Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 11:32   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369

Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką


CHodzi mi o moja grzywke...
otóż po umyciu nie wiem jak mam ją zaczesać i spią zeby po wyschnięciu sie tak glupio nie podwijała tylko była prosta w miare.. a mam grzywke tak zrobioną na bok prosze doradźcie mi co mam zrobić moze uzyc jakiegos specyfiku by smarowac tym grzywke? o prostownicy to mowy nie ma bo ona mi juz wyniszczyla wlosy maksymalnie... prosze pomózcie
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:43   #2
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

najlepsza w tym wypadku byłaby włąsnie prostownica, ale jeśli zniszczyła Ci włosy no to faktycznie ten sposób odpada, możesz spróbować mleczka wygładzającego do włosów L'oreal lub gumy usztywniajacej np. Joanny. Ma mocne działanie, na pewno wygładzi włosy, że nie będą się kręcić, nie powoduje też natłuszczenia włosów. Sama mam taką grzywkę i stosuję właśnie ten kosmetyk.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:48   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

Może po prostu potorturuj trochę grzywkę, i zamiast pozwalać jej schnąć samej, ponaciągaj ją na okrągłej szczotce używając jednocześnie suszarki. Bardzo jej nie zniszczysz, a będzie prosta.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:56   #4
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
najlepsza w tym wypadku byłaby włąsnie prostownica, ale jeśli zniszczyła Ci włosy no to faktycznie ten sposób odpada, możesz spróbować mleczka wygładzającego do włosów L'oreal lub gumy usztywniajacej np. Joanny. Ma mocne działanie, na pewno wygładzi włosy, że nie będą się kręcić, nie powoduje też natłuszczenia włosów. Sama mam taką grzywkę i stosuję właśnie ten kosmetyk.
a ta guma usztywniająca Joanny jest droga? na jakiej ona zasadzie działa?? mozna ją nałozyc na cale włosy i bedą prościutkie??
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:01   #5
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

guma Joanny jest niby przeznaczona dla włosów krótkich, ale ja mam za ramiona i działa świetnie. Kosztuje ok.6,7zł. 100ml. w takim pudełku. Jest też guma np. z Bielendy. Ja wyciskam niewielką ilosć na dłonie, rozcieram i wcieram we włosy od nasady żeby się nie puszyły.Guma jest dosyć klejąca i ma gęstą konsystencję, ale sprawdza się nieźle, naprawdę wygładza włosy i trzyma fryzurkę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:03   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
guma Joanny jest niby przeznaczona dla włosów krótkich, ale ja mam za ramiona i działa świetnie. Kosztuje ok.6,7zł. 100ml. w takim pudełku. Jest też guma np. z Bielendy. Ja wyciskam niewielką ilosć na dłonie, rozcieram i wcieram we włosy od nasady żeby się nie puszyły.Guma jest dosyć klejąca i ma gęstą konsystencję, ale sprawdza się nieźle, naprawdę wygładza włosy i trzyma fryzurkę
a mocno widać to ze wlosy sa jakby przetluszczone czy cos? czy wygladaja jak naturalnie proste?
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:50   #7
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

ja też mam grzywke na bok i tez mi sie wywija... i od pewnego czasu używam szamponu prostujacego Sunsilk ( ten fioletowy) ogolnie włosy przy sueszeniu sie prostują troche no a grzywka w szczegolności i do tego z tej samej seri krem tez prostujacy... jest o tyle dobry że jak w dzien sie powykreca grzywka po deszczu lub w jakis inny sposób albo rano po nocy to można go nakładac na suche włosy i troche suszarką podsuszyć przczesujac lub układajac grzywke no przynajmniej na moje włosy działa...
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 12:53   #8
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

też używałam całej serii fioletowej Sunsilk ( szampon, odżywka i mleczko ) jednak na moich włosach powodowały one dosyć znaczne i szybkie przetłuszczanie włosów. Guma Joanny po nałożeniu na włosy znika, po prostu mało ją widać, a włosy są wyprostowane i nie puszą się. Jeśli przesadzisz z ilością to oczywiście włosy mogą wyglądać jak przetłuszczone, ale na szczęście na całe włosy wystarczy naprawdę mała ilość i wtedy tego problemu nie ma.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:55   #9
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

wiesz co domowy sposob bez preparatow to spinki i wsowki ja tak robie i nie mam nic zawinietego
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 13:00   #10
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
też używałam całej serii fioletowej Sunsilk ( szampon, odżywka i mleczko ) jednak na moich włosach powodowały one dosyć znaczne i szybkie przetłuszczanie włosów. Guma Joanny po nałożeniu na włosy znika, po prostu mało ją widać, a włosy są wyprostowane i nie puszą się. Jeśli przesadzisz z ilością to oczywiście włosy mogą wyglądać jak przetłuszczone, ale na szczęście na całe włosy wystarczy naprawdę mała ilość i wtedy tego problemu nie ma.
moje włosy jak jest powietrze wilgotne albo nawet niewlieki deszczyk pokrobi to od razu sie puszą.. a po gumie mniej sie puszą??? czy to nie ma wogole na to wpływu??
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 13:25   #11
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

ja używam wosku joanny - sliski wosk effect net( o niebo lepszy od wosku wella design czy schwarzkopfu) włosy mi sie po nim nie puszą i nie wywijają( a potrafią sie puszyć do rozmiarów waty cukrowej hehehe) Jedyny problem to sztuka umiejetnego nakładania go...trze metodą prób i blędów nauczyć sie ile go zaaplikowac by włosy nie były tłuste
To chyba jedyny wosk który nie zawiera wody w składzie i wzbogacony jest woskiem pszczelim
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 14:37   #12
Dominiqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

Cytat:
Napisane przez cukierasek
moje włosy jak jest powietrze wilgotne albo nawet niewlieki deszczyk pokrobi to od razu sie puszą.. a po gumie mniej sie puszą??? czy to nie ma wogole na to wpływu??
używam gumy (Joanny) dokładnie tak jak żelu do włosów, głównie po to żeby zrobić sobie artystyczny nieład na głowie, bo - w przeciwieństwie do puszenia - moje 'afro' jest często przyklapnięte Jednak na deszczu nie zauważyłam jakichś zmian, guma naprawdę mocno trzyma fruzurkę!! Kiedy nałożę jej za dużo... nie umiem wyczesać..
Dominiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 19:27   #13
gosiak00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

tzn?? w jaki sposob je spinasz?? Do gory czy jak??
gosiak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 06:57   #14
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

ja bym radziła udac sie do fryzjera na prostowanie trwałe firmy loreal x-penso niewiem czy dobrze napisałam zimą tez miałam grzywke i jak wiadomo na dworze jest bardzo wilgotne powietrze i śnieg.Fryzjerka wyprostowała mi włosy taka specjalna pasta jest to tzw trwała ale prosta jak zaczynaja odrastac włosy to juz naturalne a tam gdzie była trwała nadal proste .Zapłaciłam około 26 zł za grzywke
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 06:49   #15
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

spiac w tym kierunku jak idzie grzywka ... alby byla naprezona po nocce nie ma nic zawinietego ...
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 07:48   #16
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Prosze doradźcie mi co mam robić z grzywką

ja tez mam grzywke i po prostu susze ja na suszarce tak zeby byla prosta a potem spryskuje alkierem i wszystko jest ok
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.