Co z pielęgnacją stóp? zgrubiały naskórek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-28, 14:20   #1
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839

Co z pielęgnacją stóp? zgrubiały naskórek


Po zimie mam bardzo zgrubiały naskórek na piętach. Nie chcę usuwać go hebelkiem, a prawie codzienny peeling nie przynosi zadowalających rezultatów. Czy ktoś zna jakiś sposób? Z góry dziękuję.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 14:26   #2
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: pielęgnacja stóp

Najlepiej byłoby gdybyś się wybrała do kosmetyczki na leczniczy pedikiur ona napewno poradziłaby sobie z twoim problemem ale sama we własnym zakresie możesz stosować kremy z mocznikiem na pięty np.Xerial 30, który w szybkim tempie poradzi sobie ze zrogowaciałą słórą pięt.Dobrze by było również łykac witaminę A.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 14:51   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielęgnacja stóp

Mozesz kupic tzw pilnik do stop. W pare minut wygladzi zgrubialy naskorek. Skuteczne tez jest moczenie stop w ugotowanym siemienu lnianyn.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 17:11   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pielęgnacja stóp

Niestety, ale w zimie trzeba dbać o pięty ze zdwojoną siłą. Zimowe buty nie ropieszczają raczej naszych stóp, dlatego w zimie też trzeba pielęgnować piętki.

Jeżeli stan jest dośyć poważny również doradzam wizytę u specjalistyki a jeżeli jest to tylko lekko ztwardniały naskórek to w zupełności wystarcza peelingi i kremy do stóp.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 17:49   #5
gośkas
Raczkowanie
 
Avatar gośkas
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 63
Re: pielęgnacja stóp

Zdecydowanie polecam pedicure - wspaniała sprawa. Właśnie wróciłam z takiej wizyty, nóżęta jak nowe i do tego masaż -rewelacja [img]icons/icon12.gif[/img]. 25,- zł. - to uczciwa cena. Naprawdę nie warto się wyginać i trudzić samemu. Pozdrawiam.
gośkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 17:36   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Co z pielęgnacją stóp?

Cześć kobietki [img]icons/icon7.gif[/img]
Od niedawna dopiero przeglądam wiadomości na forum (ostatnio dokopałam sie nawet do Waszych wypowiedzi z marca [img]icons/icon7.gif[/img] ), jednak nie zauważyłam aby pojawił sie temat pielęgnacji stóp a konkretnie naskórka na piętach śródstopiu i palcach. Od dawna szukam metody jak SKUTECZNIE pozbywać się zrogowaciałej skóry - i mimo iż regularnie chodzę na pedicure do kosmetyczki a w domu z zacięciem ścieram to tu to tam i smaruję to draństw kremem [img]icons/icon7.gif[/img] to jednak cały czas skóra jest szorstka jak tarka i wygląda jak stopa słonia !!!
Może Wy dziewczyny macie jakieś sprawdzone metody na delikatniutkie stópki i znacie jakieć dobre kremy do stóp?
Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-24, 00:07   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Co z pielęgnacją stóp?

Możesz sosowac apteczne kremy zmiękczające i złuszczające: Xerial50 i Hasceral.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-24, 18:24   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Co z pielęgnacją stóp?

justy ma racje.Dobrze jest jescze na noc na posmarowane stópki wkładać bawełniane skarpetki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 01:23   #9
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
pięty wołają o ratunek !!!

Od pewnego czasu moje stopy wyglądają fatalnie. Nie dość, że skóra na nich jest sucha, to jeszcze te pięty - suche, twarde, niemalże pękające. Co mam zrobić, żeby móc gdy się ociepli wyjść w odkrytych bucikach i nie wstydzić się swoich stóp? Pomyślałam o kupnie Xerialu lub tłustego Emolientu, czy to dobry pomysł?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 01:35   #10
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: pięty wołają o ratunek !!!

