Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-24, 09:15   #2131
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Magnolia dużo lepiej mi się sprawdziła niż słynna róża. Widocznie moje włosy potrzebują więcej protein niż emolientów.
Ja mam wysokoporowate i suche włosy, więc najlepiej sprawdzają się u mnie ciężkie, okluzyjne odżywki i maski, ale magnolia też dała radę, poza tym proteiny też do takich włosów od czasu do czasu są wskazane, chociaż nie każde. Np maska do niskoporowatych kokos i glinka ma l-cysteinę, spisuje się wręcz fenomenalnie, a wersja do średnioporowatych była zupełnie nijaka dla moich włosów.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Miałam niedawno Oil Repair tylko nie pamiętam którą wersję Kupuję je raz na jakiś czas, bo dają fajny efekt na włosach- to pewnie przez te silikony
A Hair Food ostatnio przestałam kupować, bo doszłam do wniosku że jednak są odżywki i maski, które lepiej się u mnie sprawdzają. Miałam wszystkie wersje oprócz bananowej (nie zniosłabym zapachu!) i u mnie chyba najlepiej sprawdzała się papaya i goji.
Mają tych silikonów na szczęście malutko, dosłownie, tyle ile trzeba, bo włosy je bardzo dobrze tolerują, zarówno odżywki jak i maski, szampon też rewelacja, ale on jest na sls, więc nie dla każdego. Ja najbardziej lubię tę linię do bardzo zniszczonych i ekstremalnie suchych włosów z masłem kakaowym, ale trochę lżejsza linia z awokado jest też super. Moje włosy się wbrew pozorom z silikonami nie lubią, efekt jest zazwyczaj super do drugiego razu, a te kosmetyki Garniera jakoś tolerują. Po prostu przemyślane składy.
Z Hair food miałam właśnie Goji, była ok, ale nie powaliła na kolana, za lekka, aczkolwiek zużyłam, fajnie włosy się błyszczały.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:54   #2132
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Promocje na BF w tym roku bardzo słabe
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:40   #2133
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Promocje na BF w tym roku bardzo słabe
Nawet nie śledzę za specjalnie teraz kosmetyków, ale co nieco rzuciło mi się w oczy, np. braki w asortymencie sklepów, że na promocji niby wszystko, a tak naprawdę mało ciekawe kosmetyki są dostępne. Tydzień temu była promocja 20% w sklepie green-line na całą Weledę, to było coś, ale ostatecznie nie skusiłam się, trochę nie w czas dla mnie. Była też promocja w Pigmencie na zestawy świąteczne, też było w czym wybierać i obniżki spore. Poza tym w Lale codziennie jakaś nowość i obniżki. I jeszcze widziałam, że Be Organic ma 40% zniżki, ale nie wiem czy to jeszcze jest aktualne.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:42   #2134
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Poza tym w Lale codziennie jakaś nowość i obniżki.
Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Te nowości lale wyglądają interesująco
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 22:16   #2135
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88319778]Te nowości lale wyglądają interesująco [/QUOTE]Ciekawe i jeszcze doszła pomadka pielęgnacyjna do ust chyba w tubce lub sztyfcie i różowym kolorze, malinowa, to chyba to samo co mieli w słoiczku przedtem, ale dużo lepsza tubka, nie trzeba babrać paluchów.

Dziewczyny, był u mnie Mikołaj już dziś, patrzcie co przyniósł
DSC_0022.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 16:45   #2136
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe i jeszcze doszła pomadka pielęgnacyjna do ust chyba w tubce lub sztyfcie i różowym kolorze, malinowa, to chyba to samo co mieli w słoiczku przedtem, ale dużo lepsza tubka, nie trzeba babrać paluchów.

Dziewczyny, był u mnie Mikołaj już dziś, patrzcie co przyniósł
Załącznik 7734403

piękny mikołaj


Ja nic nie kupiłam z kosmetyków na Black Friday. Słabe te promocje, nic mnie nie skusiło. Jestem z siebie dumna tym sposobem wytrzymam do końca roku bez kupowania kosmetyków.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 16:50   #2137
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

ja kupiłam na zsk bakuchiol - ze względu na darmową dostawę od zmniejszonej kwoty
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 16:55   #2138
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Mi 2 grudnia otwierają tkm wiec sie przejdę moze znowu upoluje cos po funcie.

