Najgłupszy zakup w życiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 12:56   #1
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247

Najgłupszy zakup w życiu


Drogie Wizażanki,
Chciałabym usłyszeć, co najgłupszego kupiłyście w życiu. Pod wpływem chwili lub po długim planowaniu. A może kupiłyście coś, co w zamierzeniu miało być użyteczne, a okazało się bublem?

Najbardziej ''gupi'' mój zakup to były majtki z silikonowymi wkładkami, mającymi powiększać tyłek Drogie były, miałam je na sobie raz i więcej się nie przemogłam. Za to zaczęłam robić przysiady i już nie są mi potrzebne.

Za nastolatki bardzo długo zbierałam na martensy. Kiedy miałam wreszcie potrzebną sumę, okazało się że nie ma mojego rozmiaru i długo nie będzie. Zrobiłam więc jedyną logiczną rzecz, czyli kupiłam buty o dwa rozmiary za duże. Martensy miałam, wuj tam że wyglądałam w nich jak w płetwach.
Pochwalicie się ku śmiechowi?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:16   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Mnóstwo mam takich
Ubrania, których nigdy nie założyłam.
Buty, które jeszcze leżą w pudełkach.
Ale hitem był samochód... Po rozstaniu z facetem chciałam "zrobić coś" na co mi nie pozwalał czyli kupić cabrio
Kupiłam i miesiąc później żałowałam... Niby to ładne, niby spełniłam swoje marzenie, ale jednak wolę auta ze stałym dachem
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:38   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Jako nastolatka dosłownie zachorowałam na posiadanie przeźroczystych sandałków na obcasie (z takiej gumy-plastiku robione). Były modne, oczywiście mega niewygodne, noga się pociła i założyłam je zaledwie kilka razy. Matka mi ten zakup chyba z 4 lata wypominała. I generalnie najczęściej moimi głupimi zakupami były buty - np. na bardzo wysokim obcasie, gdzie się w tym chodzić nie dało itd.

Poza butami "głupie zakupy" w większości przypadków, to takie robione pod wpływem impulsu, typu mijałam rozlewnię perfum, "promocja, super" i wzięłam od razu dwa flakoniki, bo pani zachwalała, że super hiper i w ogóle. Jeden może i był znośny, a drugi się nawet na odświeżacz powietrza nie nadawał. Staram się już teraz wystrzegać takich zakupów. A jak już coś nieplanowanego / nieznanego mi, to spoko, ale jedno opakowanie na próbę, a nie od razu kilka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:41   #4
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jako nastolatka dosłownie zachorowałam na posiadanie przeźroczystych sandałków na obcasie (z takiej gumy-plastiku robione). Były modne, oczywiście mega niewygodne, noga się pociła i założyłam je zaledwie kilka razy. Matka mi ten zakup chyba z 4 lata wypominała. I generalnie najczęściej moimi głupimi zakupami były buty - np. na bardzo wysokim obcasie, gdzie się w tym chodzić nie dało itd.
Pamiętam ten szał na ''plastiki''
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:49   #5
enami
Zakorzenienie
 
Avatar enami
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 912
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Ja to właśnie mam problem z takimi zakupami najpierw wpadnę na jakiś pomysł, nakręcę się-kupie, a potem leży. Zaczynając od cudownych kosmetyków, po ubrania, kończąc na kompletnych pierdołach. Kiedy złamałam nogę kupiłam sobie z nudów przez internet buty na zimę, wszystko fajnie, bo w końcu wiadomo, że gipsu nie będę nosiła przez całe życie, ale po jego zdjęciu miałam nogę spuchniętą i buty przeleżały całą zimę nieużywane. Znając życie w przyszłym roku spodobają mi się inne i będą leżały. Kupiłam też hula hop, pokręciłam i â˜☠â˜☠â˜☠s, czeka na lepsze czasy.
__________________

"Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.


