Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-09, 16:25   #5071
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć Aloisssa!
Jest tu kilka dziewczyn mających doświadczenie z liftem piersi i one na pewno podzielą się bardziej rzeczowymi opiniami.
Ja tylko subiektywnie napisze, że na podstawie tego, co widziałam na zdjęciach z podobnych przypadków jak Twój - brak liftu i włożenie tylko implantu to będzie tylko wyrzucenie kasy w błoto i marny efekt. One będą zwisać jeszcze bardziej, bo ten implant je dociąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 16:53   #5072
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Asiulkaa, ja mam podobnie, na czubku głowy mi się przerzedziły, wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują na łysienie androgenowe, ale byłam z tym u trychologa i pani stwierdziła, ze to nie to. Póki co łykam jakies suplementy i używam kosmetyków które mi poleciła czyt. sprzedała Spektakularnych efektów nie widzę. Myślę, że jeszcze dermatologa odwiedzę za jakiś czas, bo nie uśmiecha mi się przeszczepWłasnie zaczęłam też pić napar z pokrzywy, nie wiem co więcej mogłabym zrobić.
Ciekawe co w takim razie trycholog sugeruje?
A jak u Ciebie z owłosieniem na pozostałej części ciała?Bo przy zbyt dużym poziomie androgenów, lubi być na głowie za mało, na ciele za dużo

Dermatolog to dobry pomysł, ale ostatecznie dobrze żeby Cię skierowali na pogłębione badania które potwierdzą lub wykluczą androgeny i wtedy będziesz wiedziała w jakim kierunku iść. Mnie robili badania na oddziale ginekologiczno- endokrynologicznym, 3 dni w szpitalu. Jeśli to faktycznie androgeny to pokrzywa i wcierki nie pomogą. Ja niestety tabletek nie mogę, ale psikanie dwa razy dziennie minoksydylem dało rewelacyjne efekty, tyle że u mnie wersja kobieca, czyli 2% nie pomaga, dopiero 5%, no i trzeba używać do końca życia, bo jak się przestanie, do cebulki znowu zaczną obumierać. Ale tak jak przynajmniej połowy włosów na czubku nie miałam, to obecnie zagęszczenie nie odbiega od pozostałych fragmentach głowy. Lek odwraca miniaturyzację mieszków włosowych, ale jeśli mieszek jest już martwy, to się nie odrodzi, więc w zasadzie ze stosowaniem im szybciej się zacznie tym lepiej. Na pierwsze efekty trzeba kilka miesięcy poczekać no i potrzebna jest systematyczność której nie każdemu wystarcza, ale tak jak u facetów łysina potrafi być bardzo fajna, tak u kobiety nie bardzo, więc już jakieś 4-5 lat lek biorę. Obecnie 5% jest już bez recepty, więc kupuję przez internet i nie firmy która preparat reklamowała, bo mocno im ceny wzrosły.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 17:42   #5073
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Aloisssa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wracam na wizaż po wielu latach. Po ciąży, która mocno zmieniła moje ciało przyszedł czas na ingerencje chirurgiczne o których zawsze marzyłam. Obecnie jestem po operacji wielkiego, garbatego nosa, po mału przymierzam się do operacji piersi, które mocno ucierpiały po karmieniu. Byłam już u dwóch chirurgów- jeden powiedział, że podniesie mi piersi bez implantów ( jednak zależy mi na implancie by „ wypełnił pierś, moja mama miała operacje samego zmniejszania i podnoszenia i piersi jednak opadły po kilku latach) natomiast drugi chirurg zaproponował ( Libor Polak) albo samo podnoszenie piersi, po którym zostanie mi wiele blizn na całe życia jak ujął, albo włożenie implantów okrągłych 500 cc Nagor lub Poltech. I mocno się zastanawiam, bo nie chce mieć ogromnych piersi, ale nie chce też by zwisły za dwa lata. Chirurg sugerował, że piersi po operacji będą ok rozmiaru E. Mam 172 wzrostu, waże 70 kg, planuje schudnąć jeszcze ok 7 kg, więc piersi jeszcze bardziej zwisną. Czy któraś z was ma jakieś podobne doświadczenja lub mogłaby podzielić się ze mną swoją opinią na ten temat? Z góry dziękuje dziewczyny.