A zdzierasz je czyms? Tez miałam problemy z pietami..juz nawet zaczełam sie zastanwiac, czy nie złapałam gdzies jakiego grzyba, bo ich stan sie pogorszył w sumie w ciagu 1 miesiaca, ale dematolog rozwiała moje watpliowci(na szcescie)
U mnie przeszło, gdy przestałam je zdzierac! Do tej pory raz w tygodniu tarłam je jak wariatka, zeby były idealnie gładkie..a potem..popekane, szorstkie, twarde fuj
Stosowałam tez na nie taki płyn wychwalany tez niegdys na wizazu "dermesa" i krem "dernilan"(jakos tak)
Sa w duuuzo lepszej formie
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 15:07   #11
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Re: pięty wołają o ratunek !!!

Na pewno powinnaś codziennie po każdej kąpieli stosować krem do stóp, ale nie wysuszający, jakich jest bardzo dużo tylko nawilżający, natłuszczający. Na pękające pięty najlepsze są kremy i maści z witaminą A np. linomag. SŁyszałam, że dobry jest też krem xerial 50 z mocznikiem SVR. Nie powinnaś moczyć stóp w wodzie z dodatkiem soli ponieważ wysusza to stopy, dobre są natomiast różne płyny i zioła. Nie powinno się też chodzić w butach na wysokich obcasach i w za krótkich i wąskich klapkach. Dobrze działa nałożenie raz na jakiś czas grubszej warstwy kremu natłuszczającego do stóp z witaminą A na noc a na to bawełniane skarpetki. No i parafina na stopy w gabinecie kosmetycznym. No i oczywiście regularne złuszczanie naskórka pumeksem. Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-21, 15:21   #12
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: pięty wołają o ratunek !!!

hm a co zrobic jesli po zastosowaniu kremu nogi sie strasznie poca i robia sie bable??
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 18:49   #13
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Question stopy po zimie

Jak doprowadzic do porzadku stopy? Stosuje pillingi, kremuje - a dalej sa szorstkie, przesuszona skora Co robic, moze jakies domowe sposoby?

Bede wdzieczna za kazda rade

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 19:36   #14
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: stopy po zimie

Hasceral bardzo ładnie wygładza stopy.
i "foliowanie" na noc (gruba warstwa kremu, folia, skarpetki i spać)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 19:40   #15
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: stopy po zimie

Dziekuje Justy
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 22:51   #16
daguśka
Raczkowanie
 
Avatar daguśka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 100
Dot.: stopy po zimie

Całkowicie sie zgadzam z tą folią i skarpetami na noc ale ja w stopy wcieram grubą warstwe kremu do rąk i tez stpóki są super nawilżone i gładkie na długi czas
__________________
W człowieku wszystko powinno być piękne: i twarz, i ubranie, i dusza, i myśli.
A.Cz.
daguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 12:09   #17
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: stopy po zimie

O tak, nic tak dobrze nie działa jak folia i bawełniane skarpetki
Ze swojej strony mogę polecić moje stosunkowo nowe odkrycie - krem Avonu do pielęgnacji stóp z kompleksem kwasów AHA, z serii Foot Works. Kwasy to on pewnie widział, tak jak większość kosmetyków tej firmy, czyli wogóle ale za to naprawdę rewelacyjnie nawilża stopy. A ma przy tym niesamowicie lekką konsystencję i aż chce się go używać Taki idealny na lato

Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 15:21   #18
anus1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
Dot.: stopy po zimie

Tak tak po zimie trzeba doprowadzić nasze stópki do porządku. Ja polecam moczenie ich w wodzie z dodatkiem soli, lub szarego mydełka. Można dolać kilka kropel olejku lawendowego, rozmarynowego lub świerkowego. Jeśli chodzi o wygładzenie stópek to polecam rewelacyjną szwajcarską tarkę BIO-Sana dla profesjonalistow można ją kupić w sklepie www.sklep-eimage.prv.pl jest świetna i bardzo trwała. Ja używam jej w swoim gabinecie.
anus1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:56   #19
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: stopy po zimie

Czesc! Moje stopki po zimie tez wygladaja niezbyt apetycznie hiihhi :P Polecam stosowanie delikatnych scieran pumeksem a pozniej krekim z kwasami oraz mocznik no i oczywscie substancjami nawilazjacymi folia i skarpety. Odradzam scinanie naskorka jakims takim dziwnym uzadzeniem z zyletka, skorka pozniej odrosnie grubsza i trudniej bedzie ja utrzymac w czystosci. Pozdrawiam papa

