Moja metamorfoza...Pomożecie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 20:33   #31
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Bylabym za blond wlosami, lekkim makijazem (zielony-nie taki zywy cien powinien byc odpowiedni), prosta grzywka..
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 08:06   #32
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Mam mało czasu do namysłu bo za 2 tygodnie idę na wesele
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 08:16   #33
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Hmmm...masz tą samą kolorystykę co ja(z tą różnicą,że mam zielone oczy). I szczerze mówiąc wydaje mi się,że masz duże pole do popisu. Ja przez 4 lata farbowałam włosy na jasny blond i szczerze mówiąc nie narzekałam na niego (generalnie to robiłam pasemka, włoski wyglądały bardzo naturalnie). Niedawno zmieniłam kolorek na brąz i też się świetnie w nim czuje, a ludzie mówią mi,że wyglądam korzystnie. Teraz chce jeszcze troszeczkę przyciemnić włoski.

A co do makijażu...Jak byłam blond to malowałam się na srebrno(ale to odpada przy Twoich oczach), zawsze miałam na oczach kredkę, na wyjścia stosowałam czarny cień i robiłam tzw. przydymione oko. Dobrze się też czułam w perłowym cieniu i delikatną kreską na górnej powiece. Teraz z kolei nie używam już kredki, a na oczy nakładam najróżniejsze odcienie brązu i złota.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 09:00   #34
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Co do makijazu to zajrzyj na watek wizazystki tam napewno doradza Tobie specjalistki.
Co do Twojej grzywki sprubuj zaczesac ja na bok.I czy dobrze widzialam ze zelazkiem prostujesz wlosy

A na wesele to chcesz spiac jakos wlosy czy jeszcze sciac?
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 13:01   #35
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Używam żelazka czyli prostownicy,ale strasznie pali mi włosy kruszą się aż szkoda ale jak mus to mus.
Co do fryzury na to wesele to nie mam bladego pojęcia mogą być spięte lub rozpuszczone bylebym wyglądała dobrze.
Co do koloru to przyznam się bez bicia że strasznie ciągnie mnie do blondu ale z waszych opinii wynika że to nie kolor dla mnie też mi się tak wydaje ale co zrobić .Na razie chyba postawie na brąz a po weselu spróbuje sobie zrobić blond.Co myślicie o farbach Garniera 100%kolor i L'oreal Preferance ??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 18:51   #36
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

oj chyba was zamęczyłam
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 22:17   #37
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Ja jestem za bladem,takie jest Moje zdanie

Co do farby z Garniera nie wypowiem sie bo nieuzywalam,ale slyszalam rozne opinnie,mozesz zajrzec na KWC ...

strona z fryzurami
http://www.prece.jp/hair/index.shtml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08-1.JPG (19,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elishaprom.jpg (21,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xin_33020223154362553562.jpg (10,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Arielle-Kebbel-4.JPG (27,8 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-09-10 o 23:10
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 08:47   #38
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

DziękujeBardzo podobają mi się fryzurki zwłaszcza 1,3,4 A kolori fajniutkie zawsze marzyłam o takim który ma Jesica,ale ona ma ciemne oczy i to dodaje wyrazistości.Odcieni blondów jest mnóstwo niełatwo wybrać.żeby tak się dostać w ręce Leszka Czajki bo nie wiem czy w Opolu znajdę odpowiedniego fryzjera,który doradzi.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:21   #39
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:44   #40
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Czy pomogłybyście mi zobaczyć jak będę wyglądała w tych kolorkach z fotek bo mi coś zabawa z PS nie wychodzi
http://img340.imageshack.us/img340/5...yawardsxq7.jpg
http://img261.imageshack.us/img261/8765/jesspp3.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/9972/15mmxt8.jpg

dziękuję z góry
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:10   #41
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Mi sie podobają te propozycje Kaski222 Te z grzywką na wprost i blondem. Brązy raczej by Cię bardziej postarzały.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 17:43   #42
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Czy pomogłybyście mi zobaczyć jak będę wyglądała w tych kolorkach z fotek bo mi coś zabawa z PS nie wychodzi
http://img340.imageshack.us/img340/5...yawardsxq7.jpg
http://img261.imageshack.us/img261/8765/jesspp3.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/9972/15mmxt8.jpg

