Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-10, 20:18   #3121
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Muszę zaopatrzyć się w pastę dla małej, ciągle wylatuje mi z głowy myjecie ząbki rano i wieczorem czy po wszystkich posiłkach?

Jeszcze chciałam zapytać czy dajecie swoim dzieciom jogurty kokosowe np te lidlowe? Chyba nie ma żadnych przeciwwskazań , można próbować prawda?

Ja do tej pory myłam wieczorem (jak nie zapominałam ). Muszę zacząć i rano.

Tak, Planton kokosowy bez cukru jest super. Mój syn bardzo lubi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 20:27   #3122
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A ile posiłków stałych maja wasze dzieciaczki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 21:33   #3123
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja myje tylko wieczorem. Nie wiem, zasugerowalam sie tym co napisane na paście ja tez dawalam ten jogurt kokosowy, raz jadla ladnie, drugi raz wzgardzila, ale jutro chyba znow sprobuje
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 22:11   #3124
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A zwykły Jogurt naturalny można podawać?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 06:34   #3125
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
A zwykły Jogurt naturalny można podawać?

Jasne, jesli nie ma zadnych alergii to tak

My juz wczoraj probowalismy trzy posilki - sniadanie (bulka z maslem i pasta jajeczna, kawalek jaja na twardo, ogorek), drugie sniadanie (koktajl z jogurtu nat.i owocow) i obiad (gofry cukiniowe)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 06:40   #3126
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Miniminiv, super w czym podajesz koktajle?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 07:17   #3127
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja daję posiłki jak wyjdzie. Rano w tygodniu owsianka. Potem, jeśli ma drugie śniadanie robię coś co mogę dać, to daję też małej. Potem obiad. Ogólnie przez to siedzenie z trójką nie mogę nic fajnie dla małej zaplanować. Czekam aż pójdą do przedszkola i wtedy wszystko ogarnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 08:00   #3128
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja proponuje z reguly 2 posilki. A ze ona niewiele zjada to inna kwestia
Dzis konczy 8 miesiecy. Czekamy na jakas nowa umiejetnosc haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 09:17   #3129
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Miniminiv, super w czym podajesz koktajle?

W doidy

Mój to znowu potrafi zjeść sporo jak na takie małe dziecko. Aż w szoku jestem gdzie to się mieści. Jeszcze on taki malutki...

W sklepach stacjonarnych C&A są duże przeceny ubrań. Bodziaki, koszulki wychodzą po 4-5zł/szt.
Pojechałam wczoraj po body z krótkim rękawem, ale u nas jest mały ten dział dziecięcy i był słaby wybór, ale kupiłam 5 koszulek za 22zł - taniej niż w lumpku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez miniminiv
Czas edycji: 2020-08-11 o 09:20
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 17:37   #3130
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja dzis pierwszy raz sprobowalam dac kolacje i pierwszy raz zjadla cala porcję kaszki (robie z jednej duzej łyżki bo zwykle i tak zjadala max połowę). A tak to zawsze tylko sniadanie i obiad. Czasem skubnela jakiegos banana czy arbuza jak akurat ktos jadl.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 17:54   #3131
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Szkoda że nie mam takiego sklepu w pobliżu u nas mały teraz mniej je, dużo natomiast pije z piersi, a ja mam nawał i wycieki.. Ciężko w ogóle wytrzymać na tych upałach, my się gotujemy.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Martunia kupiłaś fotelik?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 20:40   #3132
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny napiszcie proszę czy od początku karmicie blw czy pierw słoiczki? Mojej podaje póki co słoiczki , sama nie siedzi czekam az usiądzie to jej będę podawała różności. Daje jej pół słoiczka na obiad, rano owsianka a po południu deserek , czy powinnam już dawać cały słoiczek na obiad bo nie wiem czy to na początek nie za dużo? Wydaje mi się że chętnie by zjadła . Napiszcie proszę w ilu ml wody rozrabiacie ile łyżek kaszki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 21:30   #3133
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Szkoda że nie mam takiego sklepu w pobliżu u nas mały teraz mniej je, dużo natomiast pije z piersi, a ja mam nawał i wycieki.. Ciężko w ogóle wytrzymać na tych upałach, my się gotujemy.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Martunia kupiłaś fotelik?
Tak 😊 Joie i-spin 360. Na spokojnie napiszę szczegóły.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 21:33   #3134
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Tak Joie i-spin 360. Na spokojnie napiszę szczegóły.
Ooo ja się do niego przymierzam w przyszłości to chętnie poczytam szczegóły

