Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 15:21   #1
ewakaktus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2

Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!


Witam, jestem 21 letnią osobą i teoretycznie powinnam cieszyć się młodością, niestety od 13 roku życia borykam się z bardzo poważnym kompleksem, którego naturę wyjaśnia tytuł wątku
Rozstępy mam niemal wszędzie, właściwie jedynym miejscem które jak na razie się przed nimi uchroniło jest brzuch. Są one wynikiem dojrzewania i szybkiego wzrostu, nigdy nie miałam nadwagi ani większych jej wahań. Od jakichś dwóch lat nie powstają nowe, natomiast wielkim kłopotem są te, które już mam, białe, dość stare. Mam je na łydkach z tyłu, na udach z tyłu i w środkowej ich części oraz wyżej z przodu, na pośladkach i trochę ponad nimi, na biodrach oraz na biuście. Chciałam je zaakceptować, nie udało się. Od lat używam różnych kremów, ale wiadomo, że na stare rozstępy są to bezowocne wysiłki, pewnie jednak to mnie uchroniło przed większą ilością białych krech.

Koniec, zawzięłam się, od roku zbieram pieniądze na laserowe ich usunięcie. Jednak wciąż nie wiem o jakiej kwocie mowa (mieszkam w dużym mieście), jeżeli chciałabym usunąć wszystkie rozstępy jakie posiadam, i ile czasu zajmie ich usuwanie oraz jak będzie wyglądał sam proces. Będę bardzo wdzięczna o opinię kosmetyczki, w której gabinecie wykonuje się takie zabiegi. Dodatkowo chciałabym zapytać, na jakie efekty mogę liczyć? Oczywiście nie zakładam, że rozstępy znikną całkowicie ale chciałabym aby trzeba było się bardzo dokładnie przyjrzeć by je zauważyć, a nie tak jak teraz, widać je z daleka i są pierwszym co rzuca się w oczy

Pozdrawiam serdecznie
ewakaktus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:14   #2
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Cool Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Nie wiem jak Ci pomoc, ale podobno kremy nawilżajace pomagaja.
Lub stosuj kremy dla kobiet w ciaży
amarenamena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:13   #3
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Kosmetyczki też używają laserów ale są to zazwyczaj lasery o słabej mocy. Poszukaj kliniki która zajmuje się laseroterapią i idź na konsultację. Wpisz w wyszukiwarce laser na rozstępy i podzwoń dowiadując się o ceny. Oczywiście ceny zazwyczaj ustala się indywidualnie w zależności od problemu więc warto porozmawiać z lekarzem zajmującym się laserem. Często już po pierwszej rozmowie wiemy czy dany lekarz ma podejście i wiedzę czy chce tylko zarobić. Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nie usuniesz ich całkowicie tylko spłycisz, ale na pewno będzie lepiej. Smaruj skórę balsamami ale raczej w celu nawilżania bo nie istnieje krem usuwający powstałe już rozstępy, ale nawilżanie też jest ważne. Życzę powodzenia
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:15   #4
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Jedyna opcja to kremy, ale musisz się uzbroić w cierpliwość, bo rozstępy znikają długo, szczególnie jeśli istnieją od dawna. Przy bardzo zaawansowanych rozstępach może nawet być tak, że nigdy ślady nie będą całkowicie usunięte.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:21   #5
_nelka_
Przyczajenie
 
Avatar _nelka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 15
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Bardzo dobre recenzje zbiera krem Palmer's stretch marks, moze sprobuj
__________________
uśmiechnij sié
_nelka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:07   #6
ewakaktus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Dzięki dziewczyny, jestem bardzo wdzięczna za każdą radę i opinię
Zdaję sobie sprawę, że ceny ustalane są indywidualnie, ale zupełnie nie mam orientacji czy to miałoby być raczej 5-10 tys czy 15-20, a to przecież znacząca róznica, jesli to drugie to nie mam nawet co marzyć o usunięciu rozstępów laserem

Tak abstrahując od lasera, co myślicie o szorowaniu rozstępów ostrą szczotką? Stosuję ten sposób od tygodnia, oczywiście za wcześnie by były jakiekolwiek efekty, pytanie czy warto tak cierpieć? Ktoś próbował tą drogą?
I jeszcze na koniec, słyszałam, że warto na rozstępy stosować jakieś kwasy, to prawda?