A tak to nie planuje zakupow.
Nic nie kusi. Wszystko mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 18:23   #2139
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe i jeszcze doszła pomadka pielęgnacyjna do ust chyba w tubce lub sztyfcie i różowym kolorze, malinowa, to chyba to samo co mieli w słoiczku przedtem, ale dużo lepsza tubka, nie trzeba babrać paluchów.

Dziewczyny, był u mnie Mikołaj już dziś, patrzcie co przyniósł
Załącznik 7734403

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
To wcześnie Miłego używania

Ja z nienaturalnych tylko 3 rzeczy od Deciem, a z naturalnych nic, chociaż trochę się rozglądałam na Ecco Verde. Patrzyłam głównie na szampony i odżywki Khadi, bo akurat używałam próbkę, ale nawet ze zniżką są dość drogie, więc w ostateczności się nie zdecydowałam. Jestem w sumie naprawdę dobrze zaopatrzona.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 21:24   #2140
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
piękny mikołaj


Ja nic nie kupiłam z kosmetyków na Black Friday. Słabe te promocje, nic mnie nie skusiło. Jestem z siebie dumna tym sposobem wytrzymam do końca roku bez kupowania kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To wcześnie Miłego używania

Ja z nienaturalnych tylko 3 rzeczy od Deciem, a z naturalnych nic, chociaż trochę się rozglądałam na Ecco Verde. Patrzyłam głównie na szampony i odżywki Khadi, bo akurat używałam próbkę, ale nawet ze zniżką są dość drogie, więc w ostateczności się nie zdecydowałam. Jestem w sumie naprawdę dobrze zaopatrzona.
Dzięki dziewczyny Nie ukrywam, że trochę Mikołajowi pomogłam, ale nie wierzyłam, że znajdzie to, o co mi chodziło, że w ogóle będzie szukał, a w najgorszym razie pewnie pomyli z innym zestawem, a okazało się, że list przeczytał uważnie i znalazł, i jak tu nie wierzyć w Mikołaja


Nie kupuję nic do końca roku, może ewentualnie skuszę się tylko na odżywkę Only Bio, jeżeli spotkam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 09:07   #2141
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawe i jeszcze doszła pomadka pielęgnacyjna do ust chyba w tubce lub sztyfcie i różowym kolorze, malinowa, to chyba to samo co mieli w słoiczku przedtem, ale dużo lepsza tubka, nie trzeba babrać paluchów.

Dziewczyny, był u mnie Mikołaj już dziś, patrzcie co przyniósł
Załącznik 7734403

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Super prezent! Napisz jak się ten peeling sprawdza i czy bardzo pachnie
Ja ostatnio kupiłam maseczkę Miya, tą ekspresową czy coś, nie bardzo ją polubiłam, ale może dam jej jeszcze szansę.
Muszę sprawdzić te nowości Lale, ale nie planuje również zakupów w najbliższym czasie. Na bf zrobiłam spory zakup w Matique, bo chciałam skorzystać ze zniżki na Sobio. Wzięłam coś dla siebie i na prezenty. Mi ta marka bardzo pasuje, pod względem działania i ceny, więc wierzę że u moich bliskich też się sprawdzi. Dla mojej mamy wzięłam jakąś nowość krem pod oczy i krem na dzień z olejkiem arganowym i peptydami łopianu. Będę musiała jej kiedyś podkraść

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88324798]Mi 2 grudnia otwierają tkm wiec sie przejdę moze znowu upoluje cos po funcie.

A tak to nie planuje zakupow.
Nic nie kusi. Wszystko mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Też planuje się przejść do tkm w najbliższym czasie, głównie po prezenty, ale może coś dla siebie ciekawego też znajdę

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie kupuję nic do końca roku, może ewentualnie skuszę się tylko na odżywkę Only Bio, jeżeli spotkam.
Jeśli spotkasz to kup i napisz co myślisz
Ja chyba kupię następnym razem proteinową, bo Anwen zieloną herbatę już zużyłam dwie sztuki, to może pora sprawdzić inną.