Mam podobne zwisy, tylko dużo mniejsze Ja szłam na konsultację mając pewność, że będę mierzyc implanty, a tu okazało się, że nic z tego. Masz sutki tak samo jak ja skierowane do dołu, jak mnie lekarz pomierzył, między innymi wysokość sutków, to powiedział, że bez liftu ani rusz, bo gdyby mi teraz włożył wkładki to brodawki i tak patrzyłyby w dół. Więc ja zdecydowałam się na lift pomimo, że zostaną mi blizny, które ładne niestety nie są, ale mozna nad nimi popracować, żeby były jak najmniej widoczne. Dopiero w drugim etapie będę robić implanty.


Asiulkaa, no własnie trycholog nie za wiele zasugerowała i dlatego zamierzam odwiedzić dermatologa, mam nadzieję, że zleci jakieś badania. Zdaję sobie sprawę, że wcierki, tabletki i inne cuda nie pomogą, ale ja ogólnie mam kiepską kondycję włosów, więc na to akurat powinny. Zniszczyłam sobie farbowaniem, teraz od roku używam roślinnych farb, bez chemii i te które odrastają są ok. Owłosienie na ciele mam mizerne, na nogach to właściwie prawie wcale nie mam, na rękach niemal niewidoczne, za to wąsik bym miała znaczny, gdyby nie laser Ale to akurat miałam od kiedy byłam nastolatką.



fehn, gdzies się kiedys natknęłam na preparaty ducray, ale ja już tylu rzeczy próbowałam, że raczej na mnie nie podziała. Używam teraz szamponu i serum mineral leaf, oraz tabletek kerabione. Ale moje nadzieje sa coraz mniejsze. Poza tym problem w tym, że ja jestem bardzo niesystematyczna i czasem trudno mi było doprowadzić kurację do końca, ale to się zmieni


squirrelqa, a jak Ty się ogólnie czujesz po tych 18-tu dniach? Możesz już w miare normalnie funkcjonować?
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 18:12   #5074
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mela07 no cóż, nie mogę napisać, że sama już ogarniam życie, bo tak nie jest. Ale już nie ma bólu, jest tylko dyskomfort związany z szybkim chodzeniem i lekkim ruszaniem się biustonosza. Mały zakres ruchu rąk (nie ma mowy o wyciągnięciu ich do góry i przeciągnięciu się, jest blokada, z którą na razie się nie siłuje, tylko powolutku i spokojnie zwiększam zakresy), bez biustonosza jest bardzo dziwne uczucie w miejscach szwów - nie ból, ale takie jakby pykanie i wrażenie, że coś się tam bardziej rusza niż powinno No i nadal są siniaki po bokach pod pachami.
Ale już fizycznie widzę sporą poprawę i wierzę, że w końcu przyjdzie czas dobrego samopoczucia a z tym u mnie było kiepsko zwłaszcza w drugim tygodniu od operacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 19:00   #5075
Aloisssa
Przyczajenie
 
Avatar Aloisssa
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Eh czyli tak jak ten chirurg mówiłm ciężko będzie bez " dwuetapowej" operacji, pierwsze plastyki, a później dopiero ewentualnych implantów. Chyba i tak się zdecyduje... Mam trzydziestke, a cycki baaardzo smutne
Aloisssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-09, 21:00   #5076
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Asiulkaa, no własnie trycholog nie za wiele zasugerowała i dlatego zamierzam odwiedzić dermatologa, mam nadzieję, że zleci jakieś badania. Zdaję sobie sprawę, że wcierki, tabletki i inne cuda nie pomogą, ale ja ogólnie mam kiepską kondycję włosów, więc na to akurat powinny. Zniszczyłam sobie farbowaniem, teraz od roku używam roślinnych farb, bez chemii i te które odrastają są ok. Owłosienie na ciele mam mizerne, na nogach to właściwie prawie wcale nie mam, na rękach niemal niewidoczne, za to wąsik bym miała znaczny, gdyby nie laser Ale to akurat miałam od kiedy byłam nastolatką
Dermatolog raczej badań nie zleci, to już chyba prędzej endokrynolog. A nadmierne owłosienie chyba zazwyczaj ma się już od wieku dojrzewania i nie do końca są to jedynie ręce i nogi, zobacz skala Ferrimana-Gallweya.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-10, 12:34   #5077
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Aloisssa Pokaż wiadomość
Eh czyli tak jak ten chirurg mówiłm ciężko będzie bez " dwuetapowej" operacji, pierwsze plastyki, a później dopiero ewentualnych implantów. Chyba i tak się zdecyduje... Mam trzydziestke, a cycki baaardzo smutne

A u Ciebie lekarz chce zrobic oba zabiegi za jednym zamachem, czy tak jak u mnie na dwa razy? Jak czytam tu na forum to róznie się to odbywa, niektórzy chirurdzy robią podczas jednej operacji, inni, jak mój lekarz nie chcą od razu i dzielą to na dwa zabiegi. Niestety to więcej czasu i podwójny ból.