dziękuję z góry
Witaj...według mojej oceny będzie Ci dobrze w zimnych odcieniach...i żebyśmy sie dobrze zrozumiały...każdy kolor posiada ciepły i zminy odcień...czyli i brązy i blond...myślę że wszystko zależy od tego jakim typem osobowościowym jesteś...brązy nadają urodzie lekkiego stonowania...natomiast blond dodaje witalności...czego chyba Ci brak ze zwględu na koloryt twarzy...wybór koloru należy do Ciebie aczkolwiek blond w odcieniu zieleni wyglądałby bardzo ciekawie...pamietaj: żeby zaakcentować kolornp. tęczówki oka dobrze jest użyć kolorów kontrastowych (wtedy na oku i wokół twarzy powstanie jedna plama koloru)... ponieważ masz dość wydatne policzki dobrze by było zastosować lekki modelarz twarzy -> ciemniejszy dokładnie na te miejsca które chcesz nieco "cofnąć" i jaśniejszy na te które chcesz uwydatnić ... dobrze by było (jak któreaś z wizażanek zauważyła) żeby "coś sie działo" na wysokości brody gdyż Twoja twarz ma kształt trójkąta z wyciągniętą brodą -> dla zrównoważenia owalu twarzy...co do kolorów w makijażu ... te same powinne obowiązywać i resztę ciała czyli garderoba...miły dla oka jest obraz osoby sharmonizowanej w jednej barwie kolorystycznej (nie mylić z jednym kolorem czy monochromem) ... zastosuj barwy lekko ocieplające twarz .. moga to byc oranże, żółcie, zielenie, ... wszystko w pigmentacji ożywionej...to dobrze wpłynie na całośc wizerunku...wrócę jeszcze do fryzurki...asymetria jest teraz bardzo na topie...grzywka po skosie i nieco pocieniowane włosy które nadadzą lekkości fryzurze i na czole nie będziesz miała przyklejonego plasterka
Pozdrawiam cieplutko <cmok>
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 18:31   #43
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Ponieważ nie mogę edytowac własnych postów (nie wiem dlaczego) muszę powtórzyć własny i skorygować błędy:
Witaj...według mojej oceny będzie Ci dobrze w zimnych odcieniach...i żebyśmy sie dobrze zrozumiały...każdy kolor posiada ciepły i zimny odcień...czyli i brązy i blond...myślę że wszystko zależy od tego jakim typem osobowościowym jesteś...brązy nadają urodzie lekkiego stonowania...natomiast blond dodaje witalności...czego chyba Ci brak ze względu na koloryt twarzy...wybór koloru należy do Ciebie aczkolwiek blond w odcieniu zieleni wyglądałby bardzo ciekawie...pamietaj: żeby zaakcentować kolor np. tęczówki oka dobrze jest użyć kolorów kontrastowych (jeżeli użyjesz tego samego_szary, niebieski, srebrny ... wtedy na oku i wokół twarzy powstanie jedna plama koloru)... ponieważ masz dość wydatne policzki dobrze by było zastosować lekki modelarz twarzy -> ciemniejszy dokładnie na te miejsca które chcesz nieco "cofnąć" i jaśniejszy na te które chcesz uwydatnić ... dobrze by było (jak któraś z wizażanek zauważyła) żeby "coś sie działo" na wysokości brody gdyż Twoja twarz ma kształt trójkąta z wyciągniętą brodą -> dla zrównoważenia owalu twarzy...co do kolorów w makijażu ... te same powinne obowiązywać i resztę ciała czyli garderoba...miły dla oka jest obraz osoby sharmonizowanej w jednym zestawie kolorystycznym (nie mylić z jednym kolorem czy monochromem) ... zastosuj barwy lekko ocieplające twarz .. moga to byc oranże, żółcie, zielenie, ... wszystko w pigmentacji ożywionej...to dobrze wpłynie na całośc wizerunku...wrócę jeszcze do fryzurki...asymetria jest teraz bardzo na topie...grzywka po skosie i nieco pocieniowane włosy które nadadzą lekkości fryzurze i na czole nie będziesz miała przyklejonego "plasterka"
Pozdrawiam cieplutko ponownie
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 20:29   #44
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Z góry przepraszam za to że nie ma możliwości edycji postów sama zastanawiam się dlaczego brak tej opcji.Dziękuję za radyMoże to banalne pytanie ale Arleta_akb zastanawiam się jak wygląda blond w odcieniu zieleni?
A co do twarzy to zaciemniać powinnam miejsca pod kośćmi policzkowymi czy na nich??