Ja jeszcze się podzielę paroma opiniami. Polecam bardzo żel pod prysznic Hagi Wakacje na Bali- dostępny w Rossku: https://www.rossmann.pl/Produkt/Zele-pod-prysznic/Hagi-Cosmetics-naturalny-zel-do-mycia-ciala-Wakacje-na-Bali-300-ml,356955,8578
Pachnie tak nieziemsko, że nie chce się wychodzić spod prysznica! Zapach jest i słodki i cytrusowy i egzotyczny, ale tak wyważony, że żadna nuta nie przeszkadza. No naprawdę wakacje na Bali! Polecam na prezent, bo butelka porządna z piękną grafiką. Żel jest gęsty, pieni się jak to naturalny niezbyt mocno. W zapasie mam jeszcze inną wersję zapachową, jednak nie powaliła mnie na kolana jak ta na Bali!
A drugi kosmetyk to szampon 2 w1 Ecolatier: https://makeup.pl/product/555567/
Jest to taki szampon z basamem do włosów, ale bardzo dobrze się używa. Jest gęsty jak balsam, ale pieni się jak szampon. To za co go lubię, to że nie powoduje u mnie swędzenia skóry głowy. A włosy po umyciu są miękkie i nawilżone, nawet nie koniecznie trzeba używać odżywki. Mimo, że to 2w1 to nie ma żadnego obciążenia, szampon się dobrze spłukuje z włosów. I kosztuje niewiele, bo to ten sam producent co EcoLab. Mam wersję z awokado, ale jest kilka do wyboru. Na pewno jeszcze spróbuję innych.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-30, 17:51   #2142
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Super prezent! Napisz jak się ten peeling sprawdza i czy bardzo pachnie
Ja ostatnio kupiłam maseczkę Miya, tą ekspresową czy coś, nie bardzo ją polubiłam, ale może dam jej jeszcze szansę.
Muszę sprawdzić te nowości Lale, ale nie planuje również zakupów w najbliższym czasie. Na bf zrobiłam spory zakup w Matique, bo chciałam skorzystać ze zniżki na Sobio. Wzięłam coś dla siebie i na prezenty. Mi ta marka bardzo pasuje, pod względem działania i ceny, więc wierzę że u moich bliskich też się sprawdzi. Dla mojej mamy wzięłam jakąś nowość krem pod oczy i krem na dzień z olejkiem arganowym i peptydami łopianu. Będę musiała jej kiedyś podkraść

Też planuje się przejść do tkm w najbliższym czasie, głównie po prezenty, ale może coś dla siebie ciekawego też znajdę

Jeśli spotkasz to kup i napisz co myślisz
Ja chyba kupię następnym razem proteinową, bo Anwen zieloną herbatę już zużyłam dwie sztuki, to może pora sprawdzić inną.

Ja jeszcze się podzielę paroma opiniami. Polecam bardzo żel pod prysznic Hagi Wakacje na Bali- dostępny w Rossku: https://www.rossmann.pl/Produkt/Zele...ml,356955,8578
Pachnie tak nieziemsko, że nie chce się wychodzić spod prysznica! Zapach jest i słodki i cytrusowy i egzotyczny, ale tak wyważony, że żadna nuta nie przeszkadza. No naprawdę wakacje na Bali! Polecam na prezent, bo butelka porządna z piękną grafiką. Żel jest gęsty, pieni się jak to naturalny niezbyt mocno. W zapasie mam jeszcze inną wersję zapachową, jednak nie powaliła mnie na kolana jak ta na Bali!
A drugi kosmetyk to szampon 2 w1 Ecolatier: https://makeup.pl/product/555567/
Jest to taki szampon z basamem do włosów, ale bardzo dobrze się używa. Jest gęsty jak balsam, ale pieni się jak szampon. To za co go lubię, to że nie powoduje u mnie swędzenia skóry głowy. A włosy po umyciu są miękkie i nawilżone, nawet nie koniecznie trzeba używać odżywki. Mimo, że to 2w1 to nie ma żadnego obciążenia, szampon się dobrze spłukuje z włosów. I kosztuje niewiele, bo to ten sam producent co EcoLab. Mam wersję z awokado, ale jest kilka do wyboru. Na pewno jeszcze spróbuję innych.
Ja maseczkę Miya tak polubiłam tę w różowym opakowaniu, to chyba ta sama, że stwierdziłam, że koniecznie muszę marce dać kolejną szansę, stąd ta inspiracja na prezent. A co Ci w niej nie odpowiada? Dam znać na pewno jak się te produkty spisują, mam nadzieję, że spełnią moje oczekiwania, które są duże.