Edytowane przez enami
Czas edycji: 2016-04-22 o 13:51
enami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:52   #6
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Kilka niedobranych sukienek. Jakieś buty w których nie chodziłam bo były piekielnie niewygodne. Czyli norma, każdemu się zdarza. Nie pamiętam żebym wydała kasę na coś naprawdę cennego, co było niepotrzebne
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 13:59   #7
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

standardowo-ciuchy, buty.

raz napalilam sie na taki ala stanik jakby z silikonu tylko na piersi, bez ramiaczek do bardziej wycietych bluzek czy sukienek. ani razu go nie ubrałam (bo nie wygodne itp itd). a troche kosztował.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 14:04   #8
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Zaopatrzyłam się w zeszłym roku w gumę do ćwiczeń, hantelki, oczywiście sportowy stanik.
Ale z moim słomianym zapałem poćwiczyłam 2 dni, od tej pory wszystko leży

Dobry jest też motyw z karnetem na basen, co chwilę go przedłużam i dopłacam bo nie chcę żeby przepadł a na basenie byłam z 3 razy w zeszłym roku, teraz mam przedłużony i dopłacony do sierpnia.
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 15:12   #9
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Majtki wyszczuplajace z pasem, kupilam online niby one size a one byly takie ciasne, ze nawet przez uda mi nie przeszly, a nie jestem jakas gruba
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 15:23   #10
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Najgupszy zakup w życiu

Chciałam buty do jazdy na deskorolce, nie było damskich, więc kupiłam męskie w rozmiarze 40 lub 41. Wyglądałam jak debil, rodzice płakali ze śmiechu.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 15:27   #11
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Majtki wyszczuplajace z pasem, kupilam online niby one size a one byly takie ciasne, ze nawet przez uda mi nie przeszly, a nie jestem jakas gruba


Ja kupilam kiedyś stanik taki niewidoczny, taka guma sama, żeby piersi same ladnie się trzymaly. I co? Na moje wielkie piersi nie przewidziano rozmiaru

Poza tym - buty, ciuchy. Jakieś kosmetyki wiedząc że się nie maluję. Standard.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 15:31   #12
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 526
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

na szybko nie przypominam sobie żebym kupiła coś głupiego i zupełnie niepotrzebnego, ani nic mega drogiego i niepotrzebnego. no ale jakby policzyć ile kasy w sumie wydałam na niepotrzebne mi rzeczy to by się sumka uzbierała. buty w których nie chodziłam bo okazały się niewygodne, raczej nie chodzę w szpilkach ale raz kupiłam jedne no i po pierwsze za wysokie i nie dałam rady w ich chodzić a dwa jak kupowałam wydawały się ok ale jak później w nich pochodziłam to stwierdziłam że są rozmiar za duże, no to następne jakie kupiłam wzięłam rozmiar mniejsze no ale inny fason mniejszy obcas i okazały się za małe masa ciuchów i takich które zakładam od wielkiego dzwonu i takich które zakładane były jedynie w przymierzalni, jedne jak się lepiej zastanowiłam okazywały się niewypałem na moją figurę a innych nie mam kompletnie z czym nosić. raz wywaliłam bluzki które kupiłam bo mi sie spodobały, krój taki ze pasuje jedynie na lato, ale materiał taki że w lecie nie dało się w nich chodzić no i kosmetyki kupowane bo promocja, bo coś fajnego, a później prawie nie użyte
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:07   #13
pani_matka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: kraj piwem i pyrem płynący
Wiadomości: 7
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Sukienka na studniówkę szyta w salonie sukien ślubnych. Prawie 500 zł i czas stacony na dojazdy na przymiarki do innej miejscowości. Jak tylko dostałam zdjęcia już wiedziałam, że to był błąd, wyglądałam w niej jak stara matrona. Użyta raz, wisi w szafie 7 rok :-D
pani_matka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:12   #14
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5935362 1]Ja kupilam kiedyś stanik taki niewidoczny, taka guma sama, żeby piersi same ladnie się trzymaly. I co? Na moje wielkie piersi nie przewidziano rozmiaru

Poza tym - buty, ciuchy. Jakieś kosmetyki wiedząc że się nie maluję. Standard.[/QUOTE]

Ja kupilam cos podobnego na ebayu: biustonosz podtrzymujacy piersi, taki samoprzylepny za 2 funty i jak sie smialam na imprezie to mi az doslownie biust opadl
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:45   #15
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 526
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez pani_matka Pokaż wiadomość
Sukienka na studniówkę szyta w salonie sukien ślubnych. Prawie 500 zł i czas stacony na dojazdy na przymiarki do innej miejscowości. Jak tylko dostałam zdjęcia już wiedziałam, że to był błąd, wyglądałam w niej jak stara matrona. Użyta raz, wisi w szafie 7 rok :-D
pamiętam jak miałam studniówkę to kiecki na kole były już mało popularne ale kilka dziewczyn jeszcze takie miało, ciekawe czy poza studniówką jeszcze je ubrały koleżanka też miała szytą, na kole i nie powiem brzydka nie była jej pasowała ale taka kiecka że nie bardzo gdzie ją jeszcze można by ubrać, nawet na wesele jakoś by mi nie pasowała. inna koleżanka też kupiła kieckę na studniówkę kolegi, też na kole i stwierdziła że kupiła bo jej sie przyda choćby i na jej własną studniówkę, jak później mówiła oprócz tej studniówki ubrała ją raz na wesele a później sukienka była już niemodna, na jej własnej studniówce królowały już krótsze kiecki. no ale obydwie w nich wyglądały ok, ale jedna koleżanka jak ubrała kieckę na studniówkę kolegi to jak ją zobaczyłam to taka matrona, w ogóle tak staro w niej wyglądała masakra

