zmiana fryzury.kłopotliwy przedziałek.pasemka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 23:05   #1
sable
Przyczajenie
 
Avatar sable
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 29
Unhappy

zmiana fryzury.kłopotliwy przedziałek.pasemka.


Witam Wizażanki. Chyba pomyliłam działy i napisałam tego posta pod fryzjerstwem.. Na wszelki wypadek piszę i tutaj;] bo mi baaardzo zależy

Otóż chciałabym zmienić fryzurę. Mam długie do łopatek brązowe włosy, które kręcą się pod wpływem wilgoci na całej linii, a na sucho-głównie na końcach i przy skroniach. Przedziałek całe życie noszę na środku i przedziałka owego przedłużeniem jest takie jakby "serduszko" z włosów na czole.. (na zdjęciach). Większość uważa, że jest słodkie, no ale mi skutecznie blokuje chyba możliwość zaczesywania włosów na bok.. (z przedziałkiem z boku wyglądam co najmniej dziwnie).

W tym miejscu dołączam trzy moje zdjęcia.

Planowane zmiany to przede wszystkim rozjaśnienie włosów przy pomocy dużej ilości pasemek jasny brąz/ciemny blond/jedno i drugie Tu decyzja jest już raczej podjęta.
Ale co z tym nieszczęsnym przedziałkiem? Marzyło by mi się takie wystopniowanie włosów z przodu jak u Mishy Barton-to znaczy przy związywaniu zawsze coś tam z przodu "wisi" i nie takie nędzne kosmyki jak u mnie tylko coś a la grzywka. Z kolei przy włosach rozpuszczonych też wygląda to jakoś tak hmm.. lepiej..

Zdjęcia Mishy w załącznikach.

Na początku przyszłego tygodnia idę do fryzjera.. Tu nie chodzi tylko o zmianę wyglądu, ale też dzięki temu trochę próbę zmienienia swojego podejścia do świata.. Chciałabym czuć się pewniej, odważniej, mieć pewność tego, że dobrze wyglądam..

Wiem, że może nie powinnam zaczynać swego aktywnego 'wizażowania' od próśb, no ale mimo wszystko proszę o pomoc/poradę/wskazówki;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (26,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (43,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (84,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mishakolor2.jpg (35,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mishakolor.jpg (51,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg misha4.jpg (27,4 KB, 21 załadowań)
sable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:32   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: zmiana fryzury.kłopotliwy przedziałek.pasemka.

bez pokazania twarzy nic nie jestem wstanie powiedziec
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.