Ja na odwrót, skuszę się na razie na tę odbudowującą odżywkę Onlybio, ona jest bez protein, bo proteinowych produktów mam obecnie więcej (też Anwen), niż emolientowych, więc żeby wyrównać. Widziałam obydwie Onlybio stacjonarnie parę razy, ale akurat nie były w promocji, a szkoda mi było wydawać, jak wiem, że obniżki na tę markę potrafią być solidne i dość częste, bo jak nie w rosku, to w hebe lub superpharm, kontigo czy jasmin i auchan. Bardzo dobrze z dostępnością tej marki.


Jeśli chodzi o prezenty, to na razie z kosmetyków kupiliśmy teściowej zestaw Yope mydło i balsam do dłoni i ciała, dokładnie takie same zestawy są, co rok temu, tylko że są nowe wersje zapachowe. Rok temu kupiłam jej żurawinowy zestaw i stwierdziła, że jest wybitny, potem nawet sobie drugie opakowanie balsamu kupiła i jeszcze komuś na prezent, więc i tym razem stanęło na takim samym zestawie, tyle że wersja z gorzką pomarańczą i cedrem. Opakowania są śliczne, ten zapach nie wiem jaki jest, mam nadzieję, że fajny, polecam Wam zajrzeć do Superpharm, bo właśnie tam tż. kupował tę Miyę i Yope i ceny Miya nie chciał mi podać, ale stiwerdził, że do przełknięcia a za zestaw Yope zapłacił 24 zł, więc bardzo dobra cena i mówił, że były przeróżne zestawy, całe półki od podłogi do sufitu, a w Hebe był najpierw i podobno dużo mniejszy wybór i w ogóle nie było zestawów tych firm. Babci kupiłam krem Lavery ten uniwersalny jakiś czas temu, co robiłam to zamówienie w ecoethics. Jeszcze muszę kilku osobom coś kupić, ale nie wiem czy to będą kosmetyki, ale kusisz, zwłaszcza tym żelem Hagi
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 18:13   #2143
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Persefona nie wiem czy wiesz, ale Hagi ma świeczkę zapachową Wakacje na Bali

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 11:21   #2144
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Byłam w Rossmann i mi się przykleiło co nieco obydwie były w promo, a emolientowa róża to już moja trzecia tubka. Jestem bardzo ciekawa tej Onlybio, tylko kurczę, te opakowania jakieś inne niż wcześniej widziałam, nie takie jak na stronie Onlybio czy w Hebe czy to ten sam produkt? Hagi niestety nie sprawdziłam, bo miałam mało czasu, następnym razem. DSC_0027.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 08:45   #2145
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Persefona nie wiem czy wiesz, ale Hagi ma świeczkę zapachową Wakacje na Bali

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Mogłaś nie mówić Na pewno kupię, choć nie lubię świeczek
Ale jakoś ostatnio pomyślałam o świecach w kontekście prezentów. Co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Byłam w Rossmann i mi się przykleiło co nieco obydwie były w promo, a emolientowa róża to już moja trzecia tubka. Jestem bardzo ciekawa tej Onlybio, tylko kurczę, te opakowania jakieś inne niż wcześniej widziałam, nie takie jak na stronie Onlybio czy w Hebe czy to ten sam produkt? Hagi niestety nie sprawdziłam, bo miałam mało czasu, następnym razem. Załącznik 7734691

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Nie, to nie ten sam produkt. Te kosmetyki nawet mają nazwę Hair Balance by Only Bio https://onlybio.life/hair-balance/

Ja też wczoraj popłynęłam w Rossmanie, bo dawno nie byłam. Wzięłam odżywkę proteinową, bo u mnie właśnie takich brak. I sztyft Hagi, bo był w promo za 37 zł. Oczywiście nie był mi potrzebny, ale już zdążyłam się wysmarować nim wszędzie, bo tak spodobał mi się zapach. Coś czuję, że Hagi stanie się moją ulubioną zimową marką

A jeszcze muszę napisać, że jakiś czas temu szukając łagodnego myjadła do ciała, zakupiłam żel z nowej serii Bielendy- Eco Nature. No niestety, na opakowaniu jest napisane, że to kremowe mleczko myjące- jest to zwykły żel o białym kolorze, nie ma nic wspólnego z mleczkiem ani kremem. Po drugie znowu nacięłam się na mocny perfumowany zapach Bielendy. Jakoś naiwnie uważałam, że kosmetyk Eco Nature będzie miał bardziej naturalny zapach. Niestety nie. Nie polecam. Chociaż opakowania mają bardzo ładne.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 09:36   #2146
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mogłaś nie mówić Na pewno kupię, choć nie lubię świeczek

Ale jakoś ostatnio pomyślałam o świecach w kontekście prezentów. Co polecacie?