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:26   #3135
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny polecam domowa nutelle 20200812_102626.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:40   #3136
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie proszę czy od początku karmicie blw czy pierw słoiczki? Mojej podaje póki co słoiczki , sama nie siedzi czekam az usiądzie to jej będę podawała różności. Daje jej pół słoiczka na obiad, rano owsianka a po południu deserek , czy powinnam już dawać cały słoiczek na obiad bo nie wiem czy to na początek nie za dużo? Wydaje mi się że chętnie by zjadła . Napiszcie proszę w ilu ml wody rozrabiacie ile łyżek kaszki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Od poczatku blw.
W krzeselku do karmienia mozna sadzac nawet jak dziecko samodzielnie nie siedzi. Wazne, zeby z podparciem (polecam pompowana poduche z ikea) trzymalo pion - nie lecialo na boki czy w przod. Niektore dzieci usiada same dopiero okolo 9 miesiaca, z rozszerzaniem diety przeciez nie mozna tyle czekac.
Moj syn trzymany na kolanach prawie nic nie chce jesc. A jak siedzi w swoim krzeselku to wcina az milo.

Jesli chce jesc to ja bym dawala
Kiedys, chyba u Zuzi Anteckiej przeczytalam bardzo mądre zdanie „Rodzic decyduje co zje dziecko, dziecko decyduje ile z tego zje”. I ja sie tej zasady trzymam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam domowa nutelle Załącznik 7724662

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Banan, awokado i kakao?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:42   #3137
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam domowa nutelle Załącznik 7724662

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam posadzić w samej pieluszce

Moja gardzi owocami... Musi być brokuł i koniec 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:47   #3138
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Od poczatku blw.
W krzeselku do karmienia mozna sadzac nawet jak dziecko samodzielnie nie siedzi. Wazne, zeby z podparciem (polecam pompowana poduche z ikea) trzymalo pion - nie lecialo na boki czy w przod. Niektore dzieci usiada same dopiero okolo 9 miesiaca, z rozszerzaniem diety przeciez nie mozna tyle czekac.
Moj syn trzymany na kolanach prawie nic nie chce jesc. A jak siedzi w swoim krzeselku to wcina az milo.

Jesli chce jesc to ja bym dawala
Kiedys, chyba u Zuzi Anteckiej przeczytalam bardzo mądre zdanie „Rodzic decyduje co zje dziecko, dziecko decyduje ile z tego zje”. I ja sie tej zasady trzymam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------




Banan, awokado i kakao?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak.

W sumie i tak sie skonczylo prysznicem wiec faktycznie fartuch byl zbedny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 12:54   #3139
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My od początku karmimy się sloiczkami. Też na początku dawałam połówkę, ale jak zobaczyłam że małemu brakuje to zaczęłam dawać całe. Aktualnie zjada jeden mały lub pół dużego. Raz spróbowałam mu dać duży, ale to dla niego za dużo. Skończył kilka dni temu 7 miesięcy
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 14:11   #3140
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Ooo ja się do niego przymierzam w przyszłości to chętnie poczytam szczegóły