Ten krem polecony przez Ciebie na pewno wypróbuję
ewakaktus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:03   #7
pachang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

nie martw się na pewno się kiedyś pozbędziesz problemu, a jeśli chodzi dobre zabiegi to ja trafiłam na ten https://www.youtube.com/watch?v=a56ShcNFnqc wygląda naprawdę super. Można się dzięki niemu pozbyć wszystkich rozstępów.
pachang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 20:55   #8
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Myślę, że nie są to aż takie duże ceny to na pewno zależy od ilości rozstępów i ilości zabiegów, które trzeba będzie zrobić, dlatego pisałam aby najpierw podzwonić i dowiedzieć się orientacyjnie bo ciężko żeby tak szczelić. Warto smarować się kremami ale one nigdy nie zlikwidują rozstępów bo przecież jest to pęknięcie skóry a żaden krem nie ma takiej mocy. Poza tym kremy są z nazwy już przeciw rozstępom więc należy je stosować zanim się pojawią np. w ciąży, przy szybkim tyciu lub chudnięciu.
Jeżeli chodzi o szorowanie szczotką to nie jest dobry pomysł na istniejące już rozstępy bo nie delikatne traktowanie skóry może prowadzić do ich pogłębienia. Na celulit to byłby dobry pomysł, na rozstępy nie. A co do kwasów to naprawdę spłycają rozstępy ale musiały by to być mocne kwasy np. medyczne a i tak nie usuną ich w 100% i nie będą tańsze od lasera.
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 00:33   #9
madiamond1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Miałam duże rozstępy tak od wieku 12 , 13 lat . Teraz sobie kupiłam :Bielenda Sexy Mama - Efekty już po tygodniu .
madiamond1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 23:23   #10
cie_kawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

"Zdaję sobie sprawę, że ceny ustalane są indywidualnie, ale zupełnie nie mam orientacji czy to miałoby być raczej 5-10 tys czy 15-20, a to przecież znacząca róznica, jesli to drugie to nie mam nawet co marzyć o usunięciu rozstępów laserem "

Hej hej
Zdecydowanie ten pierwszy pułap cenowy i to w dolnej granicy. Wiem bo sama długo planowałam to i w końcu, co prawda z lekką obawą, przystąpiłam do kuracji. Jestem po 2 zabiegu laserem firmy Palomar i jestem całkiem szczęśliwa. Miałam i nadal mam olbrzymi problem z akceptacją, ale moja przesuper Pani Doktor ustawiła mi tak cały tor leczenia, że liczymy na 70% poprawy. Już widzę jakieś 35/40% I polecam z całego serca, jeśli ktoś siebie nie potrafi polubić i jeśli ma możliwość to niech nie zwleka bo to może czasem dać nowe życie czy po prostu dać szczęście
cie_kawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 22:06   #11
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Cytat:
Napisane przez madiamond1222 Pokaż wiadomość
Miałam duże rozstępy tak od wieku 12 , 13 lat . Teraz sobie kupiłam :Bielenda Sexy Mama - Efekty już po tygodniu .
nie no bez przesady, po tygodniu to moze nie, ale po miesiacu widac sporą roznice
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 07:26   #12
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: Rozległe rozstępy, chcę usunąć wszystkie!

Ja nakręciłam filmik jak pozbyłam się rozstepów. Znikły całkowicie
https://www.youtube.com/watch?v=BRzQAraA1bA
__________________
W 7 miesięcy zrzuciłam 17 kg! kanał na Youtube poświęcony zdrowemu odżywianiu, odchudzaniu jak i aktywności fizycznej! Sprawdź moją metamorfozę
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:26:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.