Nie, to nie ten sam produkt. Te kosmetyki nawet mają nazwę Hair Balance by Only Bio https://onlybio.life/hair-balance/



Ja też wczoraj popłynęłam w Rossmanie, bo dawno nie byłam. Wzięłam odżywkę proteinową, bo u mnie właśnie takich brak. I sztyft Hagi, bo był w promo za 37 zł. Oczywiście nie był mi potrzebny, ale już zdążyłam się wysmarować nim wszędzie, bo tak spodobał mi się zapach. Coś czuję, że Hagi stanie się moją ulubioną zimową marką



A jeszcze muszę napisać, że jakiś czas temu szukając łagodnego myjadła do ciała, zakupiłam żel z nowej serii Bielendy- Eco Nature. No niestety, na opakowaniu jest napisane, że to kremowe mleczko myjące- jest to zwykły żel o białym kolorze, nie ma nic wspólnego z mleczkiem ani kremem. Po drugie znowu nacięłam się na mocny perfumowany zapach Bielendy. Jakoś naiwnie uważałam, że kosmetyk Eco Nature będzie miał bardziej naturalny zapach. Niestety nie. Nie polecam. Chociaż opakowania mają bardzo ładne.
Uff, cieszę się, że nie trafiłam na te odżywki z podstawowej linii, bo z tego co patrzę na kwc, to opinię mają średnie, a te z linii Balance wyglądają na hity.

Hagi bardzo lubiłam mydło korzenne, idealne na zimę, a miałam kilka ich mydeł i nie każde było dobre.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 11:06   #2147
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Byłam w TKm malutko było w promocji. Ale kupiłam płatki bawełniane do demakijażu.
Małe i duże. Pomadkę która miałam kupić w Polsce
I mydełko.

Mam jeszcze mydło w płynie z FiN dla młodej akurat

Załącznik 7734800
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 10:12   #2148
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88331423]Byłam w TKm malutko było w promocji. Ale kupiłam płatki bawełniane do demakijażu.
Małe i duże. Pomadkę która miałam kupić w Polsce
I mydełko.

Mam jeszcze mydło w płynie z FiN dla młodej akurat

Załącznik 7734800[/QUOTE]Super Fajne te płatki, taki zestaw też dobry na prezent dla kogoś.


