam jeden raz i wystarczyło, potem kilka razy musiałam się oczywiscie tłumaczyć że śmiem powiedzieć coś złego na wasz ukochany zapach bo na tym wątku to wolno tylko wychwalać! Skoro wiecie ze on dla mnie śmierdzi to nie powtarzajcie po raz dziesiąty że tak jest i jak to w ogóle można coś takiego stwierdzić, tylko się zajmijcie tematem wątku, jakim jest barwa Angela nad która spekulowałam chcąc pomóc autorce, a przyleciała mądra Zienia i stwierdziła bardzo inteligentnie: "że co??" i klik do swojej kumpeli moderator...

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



No i w jakim celu to piszesz? W jakim celu mnie obrażasz, że myślę o cmentarzach i o zombi? Ulżyło Ci? Ja również się cieszę że nie mieszkasz na mojej klatce i nie będzie codziennie prześladował mnie ten smród...
Zaraz ja kliknę i przywołam, jak to ujęłaś, stronniczego i niekometentnego moderatora, bo temat został już zamknięty, a Ty wciąż "siejesz ferment". Powtarzasz się ze wszystkim.

Proponuję zamknąć wątek, bo dziewczyny odpowiedziały już na pytanie autorki, a teraz zrobił się niepotrzebny bałagan.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2014-09-13 o 16:15
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 16:24   #40
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
O jeju. Zania pogrubiła tekst który jej nie pasował, a Twoje odniesienie wyglądało trochę 'ostrzej', prawda jednak że na tym samym poziomie. Powinna też dostać ostrzeżenie, no ale cóż.. Widać Twoje pokrzyki w tym temacie przeważyły. Nie twierdzę jednak, że jest to sprawiedliwe.
A po kiego grzyba leciałyby przez Antarktydę, skoro tam średnia roczna temperatura to z -50 stopni? Nigdzie stamtąd nie ma po drodze?
Nie ma już o czym mówić, bo to nie jest kulturalna rozmowa, nie wtrącam się więcej
Wyjaśniam kolejny raz bo kolejna osoba nie rozumie. Napisałam, że myślę, że na kolor Angela może mieć wpływ transport... Np. zimą są niższe temperatury i woda perfumowana może trafić do nas w innej barwie... Tak myślę! Nie wiem! Nie robiłam na ten temat badań, po prostu na to wpadłam i napisałam tu. I co dostałam??
Najpierw ŻE CO?? mające za zadanie zrobić ze mnie idiotkę która nie wie co gada a za chwilę ciąg dalszy dosr... ze strony Ziani: "no tak, bo one cały miesiąc w tym transporcie". To nie chcąc się kłócić odpowiedziałam: "tak cały miesiąc, bo przez Antarktydę i Afrykę do Polski" ale niewiele osób to zrozumiało... I to była ta sama zasada co "że co? - że pstro!"

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z toba Biala Damo. Wczesniej sie nie odzywalam, gdy Angel byl opisywany przez anienondie (choc uwazalam, ze to nie ten watek, ), potem zabralam glos (teraz twierdze, ze niepotrzebnie), ktory wywolal istna lawine offtopa. Ale tak to jest, gdy czlowiek wdaje sie w dyskusje z kims, kto uwaza ze zjadl wszystkie rozumy.

Poziomko, twojego postu nie skomentuje, bo ty uwazasz, ze jak ktos sie z toba nie zgadza, to jest przeciwko tobie (tu sie mozesz zdziwic) i ciagle widzisz teorie spiskowe.

Moderatorow przepraszam za offtop i EOT z mojej strony
Droga Zianieniajo, Nie musisz przepraszać moderatorów bo przecież nikt Cię nie ukaże bo to twoje dobre koleżanki od ciu ciu ciu sru tu tu na forum, nie raz leciały offtopy. Komu wolno tego wolno. Lepiej przepros za swoje chamskie zachowanie i nie odwracaj kota ogonem , że chodziło Ci o zapach bo miałaś wąty i szukałaś zaczepki w tym co napisalam na temat TRANSPORTU a nie zapachu!