P.S. Co to ten hasceral i gdzie mozna go kupic???
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 18:25   #20
Violarte
Raczkowanie
 
Avatar Violarte
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Talking Dot.: stopy po zimie

Hej,
ja tez mam problem ze stopkami po zimie. W aptece kupiłam płyn na odciski firmy Celia-Inco Veritas "ABE" z zamiarem zlikwidowania odciska, ale smarując odciska cos mnie podkuciło zeby posmarować nim cały zrogowaciały naskórek i to był strzał w 10! Postepuję według sposobu uzycia z wyjątkiem tego ze stopy moczę codzinnie i codziennie delikatna tarką ścieram naskórek który sam odchodzi nawet "na sucho". Dzisiaj kończę własnie 3 dzień takiej kuracji i już tylko w niektórych miejscach pozostał zrogowaciały naskórek (tam gdzie było go najwięcej). Kuracaj podobno ma trwac około tygodnia, na całe stopy potrzeba ok 4 szt tego płynu (cena za szt ok 7 zł).
Pozdrawiam wszystkie wizażanki
Violarte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 18:28   #21
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: stopy po zimie

Zacznę od linka : http://www.naj.pl/bizz/naj/a/tekst.j...0&news_id=9008.
Wart przeczytania , jest artykuł w czerwcowym wydaniu Elle, niestety nie dysponuję skanerem, by go zamieścić
Ze swej strony, polecam kompres, na stopy- po kąpieli, nakładamy na nie warstwę kremu nawilżającego, do którego można dodać oliwkę dla niemowląt, następnie stopy owijamy folią, po kilkunastu minutach- godzinie, usuwamy niewchłonięty nadmiar kosmetyku. Nawilża i zmiękcza naskórek

O proszę... , o folii była już mowa -ale to nic,powtórka tylko potwierdza skuteczność naprawde warto spróbować

Edytowane przez Anett_
Czas edycji: 2005-05-12 o 18:31
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 18:04   #22
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Smile Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Witajcie kochanie wizażanki! Juz niedlugo lato czas zadbac o swoje stopy napiszcie jakie macie domowe i nie tylko sposoby na piekne stópki Ile kosztuje zrobienie pedicure w salonie kosmetycznym oraz francuza na paznokietkach oczywiscie u stóp ??
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 18:38   #23
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Też jestem ciekawa odpowiedzi, tym bardziej,że sama nie mogę sobie poradzić z moimi piętami.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 19:17   #24
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

