Wieeelka prosba Margareci :D :D :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-28, 15:44   #1
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148

Wieeelka prosba Margareci :D :D :D


Dziendoberek!
Zwracam sie z ogroooomna prosba do pani Agnieszki, Samanty i do dziewczyn, ktore znaja sie na rzeczy Otoz, chodzi mi o bardzo wazna dla mnie rade, co do rzeczy, o ktorej mam raczej blade pojecie Tzn, nie wiem co mam ze soba poczac... Chodzi mi o rozswietlenie buzki. A nie tyle rozswietlenie, co dobor podkladu, korekotra i tego typu rzeczy... Nie mam fotki, ale i tak chyba by sie malo przydala bo cere latwiej jest opisac, tak mi sie przynajmniej wydaje...
No wiec tak:
* buzke mam piegowata, ale zauwazylam ze moje pieguski juz mi blakną;
* pryszczy raczej nie mam, tzn, raz na jakis czas wyskoczy costam, ale to raczej rzadko, a tak to nie
* rodzaj cery to jakis taki nijaki... tzn tak: jest sucha na nosie i brodzie, ale nie tak strasznie, tylko sie troche przesusza... moze to dlatgeo, ze uzywam niezbyt dobrego korektora... i na to pudru sypkiego, a tak chyba nie powinno byc nie wiem juz sama acha, a na czole to taka troche tlustawa i nad noskiem taka swiecaca. Tylkoze mam dosc gruba grzywke, takze czola to za bardzo nie widac... nio ale to nad noskiem to widac
* pod oczami to tez nie mam jakis strasznych worow, tzn mysle, ze mam takie jak ta dziewczyna w tej metamorfozie sylwestrowej, ta ladniejsza z zielonymi cieniami :P Ale jak u niej pani wizazystka zastosowala korektor pod oczy to a mysle, ze chyba mi tez by sie przydal :P Nie, no przydalby sie tak, tak
* No, o to chyba tyle
Bylabym baaardzo wdzieczna za pomoc w doborze kosmetykow! PRzeczytalam bardzo duzo porad i kursow makijazu, ale wolalabym zeby pomglby mi w tym ktos kto sie na tym zna Tzn, tak, dokladnie, i nie ogolnie a dla tych mankamentow o ktorych napisalam Oj wiem, ze zachlanna jestem ale ja bardzo ladnie prosze I tak, napisze jeszcze z czego do tej pory korzystalam (po oczyszczeniu toniku i takich ☠☠☠☠☠☠☠ach):
* najpierw oczywiscie kremik ( Erisa matujaco nawilzajacy do mlodej cery jestem z niego zadowolona ale moze cosik lepszego??)
* potem korektor pod oczki, wokol noska i na brode (skonczyl mi sie taki z Oriflame, to kupilam sobie z miss sporty, ale jest bezndziejny trzeba wreszcie w cos zainwestowac... )
* i potem puder sypki taki z Ives-rocher czy jakto tam sie pisze taki z drobinkami
wiem, wiem zaraz mnie skarcicie za brak umiejetnosci i bezguscie :P Ale wlasnie po pomoc pisze
I tak, moim marzeniem jest zeby moja buzka wygladala jak u tej dziewczyny w tej ostatniej metamorfozie... Lub przynajmniej podobnie, bo zeby zakryc piegi to trzeba tone tapety a ja tego nie lubie... takze chcialabym dokladne isntrukcje jak co uzywac i jakiej firmy Cena nie gra duzej roli bo udalo mi sie troszku zaoszczedzic Chcialabym aby byly to kosmetyki dobrej firmy i sprawdzone
Wielkie gratulacje tym, ktorzy dobrneli do konca
I jeszcze raz baaardzio ladnie prosze bede dozgonnie wdzieczna
Pozdrowki
Margarecia
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 19:28   #2
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Acha i zapomnialam dodac, ze mam male przebarwienia... tzn nei takie male... :P
Licze na Was dziewczatka
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 20:11   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Hmm zrozumialam ze chcesz rozsewietlenia buzi?
Ja mam podklad rozswietlajacy Vipery-baaardzo dobre oceny w KW oraz puder sypki odbijajcy swiatlo-tez Vipery i tez swietne oceny.
Do cieni pod oczkami dziewczyny polecaly ten zolty korektor(bodajze LRP),ja przynam szczerze ze nie mam,wiec nic nie ebde polecac.
Mysle ,ze jesli masz hmm powiedzmy idealna(lub prawie)cere to niepotrzebny ci podklad,wystarczy sam korektor do zatuszowania drobnych niedoskonalosci i na to puder sypki-ja polecam wlasnie Viperke.
No i powinnas dobrze nawilzac skore.

