"Senne" oko... - do Agnieszki Z. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-14, 11:29   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

"Senne" oko... - do Agnieszki Z.


Witam [img]icons/icon7.gif[/img]

Moje oczy zawsze i ustawicznie wygladaja na zgaszone, senne a z daleka jak dwie czarne dziury. Bialy, jasno zloty (w sztyfcie Loreal - Champagne Bubbly 02 ), bladorozowy, wszystkie naturalne beze sprawiaja, ze oko ginie caltowice w twarzy o anemicznym, ziemistym kolorycie i zlewa sie z jasnorozowymi ustami. Znow czekoladowy, liliowy i granatowy doskonale podkreslaja cienie wokol oczu (ktore przebijaja sie nawet przez korektor), a czarny :'( i szary nadaja mi niewyspany wyglad. Stracilam juz nadzieje, ze istnieje jakis makijaz dla mnie - pomocy!!! [img]icons/icon12.gif[/img] Chodzi mi oczywiscie o makijaz na co dzien, raczej naturalny i podkreslenie oka.

Ksztalt oka:???? (zdjecie)
Kolor: ciemnoszary wpadajacy w blekit
Skora: bardzo jasna (podklady - "kosc sloniowa")
Naturalny kolor wlosow: jasny szatyn/ciemny blond

Marza my mi sie farbowanie wlosow na chlodna czern (z polyskiem filetowym lub niebieskim), ale przy tym typie urody to chyba niemozliwe?

Dziekuje, za odpowiedz i przepraszam ze tak mecze [img]icons/icon7.gif[/img]. Nawet kosmetyczka nie wiedziala co mi doradzic [img]icons/icon12.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (2,1 KB, 26 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 08:23   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "Senne" oko... - do Agnieszki Z.

Hej Ayu [img]icons/icon7.gif[/img]
Szkoda, ze przeslalas mi tylko malutkie zdjecie oka. Ale z tego co widze, to przede wszystkim powinnas przed lub po nalozeniu podkladu rozjasnic mocne cienie pod oczami jak i cienie przy nasadzie nosa. Bardzo dobry jest do tego korektor YSL Touch eclat ( ale wiecej informacji znajdziesz w Kosmetyku wszechczasow lub na forum, gdzie dziewczyny caly czas wymieniaja sie spostrzezeniami na temat tych kosmetykow);
Natomiast juz sama czesciowo odpowiedzilas sobie na Twoj problem. [img]icons/icon12.gif[/img] Musisz zaczac uzywac żywszych cieni do powiek. Moga byc rowniez perlowe. Wyprobuj prosze zywe roze, fuksje, koral, melon, czy nawet zielen z zolcia. W tym sezonie naprawde masz w czym wybierac. Piekne odcienie kolorystyczne ma Bourjois, Art Deco, nie wspomne juz o Chanel czy Lancome.
Zeby makijaz nie byl mocno wyzywajacy i nadawal sie do pracy. To nakladaj te kolory cienka warstwa i koniecznie zlam ciemniejszym kolorem ( grafit, czarny, ciemny szary) przy nasadzie rzes. Mozesz nawet wtedy delikatnie wycieniowac oko zaczynajac od zewnetrznej krawedzi ku srodkowi powieki. Ale rob to bardzo delikatnie i z wyczuciem, zebys nie zgasila za bardzo zywego koloru cieni.
Oko kolorowym cieniem obwiedz zarowno na gorze i na dole. Nie musisz dookola, jezeli z tym sie zle czujesz, ale powinnas przynajmniej zaakcentowac kolorem przy zew. krawedzi dolnej powieki.
Ale wieczorowa pora namawiam na wieksze szalenstwa [img]icons/icon7.gif[/img] kolorystyczne.

Do tego konieczny jest roz. Najlepiej na policzki, czubek nosa i czolo przy nasadzie wlosow naloz bardzo, bardzo jasniutki roz. Natomiast w zalamaniach policzkow mozesz nalozyc spokojnie nieco ciemniejszy.

I nie boj sie zywych kolorow. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-15, 16:04   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Senne" oko... - do Agnieszki Z.

Chyba rozplyne sie z wdziecznosci - oto profesjonalna odpowiedz!!! [img]icons/icon7.gif[/img] I to przy takiej ilosci pytan codziennie [img]icons/icon7.gif[/img]. Jedna pani kosmetyczka powiedziala mi: "No przy takiej buzi i oczach to naprawde..." tu znaczaco zawiesila glos, zamiast poradzic ;(.

Co do zdjecia, tylko takie male mam, w dodatku nie najlepszej jakosci a nie mam odwagi sie zaprezentowac tak na forum w calosci [img]icons/icon12.gif[/img].

Serdecznie pozdrawiam i dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img].
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-16, 23:46   #4
BabaYaga31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36
Re: "Senne" oko... - do Agnieszki Z.

przepraszam ze sie wtrącam, ale mam b.podobny typ urody i problemy. cieni pod oczami nie da sie niczym zatuszowac. za odpowiedz pani agnieszki ja tez bardzo dziekuje, mam tylko jedno swoje spostrzezenie, mianowicie wszystkie perlowe cienie sprawiaja ze cienie wygladaja jeszcze gorzej. albo mi sie tylko tak wydaje...

pozdrawiam

ula cebula
BabaYaga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-17, 11:55   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: "Senne" oko... - do Agnieszki Z.

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Droga Ulo moze sie faktycznie tak zdarzyc, ze perlowe cienie podkresla niechcacy rowniez cienie pod oczami, ale raczej jedynie w przypadku, kiedy ich nie zakamuflujemy i uzyjemy cieni w bardzo chlodnej i tonacji np. blekity, srebrny, czesto sliwki i wisniowe czerwienie rowniez moga ten efekt poglebic.
Natomiast na pewno podkresla perlowe cienie - zmarszczki.

Natomiast w poscie do Any'i radzilam jej uzyc bardzo zywych, jasnych kolorow i dlatego wspomnialam, ze moga to byc rowniez cienie perlowe.
Natomiast jesli faktycznie obawiasz sie, ze dodatkowo podkreslisz cienie pod oczami a lubisz perlowe cienie. To zawsze mozesz ich uzyc jedynie punktowo np.: na gornej powiece dodajac oku jedynie delikatnego blasku. [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.