Prośba o propozycję metamorfozy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-25, 12:37   #1
znn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2

Prośba o propozycję metamorfozy


Co powinnam zrobić, żeby wyglądać lepiej? Proszę o radę, dołączam zdjęcie. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f1.jpg (89,8 KB, 13 załadowań)
znn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 13:56   #2
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Prośba o propozycję metamorfozy

Dziendoberek
Postaram sie doradzic co do fryzurki
Moze zdecydowalabys sie na delikatna grzyweczke? Odmlodzilaby twarzyczke. Proponuje tez balejaz. Ten blondzik musze przyznac, ze niezbyt mi sie podoba Jest taki troszke sztuczny i koncowki tez jakos nienajlepiej wygladaja... przynajmniej moim skromnym zdankiem Proponuje wiec jak juz napisalam albo balejazyk z odcieniami blondu i brazu albo pomalowac cale wloski na jakis jednolity ciemny blodn. Wysylam kilka fotek, zebys mogla wybrac co najbardziej Ci odpowiada
Mam nadzieje ze sie przydalam
Margarecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 81.jpg (13,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78.jpg (11,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75.jpg (76,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43.jpg (44,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (33,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (7,5 KB, 2 załadowań)
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 16:32   #3
30031979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 2
Re: Prośba o propozycję metamorfozy

najbardziej na zdjęciu rzucil mi się w oczy kolor szminki; myślę, że powinnaś używać zimniejszych odcieni, zdecydowanie nie rudo-koralowych
30031979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 11:02   #4
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Re: Prośba o propozycję metamorfozy

Cześć
Podoba mi się Twój typ urody - naturalny, pogodny, bardzo sympatyczny i dziewczęcy. Ale za bardzo próbujesz go zmieniać:
1. zdecydowanie radziłabym Ci wrócić do naturalnego koloru włosów, masz dość ciemne oczy i ten ciemny blond, który widać przy skórze na pewno bardzo ładnie je podkreślał
2. delikatny kolor na ustach... na codzień błyszczyk po prostu, na większe okazje szminkę w kolorze głębszym od Twojego koloru ust
3. brwi zaczesane do góry, możesz je podpielęgnować olejkiem rycynowym - staną się nieco ciemniejsze, gęstsze i bardziej wyraziste
5. ciemnobrązowy eyeliner na powiece (polecam Pierre Rene), delikatne cienie, naturalne
4. czarny golf jest ok, ale nie przy aktualnym kolorze włosów

Ja jestem zwolenniczką naturalnej urody, dlatego proponuję np. olejek rycynowy, a nie "kredka do brwi, kolor...". Przede wszystkim zadbana cera, błyszczące puszyste włosy w naturalnym kolorze, wypielęgnowane brwi i usta, a makijaż to tylko małe uzupełnienie, podkreślenie i pogłębienie tego, co i bez niego jest ładne i zadbane.

Moim zdaniem wyglądasz ładnie, tylko ten kolor włosów i szminki. I może bardziej seksowny ciuszek...

Pozdrawiam, Kamila
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 11:44   #5
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
olejek rycynowy

Ja mam tylko pytanko, gdzie mozna dostac olejek rycynowy? W aptece? I jak to dziala? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 11:47   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: olejek rycynowy

olejek rycynowy kupisz w aptece - możesz go stosować jako odżywkę do brwi i rzęs - stosowany przez dłuższy czas sprawia ,że rzęsy stają się ładniejsze (nie licz na to ,że będą gęściejsze ),ale będą ładniej wyglądały. Trzeba uważać aby olejek nie dostał sie do oczu.Musisz mieć też cierpliwość - ta odżywka nie działa błyskawicznie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 13:48   #7
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: olejek rycynowy

Zgadza się, sama uzywałam olejku rycynowego, ale na żęsy i mam takie czarniutkie i gęste
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-27, 13:55   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Prośba o propozycję metamorfozy

Serdecznie witam,
pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to kolorek Twoich wlosow i usta, nastepnie oczka.
Uwazam, jak moja poprzedniczki, ze zdecydowanie lepiej jest Ci w naturalnym-Twoim kolorze wlosow, gdyz ten wyglada dosc nienaturalnie. Rowniez proponuje balejaz (wtedy mozna pozwolic sobie na male odrostu, bo tak jak na zdjeciu, szczerze wyglada to srednio... :/).
Nastepnie usta. Nie za bardzo ten kolorek-rowniez proponuje cos bardziej naturalnego-tu nie bede sie rozpisywala, gdyz juz zostalo to napisane (przez moje poprzedniczki).
Poza tym, mozesz nakladac na twarz delikatny podklad zeby w zimie cere ochrnic przed zimnem, a poza tym masz bardzo ladna cere, wiec moze na zime wystarczy sam kremik-tu nie ma czego tuszowac... no moze z wyjatkiem cieni pod oczami. Tu proponuje korektor (mi sprawdza sie IsaDoda),a le na pewno jakis wybierzesz. Delikatnie powinnas podkreslic tez oczka. Kretka lub liner (ale naprwde delikatna kreseczka), pozniej wytuszuj rzesy (wydluzajacym i pogrubiajacym tuszem). Aha, polecam rozniez uzycie delikatego rozu... Na codzien nie musisz malowac powiek, masz delikatna urode i zdobisz sama siebie.
Powodzenia w metamorfozie

Serdecznie pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.