Ps.zazdroszcze ci piegow,mi wyskakuja tylko po sloncu,ale potem znikaja


Mysle,ze jak dziewczynki 'dobrna do konca' to ci cos dobrego poradza
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 20:29   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Margareciu a czemu te piegi niby chowac pod podkładem toż to super wygląda ja tam bez podkładu czuję się jak nei ubrana (za to dla odmiany pudru uzywam bardzo skromnie ) ale jak bylam młodsza to właśnie tylko korektorek i basta! Moja młodsza siostra tak właśnie robi - odrobinka korektora i mgiełka pudru. Możesz sobie kupić jakiś taki puder z rozświetlającymi drobinkami , buzia bardzo świeżo wygląda, pudry Vipery świetne recenzje zbierają...

Myślę że dziewczyny zaraz powiedzą że powinnaś wiekszych filtrów używać (ten Eris do młodej to chyba nie chroni tak za bardzo )

A tak od siebie dodam że korektory pod oczy to ciężka sprawa! Ja cieni raczej nie posiadam, ale za dużo pracuję a za mało sypiam i jakoś tak nieszczególnie wygladam o swicie, tak że zaczęłam jakiś czas temu mazac się czymś pod oczami, i radzę Ci tu bardzo uważać - wybierz taki specjalnie pod oczy, raczej płynny a nie w sztyfcie i nawilżający - zwykłe sztyfty są najlepsze na wypryski, ale czasem wysuszają okolice oczu dość silnie. Muszę w końcu przetestować ten La Roche... bo jak na razie to bankrutuję kupując jeden taki bardzo drogi YSL
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-28, 21:14   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Ooo ja tez bez podkladu nie moge zyc-nie wyjde przeciez naga z domu(chociaz w bieliznie by mi tak nie przeszkadzlao jak bez podkladu haha)
A pudru tez malutko i tylko sypkiego Viperki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 09:46   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D



WITAJ
POZWOLĘ SOBIE PIOSAĆ DRUKOWANYMI LITERKAMI - ŻEBY MÓJ TEKST ODZNACZAŁ SIE OD TWOJEGO - DZIEKI TEMU ŁATWIEJ CI BEDZIE CZYTAC

Chodzi mi o rozswietlenie buzki.
NAPISZ DOKŁADNIE O CO CHODZI Z TYM ROZŚWIETLENIEM. CZY CHODZI O DOBÓR ODPOWIEDNIEGO KREMU, DZIĘKI KTÓREMU CERA BĘDZIE SIE WYDAWAŁA BARDZIEJ ŚWIETLISTA CZY TEŻ MOŻE O ROZŚWIETLENIE ZA POMOCĄ BŁYSZCZACYCH KOSMETYKÓW?

A nie tyle rozswietlenie, co dobor podkladu, korekotra i tego typu rzeczy... > No wiec tak:
> * buzke mam piegowata, ale zauwazylam ze moje pieguski juz mi blakną;

UWIELBIAM PIEGI. LATEM JESTEM NAJSZCZEŚLIWSZA NA ŚWIECIE WIDZĄC JAK DZIEKI SŁOŃCU NA MOJEJ TWARZY POJAWIAJA SIE PIEGI.
MAM RADE - I NIE JEST ONA ZALEZNA OD TEGO ŻE LUBIE PIEGI - NIE TUSZUJ ICH. PRÓBY ICH ZATUSZOWANIA MOGĄ SIĘ SKOŃCZYC TYM ZE PIEGÓW CAŁKOWICIE NIE 'SCHOWASZ' A SKÓRA BĘDZIE WYGFLADAŁA JAKBY MIAŁA BRUDNE PLAMKI/PRZEBARWIENIA. DO CER PIEGOWATYCH NAJLEPSZE SA LEKKIE PODKŁADY - LUB NAWET KREMY KOLORYZUJACE - TAKIE KTÓRE DELIKATNIE WYRÓWNAJA KOLORYT CERY ALE NIE BĘDĄ KRYJACE.