Od paru dni używam esencji Bentona czarnej, ale nie jestem do końca zadowolona, za słabo nawilża i trochę ściąga mi skórę, przez co nie nadaje się jako samodzielny nawilżacz, muszę dodatkowo nakładać toner aloesowy Bentona lub serum neem Orientany. Jeżeli chodzi o jakieś korzystne działanie, to na razie nie zauważam, ale chyba za wcześnie na osądy. Pewnie dla kogoś, kto stosuje dodatkowe warstwy kremów czy olejów, to serum będzie ok. lecz w moim przypadku nie wpisuje się za bardzo w pielęgnację, zużyć zużyję, pod warunkiem, że nie zrobi mi jakiegoś kuku w najbliższym czasie, ale póki co zakup oceniam jako zbyteczny, chyba że zacznie coś fajnego robić ze skórą.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 11:14   #2149
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Ja ostatnio mam same buble. Nie mam mleczka do mycia twarzy bo każdy robi mi wysyp...
teraz został mi do mycia tylko żel z OnlyBio jest Ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 12:17   #2150
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88333813]Ja ostatnio mam same buble. Nie mam mleczka do mycia twarzy bo każdy robi mi wysyp...
teraz został mi do mycia tylko żel z OnlyBio jest Ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Chyba masz talent do proroctw. Wypróbowałam tę emolientową odżywkę Onlybio i powiem Wam, że takiego rozczarowania nie miałam już dawno. Jest tak zaskakująco słaba, że jeszcze w to nie wierzę. Do pięt nie dorównuje Anwenowym i Yope, Alterze i wielu innym. Włosy po spłukaniu są szorstkie. No szok przeżyłam przez wzgląd na zachwyty w sieci, po nich liczyłam, że będzie to kolejny świetny produkt, ale woda w całości wypłukała odżywkę, nie zostawiła żadnej wygładzającej warstwy, tak jakbym żadnej odżywki nie użyła, nie na tym polega działanie emolientu. Może coś źle zrobiłam, może nie współpracuje z szamponem owsianym Yope, będę ją jeszcze testować innymi metodami, ale takich problemów nie miewam z odżywkami ww. firm. Ja nie wiem kto te opinie w kwc wystawia... na ten moment w moim odczuciu są to recenzje płatne, albo się młode niedoświadczone dziewczyny rzuciły na te odżywki przez dobrą dostępność i za przeproszeniem zajarały, że kupiły pierwszy w życiu produkt ekologiczny i to w takim wystrzałowym opakowaniu. Do włosów wysokoporowatych i bardzo suchych słabizna straszna, ostrzegam, będzie rozczarowanie. Dam znać jeśli zmienię o niej zdanie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:22   #2151
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Ja co raz więcej kosmetyków robię sama. Przyszła kolejna paczka z ecospa i planuję nowe receptury.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:31   #2152
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba masz talent do proroctw. Wypróbowałam tę emolientową odżywkę Onlybio i powiem Wam, że takiego rozczarowania nie miałam już dawno. Jest tak zaskakująco słaba, że jeszcze w to nie wierzę. Do pięt nie dorównuje Anwenowym i Yope, Alterze i wielu innym. Włosy po spłukaniu są szorstkie. No szok przeżyłam przez wzgląd na zachwyty w sieci, po nich liczyłam, że będzie to kolejny świetny produkt, ale woda w całości wypłukała odżywkę, nie zostawiła żadnej wygładzającej warstwy, tak jakbym żadnej odżywki nie użyła, nie na tym polega działanie emolientu. Może coś źle zrobiłam, może nie współpracuje z szamponem owsianym Yope, będę ją jeszcze testować innymi metodami, ale takich problemów nie miewam z odżywkami ww. firm. Ja nie wiem kto te opinie w kwc wystawia... na ten moment w moim odczuciu są to recenzje płatne, albo się młode niedoświadczone dziewczyny rzuciły na te odżywki przez dobrą dostępność i za przeproszeniem zajarały, że kupiły pierwszy w życiu produkt ekologiczny i to w takim wystrzałowym opakowaniu. Do włosów wysokoporowatych i bardzo suchych słabizna straszna, ostrzegam, będzie rozczarowanie. Dam znać jeśli zmienię o niej zdanie.

Chociaż tyle, ze nie jestem sama wsród bubli

Z tymi opiniami to juz jakis czas temu zauważyłam taki trend.
Pamietam tez swoje początki kosmetykow naturalnych. Jednak wymagania mi sie zwiększy. I to co kiedyś uważałam za wow teraz dla mnie jest sredniaczkiem


Ja skorzystałam z rabatu i promocji za polowe ceny kremu dr organic z bakuchiolem. Zakupiłam i mam - bedzie to już 2 opakowanie. Jestem zadowolona z tego kremu bardzo. Myślę, że ze względu na dostępność zostanie ze mną na dłużej
Idzie tez do mnie paczka z kosmetykami
Wszystko na testy.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-12-04 o 12:40
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:01   #2153
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88336335]Chociaż tyle, ze nie jestem sama wsród bubli

Z tymi opiniami to juz jakis czas temu zauważyłam taki trend.
Pamietam tez swoje początki kosmetykow naturalnych. Jednak wymagania mi sie zwiększy. I to co kiedyś uważałam za wow teraz dla mnie jest sredniaczkiem


Ja skorzystałam z rabatu i promocji za polowe ceny kremu dr organic z bakuchiolem. Zakupiłam i mam - bedzie to już 2 opakowanie. Jestem zadowolona z tego kremu bardzo. Myślę, że ze względu na dostępność zostanie ze mną na dłużej
Idzie tez do mnie paczka z kosmetykami
Wszystko na testy.[/QUOTE]20 lat temu uważałam, że np. szampon Loreala jest super , jednak zwróciłam uwagę na te recenzje, ponieważ w co drugiej jest nawiązanie do Anwen i porównywanie oczywiście na korzyść Onlybio. Śmierdzi kryptoreklamą albo ambasadorką jak nie powiem czym, na razie nie widzę negatywnych opinii, ale myślę, że się wkrótce pojawią, bo nie wierzę, że za to co robi ta odżywka może ona zbierać same najwyższe noty, naprawdę bez dłuższego namysłu jestem w stanie wymienić co najmniej 5 lepszych dostępnych w sieciówkach i również chwalonych. Chyba, że naprawdę coś mi się stało z włosami nie wiem kiedy i w jaki sposób, że ta odżywka nie dała rady i zrobiła z nich szorstkie siano. Jeszcze ją popróbuję, bo aż jestem ciekawa, następnym razem będzie proteinowo, żeby wykluczyć możliwość przeemolientowania, co u mnie w sumie się nie zdarza, a potem dam jej kolejną szansę.

