korekcja ust, powiekszenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 16:53   #1
magdab1210
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: tu-wembley, tam- koszalin
Wiadomości: 31

korekcja ust, powiekszenie


Dziewczyny czy ktoras powiekszyla sobie leciutko usta? Mysle o tym coraz czesciej , mala korekcja ,nadanie ksztaltu. Orientujecie sie w cenie I czy to boli? Slyszalam zer na drugi dzien lepiej nie pokazywac sie na ulicy. Prosze o opinie
magdab1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 21:22   #2
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: korekcja ust, powiekszenie

Zabieg wykonuję się najczęściej przy pomocy 0,5 ml kwasu hialuronowego. Bardzo dobre efekty uzyskuje się podając go wzdłuż konturu ust; podkreśla to ich kształt, lekko powiększa a usta wyglądają naturalnie. Zabieg można wykonywać bez dodatkowego znieczulenia, gdyż w nowoczesnych preparatach znajduje się środek znieczulający. U osób bardzo wrażliwych można zastosować dodatkowo krem znieczulający. Po takim zabiegu pojawia się różnie mocno wyrażony obrzęk; jest on zwykle największy na drugi dzień rano. Nasilenie obrzęku jest kwestią indywidualną, dla większości nie jest kłopotliwy. Dla komfortu najlepiej za pierwszym razem zrobić zabieg tak, aby następnego dnia można było się poukrywać Koszt zabiegu to około 700-800 zł.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:56   #3
dzasmine
Przyczajenie
 
Avatar dzasmine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: korekcja ust, powiekszenie

ja osiągnęłam dokładnie taki efekt o którym piszesz, czyli delikatnie powiększone usta, bez efektu nadęcia, wszystko naturalnie wyglądające nie szłam na żadny zabieg, a przejrzałam dobrze internet i natrafiłam na nieinwazyjny wypełniacz ust freezeframe - działa super i nie rujnuje portfela
dzasmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 03:00   #4
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: korekcja ust, powiekszenie

Może jeśli chcesz powiększyć usta jedynie minimalnie spróbuj od użycia konturówki i 'powiększającego błyszczyka' ewentualnie jakiś makijażowych trików... choć przyznam że sama chciałabym troszeczkę powiększyć usta
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 11:41   #5
Ariani
Raczkowanie
 
Avatar Ariani
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: korekcja ust, powiekszenie

Zgadzam się - ja też preferuję efekt dobrego makijażu. Jakieś bardziej skomplikowane operacje to tylko w beznadziejnych przypadkach.
Ariani jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.