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
😊 Szczegóły czyli może bardziej dlaczego akurat ten fotelik. Więc jak Pan usłyszał o co nam chodzi i zobaczył córkę to powiedział że jest za mała i żebyśmy wrócili za miesiąc,dwa ale jeżeli bym się uparła to w grę wchodził właśnie tylko ten jeden model ze wszystkimi wkładkami tak żeby było bezpiecznie. Potem jak Pan zobaczył nasz poprzedni fotelik ( z zestawu z wózkiem) to powiedział że mimo wszystko zdecydowanie bezpieczniej będzie w tym Joi. Następnie w drugą stronę Pan mówił że gdybym zdecydowała się czekać to za ten miesiąc,dwa dalej to będzie jeden z najlepszych fotelików, do wyboru doszłyby może dwa ale już droższe. Wizualnie jeżeli chodzi o materiał pewnie wybrałabym inny no ale nie to najważniejsze. U mnie w aucie jest na styk, żeby go obrócić muszę dać do pozycji siedzącej no i jest na styk z siedzeniem kierowcy czyli już się dalej fotel nie odsunie. Mała natomiast wygląda w nim jak królowa 😄 i zdecydowanie więcej widzi. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz 😊

Dziewczyny obniżyłam już poziom w łóżeczku co prawda do momentu podnoszenia się małej jeszcze daleko ale jak ją widziałam na brzuchu na tych wyciągniętych rączkach i cała głowa była ponad barierkę to za bardzo mi wyobraźnia pracowała teraz jestem spokojniejsza.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 15:56   #3141
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość


Szczegóły czyli może bardziej dlaczego akurat ten fotelik. Więc jak Pan usłyszał o co nam chodzi i zobaczył córkę to powiedział że jest za mała i żebyśmy wrócili za miesiąc,dwa ale jeżeli bym się uparła to w grę wchodził właśnie tylko ten jeden model ze wszystkimi wkładkami tak żeby było bezpiecznie. Potem jak Pan zobaczył nasz poprzedni fotelik ( z zestawu z wózkiem) to powiedział że mimo wszystko zdecydowanie bezpieczniej będzie w tym Joi. Następnie w drugą stronę Pan mówił że gdybym zdecydowała się czekać to za ten miesiąc,dwa dalej to będzie jeden z najlepszych fotelików, do wyboru doszłyby może dwa ale już droższe. Wizualnie jeżeli chodzi o materiał pewnie wybrałabym inny no ale nie to najważniejsze. U mnie w aucie jest na styk, żeby go obrócić muszę dać do pozycji siedzącej no i jest na styk z siedzeniem kierowcy czyli już się dalej fotel nie odsunie. Mała natomiast wygląda w nim jak królowa i zdecydowanie więcej widzi. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz



Dziewczyny obniżyłam już poziom w łóżeczku co prawda do momentu podnoszenia się małej jeszcze daleko ale jak ją widziałam na brzuchu na tych wyciągniętych rączkach i cała głowa była ponad barierkę to za bardzo mi wyobraźnia pracowała teraz jestem spokojniejsza.
Fajnie opisalas wszystko czyli to jest ten do 18kg? A Twojej córci się podoba?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 16:24   #3142
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Fajnie opisalas wszystko czyli to jest ten do 18kg? A Twojej córci się podoba?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Tak ten. Wydaje się że się podoba ale ona raczej lubi jeździć tzn nieraz ryczy ale to zawsze jest czymś spowodowane np śpiąca jak jest.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 21:40   #3143
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Martunia dzięki za opis. Miałam pisać, że ja szukam jednak czegoś przetestowanego (ADAC), a tu niespodzianka.. Ten fotelik przeszedł niedawno testy i to z bardzo dobrymi wynikami. Jak zmieści się do mojego auta to chyba też kupię Nosidełko mamy też joie i jestem bardzo zadowolona.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 21:49   #3144
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Martunia dzięki za opis. Miałam pisać, że ja szukam jednak czegoś przetestowanego (ADAC), a tu niespodzianka.. Ten fotelik przeszedł niedawno testy i to z bardzo dobrymi wynikami. Jak zmieści się do mojego auta to chyba też kupię Nosidełko mamy też joie i jestem bardzo zadowolona.
Zgadza się tak też mówił sprzedawca że ten fotelik przeszedł niedawno testy.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 21:59   #3145
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Martunia dzięki za opis. Miałam pisać, że ja szukam jednak czegoś przetestowanego (ADAC), a tu niespodzianka.. Ten fotelik przeszedł niedawno testy i to z bardzo dobrymi wynikami. Jak zmieści się do mojego auta to chyba też kupię Nosidełko mamy też joie i jestem bardzo zadowolona.
Co do testów. Jeśli fotelik jest tylko tyłem to trzeba patrzeć na test plus a nie ADAC

