Paznokietki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-26, 13:59   #1
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754

Paznokietki


Dziewczyny doradźcie co zrobić aby wzmocnić paznokcie. Ciągle mi się łamią i rozdwajają Miałam już różne odżywki np.Sally Hansen, Joko, ale one nic nie dają
Chciałabym mieć ładne, zdrowe, długie paznokcie, ale nie wiem już co mam z nimi robić.Pomóżcie
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 14:26   #2
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: Paznokietki

Zimą moje paznokcie też są w opłakanym stanie - sięgam wtedy po SkrzypoVitę (lub inny preparat ze skrzypem). Efekty widać po ok. 3 tygodniach regularnego stosowania.
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 16:28   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Paznokietki

Ja moge polecic Ci drogi, aczkolwiek na pewno skuteczny sposob, a dojladniej odzywki.
Jedna to firmy Alessandro X-tra 55zl w Douglassach), a druga NailTek Intensive Therapy II (125zl za jedna gdzies albo za dwie, tzn odzywka+przyspieszacz wysychania kolorowego lakieru za 125zl na Allegro). Ja uzywam tej drugiej i na razie efekty niesamowite, obie sa w KW wiec poczytaj.
Ja juz zrezygnowalam z wszystkich tanszych sposobow bpo wyszly niesamowicie drogo, zainwestowalam i na razie super, ale o wlasciwych efektach bede mogla powiedziec za jakis czas.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 09:52   #4
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Paznokietki

Polecam odżywkę KillyS, Witaminowa Bomba (cena: około 10 zł). Jest bardzo wydajna, moze tez słuzyć jako bezbarwny lakier. Naprawdę pomaga! Moje paznokcie są po niej mocne, zadziwiające białe (tam gdzie powinny być białe) i różowe (tez tam gdzie powinny byc różowe ). Poczytaj recenzje na KWC
Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 13:49   #5
olka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 28
Re: Paznokietki

1. mnie pomaga Revalid...
2. uzywam tez odżywki z Avonu Nail Experts Strong Results (efekty widac po tygodniu; odzywka stara jak swiat, bo jak mam problem, to ciagle zapominam mazac nia paznokcie :P)
3. no i zapobiegawczo - babciny sposob - duzo jesc zelatyny (galaretki owocowe, galarty, zelki itp...) - to chyba najprzyjemniejszy sposob dbania o paznokcie no i skuteczny

hmm... moze Tobie prakowac krzemu i cynku w diecie
olka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 17:37   #6
biala1982
Raczkowanie
 
Avatar biala1982
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
GG do biala1982
Re: Paznokietki

mocz je w wapnie spozywczym powinno je utwardzic
biala1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 18:10   #7
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Re: Paznokietki

a moje paznokcie to juz tragedia... wstyd mi z takim czyms na palcach ;( Zadne sposoby babcine mi nie pomagaja, typu oliwa z oliwek itd (a zelatyna podobno wcale nie wplywa na paznokcie, zreszta nie wiem - raz tam mowia, a raz inaczej...) Zazywalam Skrzypowite i niestety tez mi nic nie pomogla. Odzywki typu Bomba Witaminowa Killys moze i pomogly, ale na krotko. Jestem bezsilna... Na drogie odzywki nie bede wydawac, bo wiem ze sa tanie dobre i tez nie pomagaja, a na zele, albo akryle na pewno sie nie zdecyduje bo pozniej bedzie jeszcze gorzej. Jedyne wytlumaczenie jakie mam - obgryzalam paznokcie kiedys i teraz mam male i slabe...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 18:31   #8
Obinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 19
Re: Paznokietki

Też kiedyś zażywałam jakiś preparat ze skrzypem i mi nie pomógł. Zamieniłam go na Merz Special. Był co prawda droższy (nie wiem ile teraz kosztuje, ale myślę że ok.45zł za opakowanie 60 tabletek), ale naprawdę działa! Zażywałam go przez 2 miesiące po 2 tabletki dziennie i efekty były widoczne nie tylko na paznokciach, ale i na włosach. Używałam też w tym samym czasie takiej zielonej odżywki z Avonu (chyba z kaktusa?) i byłam z niej zadowolona.
Obinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.