> * pryszczy raczej nie mam, tzn, raz na jakis czas wyskoczy costam, ale to raczej rzadko, a tak to nie

TO JAKBY MIAŁO JUŻ COŚ WYSKOCZYĆ TO WALCZ Z TYM ZA POMOCĄ NP. ZIELONEGO SZTUFTU AVONU PRZEZNACZONEMU DO WYPRYSKÓW ALBO PREPARATU VIVHY (NIE POLECAM RACZEWJ PREPARATU ' W DŁUGOPISIE' ALE Z TEJ SAMEJ SERII POLECAM KREM). SPECYFIKI TE SPRAWIAJA ŻE NASZE UTRAPIENIE ZOSTANIE 'WYSUSZONE' I ZNIKNIE.

> * rodzaj cery to jakis taki nijaki... tzn tak: jest sucha na nosie i brodzie, ale nie tak strasznie, tylko sie troche przesusza... moze to dlatgeo, ze uzywam niezbyt dobrego korektora... i na to pudru sypkiego, a tak chyba nie powinno byc nie wiem juz sama acha, a na czole to taka troche tlustawa i nad noskiem taka swiecaca.

CZYLI JEDNYM SŁOWEM MIESZANA. TYLKO PRZEWAZNIE JEST TAK ŻE ŚWIECIE SIE TAKŻE NOSEK I BRODA. RADZIAŁABYM CI UŻYWAĆ MOCNO NAWILŻAJĄCEGO KREMU, A NA NOC NP. PÓŁTŁUSTEGO - MOŻESZ TEŻ OD CZASU DO CZASU POSMAROWAĆ BUZIE WITAMINA e W PŁYNIE (MOŻNA JA ZAKUPIĆ W APTECE. MA ONA TŁUSTĄ KONSYSTENCJE DLATEGO POLECAM STOSOWANIE JEJ NA NOC - NA GŁOWE MOZNA ZAŁOZYC OPASKĘ ŻEBY NIE ZATŁUŚCIĆ WŁOSÓW

> * pod oczami to tez nie mam jakis strasznych worow, tzn mysle, ze mam takie jak ta dziewczyna w tej metamorfozie sylwestrowej, ta ladniejsza z zielonymi cieniami :P Ale jak u niej pani wizazystka zastosowala korektor pod oczy to a mysle, ze chyba mi tez by sie przydal :P Nie, no przydalby sie tak, tak

JEZELI CIENIE SĄ MAŁO WIDOCZNE TO POLECAM CI COS O DELIKATNEJ KONSYSTENCJI - NAJLEPIEJ P[ŁYNNEJ. SPECYFIK MUSISZ PRZETESTOWAC OSOBICIE - BO SAMA WIESZ JAK TO JEST Z KOSMETYKAMI. CO KOMUS ODPOWIADA DLA INNEGO MOZE BYĆ ZUPEŁNIE NIE TRAFIONE.

> * No, o to chyba tyle
> Bylabym baaardzo wdzieczna za pomoc w doborze kosmetykow! PRzeczytalam bardzo duzo porad i kursow makijazu, ale wolalabym zeby pomglby mi w tym ktos kto sie na tym zna Tzn, tak, dokladnie, i nie ogolnie a dla tych mankamentow o ktorych napisalam Oj wiem, ze zachlanna jestem ale ja bardzo ladnie prosze I tak, napisze jeszcze z czego do tej pory korzystalam (po oczyszczeniu toniku i takich ☠☠☠☠☠☠☠ach):
> * najpierw oczywiscie kremik ( Erisa matujaco nawilzajacy do mlodej cery jestem z niego zadowolona ale moze cosik lepszego??)

