Jaki kolor włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 11:38   #1
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91

Jaki kolor włosów?


hej
Chciałabym się Was poradzić apropos koloru włosów.
Jakiś czas temu byłam brunetką. Usiłowałam uzyskać jasny blond.
Włosy byly dwa razy rozjasniane rozjasniczem, jakis czas później połozyłam na nie farbę miodowy blond. Włosy wyszły rudawe, co mi się nie podobało. Po dwóch miesiącach położyłam platynowy blond. Niesety kolor chwycił nie równo tzn odrosty i włosy przy glowie są chlodne i bardzo jasne, natomiast końcówki wyszły ciemniejsze i wciaż lekko rudawe. Chciałabym miec wlosy jednolitego koloru. Są już dość zniszczone wiec wydaje mi się ,że kolejne rozjasnianie odpada. Skoro nie moge miec chlodnego bardzo jasnego blondu, sadze że dobrym rozwiazeniem byloby polozenie nieco ciemniejszego koloru zeby wyrównac odcien. Chcialabymzeby to jednak byl blond, ale to nie jest postanowione. Nie wiem w jakim odcieniu będzie mi najlepiej. Napewno nie chcę zbyt ciemnego.
Poza tym nie mam tez pomysłu na fryzurę. Narazie zapuszczam włosy. Nie chcę też robić grzywki poniewaz niedawno ją mialam i teraz udało mi się zapuścić. Chętnie posłucham waszych pomysłów co do tego w jakiej fryzurze byłoby mi najlepiej, jak je układać itp

Dodam jeszcze ,że mój naturalny kolor włosów to ciemny zimny blond (który jest troche bez wyrazu, ma mysi odcien, ogólnie jest niezbyt ładny). Wydaje mi się, że jestem typem lata. Opalam się dość łatwo na brąz. Mam niebieskie oczy.

Apropos zdjęc, to byly one robione na potrzeby sprzedazy internetowej. Na codzien nie maluje się tak mocno jak na zdjęciach, wolę raczej naturalny makijaż. Niesety w chwili obecnej nie posiadam innych zdjęc. Codo ubran, to równiez się tak nie ubieram

Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111.JPG (7,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2222.JPG (5,4 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3333.JPG (5,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4671.jpg (20,8 KB, 122 załadowań)
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 08:16   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jaki kolor włosów?

ja cię widzę w średnim brązie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:33   #3
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Jaki kolor włosów?

Jakaś kawa z mlekiem?
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 11:14   #4
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Jaki kolor włosów?

Madam Mina - może coś takiego? Dziewczyna na zdjęciu ma podobny kolor oczu do twoich ps: w blondzie ładnie wyglądasz http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...72321.html?i=6
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 11:58   #5
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Jaki kolor włosów?

A mi się podoba blond. Moze zmien troche odcien i dodaj ciemniejsze pasemka jakiegos brazu
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:41   #6
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Jaki kolor włosów?

najpirew to zrób jakąś kurację odbudowująco włoski bo masz je bardzo zniszczone i jet to dość widoczne a kolor poleciła bym wella decore średni blond..terz maiłam rozjaśnine włosy i bardzo zniszczone..jak pofarbowłam to byłam przerażona miałam brązowe włosy ale po 4 myciach są juz takie że tak powiem sarnie..no włanie średni blond bardzo zbliżony do tego jak na opakowaniu..
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 18:00   #7
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dzięki za oddzew
Na doprowadzenie moich włosów do przyzwoitego stanu mam około 2 tygodnie,
więc zafarbuje się pod koniec drugiego tygodnia a narazie to tak jak pisałyście muszę zrobic im jakąś kuracje odzywiającą. Stosowałam vaxa i nafte kosmetyczna, zawsze po umyciu daje odżywkę ze spłukiwaniem. Niewiem co jeszcze mogę zrobić?

A zapomniałam jeszcze napisać ze bardzo podoba mi sie kolor który zaproponowała Doloresd lecz jest trochę zaciemny, jest ciemniejszy od mojego naturalnego a niechciałabym mieć jasnych odrostów.

Wolałabym jednak coś z ciemnego blondu, ale nadal niemam pomysłu na odcień.
A czy macie dla mnie jakieś propozycje co do makijażu?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-15 o 19:07 Powód: post pod postem
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 21:42   #8
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Jaki kolor włosów?

taki bby ci pasowła http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura51013.htm usta pociągniete jasnym błyszczykiem a na policzku odrobina różu
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 23:22   #9
Joanne Mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki kolor włosów?