Edytowane przez Mela07
Czas edycji: 2022-04-10 o 12:36
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-10, 15:20   #5078
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Aloisssa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wracam na wizaż po wielu latach. Po ciąży, która mocno zmieniła moje ciało przyszedł czas na ingerencje chirurgiczne o których zawsze marzyłam. Obecnie jestem po operacji wielkiego, garbatego nosa, po mału przymierzam się do operacji piersi, które mocno ucierpiały po karmieniu. Byłam już u dwóch chirurgów- jeden powiedział, że podniesie mi piersi bez implantów ( jednak zależy mi na implancie by „ wypełnił pierś, moja mama miała operacje samego zmniejszania i podnoszenia i piersi jednak opadły po kilku latach) natomiast drugi chirurg zaproponował ( Libor Polak) albo samo podnoszenie piersi, po którym zostanie mi wiele blizn na całe życia jak ujął, albo włożenie implantów okrągłych 500 cc Nagor lub Poltech. I mocno się zastanawiam, bo nie chce mieć ogromnych piersi, ale nie chce też by zwisły za dwa lata. Chirurg sugerował, że piersi po operacji będą ok rozmiaru E. Mam 172 wzrostu, waże 70 kg, planuje schudnąć jeszcze ok 7 kg, więc piersi jeszcze bardziej zwisną. Czy któraś z was ma jakieś podobne doświadczenja lub mogłaby podzielić się ze mną swoją opinią na ten temat? Z góry dziękuje dziewczyny.
Ja miałam zwis na podobnym poziomie, podobna asymetria. Sutki tak samo nisko.

Nie jestem ekspertem, ale z własnego doświadczenia polecam podniesienie z implantem, tym sposobem uzyskasz fajnie wypełniony biust. Nie wiem z jakiego rejonu kraju jesteś, ja robiłam w Krakowie u Boligłowy. Jestem mega zadowolona i uważam że w chwili gdy zobaczył mój biust dokładnie wiedział ile ml będzie idealne. Ja niestety się uparłam i zbiłam w dół o 60 ml, uważam że gdybym go posłuchała miałabym biust idealny. Mam implant 275ml. Dozmiar miseczki D. Być może u Ciebie lekarz proponuję aż 500 ml bo wie że to da najlepszy efekt. Miseczka E nie będzie jakimś mega wielkim biustem. Niestety lift zrobiony cięciem pionowym. Blizny są ale serio to nie jest jakiś dramat. Są stosunkowo jasne, jestem dopiero 6 miesięcy po zabiegu, więc będą jeszcze jaśniejsze. Nie zauważyłam by biust opadał. Dostałam polytechy z powłoką żeby implant był stabilniejszy. Na razie wszystko jest ok. Cyce są piękne, jędrne i fajnie sterczące. Blizny widzi tylko mąż i ja. Polecam zrobienie liftu i powiększenia podczas jednej operacji, bo ja osobiście nie wyobrażam sobie przechodzić przez to dwa razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-10, 17:03   #5079
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulkaa, a kto Ci przepisał to psikadło na włosy, bo ja już głupieję i nie wiem do jakiego lekarza uderzyć, żeby stwierdził czy to łysienie androgenowe u mnie czy inne diabelstwo




squirrelqa, fajnie, że ogarniasz już jako tako, dni lecą i będzie coraz lepiej Ale z efektu już jesteś zadowolona?


