Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 00:04   #1
wiola1223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 62

Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !


Niestety nie mogę się doszukać wśród miliona komentarzy, dlatego zakładam kolejny wątek i liczę na waszą pomoc kochane Panie.

Mianowicie, chciałabym zrobić sobie zabieg keratynowej odbudowy włosów, ale nie mam pojęcia którą wybrać, bo na jakie nie spojrzę, to są głównie do prostowania. Ja nie chcę prostować, bo mam swoje fajne loki i chcę je zachować. Dlatego też się martwię, abym nie miała na głowie "niczego"...

Proszę powiedzcie mi jaka keratyna będzie odpowiednia dla włosów zniszczonych, puszących się ale jednak kręcących. Chcę się pozbyć tej matowej, strasznie suchej warstwy włosów.

Interesowałam się keratyną Encanto, CocoChoco oraz True Keratin. Ta ostatnia mnie najbardziej zainteresowała, ale za to nigdzie nie można jej kupić.

Czy jesteście w stanie coś mi doradzić, coś powiedzieć na ten temat ?
Czekam i pozdrawiam !
wiola1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:45   #2
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !

Ale produkty, które wymieniłaś służą do prostowania włosów. Może lepiej byłoby pomyśleć o zabiegach keratynowych Revlona albo Tahe? Aczkolwiek keratyna sama w sobie (jako składnik preparatu) może na jakiś czas nieco rozprostować Ci włosy... Tylko, że taki zabieg nie da Ci trwałego efektu, jak każdy zabieg pielęgnacyjny będzie trzeba go powtarzać.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 18:41   #3
wiola1223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !

Właśnie chodzi o to że ja się nie znam, dlatego potrzebuję pomocy.
Czyli jakiej keratyny muszę użyć do odbudowy włosów ? Możesz mi jakieś wymienić i polecić od siebie ?
wiola1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 20:09   #4
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !

Ale to raczej są kosmetyki, które mogą kupić tylko fryzjerzy i można je wykonać w salonie... (przynajmniej Tahe). Alfaparf ma zestaw Kertin Therapy, ale czy on w ogóle nie wyprostuje włosów to nie wiem. Wydaje mi się, że w wątku dotyczącym keratynowego prostowania dziewczyny pisały, że prostowały tym włosy, ale musiałabyś tam zajrzeć... tylko, że z tego co pamiętam, to jednak ten efekt się za bardzo nie utrzymuje. Jak dla mnie, to akurat regenerację lepiej przeprowadzać u fryzjera i on lepiej dobierze zabieg do Twoich włosów, z prostowaniem sprawa jest prosta i mniej-więcej wiadomo, jaki preparat będzie dobry dla danych włosów i potrzeb właścicielki.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 16:05   #5
wiola1223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !

Wiem o czym mówisz. Tylko szkoda mi 200 czy 300 zł na fryzjera, skoro za tą kasę mogę sobie kupić keratynę i to nie na jeden zabieg a na więcej. ;/

Nie wiem, może poświecę włosy i sobie zrobię tą do prostowania. Najwyżej nie będę ich prasować prostownicą a wysuszę ciepłym powietrzem.
Czy coś takiego odbuduje moje włosy ?
Czy keratyna do prostowania odbudowuje, regeneruje włosy ? Czy to jest błędne koło ?
wiola1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 19:00   #6
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !

Artego ma produkty do kreatynowej odnowy. Na Allegro można kupić mniejsze ilości. Ale nie wiem jak się będzie zachowywał na kręconych włosach. Ja robiłam na falowanych i na pewno były bardziej odżywione i wygładzone
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:36   #7
wiola1223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg keratynowy - NIE PROSTOWANIE !

A masz może jakieś doświadczenie z firmą Kerapro k5 ?
wiola1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-11 13:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.