Scent Bar VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 14:06   #1
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680

Scent Bar VI


Witam w kolejnej części plotkowego wątku
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:09   #2
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar VI

Ale naplotkowałyśmy
Kto chce kawę? Obliczyłam koszt londyńskich zakupów i muszę się wspomóc. Mam też trzybita
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:15   #3
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ale naplotkowałyśmy
Kto chce kawę? Obliczyłam koszt londyńskich zakupów i muszę się wspomóc. Mam też trzybita
U mnie rano na dobry początek dnia kawa i Snickers był, mimo że nigdy tych batonów nie lubiłam, to musiałam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:20   #4
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ale naplotkowałyśmy
Kto chce kawę? Obliczyłam koszt londyńskich zakupów i muszę się wspomóc. Mam też trzybita

Ja chce trzybitaJa! Ja! Od ponad miesiąca nie jadłam już słodyczy,a dziś jak na złość na samą myśl aż mnie "zasysa"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:31   #5
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
U mnie rano na dobry początek dnia kawa i Snickers był, mimo że nigdy tych batonów nie lubiłam, to musiałam
Ten mój 3bit to ciasto

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja chce trzybitaJa! Ja! Od ponad miesiąca nie jadłam już słodyczy,a dziś jak na złość na samą myśl aż mnie "zasysa"
Chcesz duży kawałek czy mały
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:39   #6
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ten mój 3bit to ciasto

Chcesz duży kawałek czy mały
Duuuuuuuuuuuuuuuży
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:40   #7
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ten mój 3bit to ciasto
To ja też chcę się wprosić na kawałek. Ostatnio u mnie jedyne ciasto to pieczona przeze mnie szarlotka z przepisu Boniulki. Szybko ją robię 30 minut i wrzucam na godzinę do piekarnika. Cała blaszka znika w 30 minut po wyjęciu.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 15:43   #8
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Duuuuuuuuuuuuuuuży
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
To ja też chcę się wprosić na kawałek. Ostatnio u mnie jedyne ciasto to pieczona przeze mnie szarlotka z przepisu Boniulki. Szybko ją robię 30 minut i wrzucam na godzinę do piekarnika. Cała blaszka znika w 30 minut po wyjęciu.
Proszę bardzo Mówicie i macie Ewa, to ciasto, to ma taki plus, że nie trzeba go piec i zawsze wychodzi. Tylko taka z niego bomba kaloryczna, że aż strach.

Idę prasować -samo się nie chce
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 16:22   #9
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Mówicie i macie Ewa, to ciasto, to ma taki plus, że nie trzeba go piec i zawsze wychodzi. Tylko taka z niego bomba kaloryczna, że aż strach.

Idę prasować -samo się nie chce
a jak się robi ciasto którego nie trzeba piec? Proszę mnie oświecić bo ja w temacie ciast jestem kompletna noga

Co za dzień, zaraz zacznie padać, ciśnienie do d... i w ogóle
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:07   #10
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar VI

Hej, hej

W kwestii słodyczy się nie wypowiadam, bo z założenia mam na nie szlaban (raz na jakiś czas idę na "kompromis" ). A teraz czekam na pyzy z mięsem, które przed chwilą wrzuciłem do wrzątku

Co do dzisiejszego dnia - nie dotarłem na uczelnię, bo już w busie czułem nieodparty przymus udania się do przybytku perfum zwanego Sephora Tak w celu odświeżenia paru klasyków (Egoiste i Egoiste Platinum np. - oba piękne ). No i po jakichś 10 min. wymachiwania blotterami przed nosem podeszła do mnie konsultantka (a przyodziany byłem nieco "dresiarsko", no i z plecakiem, słowem - "klient nierentowny" ). Pani konsultantka okazała się być jednak świetną osobą do rozmowy, kompetentną i zorientowaną w temacie Porozmawialiśmy na temat nowości, braku testera do Flowerbomb ("strasznie był upaćkany i często znikał" ), nowej edycji Piątki (przeznaczona podobna dla "młodszej" klienteli). Na koniec zaświtała w mojej głowie myśl, aby poprosić o próbkę Opium ph 2008 (edycja limitowana). Jako, że nigdy niczego nie dostałem, nie robiąc zakupów, pytam się: "Czy próbki dajecie Państwo wyłącznie przy zakupach?" (a wiedziałem, że tak nie jest). Konsultantka zapytała się tylko, co mnie interesuje, a słysząc o Opium, powiedziała, że mogę wybrać, co jeszcze chciałbym przetestować. No zdębiałem nieco (szczególnie po niektórych wizażowych historiach ). Tak oto mam dwa próbaski - oprócz limitowanki Opium (na wiosnę/lato ), One Million Paco Rabanne (interesujący).