Buziaki Wizażanki
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 20:50   #45
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Cybercat11 - > blond w odcieniu zieleni to nic innego jak balejaż w kolorach 2 na 1 brąz i blond na podkładzie zimnym. Połączenie kolorów brązu i żółtego (spróbuj na zwykłych farbkach) daje zieleń. Podkład zimny to odcień Twoich włosów. W efekcie uzyskasz dokładnie to co mam w Avatarze choć przez małą rodzielczość kompletnie nie ma tego efektu. Uwierz mi że jest widoczny w real I bardzo oryginalny gdyż mało który fryzjer ma taki polot artystyczny.
Co do modelarzu twarzy -> cieżko jest określać przez opis ... twarz jest materią plastyczną i nawet podpierając się regułką dotyczącą modelarzu twarzy w trójkąt można sobie strzelić w pięte. Każda twarz jest inna. Postaram się jednak opisać tak na ile to się uda zawrzeć to w słowach: na poczatek spójrz na swoją twarz jak na trójkąt...przy skroniach na najszerszej częsci trójkąta zaciemniamy ... na wysokości oczu robimy równomierny łuk w pionie jakby okalający oko ale zachodzący tylko do połowy tęczówki i do połowy policzka ... poniżej-> od połowy ucha wychodząc od zew. części kości szczękowych do zew. kącika ust robimy coś na wzór trójkąta gdy będziesz patrzyła w lusterko...róż kładziemy po łuku poniżej kości by stworzyć prawdziwy trójwymiar policzka lecz na przodzie twarzy lekko "podwiniety" na policzek nie głębiej jak do połowy tęczówki i nie niżej jak płatki nosa (czyli rysujemy łuk a nie ostrą linię) . Nie wiem czy to jest wystarczająco wizualne. Ale starałam sie
Pozdrawiam
Ach...bym zapomniała -do modelarzu stosuje sie kamuflarz, lecz z racji cięzkosći kosmetyku nadającego się raczej do foto polecam wybór jasnego i cimenijeszego podkładu. Efekt bedzie bardziej naturalny.
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:30   #46
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Gdy miałam balejaż ciemno jasny zawsze ciemna farba wypłukując się wmywała się w jasną i powstawał rdzawy,który do mnie całkowicie nie pasował Nie wiem czy to wina farb czy moich cieniutkich włosów
Teraz mam jasne pasemka ale spory odrost gdy łapie włosy w kucyk zostają moje ciemne :http://img502.imageshack.us/img502/8884/70800220uc5.jpg
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:04   #47
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Zawsze przy balejażu wypłukują się kolory - to normalne. Jendkaże skoro w Twoim przypadku pojawial sie kolor rdzawy...fryzjer pomylił odcienie zimne z ciepłymi...przy ciepłym brązie i zimnym blondzie może dojść do odcienia rdzawego ... gdy połączymy same zimne odcienie powinien wyjsc zółtawy...mysle ze fryzjer nawalił...ja tez mam odrosty ale umiejętne kojarzenie kolorów nie powoduje ze musze biegac co 3 tygodnie na uzupełnianie...zdarza mi sie nawet bywac co 2-3 m-ce...a to nie lada sztuczka jak dla włosów które niegdyś były czarne a teraz wypłowiałe i w 50% siwe...najważniesze żeby zachowywac wlasciwy odcien...wtedy wszystko bedzie harmonizowało. Wazne zeby przy doborze koloru fryzjer umial dopasowac odcienie. Reszta w rekach "nozyczek i farbek".
Pozdrawiam!
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:24   #48
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Dokładnie brąz w moich balejażach był w ciepłym odcieniu więc dlatego ta rdzaWięc na to wesele zrobię sobie balejaż 2kolorowy(w zimnej tonacji) a potem może pomaluję włoski na jeden kolor tylko jaki hehe tego jeszcze nie wiem...
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:57   #49
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Trzymam wiec kciuki za udaną przemianę
Pozdrawiam
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 21:12   #50
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Zastanawiam się czy nie przybrązowić się nieco na to wesele.Hm może jakiś samoopalacz bo na solarium tydzień to chyba za mało.A poza tym to nie zdrowe.
Głównie zależy mi na przyciemnieniu twarzy bo reszty ciała nie mam tak jasnej jak pyszczek.Zawsze wyglądam na chorobliwie bladą a to mi nie pasuje.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:07   #51
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

up
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 17:20   #52
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

Wizażanki powiedzcie mi jeszcze czy dobrze typowałam że jestem latem?I jaki typ oczu mam,bo mam problemy z określeniem czy są wypukłe,czy kąciki opadające itd przez to nie bardzo wiem jak je malować i ta nieszczęsna wielka przestrzeń między górna powieką a brwiami
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:46   #53
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Moja metamorfoza...Pomożecie?

??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.