Praca w New Yorkerze. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 15:04   #31
greysy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w New Yorkerze.

Również nie polecam, przynajmniej filii w Warszawie w Złotych Tarasach. Co prawca nie pracowałam/ nie pracuje tam, ale dzisiaj mialam miec rozmowe kwalifikacyjna. Kiedy przyszłam poinformowano mnie, że zatrudnili już kogoś. Jakby nie mogli zadzwonić... Nie polecam, bo wydaje mi się, że to najlepsza wizytówka tego jak traktuje sie pracownika w tym sklepie. Brak poszanowania. Nie, nie spodobało mi się to i odradzam.
greysy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 13:19   #32
alicja_alaa
Przyczajenie
 
Avatar alicja_alaa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w New Yorkerze.

STANOWCZO NIE POLECAM!!! To prawda, że warunki pracy są świetne, dość wysoka pensja (1/2 tj. ok 80 godz. za 800 netto), zniżki -50% i -30%, ogólnie świetnie się tam pracuje ALE.... Zależy na jaki zespół traficie. U mnie było super poza tym, że w-ce kierowniczka to sfrustrowana małolata bez matury, miała się za Bóg wie kogo i poniżała wszystkich przy pierwszej lepszej okazji nie raz doprowadzając dziewczyny do łez (np. dlatego, że ktoś zawołał ją na sklep nie takim tonem jak powinien albo jak po zamknięciu, podczas sprzątania rozmawiałyśmy ze sobą...)
Poza tym nie wiem o co chodzi w tej firmie. Regionalna stwierdziła, że nie chce nikogo zmieniać bo chce zrobić zgrany zespół, żeby się lepiej pracowało, żebyśmy mieli lepsze wyniki no wiadomo, a tydzień później co się okazuje? Nie przedłużają mi umowy (byłam na próbnym) i informują o tym na dzień przed jej końcem. Oczywiście umowa kończy się w trakcie miesiąca, a ja mam pracować do końca bo taki grafik. No chyba żarty.
Napisałabym więcej o cyrkach które się wyrabiały, ale wiem, że pracują tam dziewczyny którym zależy na pracy, a przez moje pisaniny ktoś się może zorientować o jakim miejscu piszę także uważajcie i myślcie o tym, że jeśli idziecie na rozmowę i kierowniczka jest miła nie oznacza, że wszyscy są w porządku albo, że ona po prostu wydaje się być miła.
Podsumowując: praca super, wszystko zależy od zespołu.
alicja_alaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 13:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.