Przy następnej wizycie w Sephorze będę szukał wzrokiem pani Beaty
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:15   #11
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VI

Dotarłam do domu, już się rozpakowałam.
Ach nie ma to jak w domu
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 17:27   #12
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
a jak się robi ciasto którego nie trzeba piec? Proszę mnie oświecić bo ja w temacie ciast jestem kompletna noga

Co za dzień, zaraz zacznie padać, ciśnienie do d... i w ogóle
Jutro wrzucę przepis Lecę teraz do pracy. Miłego wieczoru Wam życzę
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:30   #13
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar VI

Witajcie w nowej odsłonie wątku

Zamiast w pracy (Dzień Edukacji Narodowej jednak dobra rzecz ) spędziłam dziś owocnie czas w lesie. Przyniosłam grzybów do domu sporo, do tego chodziłam po lesie z mamą, więc podwójna przyjemność.
Minus jest taki, że nigdy nie wiem co z tymi grzybami robić Część dałam babci, a reszta obrana stoi i czeka na nie wiem co.
No a drugi minus jest taki, że od tego ciągłego schylania się zaczęły mnie boleć zatoki Tak się ból rozkręcił, że już lekko nie wyrabiam

Kagan - to i ja poproszę kawałek trzybita I również czekam na przepis
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:31   #14
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
...nowej edycji Piątki (przeznaczona podobna dla "młodszej" klienteli)...
Gryksiu podrzuć parę szczegółów, wąchałeś tą wersję przypadkiem?
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:40   #15
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Jutro wrzucę przepis Lecę teraz do pracy. Miłego wieczoru Wam życzę
nie mogę się doczekać przepisu

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Minus jest taki, że nigdy nie wiem co z tymi grzybami robić Część dałam babci, a reszta obrana stoi i czeka na nie wiem co.
No a drugi minus jest taki, że od tego ciągłego schylania się zaczęły mnie boleć zatoki Tak się ból rozkręcił, że już lekko nie wyrabiam
No jak to co? Część ususzyć, część pociąć na kawałki, obgotować i do zamrażalnika, póżniej idealne do zup, sosów, zapiekanek i pizzy, mniam. A to co zostanie na patelnię i z chlebkiem. Ja mogę grzyby jeść na okrągło, uwielbiam, chociaż wiem,że wątroba jest innego zdania.
Dziś właśnie gotuję kapuśniak, też z grzybami, będzie pycha
Współczuję zatok Inhalacje z olejkami nie pomogą?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:45   #16
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Minus jest taki, że nigdy nie wiem co z tymi grzybami robić Część dałam babci, a reszta obrana stoi i czeka na nie wiem co.
No a drugi minus jest taki, że od tego ciągłego schylania się zaczęły mnie boleć zatoki Tak się ból rozkręcił, że już lekko nie wyrabiam
Obrabianie grzybów to dla mnie sama przyjemnośc Część do suszenia, część obgotować i do zamrażarki a cześć maluszków do słoików w zalewie octowej Proste, no nie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 17:59   #17
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
No jak to co? Część ususzyć, część pociąć na kawałki, obgotować i do zamrażalnika, póżniej idealne do zup, sosów, zapiekanek i pizzy, mniam. A to co zostanie na patelnię i z chlebkiem. Ja mogę grzyby jeść na okrągło, uwielbiam, chociaż wiem,że wątroba jest innego zdania.
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Obrabianie grzybów to dla mnie sama przyjemnośc Część do suszenia, część obgotować i do zamrażarki a cześć maluszków do słoików w zalewie octowej Proste, no nie
Hehe, suszenie odpada, bo potem zawsze je wyrzucę, a nie zużyję. Z octu też nie lubię. Grzybową od biedy jeszcze zjem. Szmory jedynie lubię (czyli grzyby z jajkiem). Marudna jestem
A tak w ogóle u nas to przktycznie same podgrzybki rosną, okazjonalnie trafi się maślak lub borowik (tego cuda jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć).
Tak widzę, że najlepiej bym zrobiła, jakbym spakowała to w karton i posłała Wam
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:05   #18
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VI

Agnysko - daj na Targowisko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:09   #19
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnysko - daj na Targowisko
Chyba na targ
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 18:18   #20
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ale naplotkowałyśmy
Kto chce kawę? Obliczyłam koszt londyńskich zakupów i muszę się wspomóc. Mam też trzybita
Kagan, jesteś wielka. Pod każdym kołem żelazna belka.
Zanim dotrą do mnie flaszki chyba pypcia dostanę. Na nosie - nie na języku.
Dawno nie czekałam na nic tak, jak na Wenge - jednak zakupy w ciemno to zupełnie inna adrenalina...