JEŻELI MASZ UCZUCIE PRZESUSZENIA W PEWNYCH OKOLICACH TWARZY TO RADZIŁABYM CI NIE NAKŁADAĆ NA NIE PRZEZ JAKIS CZAS TEGO KREMIKU.
> * potem korektor pod oczki, wokol noska i na brode (skonczyl mi sie taki z Oriflame, to kupilam sobie z miss sporty, ale jest bezndziejny trzeba wreszcie w cos zainwestowac... )
> * i potem puder sypki taki z Ives-rocher czy jakto tam sie pisze taki z drobinkami
> wiem, wiem zaraz mnie skarcicie za brak umiejetnosci i bezguscie :P Ale wlasnie po pomoc pisze

NA CODZIEŃ RADZE UZYWAĆ RACZEJ MATUJACEGO PUDRU (BEZ DROBINEK_. JEŻELI CHCESZ ROZŚWIETLIĆ TWARZ NAŁÓŻ BŁYSZCZĄCY KOSMETYK W POSTACI FLUIDU LUB PUDRU NA KOŚCI POLICZKOWE I POD ŁUK BRWIOWY.

> I tak, moim marzeniem jest zeby moja buzka wygladala jak u tej dziewczyny w tej ostatniej metamorfozie... Lub przynajmniej podobnie, bo zeby zakryc piegi to trzeba tone tapety a ja tego nie lubie... takze chcialabym dokladne isntrukcje jak co uzywac i jakiej firmy Cena nie gra duzej roli bo udalo mi sie troszku zaoszczedzic Chcialabym aby byly to kosmetyki dobrej firmy i sprawdzone
CO DO PODKŁADÓW NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POCZYTASZ SOBIE OPINIE CZYTELNICZEK NA "KW".Z MATUJACYCH PODKŁADÓW POLECAM CHANEL - DOUBLE PERFETION I GUERLAIN - DIVINIORA. JEDNAK NIE WIEM CZY DODATKOWO NIE WYSUSZĄ CI FRAGMENTÓW TWARZY O KTÓRYCH PISAŁAS NA POCZATKU
UDAJ SIE DO SEPHORY - TAM PANIE ZAOPATRZĄ CIE W TESTERY. TO NAJLEPSZY SPOSÓB SPRAWDZENIA JAK DANY KOSMETYK ZACHOWUJE SIE NA NASZEJ TWARZY.
POCHODZ SOBIE W DANYCH PODKŁADZIE CAŁY DZIEŃ (W POMIESZCZENIU I ZA ZEWNĄTRZ- ŻEBY SPRAWDZIĆ JAK SIĘ ZACHOWUJE PRZY ZMIENNYCH TEMPERATURACH) I JAK SIE TRZYMA NA TWOJEJ BUZI (CZY NIE WYSUSZA CI SKÓRY, CZY SIĘ ŁUSZCZY, CZY 'ZNIKA' Z TWARZY ITD...)?

POZDRAWIAM
SAM
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 14:56   #7
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

NAPISZ DOKŁADNIE O CO CHODZI Z TYM ROZŚWIETLENIEM. CZY CHODZI O DOBÓR ODPOWIEDNIEGO KREMU, DZIĘKI KTÓREMU CERA BĘDZIE SIE WYDAWAŁA BARDZIEJ ŚWIETLISTA CZY TEŻ MOŻE O ROZŚWIETLENIE ZA POMOCĄ BŁYSZCZACYCH KOSMETYKÓW?

Chodzi mi o dobór odpowiedniego kremu, podkladu i kosmetykow, dzieki ktorym moja cera bedzie swiezo, zdrowo i swietliscie wygladac, a nie sie swiecic Nie chodzi mi o blyszczace kosmetyki

MAM RADE - I NIE JEST ONA ZALEZNA OD TEGO ŻE LUBIE PIEGI - NIE TUSZUJ ICH. PRÓBY ICH ZATUSZOWANIA MOGĄ SIĘ SKOŃCZYC TYM ZE PIEGÓW CAŁKOWICIE NIE 'SCHOWASZ' A SKÓRA BĘDZIE WYGFLADAŁA JAKBY MIAŁA BRUDNE PLAMKI/PRZEBARWIENIA. DO CER PIEGOWATYCH NAJLEPSZE SA LEKKIE PODKŁADY - LUB NAWET KREMY KOLORYZUJACE - TAKIE KTÓRE DELIKATNIE WYRÓWNAJA KOLORYT CERY ALE NIE BĘDĄ KRYJACE.