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Zaraz ja kliknę i przywołam, jak to ujęłaś, stronniczego i niekometentnego moderatora, bo temat został już zamknięty, a Ty wciąż "siejesz ferment". Powtarzasz się ze wszystkim.

Proponuję zamknąć wątek, bo dziewczyny odpowiedziały już na pytanie autorki, a teraz zrobił się niepotrzebny bałagan.
Tak, osoba która nie jest sprawiedliwa i nie każe swoich koleżaneczek jest stronnicza i niekompetentna! Tak to się nazywa wlaśnie. A temat nie został jeszcze zamknięty bo jeszcze ja sie tu nie wypowiedzialam na wasze głupie zaczepki bo miałam cały dzień lepsze rzeczy do roboty niż czytanie waszych zaczepek. Ty właśnie siejesz tu duży zamęt bo najpierw zaczynasz jakiś temat a potem dziwisz się,że ci odpowiadam a jak odpowiem to że zmieniam temat i to nie taki temat tu jest poruszany! No na miłość boską hahahaah "mdleje:
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 16:24   #41
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Wyjaśniam kolejny raz bo kolejna osoba nie rozumie. Napisałam, że myślę, że na kolor Angela może mieć wpływ transport... Np. zimą są niższe temperatury i woda perfumowana może trafić do nas w innej barwie... Tak myślę! Nie wiem! Nie robiłam na ten temat badań, po prostu na to wpadłam i napisałam tu. I co dostałam??
Najpierw ŻE CO?? mające za zadanie zrobić ze mnie idiotkę która nie wie co gada a za chwilę ciąg dalszy dosr... ze strony Ziani: "no tak, bo one cały miesiąc w tym transporcie". To nie chcąc się kłócić odpowiedziałam: "tak cały miesiąc, bo przez Antarktydę i Afrykę do Polski" ale niewiele osób to zrozumiało... I to była ta sama zasada co "że co? - że pstro!"

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------



Droga Zianieniajo, Nie musisz przepraszać moderatorów bo przecież nikt Cię nie ukaże bo to twoje dobre koleżanki od ciu ciu ciu sru tu tu na forum, nie raz leciały offtopy. Komu wolno tego wolno. Lepiej przepros za swoje chamskie zachowanie i nie odwracaj kota ogonem , że chodziło Ci o zapach bo miałaś wąty i szukałaś zaczepki w tym co napisalam na temat TRANSPORTU a nie zapachu!

Polecam wziąć coś na uspokojenie i policzyć do dziesięciu...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 16:56   #42
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość

Polecam wziąć coś na uspokojenie i policzyć do dziesięciu...
No i po co mnie zaczepiasz?? Zastosuj się do tego co napisałaś w poprzednim wątku. Bo to przez Ciebie całe to obejście tematu, bo ciągle wracałaś do tego co nie istotne. Już skończyłaś?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 17:11   #43
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No i po co mnie zaczepiasz?? Zastosuj się do tego co napisałaś w poprzednim wątku. Bo to przez Ciebie całe to obejście tematu, bo ciągle wracałaś do tego co nie istotne. Już skończyłaś?
Póki co to Ty się unosisz. Okej, już nie karmię trolla, bo widzę, że i tak nic do Ciebie nie dociera. Szkoda.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 17:37   #44
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Angel na iperfumy.pl - zmiana koloru

Zamykam, bo już dawno został tu przekroczony dopuszczalny poziom OT.

Na przyszłość sugeruję liczenie do 10 albo spacer przed napisaniem kłótliwego posta, bo przestanie być w końcu miło i posypią się czerwone kartki. Perfumy to nie miejsce do histerycznych dyskusji, moderatorskich teorii spiskowych i dzielenia włosa na czworo.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-13 18:37:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.