Madam Mina, tak jak dziewczyny powiedziały - zanim pomyślisz o jakimkolwiek następnym rozjaśnianiu włosów odżyw je. Są bardzo zniszczone i bardzo przesuszone. Nie wiem, czy to wina zdjęć albo kosmetyków, jakie na nie nałożyłaś, a może je tapirowałaś, ale w ogóle nie mają blasku. Gorąco polecam udanie się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Ja również kiedyś chciałam zejść z ciemnego koloru włosów do jasnego blondu i efekty były takie jak widać u Ciebie. Włosy w efekcie kilku farbowań były zniszczone, suche, pierzyły się końcówki, nie będę wspominała o całkowitym macie. Po prostu nie wyglądało to estetycznie. Fryzjer z pewnością dobierze Ci odpowiednią odżywkę i ufarbuje Ci włoski tak, że kolor będzie jednolity na całej długości. Tak drastycznych zmian nie da się robić samemu, z resztą na każdym opakowaniu farby do włosów masz podpowiedzi, jaki kolor wyjdzie Ci na włosach o danym odcieniu. Nie da się z brązu zejść na jasny blond, a przynajmniej rezultat znacznie będzie się różnił od koloru z obrazka.
Moim zdaniem powinnaś podciąć włosy, ponieważ końcówki wyglądają najgorzej. Nie mam tutaj na myśli drastycznego skracania. Włosy możesz pocieniować w taki sposób, aby z przodu przy buzi były dłuższe, a z tyłu krótsze. Np coś takiego - http://img384.imageshack.us/my.php?image=112mz3.jpg
Poza tym jesteś bardzo ładną dziewczyną, masz duże niebieskie, godne pozazdroszczenia oczy. Ten blond z pewnością Ci nie pasuje, poleciłabym Ci go odrobinę przyciemnić. Będziesz wyglądała naturalniej i delikatniej. Blond tak naprawdę pasuje niewielu dziewczynom, sama się już o tym dawno zdążyłam przekonać.
Daj znać, jak tylko zmienisz włoski i może pochwal się nam na forum swoim nowym lookiem Trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam.
Joanne Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 17:08   #10
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki kolor włosów?

Dzięki za rady. Jak chodzi o farbowanie to do fryzjera pójdę w ostateczności (chwilowy brak funduszy) gdyby to farbowanie mogło poczekac to poszłabym napewno ale na 27 muszę mieć już włosy zrobione. Chce je przyciemnić nie wiem czy farba siądzie równomiernie na wszystkich włosach bo końcówki mam ciemniejsze. Sadze że jeśli wybiore odcień ciemniejszy od końcówek to rónomiernie sie powinny zafarbować. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Podobno włosy po rozjaśniaczu reagują inaczej i mogą i tak sie brzydko zafarbować:/
Zastanawiam się nad tym kolorem: Farba Garnier Color Naturals Blond 7

http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=446

Wcześniej miałam włosy ścięte całkiem na krótkie, na chłopca i z takiej fryzury mi odrosły. Chciałabym coś z nimi zrobić,chce je zapuścić a zwłaszcza grzywkę ale niechce z takimi chodzić. Mogę się zgodzić na podcięcie gdzieniegdzie ale bez przesady, zwłaszcza jak chodzi o grzywkę. Bardzo chciałabym ja wiązać razem z kucykiem
Jesli jednak któraś z was ma pomysł na fryzure w której naprawde było by mi dobrze to chętnie sie zgodzę na wszystko bo ogólnie to bardzo mi sie nie podobają moje włosy źle sie układają, nie da się ich związać w żaden sposób ładnie bo sie ciągle coś wyjeża. Mogę je podciąć byleby tylko wyglądały jakoś po ludzku....
oczywiście zamieszczę zdjęcia po farbowaniu itp.
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:29   #11
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Jaki kolor włosów?

Garnier Blond 7 wychodzi baardzo ciemny wiec dobrze sie zastanów.na twoich włosach moze nawet wpadac w braz....
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 08:53   #12
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki kolor włosów?

Niechciałabym brązu tylko ciemny blond...
A co z tym kolorem? Farba Garnier 100% Color 701 Ciemny Blond

http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=4178

Może zrobić test próbny na małym paśmie włosów i zobaczyć jaki kolor wychodzi?
jedna moja znajoma tak robiła jak niebyła pewna koloru.
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:07   #13
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Jaki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Madam Mina Pokaż wiadomość
Dzięki za oddzew


A zapomniałam jeszcze napisać ze bardzo podoba mi sie kolor który zaproponowała Doloresd lecz jest trochę zaciemny, jest ciemniejszy od mojego naturalnego a niechciałabym mieć jasnych odrostów.

Wolałabym jednak coś z ciemnego blondu, ale nadal niemam pomysłu na odcień.
A czy macie dla mnie jakieś propozycje co do makijażu?
No szkoda, że za ciemny, bo to bardzo ładny kolor osobiście nie lubię farb garniera wolę loreal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8fdb8994e3c97f11d2940c54e4f4ce0b500x500.jpg (26,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 98095672242738f758a372607f7660c8500x500.jpg (25,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69129a22f7e8b132b482a9c94439bc44500x500.jpg (29,2 KB, 14 załadowań)
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:25   #14
ABRA_ABRA
Zadomowienie
 
Avatar ABRA_ABRA
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Schaffhausen / Szwajcaria
Wiadomości: 999
Dot.: Jaki kolor włosów?

Kasztan, rudy... oczy bedzie lepiej widac
ABRA_ABRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:28   #15
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Jaki kolor włosów?

a moze cos takiego, by Ci sie podobalo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg christina-milian.jpg (26,6 KB, 25 załadowań)
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:36   #16
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jaki kolor włosów?