fehn, mój doktor też pracuje na polytechach, no i na mentorach chyba, ale ja się skłaniam ku anatomicznym polytechom. One miękkie są jak naturalne? Bo jak czytam na forum to podobno anatomy sa twardsze niż okrągłe. Jak to u siebie odbierasz po tych kilku miesiącach?
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-10, 17:20   #5080
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mela07 z efektu jestem zadowolona Drżę tylko jeszcze trochę z obawy, czy coś im się nie pogorszy czy zmieni w trakcie rekonwalescencji. Jak zmiękną, jak opadną, jak będą wyglądać blizny. Czy dyskomfort mięśniowy zniknie, czy nie będzie przykurczu torebki. Wiele rzeczy może się zadziac...
Ale staram się żyć tu i teraz i myśleć o tym co jest teraz, a jest super. Za dwa tygodnie kolejna kontrola i mam nadzieję, że lekarz będzie zadowolony z efektu i gojenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-11, 07:36   #5081
Aloisssa
Przyczajenie
 
Avatar Aloisssa
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
A u Ciebie lekarz chce zrobic oba zabiegi za jednym zamachem, czy tak jak u mnie na dwa razy? Jak czytam tu na forum to róznie się to odbywa, niektórzy chirurdzy robią podczas jednej operacji, inni, jak mój lekarz nie chcą od razu i dzielą to na dwa zabiegi. Niestety to więcej czasu i podwójny ból.
Ten który robił mi nos ( dzisiaj ściągam gips ) sugerował 2 zabiegi, chociaż on w ogóle nie rozumiał dlaczego chce implanty i był mało wylewny i entusjastyczny no a ten drugi " czeski" to chyba podziękuje, tak jak dziewczyny sugerują, bez liftu pójdą piersi w dół. Orientuje się, bo chce zdążyć to zrobić na macierzyńskim lub w ogóle w tym roku. Widziałam też prace liftu z transferem tłuszczu dr Paciorka z Hawierzowa,, pewnie się przejade, bo mam tam 45 min drogi. najbarzdziej mi się marzą takie niezbyt wielkie silikonki
Aloisssa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-11, 12:39   #5082
PaullinaSobel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ciekawe co w takim razie trycholog sugeruje?
A jak u Ciebie z owłosieniem na pozostałej części ciała?Bo przy zbyt dużym poziomie androgenów, lubi być na głowie za mało, na ciele za dużo

Dermatolog to dobry pomysł, ale ostatecznie dobrze żeby Cię skierowali na pogłębione badania które potwierdzą lub wykluczą androgeny i wtedy będziesz wiedziała w jakim kierunku iść. Mnie robili badania na oddziale ginekologiczno- endokrynologicznym, 3 dni w szpitalu. Jeśli to faktycznie androgeny to pokrzywa i wcierki nie pomogą. Ja niestety tabletek nie mogę, ale psikanie dwa razy dziennie minoksydylem dało rewelacyjne efekty, tyle że u mnie wersja kobieca, czyli 2% nie pomaga, dopiero 5%, no i trzeba używać do końca życia, bo jak się przestanie, do cebulki znowu zaczną obumierać. Ale tak jak przynajmniej połowy włosów na czubku nie miałam, to obecnie zagęszczenie nie odbiega od pozostałych fragmentach głowy. Lek odwraca miniaturyzację mieszków włosowych, ale jeśli mieszek jest już martwy, to się nie odrodzi, więc w zasadzie ze stosowaniem im szybciej się zacznie tym lepiej. Na pierwsze efekty trzeba kilka miesięcy poczekać no i potrzebna jest systematyczność której nie każdemu wystarcza, ale tak jak u facetów łysina potrafi być bardzo fajna, tak u kobiety nie bardzo, więc już jakieś 4-5 lat lek biorę. Obecnie 5% jest już bez recepty, więc kupuję przez internet i nie firmy która preparat reklamowała, bo mocno im ceny wzrosły.
To jest jedna z najlepszych wypowiedzi na temat łysienia andorogenowego z jaką się spotkałam. W 100% się zgadzam, mi łysienie zahamował Minovivax 5%
PaullinaSobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-11, 12:41   #5083
mayuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie dziewczyny
Jutro będzie miesiąc...już... Spoko. Mam jesXze delikatne strupki..czy to normalne...pani dr powiedziała, że jak znikną już strupki, to wtedy zacząć masować i contratibex, masaż wygląda tak , palcem uciskać i robić kółeczka w miejsca zabliźnione, potem,.po masażu, contratibex. Czy te końcówki już strupków mam, czy to nie za dlugoo? Kiedy zalozyluscie staniki nowe, mnie powiedziano, że dwa miesiące nosić ten pooperacyjny, potem każdy byle nie z fiszbinami.
mayuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-11, 21:09   #5084
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Asiulkaa, a kto Ci przepisał to psikadło na włosy, bo ja już głupieję i nie wiem do jakiego lekarza uderzyć, żeby stwierdził czy to łysienie androgenowe u mnie czy inne diabelstwo




squirrelqa, fajnie, że ogarniasz już jako tako, dni lecą i będzie coraz lepiej Ale z efektu już jesteś zadowolona?