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 22:31   #3146
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A jak jest tyłem i przodem? Bo joie jest obrotowy z możliwością jazdy tyłem i przodem.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 23:14   #3147
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
A jak jest tyłem i przodem? Bo joie jest obrotowy z możliwością jazdy tyłem i przodem.
Ja to rozumiem tak że Test Plus przechodzą tylko te foteliki które mają zablokowaną funkcję jazdy przodem po prostu innych nie testują bo uważa się że tylko pozycja tyłem jest bezpieczna. Z tego co widziałam test przeszły jakieś dwa foteliki Joie. Mój nie ponieważ nie był brany pod uwagę z racji że można go mieć przodem natomiast jeżeli będę chciała to mogę go mieć cały czas ustawionego tyłem do kierunku jazdy.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 05:23   #3148
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ehh u nas od kilku nocy dramat, pobudki co 5 minut ciagle przy cycu, dzień zaczynamy 5-6, nie wiem czy to górne jedynki czy co innego ale błagam niech się już to skończy bo umrę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 06:05   #3149
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Ehh u nas od kilku nocy dramat, pobudki co 5 minut ciagle przy cycu, dzień zaczynamy 5-6, nie wiem czy to górne jedynki czy co innego ale błagam niech się już to skończy bo umrę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra, współczuję 😟 Ja mam ostatnio problem z odłożeniem małej i już bywam totalnie zirytowana więc nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Ostatnie dwie noce śpi całe ze mną i jestem zła że się łamię ale walczyłam z nią ostatnio ponad dwie godziny i budziła się co odłożenie (wcześniej było to np maks 5 prób do godziny i spała) więc w końcu wzięłam ją do siebie bo było już po 24 i też chciałam iść spać.
Chciałam spytać dziewczyn które śpią z dziećmi- po prostu o danej porze idziecie z dziećmi do łóżka i już zostajecie? Mi się nie podoba taka opcja jak ją odłożyłam to był jedyny czas kiedy mogłam coś zrobić tak dla siebie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 08:03   #3150
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Masakra, współczuję Ja mam ostatnio problem z odłożeniem małej i już bywam totalnie zirytowana więc nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji. Ostatnie dwie noce śpi całe ze mną i jestem zła że się łamię ale walczyłam z nią ostatnio ponad dwie godziny i budziła się co odłożenie (wcześniej było to np maks 5 prób do godziny i spała) więc w końcu wzięłam ją do siebie bo było już po 24 i też chciałam iść spać.
Chciałam spytać dziewczyn które śpią z dziećmi- po prostu o danej porze idziecie z dziećmi do łóżka i już zostajecie? Mi się nie podoba taka opcja jak ją odłożyłam to był jedyny czas kiedy mogłam coś zrobić tak dla siebie.
Mnie za to na maksa irytuje to, że nie daje się w dzień odłożyć. Mam tego dość. Jest gorąco, jesteśmy obie całe mokre po drzemce, starszaki chodzą i marudzą. Mała nawet na leżąco już nie chce jeść. Tylko ręce. A ja jestem tym już taka zmęczona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.