Elizabeth śliczny kolor i fryzurka, ale widać, że to są pasemka a takiego efektu w domu się nie uzyska. A szkoda.

Madam Mina - rzeczywiście nacudowałaś z tymi włosami i nie wygląda to dobrze. Ja na Twoim miejscu bym ich nie farbowała - nawet jeśli kolor będzie wydawał się ładniejszy, to włosy będą w jeszcze gorszym stanie. Domyślam się, że za niedługo masz jakieś ważne wyjście i musisz wyglądać szałowo może wystarczy je ładnie upiąć i spryskać jakimś nabłyszczaczem, żeby lśniły? Powinno być ładnie. Spróbuj A w między czasie - odżywki, odżywki, odżywki i regularne podcinanie końcówek. Jeśli baaardzo chcesz to kup sobie szampon koloryzujący (np. średni czy ciemny blond) jest delikatniejszy dla włosów niż farba. Daj znać co postanowiłaś!
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:35   #17
MostStylish
Raczkowanie
 
Avatar MostStylish
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Jaki kolor włosów?

Zdecydowanie lepiej byłoby Ci w platynie.
I nie jest konieczne kolejne farbowanie w tym celu.
Wystarczy fioletowa lub srebrna płukanka do włosów za kilka złotych.
Jednak takie preparaty wysuszają włosy i sprawiają, że robią się matowe, dlatego trzeba pamiętać o odpowiednim odżywianiu i nawilżaniu włosów.

Oczywiście możesz pójść o krok dalej i zmienić jednak kolor, ale musisz sama zdecydować na podstawie kondycji Twoich włosów co będzie dla Ciebie lepsze.

Co do fryzury, może zapuścić, wyprostować + grzywa a'la Jaga Hupało?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-12copy.jpg (28,7 KB, 81 załadowań)
MostStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:17   #18
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki kolor włosów?

Dziękuje za porady, na kolor już się zdecydowałam, długo nikt nie pisał na wątku więc stwierdziłam że muszę działać sama.
to farba którą kupiłam:
Palette Natural Colors 400 średni bląd
zafarbuje się w przyszłym tygodniu narazie to lecą maseczki i vax
Muszę zafarbować włosy bo są obrzydliwe, niedługo zaczynam studia więc płukanka i spinanie odpada niestety...a trzeba wyglądac przyzwoicie
Ładny fotomontarz lepiej mi w różowej szmince niż w czerwonej
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:32   #19
MostStylish
Raczkowanie
 
Avatar MostStylish
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Jaki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Madam Mina Pokaż wiadomość
Ładny fotomontarz lepiej mi w różowej szmince niż w czerwonej
A dziękuję, dziękuję ... i przy okazji dało się zauważyć podobieństwo do J.Lo przy lekkim przyciemnieniu Twojej karnacji.
Powodzenia ze zmianami i...wrzuć koniecznie nowe foty!
MostStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 09:05   #20
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki kolor włosów?

chyba ładniej mi z ta ciemniejszą karnacją..no cóż
farbuje się w przyszłym tygodniu to wtedy tez bedą dopiero zdjęcia
pozdrawiam
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:45   #21
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Jaki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Madam Mina Pokaż wiadomość
Muszę zafarbować włosy bo są obrzydliwe, niedługo zaczynam studia więc płukanka i spinanie odpada niestety...a trzeba wyglądac przyzwoicie
Ładny fotomontarz lepiej mi w różowej szmince niż w czerwonej
stduiami sie nie przejmuj :P jak ja zaczynałam to miałam popalone zóltko na glowie i potem dowiedziałam sie ze wszyscy tak łatwo mnie zapamietali z imieniem bo mialam 'oryginalna fryzure"
a potem kolejny rok i coraz trudniej jest robic zmiany, chyba ze w wakacje (ale i wtedy chce sie wygladac pieknie i nie ryzykowac ze cos moze nie wyjsc po naszej mysli)
lepiej szybciej zrobic sie na bóstwo tym bardziej ze naprawde ładnie Ci bedzie w chlodnych odcieniach
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 20:31   #22
Madam Mina
Raczkowanie
 
Avatar Madam Mina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 91
Dot.: Jaki kolor włosów?

He tylko że ja ide na projektowanie ubioru i niechciałabym świecic tą moja fryzurą jako złym gustem u mnie widać hamsko ze po rozjaśniaczu jest. I to w kolorze ciepłym i chłodnym jednocześnie, a to jest tragedia. Dziś waksa robiłam i juz sie minimalnie poprawiły włoski. Pojutrze jedwab w płynie i jakos je podlecze przed farbowaniem.
Madam Mina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 10:30   #23
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Jaki kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez Madam Mina Pokaż wiadomość
He tylko że ja ide na projektowanie ubioru i niechciałabym świecic tą moja fryzurą jako złym gustem u mnie widać hamsko ze po rozjaśniaczu jest. I to w kolorze ciepłym i chłodnym jednocześnie, a to jest tragedia. Dziś waksa robiłam i juz sie minimalnie poprawiły włoski. Pojutrze jedwab w płynie i jakos je podlecze przed farbowaniem.
Pochwal się koniecznie efektem końcowym
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.