fehn, mój doktor też pracuje na polytechach, no i na mentorach chyba, ale ja się skłaniam ku anatomicznym polytechom. One miękkie są jak naturalne? Bo jak czytam na forum to podobno anatomy sa twardsze niż okrągłe. Jak to u siebie odbierasz po tych kilku miesiącach?
Za bardzo nie mam porównania, bo moje naturalne piersi były praktycznie puste w środku. Lekarz mówił, że właśnie implanty z powłoką, które mam, potrzebują wiecej czasu by zmięknąć. Bo ta pianka miała się dłużej zrastać z tkankami. Na początku były twarde jak kamień, teraz w dotyku wg mnie są miękkie, nie chciałabym by były bardziej miękkie. Idealny, jędrny biust.
Ps mam anatomiczne, macałam u lekarza różne implanty, nie zauważyłam by anatomiczne były twardsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2022-04-12 o 21:17
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-12, 13:20   #5085
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Asiulkaa, a kto Ci przepisał to psikadło na włosy, bo ja już głupieję i nie wiem do jakiego lekarza uderzyć, żeby stwierdził czy to łysienie androgenowe u mnie czy inne diabelstwo
Przepisał mi znajomy i wyszło tak trochę z przypadku, ale byłam po badaniach, wiec u mnie diagnoza była postawiona. Bez diagnozy odradzam stosowanie minoksydylu, bo on jest pod konkretne wskazanie, nie jest zupełnie obojętną substancją no i to stosowanie dwa razy dziennie potrafi być uciążliwe.
Jak są teleporady, to może zacznij od rodzinnej i zapytaj czy da Ci skierowanie do poradni ginekologiczno-endokrynologicznej, bo prywatnie robić badania, to by był ogromny koszt. Jeśli nie, to chyba bym do ginekologa poszła, bo do endokrynologa długo się czeka. Niech Cię pokierują.




Cytat:
Napisane przez PaullinaSobel Pokaż wiadomość
To jest jedna z najlepszych wypowiedzi na temat łysienia andorogenowego z jaką się spotkałam. W 100% się zgadzam, mi łysienie zahamował Minovivax 5%
Dziękuje
Ja innych producentów, ale substancja dokładanie ta sama i ta dawka, 2% u mnie się nie sprawdziło.


Cytat:
Napisane przez mayuni Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Jutro będzie miesiąc...już... Spoko. Mam jesXze delikatne strupki..czy to normalne...pani dr powiedziała, że jak znikną już strupki, to wtedy zacząć masować i contratibex, masaż wygląda tak , palcem uciskać i robić kółeczka w miejsca zabliźnione, potem,.po masażu, contratibex. Czy te końcówki już strupków mam, czy to nie za dlugoo? Kiedy zalozyluscie staniki nowe, mnie powiedziano, że dwa miesiące nosić ten pooperacyjny, potem każdy byle nie z fiszbinami.
Uciskać ok, ale z kółeczkami to mam wątpliwości, moja pani rehabilitantka kazała przesuwać palcem wzdłuż blizny, zawsze w tym samym kierunku, żadnego w poprzek, bo się bliznę wszerz rozciąga.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-12, 19:59   #5086
mayuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