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

jeszcze w temacie głupio wydanej kasy, raz namówiłam tż na 2 pary kolczyków, dobrze że drogie nie były to wyrzutów sumienia nie mam jedne z sumie nie wiem co mi się w nich wtedy podobało ale szybko stwierdziłam że sa brzydkie i jakieś takie niewygodne w noszeniu były, a drugie no ładne ale miały takie głupie zapięcie że źle mi się je zakładało i po jakimś czasie przy tym zapięciu zaczęły się wyginać, także sobie leżą bo mimo że nieraz miałam na nie ochotę to nie chciało mi się z nimi męczyć.
no i kilka naszyjników, spodobały mi się kupiłam, no i nie wiem po co jak ja nie lubię żadnych naszyjników nosić, ubieram czasem na wesele ale jak tylko mam iść tańczyć to lądują w torebce
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:46   #16
pani_matka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: kraj piwem i pyrem płynący
Wiadomości: 7
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Moja była krótka i nie na kole ale za to z gorsetem i uszyta z butelkowo-zielonej tafty ;-) wstretna na szczęście to nie była moja studniówka, moja była za rok i miałam super kiecke za 5 dych, nadal uważam ze wygladalam w niej super
pani_matka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:05   #17
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Kilka lat temu dałam się skusić sprzedawczyni w Claire's na takie cudo, którego nie użyłam ani razu

201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:28   #18
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Kilka lat temu dałam się skusić sprzedawczyni w Claire's na takie cudo, którego nie użyłam ani razu

Też miałam o tym napisać! Już drugi rok się w szafce kurzy, nie da się tego używać
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:39   #19
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

kupno iphona, bo mi nagadali, ze suuuper i nigdy innej marki nie kupia, a potem sie okazalo, ze on nie wspiera polowy aplikacji i nie ma najwazniejszych, potrzebnych mi funkcji
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 17:44   #20
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Stepper, tiaaa... Ćwiczyłam może ze trzy razy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:45   #21
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Jezu, to kosztowalo 59,90 pracowalam w claires dosc dlugo i zawsze ale to zawsze odradzalam klientkom ten zakup

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:50   #22
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

1) Szczoteczka do oczyszczania twarzy za 2 stówy. Na szczęście szybko odsprzedałam na all.
2) Cały zestaw do makijażu mineralnego (podkład, puder, korektor, pędzle). Wszystko super, naturalnie, tylko minerały na mojej twarzy wyglądają strasznie Też szybko się tego pozbyłam.
3) Bajerancka waga z mierzeniem wszystkiego co tylko możliwe. Po paru dniach się zepsuła

Edytowane przez palomama
Czas edycji: 2016-04-22 o 17:53
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:54   #23
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Pierwszy- sukienka, której NIGDY na sobie nie miałam - na ramiączkach obszar "na biust" marszczony, satynowy, różowy, w białe groszki. Kokardka biało różowa w paski. Dół (od biustu do przed kolano) biały. Kosztowała 20 zł. Nie wiem po co mi ona była, wtedy nawet nie lubiłam różowego. Teraz lubię, ale i tak jej nigdy nie założę.
Drugi - cudowne buty http://niespodzianka.pl/presents/698...f01e5c365b.jpg , marzyłam o takich. Niewysokie, śliczne, czarne lakierki na stabilnym obcasie.
Są niewygodne jak sam urwysyn, nie da się w nich przejść 100 m, są OKROPNIE twarde, a dałam za nie 270 zł.
Trzeci - napaliłam się na torbę ze skóry firmy "słoń torbalski". Klasyczna, mieszcząca a4 http://image.ceneo.pl/data/products/...owa.jpg?=a3825 czarno - czerwona.
Aktualnie jej nie znoszę (mogę xxx)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-28 o 16:09 Powód: Złamanie zakazu.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:02   #24
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Ciuchów i butów, których nie noszę nawet nie próbuję liczyć. Z pozostałych:
podkładki pod kubki - ani razu ich nie użyłam, stawiam kubki na gazetach, kartkach, tym co jest na stoliku albo na stoliku bezpośrednio jak nic na nim nie ma
ekspres do kawy - całe szczęście nie kupiłam tylko przygarnęłam od mamy, bo go nie używała. Nie dziwię się, robię jedną kawę a siedem części muszę umyć. Już stoi w piwnicy.
karnisze i zasłonki - wszystko spoko, szkoda, że w ścianę nad oknem nie da się wwiercić dalej niż na pół cm
mikrofala - robię w niej tylko popcorn. góra raz w miesiącu.
aaahh no i piłka do ćwiczeń. plus pompka bo żadnej nie miałam. Teraz okazuje się, że ślizga się na panelach i potrzebuję jeszcze maty. jakoś mi nie po drodze po nią