__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:39   #2154
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Pewnie jakbym była w Polsce to bym sie skusiła na odżywkę a tak to podziękuje
Jestem zauroczona odżywka Anwen magnolia, ze bede musiała ich kupić więcej

Niedługo otwieram płyn micelarny z OnlyBio jestem ciekawa jak sie sprawdzi.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:49   #2155
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja co raz więcej kosmetyków robię sama. Przyszła kolejna paczka z ecospa i planuję nowe receptury.
Ja niektóre kosmetyki robię sama, ale nie od podstaw tylko łączę gotowce z pojedynczymi składnikami, najczęściej są to peelingi i maseczki. Jeśli chodzi o bardziej zaawansowane rzeczy, to kiedyś próbowałam, ale jakoś nie mam do tego serca. A robiłaś może własne odżywki i maski do włosów? Czy jest coś, co sama wyprodukowałaś i już nie wyobrażasz sobie pielęgnacji bez tego?
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88336911]Pewnie jakbym była w Polsce to bym sie skusiła na odżywkę a tak to podziękuje
Jestem zauroczona odżywka Anwen magnolia, ze bede musiała ich kupić więcej

Niedługo otwieram płyn micelarny z OnlyBio jestem ciekawa jak sie sprawdzi.[/QUOTE]Też mam płyn micelarny tej firmy, z linii probiotycznej i niebawem zacznę używać, może chociaż on okaże się dobry
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 20:58   #2156
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja co raz więcej kosmetyków robię sama. Przyszła kolejna paczka z ecospa i planuję nowe receptury.
a co robisz?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 22:01   #2157
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja niektóre kosmetyki robię sama, ale nie od podstaw tylko łączę gotowce z pojedynczymi składnikami, najczęściej są to peelingi i maseczki. Jeśli chodzi o bardziej zaawansowane rzeczy, to kiedyś próbowałam, ale jakoś nie mam do tego serca. A robiłaś może własne odżywki i maski do włosów? Czy jest coś, co sama wyprodukowałaś i już nie wyobrażasz sobie pielęgnacji bez tego?
Też mam płyn micelarny tej firmy, z linii probiotycznej i niebawem zacznę używać, może chociaż on okaże się dobry
Odzywek do włosow jeszcze nie robilam. Jest spory wybor tanich, dobrych na rynku.
Kremy robie na bazie z ecospa. Bardzo prosto sie robi. Ta baza przyjmuje wszystko.
Mam pewne limity, bo unikam glikoli, a czesc składników ciezko rozpuscic.
Nie wybrazam sobie zycia bez balsamu myjacego lub olejku, serum z wit. C, robie teraz rozne lekkie sera i mgielki z kwasem hialuronowym i roznymi skladnikami, azaleoglicyna, niacynamidem, glukonolaktonem, kwasem mlekowym.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 07:58   #2158
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
20 lat temu uważałam, że np. szampon Loreala jest super , jednak zwróciłam uwagę na te recenzje, ponieważ w co drugiej jest nawiązanie do Anwen i porównywanie oczywiście na korzyść Onlybio. Śmierdzi kryptoreklamą albo ambasadorką jak nie powiem czym, na razie nie widzę negatywnych opinii, ale myślę, że się wkrótce pojawią, bo nie wierzę, że za to co robi ta odżywka może ona zbierać same najwyższe noty, naprawdę bez dłuższego namysłu jestem w stanie wymienić co najmniej 5 lepszych dostępnych w sieciówkach i również chwalonych. Chyba, że naprawdę coś mi się stało z włosami nie wiem kiedy i w jaki sposób, że ta odżywka nie dała rady i zrobiła z nich szorstkie siano. Jeszcze ją popróbuję, bo aż jestem ciekawa, następnym razem będzie proteinowo, żeby wykluczyć możliwość przeemolientowania, co u mnie w sumie się nie zdarza, a potem dam jej kolejną szansę.