No patrz
..a tam mi powiedziała....albo ja trochę źle zrozumiałam...
mayuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 12:28   #5087
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mayuni Pokaż wiadomość
No patrz
..a tam mi powiedziała....albo ja trochę źle zrozumiałam...
Może powiedziała? Bo ogólnie o masowaniu blizn się mówi i ja też myślałam, ze w kółeczko, więc chyba taka jest powszechna wiedza. Ale to masowanie wzdłuż brzmi sensownie i patrząc na to jak mi się blizny wygoiły, to się sprawdziło, (choć wiadomo, że jeden przypadek nie ma znaczenia statystycznego). Uciskanie brzmi sensownie, bo w ten sposób pobudza się te głębsze warstwy. Moja pani mówiła, że preparat to sprawa drugorzędna, ważne żeby bliznę dotykać. Ja po prostu robiłam to pod prysznicem na mokro, bo wtedy odklejałam plastry na blizny. Używałam sutricon, bo dziewczyny tutaj polecały, kupowałam największe i cięłam na małe paski, tak żeby po te pół centymetra za bliznę wystawało, chyba 20 czy 25 sztuk z jednego plastra mi wychodziło, więc na bogato codziennie zmieniałam
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 14:08   #5088
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulka a w jakim czasie od operacji zaczęłaś pracować z bliznami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 16:52   #5089
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Asiulkaa, ja niczego nie zamierzam robić na własną rękę, boże broń, żebym jakiegos leku używała bez konsultacji z lekarzem nawet nie wiem czy mam androgenowe łysienie, po prostu chciałabym, żeby jakiś lekarz mi to potwierdził lub nie, wolałabym to drugie Kazdego lekarza u którego będę zapytam o tą kwestię. U ginekologa tez będę niebawem, więc zobaczymy czy coś mądrego usłyszę. Na razie stosuję to co zaleciła trycholog i czekam na efekty lub ich brak. A w międzyczasie zasięgnę opinii innych lekarzy.



Zostało mi niecałe osiem tyg. do liftu i generalnie w ogóle jeszcze o tym nie myślę. Ale któregoś ranka jak się obudziłam, to nagle zaczęłam się zastanawiać co ja własciwie najlepszego chcę zrobić i na co mi to w ogóle potrzebne Chyba musiało mi się przyśnić coś czego nie pamiętałam i gdzieś z tyłu głowy zostało. Myslę, że jak dostanę już info z kliniki o potrzebnych badaniach to zacznę się pomału denerwować.


A co do blizn, to będę ich miała trochę do masowania Dziewczyny, a wspominał Wam może lekarz o potraktowaniu blizn laserem? Czy z imlantami nie wolno? Bo ja jakoś zapomniałam o to zapytać.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-13, 17:17   #5090
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Asiulka a w jakim czasie od operacji zaczęłaś pracować z bliznami?
Kurcze, nie pamiętam czy to było po wygojeniu czy zdjęciu szwów. Jak piszą o sutriconie, to po wygojeniu można zacząć stosować, czyli tak jak Ci polecono, to dobry czas.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-13, 18:42   #5091
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Kurcze, nie pamiętam czy to było po wygojeniu czy zdjęciu szwów. Jak piszą o sutriconie, to po wygojeniu można zacząć stosować, czyli tak jak Ci polecono, to dobry czas.
Dziękuję Ja tam mam jeszcze strupki, więc to jeszcze przede mną w takim razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-22, 09:28   #5092
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wątek przekroczył 5tys postów, więc założyłam nowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1285942
Zapraszam nowe i obecne "cycolinki"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-14, 10:45   #5093
Margaretka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Angry Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Annassssss Pokaż wiadomość
Już po, mąż nie dał mi stchórzyć narazie nie chce patrzeć co mam pod kołdra opieka bardzo dobra. Ból faktycznie Klatki tak hak mówiły dziewczyny ucisk klatki piersiowej narazie innego nie mam bo na znieczuleniu. Mój lekarz nie chce przepisać nasennych. :/
Gratuluję męża Mój cały czas namawia mnie, żebym zrezygnowała i dała sobie spokój, bo się boi, że będą komplikacje potem. I tak już trzeci rok czekam, składam i staram się go przekabacić na swoją stronę. Bo im bliżej i im częściej o tym mówię, tym bardziej jest znerwicowany
Margaretka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-08-15, 08:01   #5094
Margaretka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MAZUREK79 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kolejny zastrzyk w brzuch zrobiłam i mąż mi głowę umyl. Jednak faceci nie potrafią takich rzeczy robić wytargal mnie za wszystkie czasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy to oznacza, że po operacji już przez całe życie trzeba brać zastrzyki, jak np. co miesiąc po zmniejszeniu żołądka?
Margaretka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-11-07, 14:14   #5095
jadwiga1111x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Właśnie ja od jakiegoś czasu myślę o tym by zapisać się na implanty piersi. Przejrzałam różnorodne oferty i widziałam, że w xx pracują bardzo dobrzy specjaliści i przede wszystkim zabiegi wykonywane są profesjonalnie, więc może jednak to będzie dla mnie dobre rozwiązanie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-09 o 14:28 Powód: reklama
jadwiga1111x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.