no to może ja napiszę, bo właśnie skończyłam robić sobie peducure
Więc zanim za cokolwiek się zabiorę, to robie relaksującą kąpiel moim stopom, przeważnie mam jakiś płyn do stóp pod ręką, ale jeśli brak, to mydło w płynie też się nadaje
Po wymoczeniu stóp muszę "usunąć" naskórek-od chodzenia w wysokich butach mam bardzo "twardą" skórę na spodzie i dlatego stosuje różnej długości pumesky, aby ja usunąć. Można usuwać również nożykami, ale ja zdecydowanie odradzam, bo po róznych pumeksach i tarkach do stóp efekty są podobne tzn.gładka skóra, a nie narazimy się na skaleczenie-niestety zdarzało mi się mnóstwo razy.
Potem peeling ścierający i jeszcze raz moczę stopy pare minutek w wodzie. Następny krok, to paznokcie. Nie będę sięrozpisywać w jaki sposób obcinać pazurki, bo przecież każda z nas ma jakiś swój ulubiony kształt, dlatego od razu przejdędo malowania. Zdecydowanie moim faworytem jest french. Tak jest cieżko, ale dzięki paskom nie jest trudno pomalować, a jeszcze jak zaopatrzymy się w "zmywacz w długopisie", to już nawet jak nie wyjdzie perfect, to zawsze można szybko skorygować. Tyle, że słyszałam, że po odklejaniu pasków często dziewczynom odklejają sie razem z lakierem i mimo, że mi nigdy się coś takiego nie zdarzyło, to polecam lakier biały z Inglota nr 38-niedrogi (ok.12zł) a naprawdę świetny.
Potem zostałą wierzchnia warstwa, która już też zależy od naszych gustów. To tyle na temat frenchu.
Jeżeli chodzi natomiast o profesjonalny peducure, to ja zdecydowanie nie polecam, byłam raz w życiu (w zeszłym roku) i wcale nie było jakoś rewelacyjnie i muszę przyznać, ze o wiele bardziej jestem zadowolona z mojej roboty niż z roboty kosmetyczki-problem w tym, że ja sama wyczuję grubość naskórka, kosmetyczka w sumie też,ale nie do końca i przez to skóra nie jest tak gładka. A jeżeli chodzi o french, to też mi sięmój bardziej podoba. Także dizewczyny ćwiczcie, bo szkoda kasy na kosmetyczki (płaciłam 40 zł),a same jak się wprawicie to też będziecie zadowolone z efektów
Pozdrawiam i życze miłego "pedicurowania"
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 19:58   #25
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Mnie przeraza troche jakosc higieny w naszych gabinetach kosmetycznych (oczywiscie niektorych) i balabym sie jakiejs grzybicznej infekcji. Stad tez na pedicure nie chodze, robie sama w domu, tak jak lubie.
Zajmowanie stopami bardzo mnie odpreza ( a jeszcze jak sie uda namowic mojego chlopca zeby zrobil mi masaz, mmmmm), uwielbiam bordowo/fioletowy lakier na paznokciach stop (Chanel Rouge Noir jest idealny ale Inglot na pewno ma swoj odpowiednik za ulamek ceny) i ciemnawa, gleboka czerwien, uwazam ze to bardzo sexy miec caly rok zadbane stopy a juz latem to mus!
Do malowania paznokci lubie tez jasne, mleczne lakiery - mam taki rozowo-bezowy Nivea, ktory jak mu sie polozy warstwe wierzchnia utwardzacza, wytrzymuje 10 - 14 dni!
Lubie pilingi z cukru (zwyklego kuchennego) z oliwa z oliwek i szczypta cynamonu i niech sie Dermika schowa z zabiegiem "cynamomowe stopy "!
Odkrylam tez juz dawno krem Kolastyny "na pekajace piety" ladnie pachnacy olejkiem z drzewa herbacianego (mnie akurat ten zapach odpowiada) - faktycznie zmniejsza szorstkosc i suchosc.
Przymierzam sie tez do pedicure in a minute SH ale cos mi mowi, ze moj cukier z oliwa i cunamonem bedzie lepszy a tanszy!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 21:31   #26
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

bardzo dziekuje za rady zaraz zabieram sie za pieszczoty moich stópek hihi
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 13:41   #27
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

zrobilam sobie maly salonik w domku najpierw kapiel pozniej peeling z cukru ktory musze przyznac jest swietny nastepnie wysmarowalm stopki kremikiem do stop z avonu i jestem bardzo zadowolona , mam tylko taki dylemat zrobilam sobie french i niby wyglada fajnie ale jak widzialam w tamtym roku na wakacjach niektore dziewczyna maja zdecydowanie lepiej to zrobione ....hmm nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie czy moze poprostu maja zrobiony french w salonie kosmetycznym jakim akrylem i dlatego lepiej to wyglada piszcie co wiecie na ten temat
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:51   #28
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

wiecie, ze jak sie zacznie scierac zrogowaciala skore z piet to narasta ona duzo szybciej?! Troche mnie to przeraza. Nie mam jakiejs mocno zrogowacialej, raczej tylko lekko szorstka, ale i tak mnie to denerwuje, a boje sie to zestrzec Moze jakies inne sposoby? Np peeling? Czy po nim nie ma zjawiska szybszego narastania skory?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:09   #29
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

musz przyznac ze ja nie mam raczej szorstkiej skory na pietach , ale po zimie ,i noszeniu grubych buciorow ta skora nie jest taka jaka bym chciala , polecam Ci zebys sobie zrobila ten peeling z cukru jest swietny zrobilam sobie go dzis rano oczywiscie pozniej wysmarowalam stopy kremem...
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:11   #30
neffertiti
Raczkowanie
 
Avatar neffertiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 78
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

A jak się robi pelling z cukru???....Powiecie mi?
neffertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-12 14:41:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.