Ja nei chce pieguskow zakryc, bo wiem, ze tego sie nei da zrobic i zgadzam sie z tym, tylkoze chcialabym je chociaz troszku ukryc wlasnie jakims dobrym lekkim podkladem lub kremem koloryzujacym, ale chodzi o to ze nei wiem jakim! I mam pytanko, czy potrzebna jest jakas kredka czy korektor na przebarwienia, jakiej firmy bylby najlepszy i kiedy go stosowac? PRzed podkladem?
I jakie znasz firmy z dobrymi korektorami pod oczki? Wiem, ze napisalas, ze kazdemu odpowiada cos innego, ale moze jakas delikatna sugestia... I na koniec troszeczke pudru sypkiego? I tez pytanie jakiego?

TO JAKBY MIAŁO JUŻ COŚ WYSKOCZYĆ TO WALCZ Z TYM ZA POMOCĄ NP. ZIELONEGO SZTUFTU AVONU PRZEZNACZONEMU DO WYPRYSKÓW

A tak, tak juz sie w neigo neidawno zaopatrzylam

Co do tego kremiku? Jaki bys mi polecala? Dodam, ze mam mloda cere, znalazlam taki krem mocno nawilzajacy na dzien z Oriflame, ale nie wiem, czy by sie nadawal?? Co do tej witamikni, jak czesto ja stosowac? Co ona powoduje? Jestem tez ciekawa ile kosztuje, chociaz cena nei gra duzej roli to wole wczesniej wiedziec. Moze jakies inne propozycje na kremik i jaki bylby dobry na noc??


CO DO PODKŁADÓW NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POCZYTASZ SOBIE OPINIE CZYTELNICZEK NA "KW".Z MATUJACYCH PODKŁADÓW POLECAM CHANEL - DOUBLE PERFETION I GUERLAIN - DIVINIORA.

Nio wlasnie... o to sie boje, ale chyba ta witaminka na noc i krem mocno nawilzajacy na dzien pomoga?? Czy nie...?? Moze jakies inne propozycje? A co sadzisz o podkladasz z innych firm, takich jak Maybeline?? Wiem tylko ze maja swietne pomadki i blyszczyki :P I mam pytanko, mniej wiecej w jakich cenach sa te podklady? Chce sie wczesniej upewnic i zrobic bilans przed zakupami Taka juz ze mnie dokladna margeretka Acha, i u mnei w miescie nei ma sklepu sephory...;( Chyba... Ale to nic, zajde do 'natury' i moze tam sie pobawie testerami zastanawiam sie tylko, czy tamte ekspedientki mi pomoga...

Nio to juz uciekam i czekam na odpowiedz
Wielkie dzieki i pozdrowki
Margarecia
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-29, 15:07   #8
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Z maybellina najlepszy jest WonderFinish albo EverFresh.
Mam oba,ale chyba bardziej zadowolona jestem z tego pierwszego.
Tez mam mieszana cere.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 15:47   #9
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Estelko powiedz mi ile ten podklad kosztuje i czy jest przeznaczony dla mlodej cery? Jest lekki? Podbny do kremu koloryzujacego? Czy bardziej kryjacy??
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 16:41   #10
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Bardzo proszę... oto link na KW poczytaj o tych podkładach
Maybellin, WonderFinish http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5397

Maybellin, EverFresh
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2842

Guerlain, Divinora
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1169

Chanel, Double Perfection
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1688

Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-29, 16:53   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Wieeelka prosba Margareci :D :D :D

Wiec tak:
jestem mloda(18latek)i go uzywam,wiec do mlodej
Powiem ci ze jest dosc lejacy sie,ale przez to latwo sie rozsmarowuje,i naprawde ladnie kryje-tez nie mam wiekszych klopotow z cera,leciutkie przebarwionka(ktore po jakims czasie znikaja)-i ich nie widac,przynajmniej u mnie.
A do tego mam idealnie dobrany kolorek.
kosztuje 29.90ostatnio byla promocja w GC,wiec wychodzilo ze 25zl
Wg mnie jest lekki,nie zatyka porow,nie czuc go na twarzy, i nie widac.
Nie daje raczej pudrowego wykonczenia-ale twarz jest ladnie zmatowiona i taka gladziutka.
Moze popros o probki w sklepie?albo umaluj sie z testera?
Ja go co prawda uzywam od wigilii,ale naprawde jestem zachwycona
Zreszta ma dobre oceny w KW.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.