Zapuszczanie włosów? Możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-16, 13:00   #1
wiewiórka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1

Zapuszczanie włosów? Możliwe?


heja

Od póltorej roku próbuje zapuścic włosy, jedank nonstop musze je podcinać bo z koncówek robią się piórka (mam bardzo cienkie włosy), do tego wszystkiego ciągle wypadają (dziw że nie jestem jeszcze łysa), używałam wielu środków przedewszystkim do zniszczonych i cienkich włosów ale nie moge powiedzieć żeby mi pomagały, czy w takim wypadku to zapuszczenie włosów wogóle jest możliwe ??
Uprzejmie proszę o zaproponowanie mi jakiejś kuracji, tabletek lub czegokolwiek, żeby postutkowało
wiewiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:13   #2
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Zapuszczanie włosów? Możliwe?

Ja mam takie wloski jak Ty i zapuszczanie mi idzie w miare dobrze.Wloski mi troche wypadaja, troche sie rozdwajaja wiec raz na 2-3 miesiace lekko podcinam koncowki. Uzywam WAXa i słuzy mi. A jak mam wiecej czasu w weekend to mama mi przygotowuje taki 'majonez' z jajka, cytryny, olejku rycynowego i oliwy. I cyk na godzinke na wlosy.To je wzmacnia i nawilza. Mozesz tez kupic jakies preparaty ze skrzypem np.Skrzypowita(tylko lykaj regularnie bo ja np. raz bralam raz nie i nie bylo efektu). Ostatnio zastanawiam sie tez czy nie zainwestowacw dobry szampon(np.Kadusa czy Loreal Absolut Repair)alena razie ceny mnie odstraszaja
Ale co najwazniejsze:moim zdaniem jak zalezy Ci na dlugich wloskach to Ci sie uda.Tylko dbaj onie bardzo.
Pozdrawiam serdecznie!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.