Przeemolientowane włosy były ciężkie, strączkowane, wygląda wiec na to, że ta odżywka jest po prostu kiepska. Dobrze wiedzieć. Kończy mi się proteinowa orchidea Anwen i miałam brać Onlybio proteinowa ale chyba się jeszcze zastanowię.
O tych produktach do włosów było faktycznie w ostatnim czasie bardzo głośno, mnie też zaczełoo śmierdzieć reklamami.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 08:13   #2159
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Przeemolientowane włosy były ciężkie, strączkowane, wygląda wiec na to, że ta odżywka jest po prostu kiepska. Dobrze wiedzieć. Kończy mi się proteinowa orchidea Anwen i miałam brać Onlybio proteinowa ale chyba się jeszcze zastanowię.
O tych produktach do włosów było faktycznie w ostatnim czasie bardzo głośno, mnie też zaczełoo śmierdzieć reklamami.

Na innym wątku tez polecają te odzywki...
i ciagle gdzieś ktos je poleca.
Jak ktos pyta o odzwyke to od razu polecają OB
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 14:29   #2160
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 245
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba masz talent do proroctw. Wypróbowałam tę emolientową odżywkę Onlybio i powiem Wam, że takiego rozczarowania nie miałam już dawno. Jest tak zaskakująco słaba, że jeszcze w to nie wierzę. Do pięt nie dorównuje Anwenowym i Yope, Alterze i wielu innym. Włosy po spłukaniu są szorstkie. No szok przeżyłam przez wzgląd na zachwyty w sieci, po nich liczyłam, że będzie to kolejny świetny produkt, ale woda w całości wypłukała odżywkę, nie zostawiła żadnej wygładzającej warstwy, tak jakbym żadnej odżywki nie użyła, nie na tym polega działanie emolientu. Może coś źle zrobiłam, może nie współpracuje z szamponem owsianym Yope, będę ją jeszcze testować innymi metodami, ale takich problemów nie miewam z odżywkami ww. firm. Ja nie wiem kto te opinie w kwc wystawia... na ten moment w moim odczuciu są to recenzje płatne, albo się młode niedoświadczone dziewczyny rzuciły na te odżywki przez dobrą dostępność i za przeproszeniem zajarały, że kupiły pierwszy w życiu produkt ekologiczny i to w takim wystrzałowym opakowaniu. Do włosów wysokoporowatych i bardzo suchych słabizna straszna, ostrzegam, będzie rozczarowanie. Dam znać jeśli zmienię o niej zdanie.
Ja niestety skusiłam się na kilka produktów z tej nowej włosowej linii Only Bio a także ich nawilżające serum do twarzy. Może buble to w mojej ocenie nie są ale działanie bardzo przeciętne. Mam emolientową odżywkę, maskę, olejek na końcówki i olej do olejowania (ten jeszcze czeka na test) a także szampon nawilżający. Najbardziej jestem rozczarowana maską emolientową, konsystencję ma super, jest bardzo gęsta i będzie wydajna. Ale nie widzę wow działania, które dobra maska powinna dawać, włosy są po niej suche i nawet dość szorstkie. Nie lepiej sprawuje się odżywka
Olejek na końcówki taki sobie. Szampon nawilżający jest przyjemny w użyciu, nie sięgam jednak po niego często bo słyszałam już o uczuleniach po nim a mam ostatnio wrażliwą skórę głowy. Na paszczowe serum nawilżające to moje chyba jednak największe rozczarowanie. Jest jednak jeden ich kosmetyk, który kocham, jest to szampon do włosów suchych i zniszczonych, z szarą etykietą, z rzepakiem czy jakoś tak, jest bezbarwny, nie ma porażającego zapachu jak te ich nowe produkty i kupuję go praktycznie od razu jak mi się skończy (miałam już a kilka tubek).

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88333813]Ja ostatnio mam same buble. Nie mam mleczka do mycia twarzy bo każdy robi mi wysyp...
teraz został mi do mycia tylko żel z OnlyBio jest Ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Próbowałaś emulsję do mycia twarzy, do skóry wrażliwej z Gift of nature? Mogę ją polecić, jest niepozorna i tania, na promce w Rossamannie można ją kupić za 14 zł. Stoi na zupełnie dolnej półce, nad samą podłogą. Używam już 3 opakowanie, moja przyjaciółka z wrażliwą skórą tylko ten produkt toleruje do mycia twarzy.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-08 14:09:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.