Zmiana fryzury, koloru włosów, wszelkie sugestie mile widziane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 21:25   #1
chauffeur
Raczkowanie
 
Avatar chauffeur
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: z wnętrza :)
Wiadomości: 82

Zmiana fryzury, koloru włosów, wszelkie sugestie mile widziane


Ah, jak dużo trzeba odwagi aby się przemóc i wstawić tutaj swoje zdjęcia Odpowiem najpierw na pytania:
1. Opalam się raczej wolno, najpierw na różowo-brązowo a później ten kolor się zamiania w taki beżowo-złoty.
2. Oczy niebieskie - w świetle słonecznym jasnobłękitne, w sztucznym ciemniejsze.
3. Piegi brązowe i tylko kiedy się opalę.
4. Cera porcelanowa, rumienię się chyba na różowo?
5. Naturalny kolor włosów - delikatnie jaśniejszy niż na zdjęciach. Ciemno-mysi, pod wpływem słońca pasemka robią się jasne.
6. Kolor ust różowy.
7. Czuję się dobrze w kolorze czarnym, fioletowym i zielonym. Ale nie jestem pewna, czy podkreślają moją urodę.

Normalnie nie mam takiego wyrazu twarzy jak na zdjęciach Jestem raczej uśmiechnięta. Na głowie mam chaos Włosy prostuję (na zdjęciach są po przespanej nocy i całym dniu nauki), są dosyć uparte - takie poskręcane, twarde i suche, ale niestety nie jest to kwestia pielęgnacji bo mam takie od zawsze i moja mama też takie ma. Na zdjęciach mam kredkę do oczu, tusz i puder. Jeśli chodzi o odcień skóry to aktualnie pasuje mi podkład Maybelline pure-liquid mineral 008. Mam niestety jeszcze zniszczoną skórę po kuracji przeciwtrądzikowej bo mi acne derm wypalił buzię Mój obecny kolor włosów to naturalny z burgundowym połyskiem bo kilka miesięcy temu wpadłam na taki głupi pomysł. Ostatnio też trochę przytyłam, ale obiecuję, że się za to zabiorę

Teraz część o tym, co chciałabym zmienić.
Narobiłam Wam trochę zdjęć, przepraszam, że z ręki. Nie mam również dostępu do bardziej sensownego aparatu Chciałabym przefarbować włosy i zastanawiam się, czy blond by mi pasował. Wiele lat temu zafarbowałam włosy blondem ale bez rozjaśniacza i wyszedł mi rudy i... wyglądało to strasznie. Mam wysokie czoło więc oczywiście chciałabym grzywkę, ale jaką? Obecna jest dosyć chaotyczna Może widzicie coś jeszcze, co mogłabym zmienić? Doradźcie też proszę jak się ubierać - tj w jakie kolory i w jakim kolorze robić makijaż? Podobno zielony ładnie podkreśla niebieskie oczka, ale jakoś nie jestem przekonana do zielonego makijażu. Jeśli chodzi o figurę to mam 175 cm wzrostu, nie ważę się i mam płaski brzuszek ale uda potężne : o Wszelkie sugestie mile widziane, bo już czasem nie mogę patrzeć w lustro W dodatku przytyłam i łapię przez to jakieś megadoły

Dobrze wątku, leć do internetu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (34,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-4.jpg (30,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-8.jpg (33,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-9.jpg (31,8 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-3.jpg (31,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-5.jpg (31,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-6.jpg (32,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-7.jpg (40,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (33,2 KB, 46 załadowań)
chauffeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:04   #2
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: Zmiana fryzury, koloru włosów, wszelkie sugestie mile widziane

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna. Myślę ze blond nie jest najlepszym pomysłem, pozostań bardziej przy brązie, odcień czekoladowy byłby idealny ; )
Proponuję od samego czubka głowy pocieniować włosy, ładnie ściąć grzywkę na bok. Masz pięne loki, moze zamiast prostownicy podlokuj je czasami ?
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:29   #3
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Zmiana fryzury, koloru włosów, wszelkie sugestie mile widziane

poproś ekspertki doklejania włosów o graficzna zmiane koloru bo masz odpowiednie fotki,masz cudna buźkę,ja bym stawiała albo na czekoladkę albo na blond własnie,pewnie zależne też by to było od make upu, grzywke gruba na bok,ale krótka i tak jak poprzednia wizażanka napisała może uzywaj kosmetyków do kręconych włosów ? bo te po prostowaniu to strasznie wygladają tz na strasznie słabe i poniszczone,ja bym skróciła do ramienia,co do ubioru trudno coś doradzić jak sie sylwetki nie widzi;]
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:56   #4
Naandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zmiana fryzury, koloru włosów, wszelkie sugestie mile widziane

Masz bardzo ładne włosy- zdecydowanie zostałbym przy tym kolorze ( ewentualnie o ton jaśniejszy ), fryzura szczerze mówiąc też mi się podoba- więc jeżeli chodzi o włosy nic bym nie ruszała. A makijaż- widzę Cię w delikatnych odcieniach brązu i złota, delikatna kreska czarnym lub brązowym eyelinerem i ładnie wytuszowane, podkręcone rzęsy
Naandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.