Edytowane przez nielubiegrzybow
Czas edycji: 2016-04-22 o 18:04
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:05   #25
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Pierwszy- sukienka, której NIGDY na sobie nie miałam - na ramiączkach obszar "na biust" marszczony, satynowy, różowy, w białe groszki. Kokardka biało różowa w paski. Dół (od biustu do przed kolano) biały. Kosztowała 20 zł. Nie wiem po co mi ona była, wtedy nawet nie lubiłam różowego. Teraz lubię, ale i tak jej nigdy nie założę.
Drugi - cudowne buty http://niespodzianka.pl/presents/698...f01e5c365b.jpg , marzyłam o takich. Niewysokie, śliczne, czarne lakierki na stabilnym obcasie.
Są niewygodne jak sam urwysyn, nie da się w nich przejść 100 m, są OKROPNIE twarde, a dałam za nie 270 zł.
Trzeci - napaliłam się na torbę ze skóry firmy "słoń torbalski". Klasyczna, mieszcząca a4 http://image.ceneo.pl/data/products/...owa.jpg?=a3825 czarno - czerwona.
Aktualnie jej nie znoszę (mogę xxx)
Jak widzę takie zapięcie (chodzi mi o torebkę) to już pali mi się czerwona lampka i coś krzyczy: "to nie dla ciebie"

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-28 o 20:39 Powód: Złamanie zakazu w cytacie.
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:14   #26
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Stepper, tiaaa... Ćwiczyłam może ze trzy razy.
Ooo stepper, też uważam za mój najgłupszy zakup
Zapał miałam, ale jak przyszło do ćwiczeń, to jakoś ta forma za cholerę mi nie odpowiadała. Teraz zagraca u rodziców hehe
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:21   #27
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
karnisze i zasłonki - wszystko spoko, szkoda, że w ścianę nad oknem nie da się wwiercić dalej niż na pół cm
dwa lata żyłam bez karnisza i było ok. coś mi do głowy strzeliło i kupiłam... dwa tygodnie firanki powisiały nie lubię
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:25   #28
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Ooo stepper, też uważam za mój najgłupszy zakup
Zapał miałam, ale jak przyszło do ćwiczeń, to jakoś ta forma za cholerę mi nie odpowiadała. Teraz zagraca u rodziców hehe
Ja dostałam stepper mniej więcej taki, i mam za mały pokój :P ale chyba zacznę ćwiczyć
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:28   #29
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Kiedyś na wakacjach urzekł mnie magnes na lodówkę, kupiłam na pamiątkę. Szkoda, że mam lodówkę obudowaną szafą
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:34   #30
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Jezu, to kosztowalo 59,90 pracowalam w claires dosc dlugo i zawsze ale to zawsze odradzalam klientkom ten zakup

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja całe szczęście kupiłam swój w funciaku.
Poza tym zawsze daję się nabrać na nowości depilacyjne, zawsze wierzę, że tym razem to już to, bo najwyższy czas, żeby coś naprawdę fajnego i łatwego w obsłudze wymyślili.
Aktualnie kurzy się: depilator (włosy wrastają), jakieś paletki ścierne (w zamyśle fajne, w praktyce - trwa godzinami) oraz maszynka elektryczna ( nie na mój ''zarost'', jak to mówił mój tata - jakby po dupie żelazkiem jeździć). A ja się dalej golę jednorazówkami.

Aha, i sto przyrządów do kręcenia włosów, choć od dziecka wiem, że się ich pokręcić nie da.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 00:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.