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Hehe, suszenie odpada, bo potem zawsze je wyrzucę, a nie zużyję. Z octu też nie lubię. Grzybową od biedy jeszcze zjem. Szmory jedynie lubię (czyli grzyby z jajkiem). Marudna jestem
Ja lubię chyba każdą wersję, ale jajecznica na grzybach (a własciwie grzybica na jajach , bo wolę kiedy grzybów jest więcej, niż jajek) to absolutny top. Ex equo z rydzami na maśle.


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle u nas to przktycznie same podgrzybki rosną, okazjonalnie trafi się maślak lub borowik (tego cuda jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć).
Tak widzę, że najlepiej bym zrobiła, jakbym spakowała to w karton i posłała Wam
Najlepiej mnie. Zaplułam tu klawiaturę nieomal - tak mi ślinianki zaczęły pracować. Jutro jadeę kupić grzyby.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:24   #21
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kagan, jesteś wielka. Pod każdym kołem żelazna belka.
O tak, dokładnie tak Jesteś wielka!

Cytat:
Zanim dotrą do mnie flaszki chyba pypcia dostanę. Na nosie - nie na języku.
Dawno nie czekałam na nic tak, jak na Wenge - jednak zakupy w ciemno to zupełnie inna adrenalina...
No to witaj w klubie - nawet mimo mojego dużo mniejszego zaawansowania perfumowego, śmiem twierdzić, że ślinię się tak samo intensywnie
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:28   #22
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Hehe, suszenie odpada, bo potem zawsze je wyrzucę, a nie zużyję. Z octu też nie lubię. Grzybową od biedy jeszcze zjem. Szmory jedynie lubię (czyli grzyby z jajkiem). Marudna jestem
A tak w ogóle u nas to przktycznie same podgrzybki rosną, okazjonalnie trafi się maślak lub borowik (tego cuda jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć).
Tak widzę, że najlepiej bym zrobiła, jakbym spakowała to w karton i posłała Wam

Ja tez zbieram głównie podgrzybka Ale musze się Wam pochwalić, że w tym roku upolowałam prawdziwka, który ważył prawie pół kilo I był zdrów jak rydz
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:46   #23
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Hehe, suszenie odpada, bo potem zawsze je wyrzucę, a nie zużyję. Z octu też nie lubię. Grzybową od biedy jeszcze zjem. Szmory jedynie lubię (czyli grzyby z jajkiem). Marudna jestem
A tak w ogóle u nas to przktycznie same podgrzybki rosną, okazjonalnie trafi się maślak lub borowik (tego cuda jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć).
Tak widzę, że najlepiej bym zrobiła, jakbym spakowała to w karton i posłała Wam
ja już miejsca w zamrażalniku nie mam, w jednej szufladzie zamrożone grzyby, w drugiej fasolka szparagowa, w trzeciej-cała reszta
A próbowałaś grzybów panierowanych w jajku i tartej bułce? Ja uwielbiam


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja lubię chyba każdą wersję, ale jajecznica na grzybach (a własciwie grzybica na jajach , bo wolę kiedy grzybów jest więcej, niż jajek) to absolutny top. Ex equo z rydzami na maśle.


Najlepiej mnie. Zaplułam tu klawiaturę nieomal - tak mi ślinianki zaczęły pracować. Jutro jadeę kupić grzyby.
u mnie też zawsze więcej grzybów niż jajek. I tak właśnie ma być

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja tez zbieram głównie podgrzybka Ale musze się Wam pochwalić, że w tym roku upolowałam prawdziwka, który ważył prawie pół kilo I był zdrów jak rydz
Ostatnio z rodzicami przywieżliśmy masę kozaków, podgrzybków, parę prawdziwków i górę maślaków. Nie lubię obierać maślaków, przy nich obieranie wszystkiego innego to czysty relaks
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 19:13   #24
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar VI

No dobra to ja tez chcem kawalek ciasta i grzyby i tez sie nie moge doczekac na Wenge
Aaaa i czekam Kagan na przepis ,bo wszystkie przepisy zapisuje i robie .
A Vesenkowe cycki murzynki to niebo w gebie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:33   #25
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Witajcie w nowej odsłonie wątku

Zamiast w pracy (Dzień Edukacji Narodowej jednak dobra rzecz ) spędziłam dziś owocnie czas w lesie. Przyniosłam grzybów do domu sporo, do tego chodziłam po lesie z mamą, więc podwójna przyjemność.
Minus jest taki, że nigdy nie wiem co z tymi grzybami robić Część dałam babci, a reszta obrana stoi i czeka na nie wiem co.
Dla kogo Dzień Edukacji Nardowej to dobra rzecz, dla tego dobra Ja od bladego świtu niosłam kaganek oświaty, a raczej gadałam w próżnię, bo połowa audytorium i tak nie rozumiała

Grzyby lubie jedynie w dwóch wersjach i tak je zawsze przerabiam- czyli marynowane w occie oraz duszone, z cebulką w śmietanowym sosie, koniecznie z duuużą ilością świeżo mielonego pieprzu

Poza tym dziś z koleżanką poszłyśmy na siłownie. Zanim zaczełyśmy ćwiczyć, to już nas tam nie było To co było w miare blisko domu, i rano, przed pracą, kiedy udałyśmy się na rekonesans, prezentowało się w miare przyzwoicie, wieczorem okazało się być pakernią, gdzie na metr kwadrtowy przypada trzech pseudopudzianów i ani jednej kobiety Uciekłyśmy
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:41   #26
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość

Poza tym dziś z koleżanką poszłyśmy na siłownie. Zanim zaczełyśmy ćwiczyć, to już nas tam nie było To co było w miare blisko domu, i rano, przed pracą, kiedy udałyśmy się na rekonesans, prezentowało się w miare przyzwoicie, wieczorem okazało się być pakernią, gdzie na metr kwadrtowy przypada trzech pseudopudzianów i ani jednej kobiety Uciekłyśmy

Przepis na grzyby musialam wyrzucic ,bo jedzenie na noc niezdrowe
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:54   #27
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar VI

Dobry wieczór przyłączam się do frakcji miłosników grzybów we wszelkiej jadalnej postaci a ponieważ najbliżej mam w tej chwili chyba hubę na pobliskim drzewie, mogę w zamian poczęstować herbatką z sokiem malinowym i wafelkami śmietankowymi - koleżanka przyniosła.

Przy okazji pochwaliła czarną Coco w obu postaciach, za co ma u mnie dużego plusa
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 21:00   #28
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór przyłączam się do frakcji miłosników grzybów we wszelkiej jadalnej postaci a ponieważ najbliżej mam w tej chwili chyba hubę na pobliskim drzewie, mogę w zamian poczęstować herbatką z sokiem malinowym i wafelkami śmietankowymi - koleżanka przyniosła.

Przy okazji pochwaliła czarną Coco w obu postaciach, za co ma u mnie dużego plusa

Jak nie grzyby to wafelki....Miejcie litość nad Madzikiem

Grzyby uwielbiam- zwłaszcza w wersji z jajecznicą, ale mogą też być jako dodatek do zup. Też mi ślinka pociekła Tylko mój żołądek i wątroba za każdym razem boleśnie przeżywają tę przygodę kulinarną


Mam ostatnio apetyt jak ...morsica Szczególnie na konkretne poprawy- jajecznicę, spaghetti, ogólnie potrawy z mięsem - za schabowego ostatno dam się pokroić. Nie wiem, co mi jest, bo do Festiwalu Kobiecości daaaaleko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 21:39   #29
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VI

Co do grzybów to jadąc do domu zauwazyłam ze ich w polskich lasach teraz nie brakuje mnóstwo ludzi chodzi i zbiera, a przy drogach sprzedaje.

Grzyby mniam...w każdej postaci, tylko zbierać nie umiem, jakaś slepowata jestem
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 22:02   #30
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar VI

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Gryksiu podrzuć parę szczegółów, wąchałeś tą wersję przypadkiem?
Wąchałem, ale wcześniej przerobiłem jakieś 27 zapachów, więc niewiele pamiętam Poza tym takie "wąchnięcie" z blotterka dużo nie daje, jedynie jakiś początkowy zarys. Wydaje mi się jednak, że to bardziej ludziowa odsłona klasyka, nie wali aż tak aldehydami po nosie

http://nowsmellthis.blogharbor.com/b...0/3170553.html

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Poza tym dziś z koleżanką poszłyśmy na siłownie. Zanim zaczełyśmy ćwiczyć, to już nas tam nie było To co było w miare blisko domu, i rano, przed pracą, kiedy udałyśmy się na rekonesans, prezentowało się w miare przyzwoicie, wieczorem okazało się być pakernią, gdzie na metr kwadrtowy przypada trzech pseudopudzianów i ani jednej kobiety Uciekłyśmy
Dobre

---

W kwestii grzybów muszę się wyłamać. Poza pieczarkami "do schabowego" nie przepadam

I poskarżyć się muszę. Przez cholerny remont głównej ulicy miasta dojazd na uczelnię (wraz z dojściem) zajmie mi nie 1,5h, a z pewnością jakieś 2,5 I to przynajmniej do końca kwietnia...

W taki czwartek, aby zdążyć na zajęcia na 7:45, będę musiał wstawać najpóźniej o 4:40

Szlag, szlag, szlag...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.